מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות גלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.
בשורות הבאות יובא בפניכם פירוט מעמיק בכל הנוגע למדבקות בגלילים. אם אתם ניצבים בפני קנייה גדולה של מדבקות מסוג זה לעסק שלכם, כדאי שתקראו קודם את הפרטים הבאים שיסייעו לכם לדעת את כל המידע הדרוש אודות מדבקות אלה:

הסיבות שעומדות מאחורי הזמנת מדבקות בגלילים לעסקים

יש סיבה לכך שבעלי עסקים רבים בוחרים להזמין דווקא גליל מדבקה לעסק שלהם. אם להיות מדויקים, יש לכך לפחות 2 סיבות עיקריות. הראשונה והמשמעותית ביותר זו העובדה כי בחירה בהדפסת מדבקות בגלילים הינה איכותית ומודפסות באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, כזו שמאפשרת לבחור מתוך מגוון חומרים איכותיים בעלי תכונות מגוונות.
הסיבה השנייה היא שניתן להתאים את תוכן המדבקות הללו לכל עסק באשר הוא. ראוי לציין כי ישנם לא מעט בעלי עסקים שבוחרים להדפיס על גליל מדבקות בעקבות היתרונות הבאים:

 • שטח אחסון מצומצם

עסקים שיש להם שטח אחסון מצומצם צריכים בלית ברירה, למצוא דרכים יצירתיות לחסוך במקום. שימוש בגליל מדבקות מאפשר לאחסן כמות גדולה של מדבקות שתופסת מעט מקום בבית העסק.

 • ייצור בהיקף רחב

עסקים שמייצרים היקף רחב של מוצרים שונים עושים ברוב המקרים שימוש במדבקות בגלילים. הסיבה לכך היא שבמצב שכזה, יש צורך בהדבקה סדרתית ואוטומטית על גבי מוצרים ומארזים.

מהם החומרים שמהם עשויות מדבקות בגלילים?

יש אפשרות להדפיס מדבקות בגלילים תוך שימוש במגוון רחב של חומרים (כאשר כל גליל מדבקה עשוי מחומר מסוים) כך שכל בעל עסק יכול לבחור את סוג המדבקה שמתאימה לצרכיו, להלן פירוט אודות החומרים שמהם ניתן להכין מדבקות בגלילים:

 1. מדבקות נייר

מדבקות בגלילים שעשויות מנייר הן הפשוטות ביותר. לא ניתן להסיר את המדבקות הללו בקלות לאחר שהן הודבקו על משטח מתאים.
למדבקות נייר יש יתרון מובהק – המחיר הזול יחסית. לעומת זאת, החיסרון שלהם הוא שהן אינן עמידות בפני תנאי מזג אוויר שונים כמו רטיבות וטמפרטורה גבוהה, כך שהן מתאימות בעיקר לשימוש במקום מוצל ויבש או לשימוש חד פעמי.

 1. מדבקות אלומיניום

מדבקות אלומיניום עמידות במיוחד, כך שניתן להדביק אותם במקומות שבהם יש תנאי חום וקור קיצוניים. ניתן אף לעשות בהן שימוש בסביבה שיש בה חומרים כימיים. ניתן למצוא אותן על גבי מקררים ומוצרי חשמל נוספים.

 1. מדבקות PVC

מדבקות אלו נקראות גם מדבקות ויניל. מדבקות מסוג זה נחשבות לעמידות במיוחד בתנאי מזג אוויר קיצונים. נעשה בהם שימוש נפוץ בעיקר בתעשיית הקוסמטיקה. הזמנה של מדבקות בגלילים מחומר זה תבטיח שתקבלו מדבקות חזקות, עמידות ושאינן ניתנות לקריעה בקלות.

 1. מדבקות פוליפרופילן

מדבקות בגלילים מסוג פוליפרופילן נחשבות גם כן לעמידות מאוד, בעיקר בסביבה לחה. זו הסיבה שהן מתאימות מאוד לעסקים שנעשה בהם אחסון של מוצרי טואלטיקה במקררים ומקפיאים.

 1. מדבקות פוליאסטר

מדבקות בגלילים מסוג פוליאסטר עמידות בפני טמפרטורות גבוהות וגם בפני מים. לכן, הן נפוצות בעיקר בתעשיית המנועים, הטלפונים הסלולריים והמצברים. היתרון המשמעותי של מדבקות אלו הוא העמידות שלהן בפני קרינת אולטרא סגול וכימיקלים. כך שהם מתאימים לעסקים שנעשה בהם שימוש בכל מוצרי הקוסמטיקה והטואלטיקה.

גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט
גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט

חומרי גלם שונים לבחירה בעת הדפסת מדבקות בגלילים

ניתן להדפיס את כל סוגי המדבקות שצוינו לעיל, כאשר ניתן לבחור במדבקות חלקות ללא כל הדפס ו\או מדבקות מודפסות עם צבע אחד או מדבקות במגוון של צבעים, הבחירה נתונה בידכם בהתאם לשיקולים שלכם ולצרכים של העסק.
בנוסף, המדבקות יכולות להיות מודפסות על מגוון רחב של חומרי גלם שנתונים לבחירתכם, להלן כמה מחומרי הגלם השכיחים:

  • פלסטיק שקוף או לבן
  • נייר זוהר
  • זהב
  • כסף
  • נייר ביטחוני מתפורר
  • נייר כרומו מבריק ועוד

 

שימושי המדבקות בגלילים

הזמנה של מדבקות בגלילים מתבצעת על ידי עסקים מתחומים שונים. בשורות הבאות נציין בפניכם את השימושים הבולטים ביותר עבור מדבקות גלילים:

 1. שימוש במדבקות גלילים לצרכי רפואה

במרבית המרפאות הפרטיות והציבוריות נעשה שימוש יום יומי במדבקות גלילים. על גבי מדבקות אלו מופיעים פרטיו האישיים של המטופל. הדבר מאפשר לצוות הרפואי להעביר בקלות את פרטיו בגיליון הרפואי.
שימוש במדבקות אלו נעשה באמצעות מדבקות טרמיות למדפסות. מדבקות אלו מיוצרות מנייר טרמי מיוחד שמותאם במיוחד למדפסות ללא רדיד דיו. המדבקות הללו משנות את הצבע שלהן בעת חשיפה לחום, כך שהמדפסת הזו חוסכת את השימוש בדיו.

המדבקות הללו מגיעות לרוב בצורות הבאות:

 • מלבן
 • ריבוע
 • עיגול
 • אליפסה

אך ישנה אפשרות להזמין גליל מדבקה עם צורה אחרת.

 1. שימוש במדבקות גלילים לצרכי סימון מוצרים

ניתן למצוא מגוון רחב של מדבקות שמטרתן לסמן מוצרים בדרכים שונות. להלן 2 מצבים נפוצים שבהם נעשה שימוש במדבקות גלילים לצרכי סימון מוצרים:

 • סימון מוצרים באמצעות מדבקות אדומות וירוקות בהתאם לרפורמה של משרד הבריאות

 

 בתאריך 1.1.20 החלה הרפורמה לסימון מוצרים של משרד הבריאות. מטרת הרפורמה היא לגרום לצרכנים לצרוך מוצרים בריאים יותר. כדי לאפשר לרפורמה זו לבוא לידי ביטוי, יצרני המזון התבקשו לסמן את המוצרים שלהם עם מדבקות ייעודיות חדשות שמוצמדות על אריזות מזון שונות. כאשר המדבקות מקטלגות את המוצרים לשתי קטגוריות:

 • מדבקה ירוקה – מתאימה למוצרים בריאים
 • מדבקה אדומה – מתאימה למוצרים שכדאי להימנע מהם

לפני שהמדבקות הללו מגיעות אל מוצרי המזון שממתינים על מדפי הסופר, הם מיוצרות על גליל מדבקה. מדובר במדבקות שמודפסות על חומר גלם מסוג נייר כרומו או PP. במצבים שבהם המדבקות מודבקות ישירות על פרי או על ירק, נעשה בהן שימוש בדבק שמאושר על ידי משרד הבריאות והתקנים הבין לאומיים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בדבק שאינו רעיל למגע.

 • סימון מוצרים באמצעות מדבקות ברקוד

 

בכל סופר נעשה שימוש נרחבת במדבקות ברקוד שמודפסות על גבי מדבקות בגלילים. ניתן למצוא את המדבקות הללו על גבי המוצרים השונים. על המדבקות הללו מופיע ברקוד קבוע או משתנה שמיועד לסימון של מוצרים, להלן ההבדלים בין מדבקת ברקוד קבוע למשתנה:

מדבקת ברקוד קבוע :

מדבקה מסוג זה מודפסת מראש על גליל מדבקה. גליל זה יכלול מדבקות עם ברקוד קבוע ועליהן מסרק זהה שמכיל מידע קבוע שאינו משתנה. כלומר, כל מדבקה כזו תכיל את אותן פרטים בדיוק.

מדבקת ברקוד משתנה:

מדבקה מסוג זה מודפסת גם כן על גליל מדבקה. על הגליל יהיו מדבקות עם ברקוד משתנה שלהן יש מסרק שונה שמכיל מידע שמשתנה בין מדבקה למדבקה.

כאשר מדבקות הברקוד נסרקות באמצעות מכשיר ייעודי, ניתן לראות על צג המחשב או מכשיר אחר את סוג המוצר.
ניתן למצוא את מדבקות הברקוד על גבי גליל מדבקה. מופיע עליהם רצף של קווים שחורים, מקבילים, אנכיים ועבים ומתחתיהם מופיעים מספרים, כאשר לכל סט של קווים או לכל ברקוד, יש קוד ייחודי שאופייני לו.

 • סימון מוצרים למזון

חברות שעוסקות בייצור ו\או ייבוא של מזון עושות שימוש תדיר במדבקות לעיצוב המוצר. בעת ייצור של מדבקות בגלילים עבור סימון מוצרים, ישנו דגש על נראות הכיתוב והעמידות של המדבקות בתנאים קשים מכיוון שהמוצרים עשויים לעמוד בתנאי לחות, חום, קור, הקפאה וכדומה.
המדבקות הללו מגיעות בכל צורה אפשרית (עיגול, ריבוע, מלבן וכו') והן מודפסות על חומר גלם מסוג נייר כרומו או PP בהתאם לצורך. גם במקרים אלו, כאשר יש צורך במדבקות שמודבקות באופן ישיר על פרי או ירק, נעשה שימוש בדבק מיוחד שמאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות ותקנים בין לאומיים, כך שהדבק אינו רעיל למגע.

 1. שימוש במדבקות גלילים לצרכי פרסום, מיתוג ושיווק

הדפסת מדבקות בגלילים נחשבת ככלי שיווקי ומיתוגי שהכרחי עבור כל עסק. שימוש במדבקות בגלילים לצורך פרסום נעשה במקרים מסוימים על ידי מדבקות מודפסות (מדבקות פורצס). המדבקות הללו מיוצרות תוך שימוש במספר של תחנות צבע. כך שבסופו של דבר, מתקבלת תוצאה מרהיבה בעלת רמה ביצועית גבוהה.

כמה פרטים שחשוב לדעת אודות מדבקות פרוצס:

 1. ההפקה שלהן מורכבת מארבעה צבעי יסוד: אדום, שחור, כחול וצהוב. צבעים אלו מפיקים בסופו של דבר את התמונה הרצויה.
 2. המדבקות הללו מתאימות לפרסום של כל חברה ו\או מוצר
 3. ניתן להדפיס עליהן גם קידוד לסימון של מוצר ואריזה
 4. אפשר להזמין את המדבקות בכל צורה, גודל וכמות

ישנו מגוון רחב של חומרי הגלם שמשמשים להדפסת המדבקה, כאשר המוכרים שבהם הם:

 • נייר כרומו
 • PVC
 • PP
 • פוליפרופילן ועוד
 • שימוש במדבקות צורניות לכל מטרה עסקית

לעיתים עולה הצורך בגליל מדבקות עם מדבקות מיוחדות ולא סטנדרטיות. במצבים אלה ניתן להזמין מדבקות צורניות לכל מטרה. מדבקות מסוג זה הן מדבקות שמאפשרות ללקוח לבחור את עיצוב הצורה של המדבקה. ניתן לבחור צורה של לב, מדליה, כוכב, משקפיים וכל צורה אחרת.
היתרון המשמעותי במדבקות אלו זו העובדה כי הן מושכות את העין. במצבים שבהם מדובר בצורך במדבקה למטרת שיווק מוצר, המדבקה הצורנית בולטת וגורמת למוצר להיראות ייחודי.
ניתן לבצע הזמנה של גליל מדבקה עם מדבקות צורניות שמודפסות על נייר מדבקה כרומו מבריק או על נייר פלסטי PP שמיועד לשימושים מיוחדים. ניתן לבחור במדבקה בעלת צבע אחד בלבד או במדבקה במגוון צבעים עם או בלי למינציה.
בעת ביצוע הזמנה של מדבקות צורניות לכל מטרה עסקית, ניתן להיעזר בשירותי הגרפיקאים שיסייעו בהבניית הלוגו או ההדפס שצפוי להופיע על המדבקה.

גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט
גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט

מה כולל הליך הדפסת המדבקות מרגע הצעת המחיר ועד לקבלת המוצר הסופי?

רגע לפני שתבצעו הזמנה של גליל מדבקה, כדאי שתדעו כי מדובר בהליך מהיר ויעיל שכולל את 4 השלבים הבאים:

שלב ראשון – שליחת הצעת המחיר וקליטת ההזמנה במערכת

השלב הראשון של הזמנת מדבקות בגלילים, כולל את קבלת המידע המפורט אודות ההזמנה (מספר גלילי המדבקות, החומר הנבחר, סוג המדבקות, גודל וצבעים וכו') קודם כל את הצעת המחיר.
ההצעה תישלח אליכם לכתובת המייל וזו תכלול את הפרטים הבאים:

  • חומר הגלם הנבחר
  • צורת המדבקה
  • גודל המדבקה
  • כמות המדבקות
  • המחיר הסופי

במקביל לשליחת הצעה זו, המערכת תתחיל בקליטתכם למערכת.
עליכם רק לקרוא את ההזמנה לעומק ולבדוק שאלו אכן הפרטים המדויקים. אם מסיבה כלשהי אתם מעוניינים לערוך שינוי באחד הפרמטרים שנכתבו לעיל, זו ההזדמנות המתאימה ביותר.

שלב שני – עיצוב המדבקה וקבלת אישור הזמנה

ברוכים הבאים לשלב היצירתי של עיצוב המדבקות שלכם. אם הגעתם לכאן, אנחנו מתקדמים אל שלב ההכנה של מדבקות בגלילים בצעדי ענק. בשלב השני, הגרפיקאים יצרו עמכם קשר ויעצבו אתכם ביחד את העיצוב שמתאים לכם ביותר.
בשלב זה תוכלו לבחור את צבעי המדבקה, הגודל שלה ואת צורתה הסופית.
בסיום תהליך העבודה של הגרפיקאים, תישלח אליכם המדבקה המעוצבת כדי לקבל את אישורכם.
רק לאחר שתאשרו, ניתן יהיה להמשיך אל השלב השלישי.

שלב שלישי – שלב הכנת המוצר

זהו השלב שבו מתבצעת ההכנה של גליל מדבקה. לאחר שאישרתם את המדבקה המעוצבת, ההזמנה עוברת אל עובדי הייצור. עובדים אלה מכינים את חומרי הגלם המתאימים ואת הצבעים הנדרשים. לאחר שכל אלו מוכנים, הם יתחילו בהליך הייצור של ההזמנה שלכם לפי הפירוט המדויק שקיבלו מראש. הליך זה מורכב מ-3 שלבים עיקריים:

  1. הדפסה
  2. חיתוך
  3. גלגול

שלב רביעי – אריזת ההזמנה והכנתה לאיסוף או משלוח

זהו השלב הרביעי והאחרון בהליך של הכנת מדבקות בגלילים. שלב זה מגיע לאחר שהגלילים המודפסים הוכנו וחולקו לגלילים קטנים, כדי שתתאפשר לכם לעשות שימוש בגלילים באופן הנוח ביותר.
עובדי האריזה מניחים גליל מדבקה אחד על השני בתוך קרטונים שמועברים בסופו של דבר למשלוח אקספרס או לאיסוף. כאשר אופן האיסוף נתון לבחירתכם.

 

פרטים שחשוב לדעת מראש לפני שמבצעים הזמנה של מדבקות בגלילים

החברה שלנו עוסקת בתחום הדפסת מדבקות בגלילים כבר שנים ארוכות. אצלנו תוכלו לקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר. להלן כמה פרטים שחשוב שתדעו עלינו לפני שתבצעו הזמנה מרוכזת של גלילי מדבקות מאתנו:

 1. יש לנו שירותי גרפיקה וקדם דפוס מתקדמים

גט פרינט בעלת ניסיון רב בתחום הגרפיקה. מחלקת הגרפיקה שלנו נותנת את המענה המתאים לכל לקוח בהתאם לדרישות שלו. המענה נוגע לעיצובים יצירתיים של העבודה, גימורים ברמה גבוהה ביותר ועבודה עם תוכנות הגרפיקה המתקדמות ביותר שקיימות כיום בענף.
אנו נשמח לשמוע מכם אם אתם מתלבטים לגבי הזמנה של גליל מדבקה. הגרפיקאים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולייעוץ לכם ללא כל התחייבות.

 1. אנו עומדים בזמני האספקה שנקבעו מראש

החברה שמה לעצמה בחשיבות עליונה את המטרה לעמוד בזמנים. בעת ביצוע ההזמנה, אנו מודיעים לכם את התאריך העתידי שבו ההזמנה תהיה מוכנה. העובדים שלנו עובדים במרץ מידי יום ומייצרים מגוון רחב של מדבקות בגלילים ותוויות בגלילים תוך עמידה בזמני האספקה, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שההזמנה שלכם תהיה מוכנה בתאריך שנקבע מראש.

 1. אנו מספקים שירות מקצועי ואדיב

העובדים המקצועיים שלנו עוברים הכשרות באופן קבוע, כך שהם מתעדכנים בתדירות גבוהה בכל החידושים שקיימים בענף. אנו מתחייבים להעניק לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר, ובסופו של דבר, אנו מתחייבים להעניק לכם את המוצר האיכותי ביותר תוך אספקה מהירה.

 

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
מדבקות בגלילים

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print