גט פרינט דפוס לעסקים וחברות

פתרונות דפוס לעסקים אישי שירות מהיר תחרותי כל הזמן

עם השנים, הנסיון המצטבר והקשרים העסקיים עם מגוון ענק של לקוחות, השלמנו את המהלך המתאים את דרך הפעולה והעבודה שלנו לצרכי הלקוח העסקי. ההתחייבות שלנו היא כי במשוואה של שירות + איכות + מחיר = אנחנו נשאף לנצח. לא נוכל השיג מהפכה שירותית עם נצליח רק בתחום אחד אלא אך ורק במשוואה שלמה. יחד עם זאת ומעל הכל, גם אם לא נצליח להשיג עבורך את המחיר הטוב ביותר ברגע נתון, אנחנו תמד נדאג לנצח בטיב השירות ובשירות אישי.

גט פרינט מביאים עבורכם מהפכה ביצועית המאפשרת להביא מוצרי איכות גם בכמויות קטנות, באיכות בלתי מתפשרת, תוך ראיית הצרכים שלכם ונסיון מתמיד שלנו להתאים את הפתרונות שלנו אליכם. אנו מאמינים שזו הדרך הנכונה לשותפות ארוכה שחייבת להמשיך ולהשתפר כל הזמן.

איכות היא הגדרה, ושירות מצוין הוא חובה !

פרטי התקשרות

כתובת: המלאכה 18, פארק אפק ראש העין

טלפון: 0765-60-60-95

דואר אלקטרוני: info@getprint.co.il

וואצאפ: 058-4-60-60-95

נשמח לעמוד לרשותכם, אנחנו מתחייבים לשירות אישי

בקשה להצעת מחיר

במידה ואתם מעונינים להמשיך ולשלוח קובץ מוכן להדפסה, מלאו את מלוא הפרטים בהמשך הטופס, אחרת פשוט לחצו על כפתור השליחה ואנו נשוב אליכם בהקדםשעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-18:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

הפקות דפוס, תערוכות וביתנים

הכירו את מהפכת הדפוס של גט פרינט | שירותי דפוס לעסקים | Get Print : היכולת לייצר עבורכם פתרון שלם ברמת גימור גבוהה ככל הניתן אך יחד עם זאת במחיר אטרקטיבי אל מול מחירון השוק. מעל הכל, שירות אישי ומקצועי לכל אורך. שירותי הדפוס שלנו מאפשרים פתרונות ושירותים גם במסגרת הקמת ביתנים ומיצגים, פשוטים או מורכבים, הקמת מתחמי תערוכות מעוצבים ומתן מעטפת מקצה לקצה לכך. אנו דוגלים בישורת המבוסס על מערכות יחסים ארוכות המאפשות לנו להכיר את צרכי הדפוס שלכם יותר מתמיד ולהשיג עבורכם את השירותים המשתלמים ביותר. מעונינים לשמוע יותר ? מצוין השאירו פרטים ונשמח להיות כאן עבורכם. גט פרינט | שירותי דפוס לעסקים

שירותי דפוס לעסקים וחברות

גט פרינט קמה ופועלת  כפתרון לשירותי דפוס והפקות דפוס הממוקדים בצרכי השירות של עסקים. זה משפיע על בחירת אופי וסוג המוצרים שלנו, תצורת השירות, קצב הפעילות, התמחור והמיקוד ומעל הכל היכולת להתאים את עצמנו ואת המוצרים לקהל כל כך מגוון בעל צרכים משתנים. בעומק התפיסה העסקית שלנו עומדות נקודות ליבה:

להביא את המוצר המתאים ביותר לצרכי הלקוח היום ומחר

אנחנו דואגים להביא עבורכם את המוצר הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר בלי להתפשר על איכות

השירות שלנו מוכוון למגזר העסקי והמוסדי, מתוך הכרה והבנה של הצרכים העסקיים שלכם בתחום

אנו גאים להביא מודל דפוס חלוצי ומהפכני על פי מודל P2B- Print To Business
המודל הכי שירותי, כדאי ומשתלם -לראות את הצרכים שלכם בנקודת הפתיחה !

מה אומרים הלקוחות שלנו

אנו מנצחים גם ברמת השירות

בקרב סקר לקוחות שנתי: שביעות רצון מזמינות, איכות המוצר ואיכות סגירת מעגל טיפול

שביעות רצון לקוחות 98.9%