גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

שקיות כרית

שקיות כרית הן שקיות שטוחות עם הלחמה בשלושה צדדים. ניתן לייצר שקיות כרית כמעט בכל גודל רצוי. השקיות מיוצרות במגוון חומרים והרכבים שונים על פי הצורך. ניתן להוסיף זיפר (פסגור) לסגירה חוזרת וחור לתליה. כל השקיות מודפסות בדפוס דיגיטלי איכותי במיוחד - ללא עלות נוספת לגלופות וכדומה.

שקית כרית

שקית כריות מושלמות לפריטים שאינם צריכים לעמוד לבדם על המדף, כמו שקיות לאחסון מזון ניתנות לסגירה חוזרת וחבילות זרעים הניתנות לסגירה חוזרת. ניתן להשתמש גם באריזה של שקית כרית למוצרים בנפח נמוך יותר או בכל מצב בו תרצו אריזה מותאמת אישית.

השקית מתאימה לאריזה ידנית או למכונות אוטומטיות וחצי אוטומטיות. ניתן להדפיס עליה כל גרפיקה ולהוסיף לה זיפר(פסגור) לסגירה חוזרת וגם חור לתליה או לנשיאה. השקית מתאימה במיוחד לאריזה של זרעים, פירות קפואים, עוגיות וחטיפי בריאות בשקית אישית, מזון קפוא, מוצרי קופה לתליה, רכיבים אלקטרוניים, שקית פנימית למארזים, שקיות לדוגמיות, שקיות ממותגות למוצרים קטנים או בודדים ועוד

חומרים לייצור שקיות כרית

שקופים – על בסיס PET+PE במגוון רחב של עוביים. ניתן להדפיס על כל שטח השקית (דפוס מלא) או להשאיר חלון שקוף שדרכו ניתן לראות את המוצר הנארז (ניתן לתכנן עיצובית את החלון וכך להרוויח עיצוב שיתמוך במוצר)

אלומיניום – האלומיניום שומר על טריות החומר הנארז ומתאים לאריזת מוצרים רגישים ללחות ולאור. ניתן לייצר שקית על בסיס יריעת אלומיניום גם מטעמים עיצוביים (הוספת ברק או מראה מטאלי) וגם כבסיס לגרפיקה מוזהבת.

שקית נייר – שקיות מודפסות על נייר חום או לבן עם תוספת אלומיניום או ללא. שקיות אלה יכולות להיות עם כל התוספות הרגילות שיש בשקית כלומר, מודפסות, עם זיפר (פסגור) או עם חור לתליה

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
שקיות כרית

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

שקיות כרית

שקיות כרית הן שקיות שטוחות עם הלחמה בשלושה צדדים. ניתן לייצר שקיות כרית כמעט בכל גודל רצוי. השקיות מיוצרות במגוון חומרים והרכבים שונים על פי הצורך. ניתן להוסיף זיפר (פסגור) לסגירה חוזרת וחור לתליה. כל השקיות מודפסות בדפוס דיגיטלי איכותי במיוחד – ללא עלות נוספת לגלופות וכדומה.

שקיות קפה עם שסתום

שקיות קפה עם שסתום הן אריזות גמישות המתאימות לאחסון של פולי קפה. השסתום הוא חד כיווני ומאפשר לפחמן הדו-חמצני (Co2) וגזים נדיפים אחרים, להשתחרר באיטיות החוצה. כאשר קולים קפה מתרחשות מספר תגובות כימיות אשר מיצרים גזים לקפה. הגזים האלה, מוסיפים לטעם ולאיכות הקפה, אבל הם ממשיכים להיווצר גם לאחר זמן הקלייה והאריזה.
לאחר הקליה, ה CO2 שהצטבר בפולים, מתחיל לחלחל החוצה (רוב התהליך אורך מספר ימים) עד שהכל מתפוגג תוך מספר שבועות. על מנת להתמודד עם הגז המצטבר הזה, מוסיפים שסתום חד כיווני לשקיות הקפה אשר מאפשר לגזים לצאת מבלי להכניס חמצן פנימה אל השקית. תהליך זה מונע חימצון ומאריך את חיי פולי הקפה וטיבם למשך זמן נוסף.

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print