שקיות נייר ממותגות

הדפסה על שקיות נייר, על שקיות אל בד, ניילון ועוד במבחר גדלים וצבעים. השקיות מיוצרות בהתאם לצורך שלכם ומיועדות למגוון ענק של שימושים, ביניהם קידום מכירות, תערוכות , משלוחים, אריזה למוצרים שלכם ועוד.

שקיות נייר ממותגות הן רובד משמעותי בחווית הלקוח. באמצעות השקית, המיתוג שלכם ממשיך להדהד למשך תקופה ארוכה של שימוש. מגוון רב של שקיות נייר בגדלים שונים ולצרכים שונים. החל משקיות נייר ממותגות לבנות עם הדפס, שקיות נייר חומות עשויות נייר קראפט.

שקיות נייר מודפסות עם הלוגו והעיצוב שלכם הן פתרון מצוין לאריזת מוצרים והגשת המוצרים שלכם באופן שלם.

שקיות נייר ממותגות מתאימות במיוחד לעסקים בתחומי המזון וה TAKE AWAY, ביגוד וקמעונאות, ולאחרונה אנו רואים יותר ויותר תחומים חדשים אשר מרעננים את דרך ההגשה שלהם באמצעות שקיות נייר ממותגות.

אנו מייצרים שקיות נייר ממותגות במידות שונות החל מ- 18x24x7 ועד שקיות נייר במידות 40x50x13, אשר קיימות כמלאי קבוע ומאפשרות מיתוג החל -1000 יחי בממוצע ומעלה.

בנוסף, ניתן לייצר עבורכם שקיות נייר ממותגות בכל מידה ובכל רמות הגימור בכמויות גדולות יותר הנעות החל מ-5000 יחי/ 10000 יחי ומעלה.

למידע נוסף, שאלו את נציג השירות של גט פרינט

שקיות נייר ממותגות - שקיות נייר חומות - שקיות נייר קראפט

ייצור-שקיות-נייר-ממותגות גט פרינט

הדפסה על שקיות נייר, על שקיות אל בד, ניילון ועוד במבחר גדלים וצבעים. השקיות מיוצרות בהתאם לצורך שלכם ומיועדות למגוון ענק של שימושים, ביניהם קידום מכירות, תערוכות , משלוחים, אריזה למוצרים שלכם ועוד.

קופסאות, אריזות ממותגות, תכנון ובניה של קופסאות בהתאמה אישית

שקיות נייר, שקיות ניילון, שקיות בד, אריזות מתנה או קופסאות ואריזות ממותגות ומעוצבות. אנו מייצרים אריזות קשיחות ובהתאמה אישית החל מ-1000 יחי ומעלה.

פתרון מדהים נוסף הינו אריזות גמישות – Flexible Packaging

שקיות-ממותגות-אלבד-עלבד-א-בד-על-בד-גט-פרינט-דפוס-לעסקים-get-print

מחירון אטרקטיבי במיוחד לשקיות נייר ממותגות במידות שונות

מוצרים איכותיים במיוחד, רמת גימור גבוהה, גמישות עיצובית

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
שקיות נייר ממותגות

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print