ניירת משרדית

אף על פי שאנו חיים בעידן דיגיטלי, שהעניק הרבה פתרונות יעילים למשרד ולעסק, הניירת המשרדית עדיין מהווה חלק מהציוד הבסיסי, שנדרש לצורך פעילותו השוטפת, ואם משכילים לנצל אותה נכון, היא יכולה לעשות שירות מיתוג נפלא.

מעטפות ממותגות, נייר מכתבים,

מעטפות הן מוצר, שחובה להחזיק בכל בית עסק לצרכים שונים: העברת הצעות מחיר, מסירת תלושי שכר לעובדים ועוד. פרט לעובדה שהיא מעניקה לנמען פרטים חיוניים אודות העסק, כמו כתובת העסק, פרטי התקשרות וכדו', עיקר החשיבות של המעטפות הממותגות מתבטא בנראות המקצועית שהן משדרות, שתורם לעסק להיתפס כמקצועי, אמין ואיתן.

חשוב לדעת, לצורך עיצוב מעטפות יש להקפיד על חוקים, שמגדירים היכן ניתן למקם טקסטים ואיקונים.

למעטפות ממותגות מגוון מידות, שנבחרות בהתאם לסוג המסמכים שנוהגים לשלוח אלו שלושת הגדלים הנפוצים ביותר בשימוש:

23X11 – הגודל הקלסי, מעטפה מלבנית, שנועדה להכיל בדרך כלל מסמך בודד, גלויה, תלוש או דף מידע מקופל.

23.7X16 – מעטפה בינונית, שמשמשת לשליחת כמה מסמכים או נייר בגודל A4 מקופל לחצי.

34X24 – מעטפה גדולה, שנועדה להכיל דפי A4  ישרים, ללא קיפולים.

המידות לא ברורות לכם ?  כנסו: להבין יותר על מידות נייר 

 

קיימים 2 סוגי מעטפות נפוצים בשימוש:

מעטפות נייר – הסוג הנפוץ והסטנדרטי, שמיועד לשליחת מסמכים ובתוכן מעטפות חלון במידות שונות (לרוב 23X11 )

מעטפות מרופדות – מעטפות נייר עם שכבת פצפצים פנימית, שנועדה להגן על המוצר שנשלח במעטפה. מעטפות מרופדות ניתן להזמין ברמות קושי שונות (רכות או קשיחות), והן נסגרות על ידי פס דבק סיליקון איכותי.

כרטיסי ביקור ממותגים

כל עסק זקוק לכרטיסי ביקור עבור בעלי תפקידים שונים – מנהלי מחלקות, מנהלי פרויקטים, סוכני מכירות, יועצים וכמובן, כרטיסי ביקור לעסק. הגודל הסטנדרטי של כרטיסי הביקור הוא 9X5. הכרטיס נועד לתת את פרטי העסק ואת פרטי ההתקשרות עמו או עם בעל תפקיד בעסק. את כרטיסי הביקור ניתן להזמין עם השבחות וגימורים, שמעניקים להם יוקרה ומקצועיות.

כיום ניתן לייצר מגוון רחב מאד של כרטיסי הביקור

ניירת משרדית ממותגת

דפי לוגו

דפי לוגו הם בין המוצרים הכי שמישים בבתי עסק, עליהם ניתן להדפיס מסמכים ומסרים שונים. דפי הלוגו מבטיחים שכל מסמך שמופק בעסק יופיע עם הלוגו ופרטי העסק, ויעניקו לו נראות מקצועית ומרשימה. פרט לדפי לוגו ניתן למתג גם בלוקים בגדלים שונים עם הדבקה חמה, דפי ממו במגוון גדלים לפי הזמנה עם או בלי הדבקה וניירות מכתבים לשימוש משרדי של העובדים והמנהלים.

מחברות מעוצבות

עובדי החברה תמיד נהנים להשתמש במחברות ממותגות. פרט לעובדה שהן הופכות להיות פריט אישי לכל עובד, הן מחזקות את החיבור שבין העובד למותג. מחברות ממותגות משמשות חברות רבות לצורך קידום מכירות, ועל ידי חלוקת מחברות ללקוחות העסק ולספקים הן מצליחות לחזק את מערכות היחסים עימם ולחזק את המותג. ניתן להזמין מחברות עם כריכה קשה או רכה במגוון עיצובים ודוגמאות ובגדלים שונים בהתאם לצורכי החברה. כמו כן, ניתן לבחור בגימור ספירלה או בהדבקה חמה בראש המחברת, בצד ימין או שמאל לפי בחירת הלקוח. עוד על מחברות מעוצבות

פנקסים ממותגים

בדרך כלל פנקסים משמשים סוכני שטח, שנעזרים בהם לצורך ניהול רשומות. פנקסים ממותגים מציגים את סוכני השטח של העסק כמקצועיים יותר, ומעניקים לעסק נראות ונוכחות בכל מקום אליו הסוכנים מגיעים. פנקסים ממותגים יכולים להיות שי צנוע ללקוחות וספקי החברה, שיזכיר להם בכל עת שאתם כאן. ניתן להזמין פנקסים במגוון גדלים עם הדבקה חמה או ספירלה בראש, בצד ימין או שמאל לפי בחירת הלקוח.

מדבקות ממותגות

על ידי שימוש וייצור של מדבקות ממותגות כל מוצר של העסק מקבל נראות מקצועית ומרשימה. מדבקות ממותגות מתאימות לשימוש על גבי מוצרים או מארזים, להדבקת מעטפות והזמנות חגיגיות, למיתוג אירועים, לאריזת מתנות ועוד. ניתן להזמין את המדבקות מחומרים שונים בהתאם לצרכים של הלקוח ולאופי השימוש במדבקות (נייר/ פוליאסטר/ PVC ועוד), בצורות ובחיתוכים שונים ובגדלים בהתאמה אישית בגליל או בתפזורת. למשתמשים "הכבדים" מומלץ לבחור במדבקות בגלילים

כרטיסי ביקור

כרטיס ביקור צריך לייצג את המותג שלך ולספק מידע ליצירת קשר. בין אם העסק הוא חברת סטארט-אפ או חברה עם סניפים רבים ברחבי העולם, כרטיס ביקור רגיל הנו מוצר הכרחי עבור העסק שלך. כרטיס הביקור נושא את כל זהות החברה בנייר אחד קטן, והוא הדבר הראשון שעליך לחלק או לצרף למסמכים שונים שנועדו ללקוחות הפוטנציאליים שלך. כרטיס ביקור סטנדרטי מכיל את כל הפרטים החיוניים והרלוונטיים, ביניהם שם המותג, הלוגו שלו, טלפון ליצירת קשר וכתובת העסק. יש שמוסיפים כתובת מייל, פרופילים ברשתות החברתיות, קוד QR, שם ותפקיד וכדו'.

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
ניירת משרדית

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print