אריזות איכות

גט פרינט מתמחים בייצור אריזות איכות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותי ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות השונות

איך יודעים מתי כדאי להעדיף אריזות איכותיות במיוחד? יצרנים או משווקים שמוכרים מוצרים בסיסיים יכולים להסתפק באריזות בסיסיות. לעומת זאת, כל מי שמשווק מוצרים איכותיים וכל מי שרוצה שהמוצרים שלו יבלטו לעומת מוצרים אחרים שקיימים בשוק צריך משהו שמעל לזה. אריזות איכות מעניקות כמה וכמה יתרונות מאוד חשובים, מבחינה מסחרית, עסקית ושיווקית וזאת לצד תועלות לוגיסטיות שעשויות להשפיע במידה מסוימת על עיצוב האריזה. נפרט כמה דגשים על אריזות איכות, איך מייצרים אותן בצורה הטובה ביותר, איך מתכננים אותם ובאילו תעשיות וענפים מתבקש להעדיף אריזות יותר איכותיות.

איך אנו מתכננים את אריזות האיכות הטובות ביותר

על מנת לייצר אריזות טובות יש צורך כמובן בחומרי גלם איכותיים, קרטון משובח, ניירות עטיפה ועוד פתרונות חשובים. אך אין בכך די, לזה צריך להוסיף תהליך רב שלבי, המיועד להבין מה דרוש ללקוח ולאחר מכן תכנון האריזות באיכות הרצויה ובלי שום טעות. בין השלבים נציין:

  • הבנה מלאה של מהות התכולה והשימושיות של המוצר. נבקש מהלקוח להעביר מוצר לדוגמא על מנת להבין היטב מהו משקל המוצר, מהו הנפח שלו. כך ניתן לייצר אריזה איכותית בגודל המתאים ובעמידות הנכונה.

 

  • גיבוש קונספט עם הלקוח. בעזרת הלקוח נבין איזו רמה של יוקרה נדרשת, איזו השקעה בכל פרט. אריזות איכות יכולות לכלול מגוון רחב של שדרוגים כדוגמת ניירות במרקמים מיוחדים, הברקה עם לכה סלקטיבית, יצירת הבלטות או הטבעות, גימור קטיפתי ועוד.

 

  • יצירת אריזה ללא גרפיקה מודל פיזי להמחשה – בשלב זה מיצרים את האריזה ללא העיצוב הגרפי. רק לאחר שהאריזה מוכנה כדגם תלת ממדי בהתאמה לצרכי הלקוח, נהוג לבצע את העיצוב הגרפי. הלקוח מוזמן לבדוק בעצמו אפשרויות שונות של עיצוב, להגדיר העדפות וכמובן להתייעץ איתנו איך להגיע לעיצוב מעולה.

 

  • גימור האריזה – בשלב זה מסיימים את העיצוב הגרפי, מבצעים הכנה לדפוס, ייצור והטמעת כל השיפורים לגימור.

ייצור אריזות איכות למגוון ענפים ומגוון תעשיות

גט פרינט מתמחים בייצור של אריזות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותי ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות כגון:

  • קופסאות תכשיטים – שרשראות, תליונים, צמידים, טבעות, כל סוגי התכשיטים מהווים דוגמא למוצר אסתטי מהמדרגה הגבוהה ביותר. ענף זה הינו אולי זה שבו באופן הכי מובהק נהוג להעדיף אריזות איכות. לא סתם אריזות אלא כאלה שמעניקות את המגע היוקרתי, השיק שחייב להלום את המוצר שיש בפנים. כל אריזה צריכה לתמוך ביופי, בדימוי הנוצץ, בערך הגבוה מבחינה אסתטית והרבה פעמים גם מבחינה כספית.

 

  • קופסאות קוסמטיקה – בענף הקוסמטיקה התחרות רבה וזו סיבה חשובה לכך שכל מוצר צריך להשתמש באריזה מיוחדת וטובה, על מנת ליצור בולטות. מקובל כי האריזות יתוכננו ויודפסו בצבעים חיים, עם שלל תוספות. אפשר ליצור הבלטות, פוייל, תוספת לכה וכדומה (בהתאם לסוג המוצר). בענף שמתבסס על אסתטיקה ולייף סטייל, רק אריזות איכות נושאות תועלת שיווקית ראויה.

 

  • קופסאות לחנויות אונליין – ענף המסחר אונליין יצר מהפכה באופן שבו כולנו צורכים וקונים. מכיוון שאין כאן חווית קניה המבוססת על שיטוט בחנות, החוויה מתבססת על שני דברים, האחד הוא אתר המכירות והשני הוא האופן שבו מגיע המוצר. מוצר שארוז בצורה נכונה, עם אריזה איכותית, מעניק ללקוח/ה חווית קניה משופרת וחסרת תחליף. בנוסף, האריזה נועדה לשמור היטב על המוצר, בזמן המשלוח (למניעת נזק למוצר בהובלה).

 

  • קופסאות למוצרי רפואה – מוצרים בתחום הרפואה, מוצרים מקדמי בריאות, תוספי מזון וכיוצא באלה, חייבים להעביר מסר ברור, אפקטיבי, יעיל וחזק. האריזות צריכות לפרט בצורה איכותית את מאפייני המוצר, התוויות שונות והכל בצורה מושכת לעין.

 

  • מארזים וקופסאות לתעשיית התעופה – מוצרים בענף התעופה זקוקים לאריזות איכותיות, במחלקות השונות ובפרט במחלקות היוקרתיות. עיצוב האריזות משפיע על חווית הלקוח, ובענף זה לחוויה חיובית השפעה ראשונה במעלה על לקוחות שהופכים ללקוחות נאמנים.

 

  • מגוון ענפים נוספים ותעשיות רבות – פיתוח וייצור של אריזות איכות אפשרי לעוד מגוון רחב של מוצרים, בענפים ותעשיות מכל סוג. לדוגמא, בשיווק משחקים איכותיים, מוצרי איכות לבית, אביזרי נוי ומתנות וכן בענף היינות, מזון גורמה ואוכל איכות באשר הוא.

האם אפשר להכין אריזות איכות גם בכמויות קטנות

אופן ביצוע, הגדרת המאפיינים, התכנון וההדפסה של אריזות באיכות גבוהה אינם תלויים בכמות המוזמנת. מומלץ לזכור שישנן עלויות פיתוח ולכן צריך לבדוק את נקודת האיזון, מתי הפיתוח והייצור הופך למשתלם. האריזות באיכות הכי גבוהה לרוב מוזמנות בכמויות של מאות רבות של יחידות. אריזות טובות בכמויות קטנות יותר עשויות להשתלם לייצר בכמויות יותר קטנות אך לשם כך חשוב להתייחס לכל שיקולי הלקוח, לתקציב שלו ולמוצר שאותו צריכים לארוז ולשווק. אנו ערוכים לספק פתרונות מקיפים, למגוון סוגי אריזות גם אם דרוש לכם ביצוע מהיר. גט פרינט: פתרונות מעולים לעיטוף ואריזות לשלל ענפי הייצור, יבואנים ומשווקים.  

 

רוצים להכיר יותר את המשתנים ותהליך ייצור קופסאות קרטון מעוצבות, מוזמנים ליצור קשר ונשמח לספק עבורכם ייעוץ מקצועי ומלווה וגם ייצור פתרון מנצח. 

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
אריזות איכות

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print