מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה וללא החשש שהקובץ יימחק או ייאבד. יכולת זו שמורה אך ורק למחברת דפים קלאסית. כיום, ניתן להפוך את השימוש במחברות ספירלה מעוצבות, לאמצעי למיתוג העסק תוך חיזוק הזיקה של מקבל המחברת אל הגוף שהעניק לו אותה.

 

עולם שלם של אפשרויות מיתוג ושיווק

מיתוג של ארגון או בית עסק, הם חלק בלתי נפרד מפעילותו. המיתוג אינו מסתכם אך ורק בבחירת שם ועיצוב לוגו, אלא בהפצת קיומו של בית העסק בקרב כמה שיותר בני אדם. נהוג לחשוב ששיווק ומיתוג בית העסק מתמצה בהקמת אתר אינטרנט או יצירת עמודי פייסבוק ואינסטגרם, אולם אחד האמצעים היעילים ביותר לשיווק בית העסק הוא על ידי יצירה והפצה של אביזרים ממותגים.

יצירת אביזרים ממותגים מאפשרת לבתי עסק וארגונים הפעילים במגוון תחומים, לתקוע יתד דמיוני בתודעה של לקוחות, עובדים ועוברי אורח. כך לדוגמה, אדם אשר מגיע לפגישה במשרדי הארגון ומקבל לידיו במתנה עט עם הלוגו של החברה, הופך להיות נציג לא רשמי של החברה בכל מקום שבו עתיד אותו לקוח לשלוף מכיסו את העט שקיבל, ולעשות בו שימוש.

 

מיתוג העסק באמצעות מחברות מעוצבות

אחת הדרכים האידיאליות לייצר תפוצה אורגנית של בית עסק או חברה בקרב ההמון, היא יצירה של מחברות ספירלה מעוצבות, אשר נושאות את סמל בית העסק. הענקת מחברת ספירלה מעוצבת ללקוח קבוע או לקוח פוטנציאלי, היא בעלת יכולת לחזק את הקשר של מקבל המחברת לבית העסק, בעיקר בשל העובדה שהמחברת היא אמצעי שימושי, רב פעמי ויומיומי.

המצבים בהם ניתן לעשות שימוש במחברות ספירלה מעוצבות הם רבים ומגוונים וכוללים בין היתר חלוקת מחברות מעוצבות למשתתפי קורסים, חלוקת מחברות לעובדים המתחילים את דרכם בארגון או בבית העסק, חלוקת מחברות למסיימי שנת לימודים, וייצור מחברות ספירלה מעוצבות כפריט עיצובי המיועד למכירה בחנות מזכרות או חנות לשיווק ציוד משרדי.

 

מחברות מעוצבות למשתתפים בקורס

חתימת קורס או תכנית הכשרה מכל סוג, על ידי חלוקת מחברות ספירלה מעוצבות, היא דרך אידיאלית לייצר זיקה אל הארגון או החברה. זאת בין אם מדובר בתנועת נוער, חברת תקשורת, חברה להכשרת תלמידים לבגרות ולבחינה הפסיכומטרית או אגף כלשהו במגזר הציבורי.

רצוי כי העיצוב של מחברת הספירלה המחולקת בסיום אותו קורס יכלול הן את הלוגו והשם של הארגון והן נתונים המתייחסים להכשרה באופן ספציפי כגון סוג ההכשרה, מועד עריכתה והמיקום הגיאוגרפי בו היא התקיימה.

 

מחברות מעוצבות לרגל שנת הלימודים החדשה

מחברת ריקה היא סמל לדף חדש ונקי המחכה להיכתב. על כן, בין אם מדובר בבית ספר יסודי, חטיבת ביניים, בית ספר תיכון, אוניברסיטה או מכללה, ניתן לקבל את פני התלמידים בתחילתה של שנת הלימודים בליווי חלוקת מחברות ספירלה מעוצבות הכוללת את סמל המוסד הלימודי לצד ציון של השנה העברית והלועזית.

 

מחברות מעוצבות כחלק משי לחג

כחלק מחיזוק הזיקה של העובד למקום העבודה, ניתן לשלב במארז חגיגי המחולק לעובדי החברה, גם מחברות ספירלה מעוצבות הכוללות ברכה לעובד ובני משפחתו, לצד ציון שם החברה והלוגו שלה. ניתן לעשות זאת במסגרת מארז לט"ו בשבט הכולל פירות יבשים ומחברות מעוצבות, או מארז המחולק לעובדים שילדיהם לומדים בבית הספר, כאשר על המחברות מופיעה ברכת הצלחה.

 

מחברות מעוצבות לעובדים חדשים

אחת הדרכים לחזק את הזיקה של עובדים חדשים לבית העסק או הארגון בו הם עושים את צעדיהם הראשונים, היא על ידי חיבורם למותג של הארגון. משרדים גדולים לעריכת דין, חברות ביטוח, חברות שיווק והפצה ומגוון ארגונים נוספים, נוהגים כבר שנים לקבל את פני העובדים החדשים בשורותיהם, על ידי חלוקת ערכות הכוללות מחברות ספירלה מעוצבות.

 

מחברות מעוצבות למטרות שיווק והפצה

אדם העוסק במכירת מזכרות או מכירת ציוד משרדי, יכול לבחור עיצוב איכותי עבור כריכה קדמית וכריכה אחורית של מחברות ספירלה או לשכור את שירותיו של מעצב גרפי שיעצב את העיצוב האיכותי עבורו. לאחר מכן, באפשרותו להדפיס מחברות ספירלה עם עיצוב זה באופן המוני, ולשווק את המחברות המעוצבות בבית העסק שלו.

ניתן להדפיס מחברות ספירלה מעוצבות בעיצובים המתאימים לחובבי ספורט או משחקי מחשב, ליצור עיצובים מופשטים בצבעים הנחשבים ילדותיים או עיצובים בצבעים סולידיים הנחשבים בוגרים. עם זאת, חשוב כי כל עיצוב שנעשה בו שימוש להפצה ומכירה, יעמוד בכללי חוק זכויות יוצרים.

 

מחברות מעוצבות בגדלים שונים

האפשרות לייצר מחברות ספירלה מעוצבות, אינה תחומה לגודל אחד. ניתן כיום לייצר מחברות מעוצבות בגודל A4, שהינו גודל של דף מדפסת, מחברות מעוצבות בגודל A5, שהוא מחצית מהגודל של A4, ומחברות בגודל A6, שהינו בגודל של רבע מדף A4.

כך, במידה שהכוונה היא להעניק מזכרת, ניתן יהיה לעשות שימוש בגודל A6, אשר תופס מעט מקום וניתן לשאת אותו אפילו בתיק צד קטן. מנגד, ככל שהמחברת מחולקת במוסד לימודי, ניתן להעניק מחברת בגודל A4 או A5. כמו כן, האפשרות לייצר מחברות מעוצבות במגוון גדלים מאפשרת למשווקים להתאים את מצאי המחברות המשווקות על ידם למגוון גילאים וצרכים.

 

עיצוב עמודי פנים בהתאמה אישית

האלמנט העיצובי הניתן להתאמה בעת ייצור מחברות ספירלה מעוצבות, אינו תחום אך ורק לכריכה עצמה, אלא ניתן לביצוע גם בעמודי הפנים. כך למשל, ניתן לבחור את הצבע של עמודי הפנים באופן שיתכתב עם אופי הכריכה וקהל היעד של המחברת המעוצבת. ניתן לבחור בצבעים סולידיים כאשר מדובר בקהל בוגר, או צבעים רוויים כאשר מדובר בקהל צעיר.

 

עיצוב עמודי הפנים כאמצעי נוסף למיתוג העסק

היות שעיצוב כריכת המחברות משמש פעמים רבות לשם מיתוג הארגון או בית העסק המפיץ אותן, ניתן למתג את העסק גם בעמודי הפנים של המחברת. כך למשל, ניתן להטמיע את הלוגו של הארגון בכל אחד מעמודי הפנים באופן אחיד, ולהוסיף לצידו פרטים נוספים אודות הארגון כגון כתובת, דואר אלקטרוני וטלפון.

 

היתרונות של מחברת הספירלה

מחברות מעוצבות ניתנות לייצור בכמה מתכונות. מתכונת אחת היא מחברת סיכות. מחברת זו היא למעשה הידוק של דפים כפולים במרכזם וקיפולם לחצי. מחברת זו נחשבת פשוטה יחסית מבחינת עמידותה לאורך זמן. כמו כן, האפשרות לדפדף בה דורשת את פתיחתה המלאה או את קיפולה לחצי באופן המעוות את צורתה ופוגם בה.

מנגד, מחברת ספירלה היא מחברת איכותית אשר נהנית מעמידות לאורך זמן. בשונה ממחברת סיכות, עיון וכתיבה במחברת ספירלה היא פעולה נוחה אשר נעשית באופן שאינו מעוות את צורתה. כמו כן, במידה שישנו צורך לתלוש את אחד העמודים של מחברת הספירלה, אין בכך כדי להשפיע על מראה יתר המחברת או לפגום בצורתה, בשונה ממחברת סיכות.

 

מחברות ספירלה מעוצבות – האיכות מצויה בפרטים הקטנים

עסק או ארגון אשר חפצים במתן מזכרת שיש לה ערך שיווקי, שהיא בעלת פוטנציאל ממשי בחיזוק הזיקה בין הארגון למקבל המזכרת ובעלת פוטנציאל בהפצת המותג באופן אורגני ואפקטיבי, יוכל לעשות זאת בקלות על ידי ייצור מחברות ספירלה מעוצבות בהזמנה אישית. עמידותה של מחברת הספירלה על פני מחברת הסיכות, הופכת אותה לאופציה האידיאלית בתחום עיצוב המחברות.

 

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
מחברות ספירלה מעוצבות

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print