מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
מחברת מעוצבת עם ספירלה נחשבת לנוחה במיוחד, מכמה סיבות מרכזיות. למשל, במידה ורוצים לתלוש עמוד כפתק תזכורת או שמעוניינים לתלוש עמוד זה או אחר מכל סיבה שהיא, במחברת עם ספירלה אין שום בעיה. במחברות בחיבור סיכות או עם כריכת דבק חם, העמודים אינם תלישים באותו האופן. בנוסף, מחברות ספירלה, במיוחד בעלות כריכה קשה, הופכות בקלות למשטח כתיבה בפני עצמו. את המחברת המעוצבת והממותגת ניתן לכופף בצורה טבעית, מבלי לקפל את הדפים. גם נוחות הכתיבה או העיון על משטח, שולחן משרדי או אפילו מעל שולחן האוכל תוך כדי הפסקה, מורגשת מאין כמוה.

מחברת ספירלה היא תצורת המחברת האהודה והמבוקשת ביותר. לכן אם אתם זקוקים למוצרי דפוס ומחברות איכות, עם מיתוג ועיצוב מרשימים? גט פרינט מייצרים, מעצבים, מדפיסים וכורכים את כל סוגי המחברות המעוצבות.

אחד הסוגים הנפוצים והמבוקשים ביותר של מחברות ממותגות שאנו יודעים להכין מבוסס על הדגם המוכר של מחברות ספירלה. נסביר מה כדאי לדעת על ייצור מחברות מעוצבות שכאלה, מהי הסיבה לפופולריות הרבה, אילו גדלים קיימים, איך בוחרים עטיפה, מהן התועלות ואילו טיפים יעזרו לכם לבחור היטב.

 

אילו גדלים של מחברת ספירלה אפשר להזמין

מחברת ספירלה מעוצבת יכולה לשמש למטרות משרדיות, כמוצר משרדי ממותג, למיתוג חברות משפחתיות או גדולות ולעוד מטרות ממטרות שונות. דבר מרכזי שכדאי לחשוב עליו מלבד העיצוב הוא גודל המחברת.

שירותי הדפוס המתקדמים של גט פרינט מסוגל להפיק לכם מגוון רחב של גדלים, לכל מטרה הרצויה לכם. ניתן לייצר מחברת גדולה למדי בגודל 4A, שהוא בעצם גודל של דף מדפסת ממוצע ורגיל שכולנו מכירים. כך מקבלים מחברת עם המון מקום לכתיבה ועם הרבה נוכחות בשטח מתאימה לצורך הכנת רשימות, לחלוקה בכנסים וימי עיון, כשי ממותג ועוד.

מחברות בגדלים נוספים יכולות להיות למשל גודל 45 או 6A. המחברות הקטנות יותר נוחות לנשיאה אפילו בתיק קטן או לאחסון במגירה לשימוש מזדמן. עוד על מחברות ממותגות ומידות מחברות מעוצבות

אתם בוחרים את סוג הכריכה הרצוי לכם

גט פרינט ערוכים לקבל מכם הזמנות בצורה ידידותית ונעימה להפליא. אתם יכולים להוסיף למחברת כל עיצוב שעולה על דעתכם, יום יומי או יוקרתי, עם הבלטות או תוספות או בסגנון יותר חלק. נוכל לסייע לכם בהוספת עיצובים מרהיבים, במחלקה הגרפית שלנו, כך שתיהנו ממחברות מעוצבות במיוחד, עם המיתוג הרצוי והתדמית שתמיד רציתם.

בנוסף לכל זאת, אתם יכולים להרגיש חופשיים לבחור את סוג הכריכה הרצוי לכם. אנו יכולים לייצר מחברות ספירלה עם כריכה קשה או בעלות כריכה רכה. במידה ואתם מעדיפים לבחור אופי פתיחה לא סטנדרטי, גם את זאת נוכל לבצע ללא שום קושי.

ניתן לייצר מחברת עם פתיחה צידית (כמו כל ספר קריאה או עיון) או עם פתיחה עילית. פתיחה של המחברת מלמעלה מאוד נוחה לצרכים ישומיים מסוימים, למשל לצורך הכנת תרשימים, רשימות רוחביות, איורים וכדומה. לידיעתכם הקהל הישראלי אוהב מאד את הפתרון של מחברת ספירלה…

מדוע מחברות הספירלה המעוצבות כל כך נוחות

מחברת ספירלה מעוצבת נחשבת לנוחה במיוחד, מכמה סיבות מרכזיות. למשל, במידה ורוצים לתלוש עמוד כפתק תזכורת או שמעוניינים לתלוש עמוד זה או אחר מכל סיבה שהיא, במחברת עם ספירלה אין שום בעיה. במחברות בחיבור סיכות או עם כריכת דבק חם, העמודים אינם תלישים באותו האופן.

בנוסף, מחברות ספירלה, במיוחד בעלות כריכה קשה, הופכות בקלות למשטח כתיבה בפני עצמו. את המחברת המעוצבת והממותגת ניתן לכופף בצורה טבעית, מבלי לקפל את הדפים. גם נוחות הכתיבה או העיון על משטח, שולחן משרדי או אפילו מעל שולחן האוכל תוך כדי הפסקה, מורגשת מאין כמוה.

גט פרינט מספקים שירותי עיצוב גרפי כך שתוכלו להתאים יחד איתנו את המוצר בהתאמה מלאה לצרכים שלכם

מה יכול לסייע בשיקולי עיצוב דפי הפנים למחברת ספירלה

כריכת ספירלה מתאימה מאוד להכנת מחברות שימושיות, לא פחות מכפי שהן מעוצבות. על הכריכה, בצורה בולטת, עם שילובי צבעים מרשימים, נוכל להכניס את הלוגו שלכם, את המיתוג הקיים או כל עיצוב אחר שתרצו.

נוכל גם להצביע על כמה שיקולים שיכולים לעזור לכם לבחור את עיצוב דפי הפנים המתאים. במידה ואתם רוצים לעצב ולמתג גם את דפי הפנים, יש מקום להעדיף מחברת חלקה או מחברת שורות. עם זאת, במידה והמשתמשים יעדיפו משבצות, גם זה יכול להתאים.

לאנשי מקצוע כגון מהנדסים או לצרכי חישובים, דפי פנים מעוצבים יכולים לכלול הדפסת משבצות נוחה אך לא מודגשת מדי. בעיצוב דפי הפנים, בחלק העליון או מלמטה, אפשר להוסיף אימרות נאות, לוגו, סמל עסקי, או כל כיתוב שנראה בעינכם. תוכלו לבחור כל גופן שראוי בעינכם, מסולסל, מרובע, נגיש או יוקרתי.

 

איך אפשר להפוך גם מחברת ספירלה גדולה, לקלה

הספירלה בפני עצמה איננה תורמת משקל משמעותי למחברת כולה. גם הדיו שמשמשת לעיצוב ולהוספת צבע לא מהווה מרכיב משמעותי במשקל המחברת.

אם אתם מזמינים מחברת גדולה או כזאת שעלולה להיות מסורבלת, קיים טריק שיכול להפוך אותה לקלה יותר. דפי פנים לכל מחברת נבחרים לא רק בהתאם לעיצוב רצוי אלא גם לפי משקל. דף במשקל יחסית גבוה יהיה עמיד וגם בעל נראות יוקרתית.

אולם כאשר המחברת מאוד גדולה או עבה, אפשר לבחור משקל דף נמוך יותר, על מנת ליצור תוצאה יחסית קלה. בנוסף, אם בוחרים בכריכה דקה, הדבר יוצר מחברת ספירלה קלה יותר. כמובן, גם הצד השני עשוי להיות חשוב.

אם רוצים לקבל מחברת מעוצבת רבת רושם, יש מקום להעדיף כריכה עבה וגם דפי פנים יותר עבים. נמצא שמחברות עבות, ממש כמו ספרים עבים, נתפסים כבעלי יותר נוכחות. אם אתם מתלבטים לגבי משקל הדפים וסוג העטיפה, נוכל לסייע לכם בזכות הרבה מאוד ניסיון, בייצור, הדפסה ועיצוב מחברות מאוד מגוונות.

האם מחברת ספירלה יכולה להיות ידידותית לסביבה

מחברות ספירלה בדרך כלל מיוצרות מנייר איכותי למדי אך נפוץ, כלומר נטול עץ או בעל תכולת עץ נמוכה (עד 5 אחוז עץ). כידוע, נייר הוא אמנם מוצר מתכלה, אבל מצוקת תעשיית העצים איננה נותרת ללא מענה.

במידה וערכים סביבתיים חשובים לכם או ללקוחותיכם, אפשר להפוך את זה לחלק מהמיתוג שלכם. תוכלו להשקיע במחברת מאוד מעוצבת, כאשר הדפים יוכנו מנייר ממוחזר. אמנם נייר מסוג זה עלותו יקרה יותר, אולם לארגונים סביבתיים או לחברות שרוצות להדגיש את המחויבות לסביבה, יש כאן אמירה מאוד חזקה.

ובכל אופן, לאחר השימוש במחברות מעוצבות, תוכלו לעודד את העובדים שלכם ואת הציבור בכלל, להעביר את המחברות למחזור.

תוספות מעוצבות למחברות ספירלה מרשימות

מחברות הספירלה אינן מוצר יקר במיוחד, התועלת היא בשילוב שבין נוחות שימוש, עיצוב נאה, ומחיר נגיש.

במידה ורוצים להשקיע קצת יותר, אפשר להוסיף למחברות הללו כל מיני תוספות מרשימות או בעלות ערך שיווקי מאוד גבוה. למשל, ניתן להוסיף למחברת חוצצים מדפים צבעוניים ויוקרתיים, שמציגים מעין קטלוג רב רושם.

אם רוצים דימוי יוקרתי, אפשר להוסיף על העטיפה סוגים שונים של שטנצים או הטבעות. בעיצוב המחברת כדאי לתת את הדעת על הוספת מידע מועיל או נחוץ ללקוח או לעובד, בהתאם לצורך.

לדוגמא, בעסקים גדולים ניתן להדפיס בתוך המחברת פרטים אודות המחלקות השונות בעסק, מחלקת חשבונות, מחלקת שיווק, מחלקת ייצור וכדומה.

 

 

עיצוב דפי פנים במחברת ספירלה מעוצבת

מרבית המחברות הממותגות מיועדות לכתיבה, ולכן דפי הפנים כוללים שורות או משבצות. יש שמזמינים גם דפי פנים חלקים.

במרבית המקרים דפי הפנים כוללים את לוגו העסק, וניתן לשלב אלמנטים נוספים כמו קו עליון בפינת הדף לציון התאריך או פרטים של העסק כמו כתובת, טלפון, מייל וכדו' בתחתית הדף.

יש שבוחרים להדפיס משני צידי הדף, ואילו אחרים מעדיפים הדפסה חד צדדית. כמו כן, ניתן לבחור האם להדפיס את דפי הפני בצבע אחד, בשני צבעים או בהדפסת צבע מלאה (הדפסת פרוצס).

במרבית המקרים דפי הפנים עשויים מנייר נטול עץ, שמורכב מ – 5% עץ ומ – 95% חומר מקשר, אך רבים מבקשים כיום להשתמש בנייר ממוחזר, שאף על פי שמחירו מעט יקר יותר, הוא משרת מטרות אקולוגיות נעלות וממתג את העסק כירוק וידידותי לסביבה.

את דפי הפנים ניתן להזמין בחיתוך רגיל או עם קצוות מעוגלים, שמעניקים למחברת מראה אסתטי ואלגנטי יותר.

אילו כמויות של מחברות ספירלה אפשר להזמין

גט פרינט ערוכים לקבל הזמנות מכל גודל, בדיוק בעיצובים הנכונים בשבילכם. מכונות הדפוס השונות שלנו מסוגלות להדפיס במהירות, תוך שמירה על איכות מיטבית הן בדפים נטולי עץ והן בדפי כרומו.

ניתן להזמין כמויות גדולות או כמויות קטנות, לכל מטרה, לכל צורך, לכל חברה או ארגון.

כיום, לא רק חברות גדולות נוהגות להזמין מחברות לצרכי מיתוג, פרסום או תדמית.

אפילו עצמאים וחברות קטנות מזמינות פתרונות מסוג זה, לצרכים מגוונים. זקוקים למחברת מעוצבת, לעובדים, ללקוחות, לסוכני מכירות, למנהלים, לכנס או לכבוד יום גיבוש או יום עיון? לכל מטרה שתצטרכו, הניסיון, היכולת והידע שלנו תמיד לשירותכם – כל כמות, בשירות מהיר ויעיל.

יחד עם זאת, ישנו משחק של כדאיות כלכלית בייצור מחברות ספירלה ומחברות מעוצבות בכלל שמתחיל להיות ריאלי בכמות של 100 יחי ומעלה

תוכלו לקרוא עוד על מחברות מעוצבות ועל מחברות ממותגות לעסקים

 

 

קישורים רלוונטיים: הסטודיו לעיצוב גרפיאריזות גמישות Flexible Packagingמחברות מעוצבותלוחות שנה מעוצביםכוסות נייר ממותגות

לפניה למרכז הלקוחות בנושא: מחברת ספירלה

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

תוכן עניינים

פעולות נוספות:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

גט פרינט - בית דפוס אישי מנצח לעסקים וחברות Get Print
טיפים

מידות נייר לדפוס

בדרך כלל אחד השלבים הראשונים כשיוצאים לביצוע עבודות דפוס, הוא בחירה או החלטה על גודל הנייר של התוצר הסופי (כתוצאה מהחלטת גודל המוצר הסופים, יבצע

גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הסטודיו לעיצוב גרפי

יתכן מאוד שאספתם הרבה מאוד חומרים, צילומים, תכנים, הסברים, מידע, על העסק, הארגון, החברה או התחום המקצועי שלכם. אבל כל החומרים שבעולם לא יוכלו לצוד את העין בצורה מיטבית ללא עיצוב, סדר וארגון. אם יש לכם חומרים או שהתחלתם לארגן את העיצוב אבל אתם צריכים יותר מזה, אנחנו הכתובת שלכם לפתרון המושלם.

אריזות-גמישות-doypack בית דפוס לעסקים גט פרינט
פתרונות דפוס

אריזות גמישות Flexible Packaging

אריזות גמישות או Flexible Packaging הן בדיוק הסיפור  בו הרצון שלנו כיצרנים וכמשתמשים לקבל מוצר מוגמר ארוז באופן מדויק ומאד ומאד אסטטי אך גם פרקטי

ייצור-שקיות-נייר-ממותגות גט פרינט
פתרונות דפוס

שקיות נייר ממותגות

שקיות נייר ממותגות הן רובד משמעותי בחווית הלקוח. באמצעות השקית, המיתוג שלכם ממשיך להדהד למשך תקופה ארוכה של שימוש. מגוון רב של שקיות נייר בגדלים

ייצור אריזות קופסאות קרטון ממותגות מעוצבות
פתרונות דפוס

קופסאות ואריזות

מוצרי אריזה מקצועיים מבדילים את המוצרים שלך מהמתחרים ומעצבים את האופן שבו הלקוחות תופסים את המותג שלך, ולכן  מציאת פתרונות האריזה הנכונים לעסק היא קריטית

פלאיירים---הדפסת-פלאיירים-A5---גט-פרינט-דפוס-לעסקים-Get-Print
פתרונות דפוס

פליירים

פליירים תמיד היו בין אפיקי הפרסום הפופולריים והוותיקים ביותר, ודווקא בעידן הדיגיטלי עסקים מקומיים שמבקשים ליצור מודעות גבוהה ולבלוט או חברות ענק שמשיקות מוצר חדש