עיצוב מחברות

גורם מפתח מרכזי שישפיע על הנראות של המחברת הוא הכריכה. כריכה קשיחה יותר מעבירה מסר יותר איכותי לעומת כריכה רכה. יחד עם זאת, לא כל הכריכות הרכות דומות בהכרח. מחברות מעוצבות בכריכה רכה יכולות לכלול חיבור של דבק חם או חיבור בסיכות. כריכת דבק חם נחשבת לאיכותית ומשדרת איכות טובה, אשר כמוה מקובל למצוא בספרי קריאה או עיון. ככל שהכריכה עמידה וחזקה יותר, כך תישמר המחברת כחדשה, למשך זמן רב. .

על ידי שימוש בטכנולוגיות דפוס מתקדמות, דפוס אופסט או דפוס דיגיטלי, ניתן להשיג עיצוב מחברות מדהים, יחודי בשלל דגמים ועיצובים. לצורך ייצור והדפסה ניתן להשתמש בעיצובים קיימים (מן המוכן) או להיעזר במעצב גרפי מטעמו של בית הדפוס. גט פרינט ערוכים לספק לכם את כל הדרוש לכם וההסברים שלהן יעזרו לכם לבחור את המחברות המעוצבות הטובות ביותר לצרכים ולמטרות שלכם.

מה חדש בייצור מחברות מעוצבות ובתהליך עיצוב מחברות

ניתן להצביע על כמה חידושים מעניינים ומועילים, הקשורים עם ייצור הדפסה וכריכה של מחברות מעוצבות. לדוגמא, אין כמעט גבול לאפשרויות עיצוב המחברות ועיצוב של כריכות ועטיפות. הן יכולות להיות מעוצבות עם מיטב הצבעים והגוונים, עם הוספת הבלטות, שילובי ציורים או לוגו, סיסמאות פרסום, מידע מילולי ושיפורים נוספים. חידוש מסוג אחר לגמרי טמון ביכולת ההדפסה שמותירה בידי הלקוח אפשרות בחירה נוספת. אין כמעט גבול לכמות שניתן לייצר, בכל הזמנה. מצד אחד, ניתן לזמין כמות מרובה במיוחד, מה שמקנה הוזלה משמעותית לכל יחידה. מצד שני, בעזרת מכונות דפוס דיגיטליות, ניתן להזמין גם מספר יחסית מצומצם של מחברות מעוצבות, לדוגמא לצורך אירוע מיוחד ואקסקלוסיבי ובו מספר משתתפים קטן.

 

עיצוב מחברות – מיתוג מבחוץ ומיתוג מבפנים

כל מחברת מעוצבת יכולה לשאת מיתוג ועיצוב נבחרים, הן מבפנים והן מבחוץ. מכונות ההדפסה שמייצרות את הכריכה (העטיפה) מעבירות את הלוגו או המסר בצורה ברורה, נעימה לעין וצבעונית. מכונות הדפוס שמכינות את דפי הפנים יכולות ליצור הדפסים ככל הרצוי, גם בדפים הפנימיים. עובדה זו הופכת את עיצוב המחברות לאידיאלית הן בחיזוק תרבות ארגונית והן ביצירת דימוי חיצוני חיובי וממותג.

מכיוון שניתן להטביע עליהן את המיתוג של החברה מבחוץ, המחברות משמשות כאמצעי תדמיתי ופרסומי ראשון במעלה. ומכיוון שניתן לחלק את המחברות הללו לעובדים או ללקוחות, גם למיתוג ולהדפסות הפנימיות משמעות רבה.

על דפי הפנים ניתן להכניס עיצובים לפי צורך – כגון שם החברה בגופן נאה, מספר הטלפון של אנשי קשר, כתובת ההנהלה, כתובת מייל וכתובת האתר. אפשר להשאיר חלק ניכר מעמודי הפנים זמין לכתיבה, כך שהמחברות הללו אינן רק אמצעי פרסום או מיתוג. י

ש להן ערך בפני עצמן, כך שכל המשתמש בהן נחשף למסרים הרצויים, בעיצוב, במלל, בלוגו וכן הלאה. עוד על מחברות ממותגות במאמר הזה

 

 

עיצוב מחבר וכריכה למחברת מעוצבת

גורם מפתח מרכזי שישפיע על הנראות של המחברת הוא הכריכה. כריכה קשיחה יותר מעבירה מסר יותר איכותי לעומת כריכה רכה.

יחד עם זאת, לא כל הכריכות הרכות דומות בהכרח. מחברות מעוצבות בכריכה רכה יכולות לכלול חיבור של דבק חם או חיבור בסיכות. כריכת דבק חם נחשבת לאיכותית ומשדרת איכות טובה, אשר כמוה מקובל למצוא בספרי קריאה או עיון.

ככל שהכריכה עמידה וחזקה יותר, כך תישמר המחברת כחדשה, למשך זמן רב. על מנת להשביח את הכריכה, אפשר להוסיף שכבת למינציה, עם גימור מט או מבריק ומתקבלת תחושת "איכות גבוהה" מצד המשתמש.

אפשרות אחרת לכריכה איכותית ומעוצבת תהיה לבחור במחברת ספירלה (הפתרון הנפוץ והמבוקש בישראל). נוכל לסייע לכם במידה ותתלבטו, בין הסוגים השונים, כאשר לבחירתם אפשרות להעדיף מחברת בפתיחה מהצד או פתיחה מלמעלה.

זכרו שמחברת מעוצבת יכולה ללבוש צורה יוקרתית או עיצוב נגיש לפי הצורך. משיקולי מיתוג ועלויות, תוכלו לבחור עיצוב מחברות ביניים, מיוחד ויפה, אך לאו דווקא בעיצוב בוטיק עם שלל תוספות.

עיצוב דפי פנים למחברת

מחברת מעוצבת יכולה להיות בכל גודל שרוצים, מתוך טווח רחב מאוד. מחברת בגודל 6A, מחברת בגודל 5A, מחברת בגודל 4A (עוד על מידות מחברות ממותגות)

גדלים אלה נחשבים לסטנדרטיים ולכן, מחברת בגדלים כאלה יהיו לרוב זולות יותר ביחס לגדלים שאינם סטנדרטיים. זאת מכיוון שחיתוך הנייר מתבסס על גיליונות מוכנים מראש. 

מומלץ להביא בחשבון את השימוש המיועד של המחברת. מחברות קטנות למדי לא תהינה בחירה מועדפת אם הן משמשות לצורך כתיבת רשימות ארוכות ומפורטות. המחברת הגדולה יותר תמשוך תשומת לב, במידה ומחלקים אותה במהלך כנס שבו משתתפים הרבה אנשים ושלל חברות.

נוכל לסייע לכם למצוא את הגודל הטוב ביותר עבורכם, בהתאם למטרת ההדפסה וכמות המחברות והתקציב שלכם. עם זאת, לא גודל המחברת לבדו הוא שקובע את עלות ההזמנה. 

גם איכות הדפים ועוביים בעלי משמעות רבה. מחברות מעוצבות ניתן לייצר מנייר נטול עץ הזמין במשקלים שונים או מנייר כרומו עבה ומשובח. 

למטרה שיווקית או תדמיתית, יש מקום להעדיף נייר מחברת עבה ואיכותי. במידה ורוצים להוזיל את עלות ההזמנה, אפשר לשלב בין כריכה מעוצבת וקשה, עם דפי פנים מנייר נטול עץ, פחות יוקרתי אך במחיר נוח למדי.

 

 

סיימנו עיצוב מחברת – עכשיו להדפיס את המחברת שלנו

באמצעות מכונות הדפוס המשוכללות, אפשר ליצור מחברות מעוצבות מכל מיני סוגים. אתם חופשיים לבחור את גודל המחברת, את העיצוב, את מספר הדפים, העובי, רמת הגימור של העטיפה ותוספות שונות להשבחה. שימושים מקובלים למחברות הללו כוללים חלוקה לעובדים לצורך שימוש לצרכים משרדיים, חלוקה למתעניינים בכנסי מכירות או בימי עיון, צרכי מיתוג כלליים ועוד.

במידה וממד הזמן הינו משמעותי, יתכן שתרצו לדעת בתוך כמה זמן ניתן להכין מחברות מעוצבות. מכונות הדפוס המשוכללות שלנו מסוגלות לבצע "ריצת" דפוס במהירות מסחררת. אפשר להכין הזמנה של מספר מחברות גדול אפילו בפרק זמן קצר יחסית, הכל בהתאם לסוג ההזמנה. 

במידה ועיצוב המחברת כבר מוכן, רק מוודאים שהוא תואם היטב לגודל הרצוי ואפשר לצאת לדרך. במידה ויש צורך לעצב את הכריכה ואת דפי הפנים, זו פשוט שאלה של אישור ההזמנה. ברגע שתקבלו את העיצוב לדוגמא ותאשרו אותו, אפשר יהיה להכין כמעט כל כמות, הרבה יתר מהר מכפי שתתארו לעצמכם. 

ספרו לנו בדיוק מה נחוץ לכם, ואנו נעשה את מירב המאמצים כדי שהעיצוב יתבצע לשביעות רצונכם וכך גם מהירות האספקה. 

פנו אלינו וקבלו מידע נוסף על זמן אספקה מקובל להזמנת מחברות מעוצבות.

 

כיצד משיגים עיצוב מחברות יחודי  ?

לחברות מהשורה הראשונה או למיתוג יוקרתי במיוחד, אפשר ליצור מחברות מעוצבות עם שיפורים מיוחדים. לדוגמא, את הכריכה ניתן לחבר באמצעות תפירה (מתאים לכריכה רכה, באיכות גבוהה ביותר). צורה נוספת של עיצוב יוקרתי ניתן לבצע באמצעות שימוש בלכה מובלטת. 

מחברת כזאת מעוצבת בצורה מרהיבה ואם רוצים, ניתן להכניס גם אפקטים או הטבעות דמוי כסף או זהב. במידה ורוצים להשביח כריכה ממוצעת מבלי להיכנס לעלויות גבוהות, ניתן לבצע למינציה כתחליף לציפוי לכה. זה מקובל מאוד, שומר על הכריכה ומקנה למחברת מגע חלק ונעים.

אם נרצה לסכם, לנוחותכם, קחו בחשבון כמה דברים:

  • עיצוב מחברות יכול להתבסס על עיצובים קיימים או שאפשר לעצב עטיפה או דפי פנים מאפס. – לנוחיותכם, ניתן לקבל שירותי עיצוב גרפי באמצעות הצוות הגרפי של גט פרינט
  • בחרו את גודל המחברת בהתאם לאופי השימוש הצפוי, במשרד, בעסק, לאנשי מכירות, נציגים רשמיים, מנהלים, חלוקה בכנסים.
  • סוג העטיפה ועובי הדפים יקבעו משיקולי עיצוב בשילוב שיקולי מחיר. נוכל לסייע לכם בהגעה לנקודת האיזון (איכות/מחיר) בלי לוותר על עיצוב מרהיב ומיוחד.
  • אפשר להדפיס דפים פנימיים חלקים, הדפס שורות או משבצות. בדפים תוכלו לשלב עיצוב נוסף, לוגו, מסר מילולי וכו'.
  • הזמינו כמות קטנה או גדולה לפי הרצוי לכם. מחירים מיוחדים לכמויות מיוחדות.
 
 

קישורים נוספים רלווונטים: הדפסה על בגדים הדפסת שילוט לעסקים הדפסה על שמשונית הדפסה על כובעים הדפסה על חולצות

 

שאלות נפוצות FAQ בנושא עיצוב מחברת

הבחירה בכריכה קשה הפך מקובל יותר בשנים האחרונות. מחברת כריכה קשה נתפסת יוקרתית יותר ונשמרת לאורך זמן רב יותר. לידיעתכם קיימת אפשרות נוספת של כריכה קשה מגנטית שחובקת את מלוא המחברת. שאלו את נציג השירות.

ספירלה הוא פתרון שימושי ונוח למבנה הכריכה והשימוש במחברת הממותגת שלנו. הוא מאפשר כתיבה ושימוש על משטח שטח לחלוטין. על פי סקרים בינלאומיים שנעשו בעבר, מרבית המשתמשים מעדיפים מחברות ספירלה

עיצוב גרפי פועל על פי מחירון שעתי הכולל את מורכבות העיצוב הנדרש – 80-120 ₪ לשעת עיצוב (לפני מע"מ)

באופן עקרוני, ניתן לייצר מחברות במידות מגוונות מאד. מקובל ונפוץ לייצר מחברות ממותגות ומעוצבות במידות (148*210)A4(297*210), A5. לאחרונה, זיהינו עניין במחברות במידה (176*250)B5 שהן מעט רחבות יותר ממחברות A5 מוכרות.

ניתן לקבל גימור למינציה מבריק או מט, כמו כן, גימורים יחודיים יותר כמו למינציה משי (תחושת בד).כמו כן, ניתן לקבל מימד יוקרתי נוסף על ידי שימוש ב-UV סלקטיבי מובלט והטבעות כסף או זהב, המשתלבים בעיצוב הגרפי של כריכת המחברת הממותגת

החלק היומיומי והשימוש של המחברת הוא חלקה הפנימי. כאשר מזנימים מחברות מעוצבות ממותגות, ניתן לעצב את דפי המחברת על פי בחירתכם. לרוב על נת לשמור על רף מחירון סביר, משתמשים בהדפס צבע אחד בפנים המחברת ומשיגים יחוד על ידי עיצוב אפקטיבי. לדוגמא דפי מחברת הממוקדים למשימות TO-DO או דפי מחברות למנהלים אשר יכולים לסכם נקודות במהלך פגישות או ישיבות ועוד ועוד

האמת שזו לגמרי בחירת של נוחות שימוש. מחברת מעוצבת עם פתיחה הצידה, נחשבת קלאסית יותר ומחברת עם פתיחה עליונה נחשבת מחברת לאנשי ביצוע

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
עיצוב מחברות

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print