גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

כוסות ממותגות

הדפסת כוסות חד פעמיות ממותגות

כוסות  ממותגות הפכו בשנים האחרונות  לכלי שיווקי ושימושי מהמעלה הראשונה, ואם גם נבחר מוצר העשוי מנייר ממוחזר, הרי שגם הצלחנו לשמור על קיימות וסביבה ירוקה סביבנו.

בשנים האחרונות התפתחה מהפכה של ממש בתעשיית הכוסות החד פעמיות הממותגות. מהפכה אשר מאפשרת לנו לייצר כוסות איכותיות מאד בכמויות קטנות יחסית (גם נקרא ריצות קצרות) ומעל כל זה להדפיס כוסות פעמיות בצבע מלא וללא מגבלה. עד כה, נאלצנו לבחור בשיטות מיושנות אשר השתמשו בגלופות אשר לא אפשרו לנו להגיע לרזולוציות טובות, עלו יותר מידי כסף וגם סיפקו תוצאה מתפשרת. כתוצאה מהעלות היקרה של ייצור הגלופות, נוצרה נוסחה מכרעת אשר הפכה את הכוסות הממותגות לכדאית רק בכמויות גדולות יחסית, כלומר מעל 30 אלף יחידות בכל הזמנה – וזה חברים כבר לא אקטואלי.

בכל המחקרים מהשנים האחרונות, קיימת מגמה חד משמעית שקובעת שלקוחות דפוס מחפשים פתרון מהיר, איכותי אבל גם לא מחייב.

כלומר אפשרות לרכוש פתרון בכמות קטנה יחסית שלא מביא איתו הוצאה ענקית או צורך לחפש אחסון לכל המלאי הזה. ואם כבר נגענו בבעיית הגלופות, היום הצורך הוא בפתרון דינמי שיכול להשתנות ולהיות מותאם לכל התפתחות או מגמה בשוק. אז מה ? נאלץ להשקיע בגלופות בכל פעם מחדש ?

כוסות  ממותגות החל מ-1000 יחי ומעלה בצבע מלא ללא הבדל מחיר בין צבע אחד או מניפת צבעים שלמה. המחיר לא משתנה ואתם לא צריכים להתפשר.

עשיות חומר גלם איכותי ומאושר לשימוש מזון (נייר ייעודי, חזק ועבה)

אם כבר נגענו בכוסות חד פעמיות ממותגות איכותיות, אז לא נשאיר את איכות הנייר בצד…

אנו רואים כל מיני תוצאות של כוסות חד פעמיות עשויות נייר דק. לפעמים בשביל להשתמש בכוסות, תאלצו להכניס אחת לתוך השנייה.

אלה בעיקר כוסות המיוצרות במזרח הרחוק (גם באמצעות אותה שיטת גלופות ישנה וגם לא ניתן להזמין כמות קטנה) אותה בעיה רק בתוספת התפשרות נוספת על איכות.

כוסות ממותגות איכותיות עשויות נייר ייעודי לתעשיית המזון ובעל היתר בריאותי רשמי. הוא בטווחי משקל של 280-350 גרם נייר ובעל ציפוי פנימי PP או עמילן אשר גם הוא בעל היתר בריאותי לשימוש במזון.

אז אילו כוסות  חד פעמיות ממותגות אנו מייצרים ?

  • כוסות אספרסו 118 מ"ל – נקראות כוסות  ממותגות 4oz
  • כוסות רגילות כ- 250 מ"ל – נקראות כוסות  ממותגות 8oz או 9oz
  • כוסות גדולות 354 מ"ל – נקראות כוסות  ממותגות 12oz
מידות כוסות חד פעמיות ממותגות כוסות חד פעמי ממותג - כוסות נייר ממותגות

כוסות נייר ממותגות • גדלים: 4oz,8oz,12oz

הדפסה צבע מלא ללא תוספת מחיר – תתרגלו לאיכות יוצאת דופן !

יתרון מהפכני נוסף:

תוכלו לבצע שילוב של עיצובים שונים במסגרת אותה הזמנה !

לדוגמא: הזמנה של 30 אלף כוסות חד פעמיות ממותגות, יכולה להכיל 3 עיצובים שונים, כל אחד מהם 10 אלף כוסות ללא עלות נוספת  – כבר אמרנו מהפכה ?!

כוסות קרטון ממותגות הן פתרון יעיל, אפקטיבי ובעל החזר השקעה מצוין

אנו מייצרים את הכוסות החד פעמיות הממותגות שלנו כאן בישראל.

מעבר לייצור כחול/לבן אשר שומר על התעשייה והייצור המקומי, הייצור המקומי גם מאפשר אספקה מהירה מאד ומענה תפעולי שירותי מתמיד.

כוסות שתיה חמה חד פעמי ממותגות, ניתן לייצר כוסות חד פעמיות במחיר טוב יותר, גם לקבל חופש עיצובי מוחלט וגם לקבל מוצר איכותי הרבה מעל המוכר והקיים, 

הרי שיש לנו מהפכה בתחום הפרסום על כוסות חד פעמיות. מעל הכל אנו מכוונים לשירות אישי ומחוייב לכם ולצרכים העסקיים שלכם. שאלו את נציג השירות…

הסטודיו לעיצוב גרפי של גט פרינט, מזמין אתכם לקבל את המעטפת השלמה שלכם במקום אחד. 

האם המוצר או המותג שלכם צריך פתרון חזותי ?  אנחנו מציעים מגוון פתרונות אשר יהוו עבורך מקום מצוין לרכז בו את כלל הצרכים העיצובים שלך

אנו מזמינים אתכם לקבל שירות איכותי ומקצועי, צמוד אישי ומלווה – ואפילו במחיר שווה במיוחד – עיצוב גרפי – מיתוג לעסקים

בסטודיו לעיצוב גרפי של גט פרינט, אנו מציעים מגוון רחב של שירותי עיצוב גרפי המשלימים את צרכי האינטרנט והעסק שלך, ולעמוד עם עיצוב ההדפס האחר שיש לך במקום. אנו נעבוד אתכם ליצירת לוגואים באיכות גבוהה, כרטיסי ביקור, עלונים, פוסטרים, פליירים או כמעט כל דבר שתוכלו לחשוב עליו כדי לקדם את העסק שלכם.

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

כוסות נייר ממותגות

כוסות נייר ממותגות ברזולוציה גבוהה מתמיד, ברמת HD. מידות אספרסו 4oz, הפוך רגיל 8oz, הפוך רגיל 9oz, הפוך גדול 12oz , המאפשרת חופש עיצובי מוחלט וגם יכולת  מדהימה לעיצוב המכיל פרטים רבים בדיוק אופטימלי כולל את האפשרות להדפיס תמונה איכותית במיוחד, או מיתוג הפרוס לכל אורך/רוחב הכוסות, תוך שימוש במעברי צבע או שימוש בעיצוב מורכב ככל שיהיה.

כוסות ממותגות 330 מ"ל 12oz

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

כוסות ממותגות 250 מ"ל 8oz

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

כוסות אספרסו 4oz ממותגות

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת הלוגו או להפיץ מסר שמגיע ישירות אל קהל היעד שלכם. באמצעות מכונות הדפסה חדישות ומתקדמות, המאפשרות לכל אחד להדפיס על גבי כוסות נייר לטובת אירוע יום הולדת חגיגי, מתן חסות או אירוע יוקרתי, ניתן להפוך את המוצר הכי פונקציונלי ופשוט לפריט שלא ניתן להתעלם ממנו? הנה כמה מן הסיבות הפופולריות ביותר להדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית.

כוסות חד פעמיות עם לוגו

הבחירה להציב במשרדי החברה כוסות שעליהן מתנוסס לוגו החברה מהווה טקטיקה מאוד חכמה, שכן היא מאפשרת לכם לחזק את הקשר של העובדים עם המותג, היא מזכירה ללקוחות שלכם בכל עת כמה חזקה ויציבה החברה שלכם, והיא מותירה רושם עז על הספקים ועל השותפים העסקיים שלכם.

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.

הטבה ללא התחייבות

מוזמנים לשלוח אלינו למייל את העיצוב שלכם,

ולקבל הדמיה של הכוסות שלכם ללא התחייבות