ייצור אריזות קופסאות קרטון ממותגות מעוצבות

קבלו הצעת מחיר מהירה

מוצרי אריזה מקצועיים מבדילים את המוצרים שלך מהמתחרים ומעצבים את האופן שבו הלקוחות תופסים את המותג שלך, ולכן  מציאת פתרונות האריזה הנכונים לעסק היא קריטית עבור כל עסק.

פתרונות הדפסת האריזה האיכותיים שלנו הם הדרך המקצועית והמרשימה ביותר להציג את המותג שלך, וניתן להזמינם בכל כמות לפי דרישה.

הניסיון שלנו בגט פרינט בהפקת קופסאות ואריזות מאפשרת לנו לקחת בחשבון את כל השיקולים שעלולים להשפיע על תכנון האריזה של המוצרים שלך, ולכן אנו שואפים ומצליחים לייצר אותן בהתאם למוצרים באופן אופטימלי שגם מוסיף להם אופי, גם משווה להם יופי וגם משמש אותם באופן פרקטי.

המשפיעים העיקריים שאנחנו חייבים לקחת בחשבון בעת עיצוב האריזה הם גודל המוצר, המשקל של המוצר, סוג המוצר, עבור מי אנו מכינים את האריזה וכיצד משנעים אותו. השילוב הנכון שבבחירת סוג הנייר והעובי שלו, בעיצוב שמשרת נאמנה את המותג ובבקרת איכות קפדנית ביותר יבטיח את האריזה הטובה ביותר עבור כל לקוח.

קופסאות ואריזות בהתאמה אישית

על ידי עיצוב ופיתוח של אריזות בהתאמה אישית למידות המוצר שלך אתה יכול להבטיח את השינוע שלו בצורה בטוחה וגם את הרושם שהוא יצור על הלקוח. צור בידול לעסק שלך באמצעות אריזות בהתאמה אישית. ספר לנו מהם המוצרים שלך, ואנו נדע להתאים לך באופן אישי את האריזה הטובה ביותר עבורך, זו שתבלוט ותלכוד את תשומת הלב, זו שתגרום ללקוח להושיט לעברה את היד, זו שיזכרו!

קופסאות בהתאמה אישית מתאימות לכל מוצר או עסק, וניתן לשלב בהן כל השבחות מסוגים שונים, ביניהם לכה סלקטיבית, הטבעות פויל, הבלטות ועוד.

קופסאות ואריזות לתכשיטים

יש סיבה לכך שתכשיטים הם מתנה כל כך פופולרית לאירועים המשמעותיים בחיים, כמו ימי נישואין, אירוסין וימי הולדת. תכשיט יפהפה מסמל עד כמה אכפת לאדם שמעניק אותו, ואף מתנה של תכשיט אינה שלמה ללא אריזה יוצאת דופן שהופכת את הרגע לבלתי נשכח. 

 

ובדיוק כמו שתכשיט אחד לא דומה לאחר, כך גם קופסאות התכשיטים שונות זו מזו. יחד עם זאת, כולן נועדו לשדר יוקרה ואיכות, ועל כן גם המארזים שלהם צריכים להיות ללא רבב. במארזים מסוג זה נהוג לשלב הטבעות פויל והבלטות מיוחדות, שמעניקות להן בדיוק את התכונות הללו.

 

גט פרינט מקפידים על מוצרים איכותיים ונוהגת לבצע בקרת איכות בכל שלבי היצירה כדי להבטיח את המוצר הטוב ביותר למתנה שנותנים לאדם היקר ביותר.

 

 

 

קופסאות ואריזות למוצרי טואלטיקה וקוסמטיקה

בעולם הקוסמטיקה והטואלטיקה חשוב לשמור על רמת גימור מושלמת ועיצוב אסתטי, שמשדר יופי, ניקיון ורעננות. אותו הדבר תקף גם כשמדובר במוצרי איפור ובכל מוצרי הפארמה, ולכן פעמים רבות גימורים מסוג הטבעת פויל משתלבים נפלא באריזות המוצרים הללו.

קופסאות ואריזות יין

אנשים אוהבים להעניק בקבוק יין כמחווה או כמתנה למארח. זו מתנה צנועה, אך נחשבת ליוקרתית ביותר, והיא הדרך המושלמת לשבור את הקרח. יצרני יינות משקיעים לא מעט משאבים בעיצוב אריזות לבקבוקי יין, וידוע שזהו בין המוצרים שאסור לוותר בהם על מיתוג לעילא ולעילא.

בגט פרינט מיוצרות קופסאות לבקבוקי יין בכמויות שונות, שמתאימות הן ליקבי בוטיק או למהדורות מוגבלות, והן לייצור בכמויות גדולות.

רוצה לגרום למוצר שלך לבלוט ולהיראות יוקרתי עוד יותר? שאל אותנו על חיתוכים דיגיטליים למארזים שיכניסו את מארזי היין שלך לעמוד לצד המארזים המובילים בעולם בעיצוב אריזות ומיתוג יינות.

קופסאות ואריזות ידידותיות לסביבה

האם אתה מודע לסביבה כשאתה מייצר את האריזה לעסק שלך? גט פרינט דואגת בשבילך, ומציעה לך לייצר אריזות וקופסאות לעסק ממוצרי נייר ממוחזרים ומחומרים ידידותיים לסביבה.

קופסאות אוכל ומשקאות

קופסאות מסוג זה דורשות התאמה אישית ותשומת לב לפרטים שונים, אך עבור מי שמבקש לארוז מנות מזון לקבוצות גדולות זה פתרון מושלם. בבחינת המוצרים שמיועדים להיות בקופסה ניתן לעצב באופן אישי קופסאות מעוררות תיאבון לכל יום חברה או קייטנה.

ואם באוכל עסקינן, אריזות וקופסאות בהתאמה אישית מתאימות גם לשירותי קייטרינג ואפיית עוגות, ומאפשרות לכל אחד להגיש את המנות והמאפים שלו במארזים ממותגים, שמציגים אותו במקצועיות ומפרסמים אותו בקרב כל אורחי האירוע.

רגע לפני שאורזים הזמנה לדרך…

אריזות וקופסאות לעסק הן המוצר הראשון שאליו הלקוח שלך נחשף, ולכן הרושם הראשוני תלוי בהן במידה רבה. כדי להפיק את האריזה המתאימה ביותר, שתשרת אותך באופן הטוב ביותר הקפד על תכנון אריזה מדויק, שתתאים למוצר שישב בתוכה, למידותיו, למשקל שלו ולסוגו, הקפד לבחור חומרי גלם שמתאימים לסוגיות שעלו בשלב התכנון, אל תוותר על עיצוב גרפי, גם אם הוא פשוט ומינימליסטי, כיוון שהוא יבדיל את האריזה שלכם מכל אריזה תעשייתית אחרת, והתאם אותה ככל האפשר לצרכים של המוצר. מכיוון שאריזות נחשבות למוצר יקר ביחס לשאר מוצרי השיווק הממותגים של העסק שלך, אל תיכנע לעלויות, לוח זמנים צפוף, קשיים לוגיסטיים וכדו'.

אנו כאן כדי למצוא לך פתרונות יעילים לכל דילמה או התלבטות.

 

תכנון והדפסת אריזות וקופסאות בהתאמה אישית​

ייצור קופסאות ואריזות ממותגות הוא מקפצה משמעותית במעטפת המיתוגית של המוצר שלך. היום ניתן להשיג תוצאה יחודית ואיכותית במחיר אטרקטיבי ובכמויות נוחות יותר מתמיד. הצוות של גט פרינט, ישמח לאפיין ותכנן איתכם ועבורם אריזת קרטון או קופסה מכל סוג ובהתאמה למוצר שלכם ולתקציב שלכם

מחירון אטרקטיבי במיוחד לאריזות וקופסאות ברמות גימור שונות

גט פרינט | דפוס מצוין לעסקים | GET PRINT