גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

פולדרים מעוצבים

הדפסת פולדרים מעוצבים איכותיים היא דרך נפלאה להגיע אל הלקוחות שלכם. בעזרת עיצוב והדפסת פולדרים איכותיים אתם יכולים לחדור אל תודעת הלקוח, למתג את עצמכם ואת העסק שלכם, ולהציע ללקוח שלכם תיקייה איכותית לשמירה על דפים עסקיים כמו הצעות מחיר, מפרטים, הזמנות בעסק שלך, ברושורים, דפי מידע ומוצרי שיווק נוספים.

מי צריך פולדרים מעוצבים ?

מגוון רחב של לקוחות עסקיים נעזרים בפולדרים שלנו החל מעסקים קטנים מתחום הקייטרינג והאירועים, העיצוב פנים והרהיטים ועד לחברות מסחריות גדולות מתחום הבנייה, ההייטק, הפרמצבטיקה ועוד.

איך זה יכול להועיל לעסק שלכם?

 1. פולדרים מעוצבים מאפשרים לך לתת ללקוחות שלך תיקייה מסודרת ומאורגנת, שמאגדת אינפורמציה רלוונטית וחשובה כגון הצעות מחיר, חוזים, מפרטי הזמנות, דפי מידע חיוניים ועוד.
 2. בפולדר מעוצב ניתן להוסיף דפי מידע נוספים, עליהם לא הייתה לכם הזדמנות לשוחח עם לקוח פוטנציאלי. בין אם הלקוח הביע התעניינות בתום הפגישה במוצר נוסף שאתם מספקים או בין שאתם מעוניינים לקדם מכירה של מוצרים נוספים, דפי מידע נוספים מאוגדים בפולדר נותנים ללקוח שלכם הזדמנות לעיין בכל התוכן שהוא מכיל בזמנו החופשי ולהעמיק בו.
 3. פולדר מעוצב מציג את העסק שלכם במקצועיות ומגדיל את החשיפה שלו. בעוד ללקוח שלכם קל מידי להשליך דפי מידע פשוטים עם ערימת המכתבים או בתחתית התיק ולשכוח מהם, הפולדר יקבל אצלם מקום של כבוד וימוקם במקום ראוי כדי לשמור עליו ועל תכולתו.
 4. פולדר עסקי מאפשר ללקוח למצוא את דפי המידע שלכם בקלות, גם אם הוא הניח אותו בארון הניירת יחד עם החשבונות והמסמכים השונים. קל לתייק אותו וקל לאתר אותו, ואם הוא מעוצב בצורה שלוכדת את העין, תמיד יזכרו היכן הוא מונח.
 5. השימוש בפולדר עסקי מצמצם משמעותית את הסיכוי שהלקוח שלכם יאבד את החומר שמאוגד בו, וכמובן שיימנע ממנו לשכוח אתכם.

אילו סוגי פולדרים מתאימים לעסקים?

יש מבחר אדיר של עיצובים לפולדרים.

לפני שבוחרים את הפולדר שמתאים לעסק כדאי להגדיר למי הוא מיועד, ומה הוא נועד להכיל.

לדוגמה, פולדר שנועד להכיל הסכם לרכישת דירה צריך להיות עם שדרה, שמאפשרת אחסון דפים רבים יחד עם תופסנים מתאימים, שישמרו שהניירת לא תיפול.

בפולדר שנועד להכיל מסמך שמאשר הזמנה של רהיטים לא יהיה בכך צורך. לעומת זאת בפולדר מסוג זה כדאי שיהיה כיס, שיגן על הניירת.

במרבית המקרים הפולדרים המעוצבים מודפסים בגודל A4, שמתאים להכיל דפים בגודל זה.

בין העיצובים הפופולריים לפולדרים יש מגוון אפשרויות לבחירה. אלו הפופולריות מביניהן:

 1. פולדר עם כיס אחד או שניים בחיתוך שטנץ, עם או בלי שידרה
 2. פולדר עם חיתוך לכרטיס ביקור על גבי כיס הפולדר
 3. פולדר עם שידרה ותופסנים לאינסרטים
 4. פולדר עם שידרה וכיס אחד או שניים
 5. טריפל – פולדר שמורכב מ – 3
 6. פולדר עם כיס מודבק
 7. פולדר עם סגירת ליש או מגנט
 8. פולדרים בעיצוב אישי – גדלים מיוחדים, סגירה וכיסים בחיתוכים מיוחדים
 9. פולדרים בחיתוכים דיגיטליים

איזה נייר מתאים להדפסת פולדרים מעוצבים לעסקים?

במרבית המקרים פולדרים מעוצבים מודפסים על גבי נייר דפוס כרומו 250 גר', שמאפשר לפולדר להיות חזק ויציב מצד אחד ועדיין להיות גמיש במידת מה מצד שני.

עיצוב פולדרים

אף על פי שפולדר הוא לא מוצר המיתוג הראשון שעסקים בוחרים להשתמש בו, עבור מי שהמוצר נמצא יעיל, המיתוג הנו הכרחי.

בעיצוב הפולדר חשוב לשלב את לוגו העסק, את הסלוגן ואת פרטי יצירת הקשר. פרט לכך, כדאי שהפולדר יהיה בולט ומעוצב בחכמה, שיכיל מסרים שיווקיים ויעביר אינפורמציה רלוונטית וחיונית אודות העסק.

את הפולדר ניתן לעצב במגוון דרכים. ניתן לשלב בו הן תוכן וויזואלי והן תוכן טקסטואלי. חברות רבות מציגות בחלקו הפנימי או בחלקו האחורי של הפולדר את פרופיל החברה או שהן משלבות תמונות מייצגות של העסק או מוצריו.

אילו שיקולים חשוב לקחת בחשבון בעת עיצוב פולדרים לעסקים?

 1. האם אתם מעוניינים בהדפסה חד – צדדית או דו – צדדית?
 2. אילו תכנים ואייקונים אתם רוצים לשלב בתוכו?
 3. אילו גימורים תרצו לשלב בו.

אילו גימורים עשויים לשבח את הפולדרים המעוצבים לעסק?

במרבית המקרים מומלץ לעשות לפולדר ביג, שמאפשר קיפול נקי ואסתטי שמונע את קריעת הנייר בנוסף לגימור למינציה, שנועד לשמור עליו ולהגן על איכות הדף. הלמינציה היא ציפוי פלסטי דק ושקוף שניתן להזמינו מט או מבריק. נהוג לעשות למינציה רק בצד החיצוני של הפולדר, כיוון שפעמים רבות על חלקו הפנימי נהוג לרשום הערות, ולא ניתן לעשות זאת על גבי הלמינציה.

פרט להם, כל סוגי הגימורים המוכרים בעולם הדפוס רלוונטיים בעיצוב פולדרים החל מלכה סלקטיבית שטוחה (UV) או מובלטת (סקודיקס), דרך הטבעות שונות ועד לחיתוכים דיגיטליים.

חיתוכים דיגיטליים – זונחים את השטנץ המוכר לטובת חיתוכים בעיצובים אישיים

המילה האחרונה בעולם הדפוס היא חיתוכים דיגיטליים, שהופכים כל מוצר דפוס מסורתי למוצר חדשני ומדליק, ולא משאירים אף אחד אדיש. עוד על דפוס דיגיטלי מול דפוס אופסט כאן

בעזרת חיתוכים דיגיטליים ניתן לבצע חיתוך בכל צורה וגודל שרוצים. דמיינו לעצמכם את לוגו העסק בחיתוך דיגיטלי, חיתוך של קו רקיע על פולדר של חברת בנייה, שמשווקת פנטהאוזים במגדלי יוקרה או חיתוך של כיסים פנימיים בצורת עננים לחברה שמשווקת מזרנים אורתופדיים.

נדלקתם? אלו רק דוגמאות קטנטנות לדרך פשוטה וממש לא סטנדרטית, מקורית וסופר מדליקה, שתמשוך את תשומת הלב של הלקוחות שלכם ולא תאפשר לאף אחד להתעלם מהפולדר של העסק שלכם ככלי שיווקי.

זמני עבודה להדפסת פולדרים מעוצבים

חשוב לדעת, שפולדרים הם מוצר מאוד פופולרי, ובדרך כלל אינם מצריכים שלבי עבודה מרובים. יחד עם זאת, ככל שמרבים בהשבחות וגימורים, זמני העבודה עלולים להתארך, כיוון שבעולם הדפוס מרבית התהליכים מצריכים סט – אפ של מכונה נוספת. לדוגמה, פולדר חד – צדדי עם כיס אחד בחיתוך שטנץ עם למינציה צריך לעבור דרך מכונת ההדפסה, ללמינציה, לביג, לקיפול (בדרך כלל ידני), אך אם מוסיפים לפולדר הטבעה, לכה סלקטיבית והדפסה דו – צדדית הוא צריך לעבור 3 שלבי עבודה נוספים. תהליכים מסוימים דורשים זמן המתנה לצורך ייבוש ההדפסה או החומרים וכמובן שבקרת איכות בכל שלב הנה הכרחית.

 

הפולדר של העסק שלכם יכול להיות בין מוצרי המיתוג המניבים ביותר שלו.

כשהוא ניצב במרכז הסקלה בין הפלאיירים, היומיומיים והפשוטים, לבין הקטלוגים, המפוארים והמושקעים, יחד עם עלותו שנחשבת זולה יחסית, הוא משמש כמוצר מאוד פופולרי לקידום המכירות של העסק.

יחד עם זאת, בבחירת עיצוב הפולדר חשוב להשקיע את הזמן הראוי לבחירת המרכיבים החיוניים לו, כך שהוא ישרת את מטרות העסק וייעודו כמוצר פרקטי ומיתוגי באופן מושלם.

גט פרינט מתמחה בהדפסת פולדרים, חוברות, קטלוגים ומגוון מוצרי דפוס נוספים לעסקים. אצלנו תמצאו צוות מקצועי, שישמח לייעץ, לעזור, לנדב מידע ולסייע ככל שניתן בבחירת המוצר הנכון ביותר עבור העסק שלכם.

ההיכרות הנרחבת שלנו וניסיון רב השנים בעבודה עם עסקים ממגוון תחומים במשק הובילו אותנו להיות ממש טובים במה שאנחנו עושים. בואו להתרשם מאיכות המוצרים שלנו.

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

הדפסת פולדרים

פולדרים עם או בלי כיסים, עם תפסנים וחיתוכים צורניים או טריפל עם שידרה וכיסים מודבקים, זה רק נשמע כמו קולקציה חדשה, אבל למען האמת, הפולדרים

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.