גט פרינט דפוס לעסקים get print

קבלו הצעת מחיר מהירה

אף על פי שאנו חיים בעידן דיגיטלי, שהעניק הרבה פתרונות יעילים למשרד ולעסק, הניירת המשרדית עדיין מהווה חלק מהציוד הבסיסי, שנדרש לצורך פעילותו השוטפת, ואם משכילים לנצל אותה נכון, היא יכולה לעשות שירות מיתוג נפלא.

מעטפות ממותגות

מעטפות הן מוצר, שחובה להחזיק בכל בית עסק לצרכים שונים: העברת הצעות מחיר, מסירת תלושי שכר לעובדים ועוד. פרט לעובדה שהיא מעניקה לנמען פרטים חיוניים אודות העסק, כמו כתובת העסק, פרטי התקשרות וכדו', עיקר החשיבות של המעטפות הממותגות מתבטא בנראות המקצועית שהן משדרות, שתורם לעסק להיתפס כמקצועי, אמין ואיתן.

חשוב לדעת, לצורך עיצוב מעטפות יש להקפיד על חוקים, שמגדירים היכן ניתן למקם טקסטים ואיקונים.

למעטפות ממותגות מגוון מידות, שנבחרות בהתאם לסוג המסמכים שנוהגים לשלוח אלו שלושת הגדלים הנפוצים ביותר בשימוש:

23X11 – הגודל הקלסי, מעטפה מלבנית, שנועדה להכיל בדרך כלל מסמך בודד, גלויה, תלוש או דף מידע מקופל.

23.7X16 – מעטפה בינונית, שמשמשת לשליחת כמה מסמכים או נייר בגודל A4 מקופל לחצי.

34X24 – מעטפה גדולה, שנועדה להכיל דפי A4  ישרים, ללא קיפולים.

המידות לא ברורות לכם ?  כנסו: להבין יותר על מידות נייר 

קיימים 2 סוגי מעטפות נפוצים בשימוש:

מעטפות נייר – הסוג הנפוץ והסטנדרטי, שמיועד לשליחת מסמכים.

מעטפות מרופדות – מעטפות נייר עם שכבת פצפצים פנימית, שנועדה להגן על המוצר שנשלח במעטפה. מעטפות מרופדות ניתן להזמין ברמות קושי שונות (רכות או קשיחות), והן נסגרות על ידי פס דבק סיליקון איכותי.

כרטיסי ביקור ממותגים

כל עסק זקוק לכרטיסי ביקור עבור בעלי תפקידים שונים – מנהלי מחלקות, מנהלי פרויקטים, סוכני מכירות, יועצים וכמובן, כרטיסי ביקור לעסק. הגודל הסטנדרטי של כרטיסי הביקור הוא 9X5. הכרטיס נועד לתת את פרטי העסק ואת פרטי ההתקשרות עמו או עם בעל תפקיד בעסק. את כרטיסי הביקור ניתן להזמין עם השבחות וגימורים, שמעניקים להם יוקרה ומקצועיות.

כיום ניתן לייצר מגוון רחב מאד של כרטיסי הביקור

ניירת משרדית ממותגת

דפי לוגו

דפי לוגו הם בין המוצרים הכי שמישים בבתי עסק, עליהם ניתן להדפיס מסמכים ומסרים שונים. דפי הלוגו מבטיחים שכל מסמך שמופק בעסק יופיע עם הלוגו ופרטי העסק, ויעניקו לו נראות מקצועית ומרשימה. פרט לדפי לוגו ניתן למתג גם בלוקים בגדלים שונים עם הדבקה חמה, דפי ממו במגוון גדלים לפי הזמנה עם או בלי הדבקה וניירות מכתבים לשימוש משרדי של העובדים והמנהלים.

מחברות מעוצבות

עובדי החברה תמיד נהנים להשתמש במחברות ממותגות. פרט לעובדה שהן הופכות להיות פריט אישי לכל עובד, הן מחזקות את החיבור שבין העובד למותג. מחברות ממותגות משמשות חברות רבות לצורך קידום מכירות, ועל ידי חלוקת מחברות ללקוחות העסק ולספקים הן מצליחות לחזק את מערכות היחסים עימם ולחזק את המותג. ניתן להזמין מחברות עם כריכה קשה או רכה במגוון עיצובים ודוגמאות ובגדלים שונים בהתאם לצורכי החברה. כמו כן, ניתן לבחור בגימור ספירלה או בהדבקה חמה בראש המחברת, בצד ימין או שמאל לפי בחירת הלקוח. עוד על מחברות מעוצבות

פנקסים ממותגים

בדרך כלל פנקסים משמשים סוכני שטח, שנעזרים בהם לצורך ניהול רשומות. פנקסים ממותגים מציגים את סוכני השטח של העסק כמקצועיים יותר, ומעניקים לעסק נראות ונוכחות בכל מקום אליו הסוכנים מגיעים. פנקסים ממותגים יכולים להיות שי צנוע ללקוחות וספקי החברה, שיזכיר להם בכל עת שאתם כאן. ניתן להזמין פנקסים במגוון גדלים עם הדבקה חמה או ספירלה בראש, בצד ימין או שמאל לפי בחירת הלקוח.

מדבקות ממותגות

על ידי שימוש וייצור של מדבקות ממותגות כל מוצר של העסק מקבל נראות מקצועית ומרשימה. מדבקות ממותגות מתאימות לשימוש על גבי מוצרים או מארזים, להדבקת מעטפות והזמנות חגיגיות, למיתוג אירועים, לאריזת מתנות ועוד. ניתן להזמין את המדבקות מחומרים שונים בהתאם לצרכים של הלקוח ולאופי השימוש במדבקות (נייר/ פוליאסטר/ PVC ועוד), בצורות ובחיתוכים שונים ובגדלים בהתאמה אישית בגליל או בתפזורת. למשתמשים "הכבדים" מומלץ לבחור במדבקות בגלילים

כרטיסי ביקור

כרטיס ביקור צריך לייצג את המותג שלך ולספק מידע ליצירת קשר. בין אם העסק הוא חברת סטארט-אפ או חברה עם סניפים רבים ברחבי העולם, כרטיס ביקור רגיל הנו מוצר הכרחי עבור העסק שלך. כרטיס הביקור נושא את כל זהות החברה בנייר אחד קטן, והוא הדבר הראשון שעליך לחלק או לצרף למסמכים שונים שנועדו ללקוחות הפוטנציאליים שלך. כרטיס ביקור סטנדרטי מכיל את כל הפרטים החיוניים והרלוונטיים, ביניהם שם המותג, הלוגו שלו, טלפון ליצירת קשר וכתובת העסק. יש שמוסיפים כתובת מייל, פרופילים ברשתות החברתיות, קוד QR, שם ותפקיד וכדו'.

כל פתרונות הניירת המשרדית. מעטפות, כרטיסי ביקור, מדבקות, דפי מכתבים, דפי לוגו, ועוד

מחירון אטרקטיבי במיוחד לעסקים העובדים במסגרת הזמנות מחזוריות

אספקה מהירה ושירות אישי מנצח

גט פרינט | דפוס מצוין לעסקים | GET PRINT