גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

אריזות איכות

גט פרינט מתמחים בייצור אריזות איכות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותית ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות השונות

איך יודעים מתי כדאי להעדיף אריזות איכותיות במיוחד? יצרנים או משווקים שמוכרים מוצרים בסיסיים יכולים להסתפק באריזות בסיסיות. לעומת זאת, כל מי שמשווק מוצרים איכותיים וכל מי שרוצה שהמוצרים שלו יבלטו לעומת מוצרים אחרים שקיימים בשוק צריך משהו שמעל לזה. אריזות איכות מעניקות כמה וכמה יתרונות מאוד חשובים, מבחינה מסחרית, עסקית ושיווקית וזאת לצד תועלות לוגיסטיות שעשויות להשפיע במידה מסוימת על עיצוב האריזה. נפרט כמה דגשים על אריזות איכות, איך מייצרים אותן בצורה הטובה ביותר, איך מתכננים אותם ובאילו תעשיות וענפים מתבקש להעדיף אריזות יותר איכותיות.

איך אנו מתכננים את אריזות האיכות הטובות ביותר

על מנת לייצר אריזות טובות יש צורך כמובן בחומרי גלם איכותיים, קרטון משובח, ניירות עטיפה ועוד פתרונות חשובים. אך אין בכך די, לזה צריך להוסיף תהליך רב שלבי, המיועד להבין מה דרוש ללקוח ולאחר מכן תכנון האריזות באיכות הרצויה ובלי שום טעות. בין השלבים נציין:

  • הבנה מלאה של מהות התכולה והשימושיות של המוצר. נבקש מהלקוח להעביר מוצר לדוגמא על מנת להבין היטב מהו משקל המוצר, מהו הנפח שלו. כך ניתן לייצר אריזה איכותית בגודל המתאים ובעמידות הנכונה.

 

  • גיבוש קונספט עם הלקוח. בעזרת הלקוח נבין איזו רמה של יוקרה נדרשת, איזו השקעה בכל פרט. אריזות איכות יכולות לכלול מגוון רחב של שדרוגים כדוגמת ניירות במרקמים מיוחדים, הברקה עם לכה סלקטיבית, יצירת הבלטות או הטבעות, גימור קטיפתי ועוד.

 

  • יצירת אריזה ללא גרפיקה מודל פיזי להמחשה – בשלב זה מיצרים את האריזה ללא העיצוב הגרפי. רק לאחר שהאריזה מוכנה כדגם תלת ממדי בהתאמה לצרכי הלקוח, נהוג לבצע את העיצוב הגרפי. הלקוח מוזמן לבדוק בעצמו אפשרויות שונות של עיצוב, להגדיר העדפות וכמובן להתייעץ איתנו איך להגיע לעיצוב מעולה.

 

  • גימור האריזה – בשלב זה מסיימים את העיצוב הגרפי, מבצעים הכנה לדפוס, ייצור והטמעת כל השיפורים לגימור.

ייצור אריזות איכות למגוון ענפים ומגוון תעשיות

גט פרינט מתמחים בייצור של אריזות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותי ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות כגון:

  • קופסאות תכשיטים – שרשראות, תליונים, צמידים, טבעות, כל סוגי התכשיטים מהווים דוגמא למוצר אסתטי מהמדרגה הגבוהה ביותר. ענף זה הינו אולי זה שבו באופן הכי מובהק נהוג להעדיף אריזות איכות. לא סתם אריזות אלא כאלה שמעניקות את המגע היוקרתי, השיק שחייב להלום את המוצר שיש בפנים. כל אריזה צריכה לתמוך ביופי, בדימוי הנוצץ, בערך הגבוה מבחינה אסתטית והרבה פעמים גם מבחינה כספית.

 

  • קופסאות קוסמטיקה – בענף הקוסמטיקה התחרות רבה וזו סיבה חשובה לכך שכל מוצר צריך להשתמש באריזה מיוחדת וטובה, על מנת ליצור בולטות. מקובל כי האריזות יתוכננו ויודפסו בצבעים חיים, עם שלל תוספות. אפשר ליצור הבלטות, פוייל, תוספת לכה וכדומה (בהתאם לסוג המוצר). בענף שמתבסס על אסתטיקה ולייף סטייל, רק אריזות איכות נושאות תועלת שיווקית ראויה.

 

  • קופסאות לחנויות אונליין – ענף המסחר אונליין יצר מהפכה באופן שבו כולנו צורכים וקונים. מכיוון שאין כאן חווית קניה המבוססת על שיטוט בחנות, החוויה מתבססת על שני דברים, האחד הוא אתר המכירות והשני הוא האופן שבו מגיע המוצר. מוצר שארוז בצורה נכונה, עם אריזה איכותית, מעניק ללקוח/ה חווית קניה משופרת וחסרת תחליף. בנוסף, האריזה נועדה לשמור היטב על המוצר, בזמן המשלוח (למניעת נזק למוצר בהובלה).

 

  • קופסאות למוצרי רפואה – מוצרים בתחום הרפואה, מוצרים מקדמי בריאות, תוספי מזון וכיוצא באלה, חייבים להעביר מסר ברור, אפקטיבי, יעיל וחזק. האריזות צריכות לפרט בצורה איכותית את מאפייני המוצר, התוויות שונות והכל בצורה מושכת לעין.

 

  • מארזים וקופסאות לתעשיית התעופה – מוצרים בענף התעופה זקוקים לאריזות איכותיות, במחלקות השונות ובפרט במחלקות היוקרתיות. עיצוב האריזות משפיע על חווית הלקוח, ובענף זה לחוויה חיובית השפעה ראשונה במעלה על לקוחות שהופכים ללקוחות נאמנים.

 

  • מגוון ענפים נוספים ותעשיות רבות – פיתוח וייצור של אריזות איכות אפשרי לעוד מגוון רחב של מוצרים, בענפים ותעשיות מכל סוג. לדוגמא, בשיווק משחקים איכותיים, מוצרי איכות לבית, אביזרי נוי ומתנות וכן בענף היינות, מזון גורמה ואוכל איכות באשר הוא.

האם אפשר להכין אריזות איכות גם בכמויות קטנות

אופן ביצוע, הגדרת המאפיינים, התכנון וההדפסה של אריזות באיכות גבוהה אינם תלויים בכמות המוזמנת. מומלץ לזכור שישנן עלויות פיתוח ולכן צריך לבדוק את נקודת האיזון, מתי הפיתוח והייצור הופך למשתלם. האריזות באיכות הכי גבוהה לרוב מוזמנות בכמויות של מאות רבות של יחידות. אריזות טובות בכמויות קטנות יותר עשויות להשתלם לייצר בכמויות יותר קטנות אך לשם כך חשוב להתייחס לכל שיקולי הלקוח, לתקציב שלו ולמוצר שאותו צריכים לארוז ולשווק. אנו ערוכים לספק פתרונות מקיפים, למגוון סוגי אריזות גם אם דרוש לכם ביצוע מהיר. גט פרינט: פתרונות מעולים לעיטוף ואריזות לשלל ענפי הייצור, יבואנים ומשווקים.  

 

רוצים להכיר יותר את המשתנים ותהליך ייצור קופסאות קרטון מעוצבות, מוזמנים ליצור קשר ונשמח לספק עבורכם ייעוץ מקצועי ומלווה וגם ייצור פתרון מנצח. 

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

עיצוב אריזות

לפני התכנון חשוב לבקש מכל לקוח שצריך אריזה דוגמא של המוצר. יש לכך כמה תועלות חשובות. לדוגמא, בצורה כזאת אפשר לדעת מהו המשקל של המוצר. אי אפשר לעצב אריזה עדינה מדי כאשר משקל המוצר גבוה. למוצרים כבדים יש לבצע התאמות שונות לשם כך. בנוסף, חשוב לדעת מהו נפח המוצר. בזכות הניסיון שלנו עם אין ספור אריזות להרבה מאוד עסקים וחברות בענפים שונים, כבר בשלב זה נוכל להעניק תובנות, הערות והצעות ללקוח שמעוניין בכך

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.