הדפסת קטלוגים וחוברות

קטלוג נועד לספק ללקוחות שלכם מידע רב ערך אודותיהם. בפרט, הקטלוג נועד לפרט ולתאר אילו סוגים של מוצרים אתם מציעים ומהו המפרט או האופי של כל מוצר ומוצר. משום כך, הבסיס של כל הפקת קטלוג או חוברת לשימוש עסקי או מסחרי יהיה הצילומים. אמנם לכל אחד יש בסמרטפון מצלמה לא רעה בכלל, אבל צילום שיווקי צריך להיראות מקצועי ולא פחות ממדהים.

הכנת קטלוג מרהיב עין דורשת כמה וכמה שלבים שונים. עיצוב והדפסה של קטלוגים וחוברות צריכים להתבצע תחת ערכי הפקה ללא פשרות. זקוקים להדפסה של קטלוגים או חוברות, או אולי צריכים מישהו שיכין, יעציב וגם יספק עבורכם הדפסת תפריטים? בגט פרינט תוכלו לקבל שירות הפקה כולל ומלא. ערכי הפקה וביצוע גבוהים ביותר, תוצאות מושלמות לשביעות רצונכם.

מהו הבסיס שיעזור לכם לקבל קטלוג או חוברת מושלמים

קטלוג נועד לספק ללקוחות שלכם מידע רב ערך אודותיהם. בפרט, הקטלוג נועד לפרט ולתאר אילו סוגים של מוצרים אתם מציעים ומהו המפרט או האופי של כל מוצר ומוצר. משום כך, הבסיס של כל הפקת קטלוג או חוברת לשימוש עסקי או מסחרי יהיה הצילומים. אמנם לכל אחד יש בסמרטפון מצלמה לא רעה בכלל, אבל צילום שיווקי צריך להיראות מקצועי ולא פחות ממדהים.

אנו ערוכים לספק לכם לא רק שירות של הדפסת קטלוגים או חוברות אלא גם נלווה אתכם אפילו בבסיס, עם שירות מלא של צילומי המוצרים. אם מדובר בחוברת תדמית, נוכל לספק לכם את הצילומים הנדרשים, שיציגו את העסק שלכם או את העוסקים במלאכה, בצורה ייצוגית, עם תאורה מחמיאה, זוויות צילום מקצועיות, פילטרים לשיפור התמונות ועוד.

עיצוב גרפי לקטלוג וחוברות

לצורך הכנת קטלוג או חוברת נדרשים צילומים מרהיבים ומידע שאותו משבצים בפנים. סוג העסק שלכם, מיקומו, מהו הייחוד שלכם, ההיסטוריה שלכם, סוג הפתרונות שלכם, המסר שלכם, הכל צריך לעבור בצורה ברורה ואפקטיבית. אתם יכולים להעביר לנו את מיטב המסרים שלכם ואנו נשלב את כל זאת בחוברת או קטלוג מרשימים, מושקעים וטובים.

גט פרינט ערוכים לבצע את העיצוב הגרפי, לשלב את התמונות, לבחור גופנים מחמיאים, להתאים את הכותרות כראוי, להוסיף מוטיבים מעוצבים, מסגרות. העיצוב הגרפי של קטלוג או חוברת כולל את עיצוב העטיפה, עיצוב השער, תכנון וביצוע של דפי הפנים וכל דבר אחר שתרצו.

ערכי הפקה וביצוע גבוהים במיוחד

גט פרינט מעמידים לרשותכם את מיטב ציוד הדפוס החדשני, המתאים לביצוע כל סוג של קטלוג, כל סוג של חוברת. אתם חופשיים לבחור את גודל הדפים ואת מבנה העמודים. אתם חופשיים להחליט האם רצוי לכם קטלוג בעיצוב קליל או שתרצו חוברת בגימור יוקרתי במיוחד. אנו ערוכים לספק לכם ערכי הפקה וביצוע גבוהים במיוחד, עם אפשרות להדפסה בכל כמות שתרצו. קטלוגים, חוברות, תפריטים או כל מוצר דפוס אחר, אנו מבצעים בצורה מוקפדת ומושקעת, תוך עמידה בזמנים. בהתאם לתקציב ולצורך שלכם, אפשר להדפיס חוברות וקטלוגים עם מגוון תוספות, על דפים מבריקים או בצבע מט, עם תוספת של למינציה ועוד שדרוגים לבחירתכם.

כך תקבלו קטלוגים וחוברות טובים יותר

הזמינו חוברת או קטלוג תוך איזון בין משקל לבין נראות ועיצוב. חוברת עם כריכה קשה ועם דפים עבים יכולה להיראות יוקרתית מאוד, אך לא תמיד כדאי לבחור קטלוג כבד מדי. הביאו בחשבון את האופי שבו הקטלוג יופץ. בתפוצה נרחבת, משקל גדול מדי יעלה לכם יותר (במשלוח בדואר). על מנת להוזיל עלויות הדפסה, תוכלו להזמין הדפסת אופסט (לכמויות גדולות). אם מבצעים הרצה או שצריכים כמות קטנה, דפוס דיגיטלי ישתלם יותר. בכדי ליצור קטלוג יוקרתי במיוחד, ניתן להוסיף מעל ומעבר לעיצוב הגרפי נטו. תוכלו לבחור תוספות והשבחות, מגע של יוקרה וארומה משובחת. לדוגמא, הטבעות, ציפוי מבריק של לכה. ולסיום, בהתאם לתוכן ולעובי הדפים הרצוי, תוכלו להחליט האם עדיף לכם קטלוג בהדפסה חד צדדית או שעדיפה הדפסה דו צדדית

 

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
הדפסת קטלוגים וחוברות

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print