שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
הדפסה על שקיות נייר, על שקיות אל בד, ניילון ועוד במבחר גדלים וצבעים. השקיות מיוצרות בהתאם לצורך שלכם ומיועדות למגוון ענק של שימושים, ביניהם קידום מכירות, תערוכות , משלוחים, אריזה למוצרים שלכם ועוד.

שקיות נייר ממותגות הן רובד משמעותי בחווית הלקוח. באמצעות השקית, המיתוג שלכם ממשיך להדהד למשך תקופה ארוכה של שימוש. מגוון רב של שקיות נייר בגדלים שונים ולצרכים שונים. החל משקיות נייר ממותגות לבנות עם הדפס, שקיות נייר חומות עשויות נייר קראפט.

שקיות נייר מודפסות עם הלוגו והעיצוב שלכם הן פתרון מצוין לאריזת מוצרים והגשת המוצרים שלכם באופן שלם.

שקיות נייר ממותגות מתאימות במיוחד לעסקים בתחומי המזון וה TAKE AWAY, ביגוד וקמעונאות, ולאחרונה אנו רואים יותר ויותר תחומים חדשים אשר מרעננים את דרך ההגשה שלהם באמצעות שקיות נייר ממותגות.

אנו מייצרים שקיות נייר ממותגות במידות שונות החל מ- 18x24x7 ועד שקיות נייר במידות 40x50x13, אשר קיימות כמלאי קבוע ומאפשרות מיתוג החל -1000 יחי בממוצע ומעלה.

בנוסף, ניתן לייצר עבורכם שקיות נייר ממותגות בכל מידה ובכל רמות הגימור בכמויות גדולות יותר הנעות החל מ-5000 יחי/ 10000 יחי ומעלה.

למידע נוסף, שאלו את נציג השירות של גט פרינט

שקיות נייר ממותגות - שקיות נייר חומות - שקיות נייר קראפט

ייצור-שקיות-נייר-ממותגות גט פרינט

הדפסה על שקיות נייר, על שקיות אל בד, ניילון ועוד במבחר גדלים וצבעים. השקיות מיוצרות בהתאם לצורך שלכם ומיועדות למגוון ענק של שימושים, ביניהם קידום מכירות, תערוכות , משלוחים, אריזה למוצרים שלכם ועוד.

קופסאות, אריזות ממותגות, תכנון ובניה של קופסאות בהתאמה אישית

שקיות נייר, שקיות ניילון, שקיות בד, אריזות מתנה או קופסאות ואריזות ממותגות ומעוצבות. אנו מייצרים אריזות קשיחות ובהתאמה אישית החל מ-1000 יחי ומעלה.

פתרון מדהים נוסף הינו אריזות גמישות – Flexible Packaging

שקיות-ממותגות-אלבד-עלבד-א-בד-על-בד-גט-פרינט-דפוס-לעסקים-get-print

מחירון אטרקטיבי במיוחד לשקיות נייר ממותגות במידות שונות

מוצרים איכותיים במיוחד, רמת גימור גבוהה, גמישות עיצובית

לפניה למרכז הלקוחות בנושא: שקיות נייר ממותגות

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

תוכן עניינים

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

אריזות
טיפים

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

אריזות איכות
טיפים

אריזות איכות

גט פרינט מתמחים בייצור אריזות איכות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותי ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות השונות

עיצוב אריזות אריזות-קופסאות-קרטון-מעוצבות
טיפים

עיצוב אריזות

לפני התכנון חשוב לבקש מכל לקוח שצריך אריזה דוגמא של המוצר. יש לכך כמה תועלות חשובות. לדוגמא, בצורה כזאת אפשר לדעת מהו המשקל של המוצר. אי אפשר לעצב אריזה עדינה מדי כאשר משקל המוצר גבוה. למוצרים כבדים יש לבצע התאמות שונות לשם כך. בנוסף, חשוב לדעת מהו נפח המוצר. בזכות הניסיון שלנו עם אין ספור אריזות להרבה מאוד עסקים וחברות בענפים שונים, כבר בשלב זה נוכל להעניק תובנות, הערות והצעות ללקוח שמעוניין בכך

עיצוב אריזות וקופסאות בהתאמה אישית
פתרונות דפוס

אריזות קופסאות קרטון מעוצבות

כיום יותר מאי פעם, לא חסרות דרכים לקדם את המותג שלך. הנראות של הלוגו, סכמת הצבעים וכל שאר המאפיינים הוויזואליים שיוצרים את תדמית העסק שלך, מופיעים בעקביות על הניירת המשרדית, באתרי האינטרנט ובמוצרי קידום המכירות השונים שלך. כדי להשלים את התמונה הזו וליצור מערך אחיד אחד שכולו משדר את המותג שלך, אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות למוצרים שלך הן כלי עוצמתי לקידום העסק. כיום יותר מאי פעם אין גבול לאפשרויות שעומדות בפניך.

אריזות גמישות - דויפק - בית דפוס לעסקים גט פרינט
טיפים

הכנה לדפוס

בין אם אנו מוציאים ספר, חוברות או עלונים לאור ובין אם מדובר בניירת משרדית או אפילו חשבוניות, הכנת הקובץ בפורמט הנכון ובתהליך הנכון לקראת ההדפסה תשפיע באופן ניכר על איכות התוצר שנקבל. כדי ליהנות ממוצרים ברמה הגבוהה ביותר בטכנולוגיות פרינט, חשוב שנכיר לעומק תהליכי הכנה לדפוס ונדאג כי הם מיושמים כמו שצריך. כדי לסייע לך ליהנות מתוצאות אופטימליות שישרתו את המטרות שלך בצורה הטובה ביותר, אספנו כמה מההיבטים החשובים ביותר בהכנה לדפוס.

גט פרינט - בית דפוס אישי מנצח לעסקים וחברות Get Print
טיפים

מידות נייר לדפוס

בדרך כלל אחד השלבים הראשונים כשיוצאים לביצוע עבודות דפוס, הוא בחירה או החלטה על גודל הנייר של התוצר הסופי (כתוצאה