גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

מחברות מעוצבות

כמוצר בסיסי ויומיומי מחברות מעוצבות יכולות לשמש אתכם במגוון דרכים. בין אם זה עבור מנהלים לצורך ניהול רישומים, עבור סוכני מכירות לצורך איסוף ותיעוד אינפורמציה מהשטח או עבור לקוחות החברה כמוצר קד"מ, המחברת צריכה לענות לצרכים השונים כדי להיות מוצר שמיש ונוח, ממותג באופן מקצועי אך יחד עם זאת פשוט.

אם אתם משתמשים במחברות מעוצבות לצורך רישום, תיעוד, עריכה, עבודה, מיתוג, קידום מכירות או כל האפשרויות יחד, כדאי שתכירו את כל הפרטים הקטנים שיכולים להפוך אותן להרבה יותר מאוסף דפים. על כל האפשרויות והשיקולים שבהפקת מחברות לעסקים במאמר שלפניכם.

לבחור מחברות מעוצבות 

בדרך כלל בחירת המחברת על כל מרכיביה תלויה ב – 2 דברים עיקריים:

 1. מי אמור להשתמש בה?
 2. לאיזה צורך היא מיועדת?
 

כמוצר בסיסי ויומיומי מחברות מעוצבות יכולות לשמש אתכם במגוון דרכים. בין אם זה עבור מנהלים לצורך ניהול רישומים, עבור סוכני מכירות לצורך איסוף ותיעוד אינפורמציה מהשטח או עבור לקוחות החברה כמוצר קד"מ, המחברת צריכה לענות לצרכים השונים כדי להיות מוצר שמיש ונוח, ממותג באופן מקצועי אך יחד עם זאת פשוט.

אנו מאמינים שאחרי שתעברו על התוכן מטה, תוכלו לקבל החלטה מושכלת יותר לגבי האופי של המחברות המועצבות שלכם. למרות שלעיתים אנו נמליץ על פתרון כזה או אחר, הרי שבסיכומו של דבר אתם מחליטים איזו מחברת מעוצבת מתאימה לכם ולצרכים שלכם. אין מי שמכיר אתכם ואת הקהל שלכם יותר מכם. מעבר לכך, אנו מעודדים להצמד לאני מאמין העיצובי שלכם, לכו איתו ותראו לאן הוא לוקח אתכם. גם אם תתקלו בחוסר בטחון מצידכם, אנו נשמח לייעץ מתוך הנסיון המקצועי שלנו…

אז בחירת המחברת שלכם עוברת דרך: גודל המחברת או המידה החיצונית שלה, סוג הכריכה והמבנה שלה, תצורת הכריכה, עמודי הפנים והעיצוב שלהם. יחד תוכלו לגבש מוצר מנצח.

טיפ נוסף לפני שיוצאים לדרך, עיצוב מלוטש ומדויק של הכריכה שלכם, הוא מרכיב משמעותי ביותר בפיניש של המוצר – אל תמעיטו בערכו. ראינו מחברות מינימלסטיות שמשאירות רושם מדהים וראינו מחברות מעוצבות מלאות פרטים שהשגיו את אותו אימפקט. הכל עניין של עיצוב נכון וזה עולם שלם למאמר אחר… 

(אנו מציעים שירותי עיצוב גרפי במידה ונחוץ לכם)

גודל מחברות מעוצבות שלכם 

ניתן לעצב מחברות מעוצבות בכל גודל לפי דרישה. יש שמעדיפים להזמין מחברות סטנדרטיות, שעלותן די זולה, ואילו אחרים מעדיפים לעצב מחברת בגודל מיוחד. 

הדפסת מחברות ממותגות פופולריות ביותר הן בגודל A4, A5 או A6. אם אתם מעונינים להרחיב על מידות נייר לחצו כאן

מחברות מעוצבות בגודל A5 

מחברת מעוצבת A5 – היא המחברת הנפוצה ביותר בשימוש. כפריט שניתן לשאת לכל מקום, גם בתיק הצד, היא נחשבת למאוד פרקטית, ומתאימה לשימוש במשרד, בבית ובכל מקום, ופופולרית במיוחד כמוצר קד"מ.

מחברות מעוצבות בגודל A4 

מחברת מעוצבת A4 – לעומת זאת, היא מחברת גדולה יותר, שלא תמיד נוח לשאת. לכן היא משמשת בעלי תפקידים שונים ומנהלים במשרד או בעת פגישות ונפוץ לראותה גם בדלפקי קבלה ומשרדים שונים.

מחברות מעוצבות בגודל A6 

מחברות מעוצבות A6 או פנקסי כיס הם בין המוצרים הנפוצים ביותר עבור סוכני שטח, כיוון שהם מאפשרים לתעד אינפורמציה ומידע תוך כדי תנועה בשטח לצורך עדכון ומעקב.

מידות של מחברות מעוצבות ונייר לדפוס

לאלה מאיתנו שפחות מכירים את עולם מידות הנייר בתעשיית הדפוס, אנו מציעים להתבסס על ההכרות של כולנו עם נייר המדפסת הביתית כמפתח להבנת המידה והגודל. 

הדפסת מחברות ממותגות יכולה להתבסס על  פי מידת הנייר במדפסת ביתית הוא נקראת A4. 

בשרטוט הבא, תוכלו לראות כיצד מחולק גליון נייר A0 לתת המידות שלו כאשר לרוב אנו נפגוש את המידות הנפוצות יותר כמו A3-A4-A5-A6, ושאר המידות רלוונטיות כאשר צוללים לתוך תעשיית הדפוס במטרה להשיג ניצולת נייר מיטבית בתכנון ההדפסה שלנו.

מחברת ממותגת כריכה קשה A5​

מחברת ספירלה גודל A5 ממותגת בעלת כריכה קשה, עם אפשרות להוסיף למינציה בגימור מט, מבריק. ניתן לבחור בין פתיחה למעלה או לצדדים​

מחברת ספירלה כריכה קשה A4​

מחברת ספירלה גודל A4 ממותגת בעלת כריכה רכה או קשה, עם אפשרות להוסיף למינציה בגימור מט, מבריק. ניתן לבחור בין פתיחה למעלה או לצדדים

מחברת ספירלה כריכה קשה A6

מחברת ספירלה גודל A6 ממותגת בעלת כריכה רכה או קשה, עם אפשרות להוסיף למינציה בגימור מט, מבריק. ניתן לבחור בין פתיחה למעלה או לצדדים

מחברות כריכת סיכות

מחברת ממותגת בהתאמה אישית עם כריכת סיכות, כריכה במשקל 300 גרם, בצבע אחד או צבע מלא, עם אפשרות להוסיף למינציה בגימור מט/מבריק

מחברות כריכת רכה דבק חם

מחברת ממותגת בהתאמה אישית עם כריכת דבק, כריכה במשקל 300 גרם, בצבע אחד או צבע מלא, עם אפשרות להוסיף למינציה בגימור מט/מבריק

מחברת ממותגת כריכה רכה A5

מחברת ספירלה גודל A5 ממותגת בעלת כריכה רכה, עם אפשרות להוסיף למינציה בגימור מט, מבריק. ניתן לבחור בין פתיחה למעלה או לצדדים

גימורים למחברת מעוצבת

גימורים להדפסת מחברות ומחברות מעוצבות עשויים מסיכות, מחברת עם כריכת ספירלה,

מהדבקה חמה או מתפירה, כשלכל אחת מהאפשרויות הללו יתרונות משלה. מידע נוסף על מחברות ממותגות, עיצוב גרפי

גימור סיכות 

נחשב לגימור הזול ביותר, והוא מיועד למחברות מעוצבות עם כריכה רכה בלבד. על מנת לאפשר תלישת דפים אסתטית ממחברת עם סיכות ניתן להוסיף פרפורציה. ניתן לבחור למקם סיכות בראש המחברת, בצד ימין (סגירה עברית) או בצד שמאל (סגירה אמריקאית).

גימור ספירלה 

מחברות ספירלה ממותגות, עם תחושה של פרודוקטיביות, ותלישת דף מרגישה כמו סימון וי על מטלה שבוצעה. הספירלה מאפשרת להעביר דפים מבלי לקפלם, וניתן להזמינה במגוון גדלים בהתאם לכמות הדפים הפנימיים של המחברת ובמבחר גוונים, שהנפוצים ביניהם הם לבן, שחור וכסוף. ניתן לבחור למקם ספירלה בראש המחברת, בצד ימין (סגירה עברית) או בצד שמאל (סגירה אמריקאית).

לעומת הספירלה ההדבקה נחשבת למאוד אלגנטית, כיוון שהיא מעניקה למחברות המעוצבות מראה מהודק ומינימליסטי, במיוחד כשמדובר במחברת עם כריכה קשה. לעומת זאת במחברת עם כריכה רכה היא מאפשרת לגלגל את המחברת ולשאת אותה בקלות לכל מקום.

במחברת עם הדבקה חמה וכריכה קשה לא ניתן לתלוש דפים והיא נותנת את התחושה, שכל מה שנכתב בה חשוב ויש לשמרו, כך שפעמים רבות היא משמשת עבור הגיגים ורעיונות ייחודיים. במחברת עם הדבקה חמה וכריכה רכה ניתן לשלב פרפורציה לתלישה אסתטית של דפים. ניתן לבחור להדביק את הדפים בראש המחברת, בצד ימין (סגירה עברית) או בצד שמאל (סגירה אמריקאית).

גימור התפירה 

נחשב לגימור היוקרתי ביותר, אך השימוש בו מתאים למחברות עם כריכה רכה בלבד.

באמצעות מחברות מעוצבות נכון, ניתן להשיג נוכחות חיובית למשך זמן ממושך ביותר

כריכה למחברת מעוצבת

הכריכה של מחברות מעוצבות יכולה להיות רכה או קשה. לשתי האפשרויות יתרונות וחסרונות, אך אין אופציה טובה יותר מאחרת.

מחברות מעוצבות עם כריכה קשה נשמרות יותר לאורך זמן. הן בעלות נוכחות, ומשמשות גם את עובדי החברה, גם מנהלים בתפקידים בכירים לשימוש משרדי ולא מעט ניתנות כמתנה ללקוחות החברה.

לעומתן מחברות עם כריכה רכה הן קלות יותר. ניתן לגלגל אותן ולשאת אותן גם בפאוץ', ולנהל בהן רישומים אקראיים בכל מקום ובכל עת.

במרבית המקרים הכריכה עשויה מנייר כרומו אטום, אך ניתן להזמין ניירות מסוגים שונים. במידה וזה משרת את עיצוב המחברת כדאי להשקיע בזה, אך מאחר ועלות הניירות המיוחדים גבוהה יותר, השימוש בנייר כרומו עושה שירות די טוב במרבית המקרים.

עיצוב הכריכה להדפסת מחברות ממותגות

עיצוב הכריכה של מחברת ממותגת הוא החלק הארי של המחברת המעוצבת, כיוון שהוא הדבר הראשון שבו העין נתקלת בעת המפגש הראשוני עם המחברת, וזה החלק החשוף בה לעיני כל. בעיצוב הכריכה חשוב לתת במה למיתוג של העסק.

עיצוב הכריכה (כריכה רכה או כריכה קשה)  הוא עניין חשוב לאין שיעור, מכיוון שבדומה לספר שנשפט על פי הכריכה שלו, ועשוי לעורר עניין בקרב הקורא, כך גם כריכת המחברת עשויה למשוך את בעליה לכתוב בה או לזנוח אותה במגירה התחתונה של שולחן העבודה.

מעצבים משקיעים שעות עבודה רבות בעיצוב והדפסת מחברות ממותגות לעסקים שיבטאו מקוריות, רעננות, יצירתיות וחדשנות ויעבירו מסרים שיווקיים ללא מילים. חשוב לקחת בחשבון, שמחברת שמונחת על דלפק קבלה או שולחן עבודה נחשפת לכל לקוח, ספק או עובר אורח וממשת כפרסומת שעובדת 24/7 עבור העסק, ולכן עיצוב הכריכה הוא הדבר החשוב ביותר בעיצוב מחברות לעסקים. לרשותכם מחלקת עיצוב גרפי מוכשרת ומקצועית

ההשבחות לכריכה

ההשבחות הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הכריכה של מחברות מעוצבות שלכם, וביכולתן להוסיף לה מרקמים ורבדים שונים.

הלמינציה היא ההשבחה הנפוצה ביותר, והיא מומלצת תמיד, פרט למקרים בהם משתמשים בניירות מיוחדים עם טקסטורה או מראה ייחודי. 

הלמינציה היא ציפוי דקיק שקוף, שנועד להגן על המחברת ולשמור על איכותה לאורך זמן. סוג נוסף של גימור עם אפקט זהה הוא לכה מים.

באמצעות לכה סלקטיבית שנקראת גם לכה שטוחה UV, או לכה מובלטת שנקראת סקודיקס, ניתן לסמן אלמנטים בכריכה ולהעניק להם שכבה נוספת עם ברק. 

באותה צורה ניתן לשלב אפקט נצנצים, שמיושם על גבי שטחים מוגדרים בכריכה.

על ידי הטבעה עיוורת או בשילוב פויל כסף, ברונזה או זהב ניתן להדגיש אלמנטים, אייקונים, לוגו, סלוגן וכדו' ולתת לכריכה מראה יוקרתי ומרשים.

 

עיצוב דפי הפנים במחברת ממותגת

מרבית המחברות הממותגות מיועדות לכתיבה, ולכן דפי הפנים כוללים  דפי שורות או משבצות. יש שמזמינים גם דפי פנים חלקים.

במרבית המקרים דפי הפנים כוללים את לוגו העסק, וניתן לשלב אלמנטים נוספים כמו קו עליון בפינת הדף לציון התאריך או פרטים של העסק כמו כתובת, טלפון, מייל וכדו' בתחתית הדף.

יש שבוחרים להדפיס משני צידי הדף, ואילו אחרים מעדיפים הדפסה חד צדדית. כמו כן, ניתן לבחור האם להדפיס את דפי הפני בצבע אחד, בשני צבעים או בהדפסת צבע מלאה (הדפסת פרוצס).

במרבית המקרים דפי הפנים עשויים מנייר נטול עץ, שמורכב מ – 5% עץ ומ – 95% חומר מקשר, אך רבים מבקשים כיום להשתמש בנייר ממוחזר, שאף על פי שמחירו מעט יקר יותר, הוא משרת מטרות אקולוגיות נעלות וממתג את העסק כירוק וידידותי לסביבה.

את דפי הפנים ניתן להזמין בחיתוך רגיל או עם קצוות מעוגלים, שמעניקים למחברת מראה אסתטי ואלגנטי יותר.

לתשומת ליבכם ולנוחיותכם: במידה ואין לכם עיצוב גרפי עבור המחברות שלכם, תוכלו לקבל שירותי עיצוב גרפי וסטודיו דרכנו.

 

פורזץ – דף פנימי בספר ומחברת

הפורזץ הוא הדף הפנימי של הכריכה. במחברות עם כריכה קשה הוא עשוי נייר נטול עץ או נייר כרומו, ויש שבוחרים להדפיס עליו מידע שימושי כמו פרטי התקשרות עם העסק, פרופיל חברה, לוח תאריכים חשובים וכדו'.

חוצצים ודפי מידע פנימיים

יש שבוחרים לשלב חוצצים או דפי מידע פנימיים במחברות, שמציגים תמונות של מוצרים, מידע חיוני אודות העסק וכדו'. במרבית המקרים דפים אלו יהיו עשויים מנייר כרומו.

מחברות ממותגות • מחברות ספירלה • מחברות מעוצבות • מחברות בעיצוב אישי

הקריטריונים הבסיסיים שאתם חייבים לקחת בחשבון בעת עיצוב המחברות שלכם לעסק

הרצון להפוך את המחברת הפשוטה למוצר שממתג את העסק ומשווק אותו הוא ברור, אך כדי לעשות זאת בצורה נכונה, שתפיק את המיטב מההשקעה הכספית, יש 4 קריטריונים שחייבים להילקח בחשבון:

 • עיצוב המחברת, פרקטיקה

  האם יש מספיק מקום לרישום וכתיבה? האם האסתטיקה והארגונומיה של דפי הפנים מעודדים להשתמש בה? האם הסימונים הפנימיים, השורות, הנקודות או הרשת מסייעים לכתיבה ורישום מסודרים או שהם מסיחים את הדעת ומקשים על יכולת הריכוז?

 • עיצוב והדפסת מחברות ממותגות, מיתוג

  האם המותג שלכם מספיק בולט בכריכה ובדפי הפנים? האם הלוגו גדול או קטן מידי? האם הצבעים נעימים לעין? האם עיצוב המחברת אסתטי/ מושך/ מלהיב/ מקורי? האם פרטי העסק מופיעים בכריכה החיצונית, בפורזץ (צידה הפנימי של הכריכה) או בדפי הפנים? האם מועברים מסרים מיוחדים כמו סלוגן, ציטוטים או משפטים מעוררי השראה?

 • הכריכה

  אילו אלמנטים עיצוביים בולטים בכריכה? האם הכריכה רכה או קשה? האם הכריכה מושכת את העין? אילו גימורים מעצבים את הכריכה?

 • תחושה כללית

  האם המחברת רופפת או יציבה? האם משקל המחברת והגודל שלה מתאימים לאופי השימוש בה? האם המחברת ניידת? האם היא מכילה מספיק דפים או עמוסה יתר על המידה?

מחפשים עצה טובה ? דברו איתנו. הצוות בגט פרינט לשירותכם
 
לתשומת ליבכם: על מנת להבטיח תוצאה מדויקת ותואמת ככל האפשר לחזון העיצובי שלכם, הקפידו לייצר קובץ גרפי להדפסה אשר מוגדר ומתוכנן על פי הנחיות הדפוס הנדרשות קרי קובץ PDF המוגר לשימוש בצבעי CMYK, ברזולוציה גבוהה בעדיפות ל300DPI , מבנה המכיל בלידים של כ-2ס"מ לפחות ושוליים פניים של לפחות 1.5 ס"מ . כמו כן חשוב להטמיע תמונות וקבצי עזר בגוף הקובץ (לא להשתמש בלינקים), בנוסף לקפיד על המרת כל הטקסטים לאובייקטים גרפים (ככה נמנעים מפונטים חסרים בין הצדדים – אין סוף, לכמות הפונטים בחוץ :) ). 
 

גט פרינט מתמחים בהפקות דפוס של מחברות מסוגים שונים. אנו נשמח לעזור לכם לבחור את המחברת המתאימה ביותר לעסק שלכם כדי שתרוויחו ממנה את כל היתרונות הפרקטיים והשיווקים  שהיא מציעה עבור העסק שלכם.

קישורים למידע או מוצרים נוספים אשר נמצאו משותפים לגולשים במוצר זה: לוחות שנה מעוצבים, שירותי הדפוס של גט פרינט, פלאיירים, הדפסת מגנטים לעסק, הדפסת מדבקות

ההמלצה שלנו למחברות מעוצבות:

אחרי שלמדנו על המאפיינית של מחברות מעוצבות, נשאלת השאלה, במה לבחור ?

מתוך ההכרות עם השוק הישראלי:

המוצר האהוב בישראל הוא מחברת מעוצבת בגודל A5, כריכה קשה עם למינציה מט, ספירלה,  80 דפי פנים עם שורות נוחות ומרווחות.

מעבר לחיבה למוצר, הוא למעשה פתרון אולטימטיבי . גם יעיל, גם נוח לשימוש  וגם ממותג למשך זמן שימוש ממושך. 

אם יש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעמוד לרשותכם לעצות נוספות.

מחברות מעוצבות | מחברות ממותגות | מחברות ספירלה | מחברות בכל גודל | הדפסת מחברות ממותגות

מחברות מעוצבות משיגות תוצאה חיובית לאורך זמן ממושך ביותר. מעבר לשטח פרסום גדול מול הצופה והאנשים סביבו, הרי שלרוב מחברת היא כלי עבודה אישי וככזה היא נשמרת ואיתך למשך תקופה ממושכת של שימוש. יש לא מעט סוגים, דגמים ועיצובים של מחברות בגדלים שונים. החל מממברות עם כריכה פשוטה, דרך מחברות ספירלה הנפתחות לכיוונים שונים, ועד מחברות עם סגירה כפולה, מגנטים, עטים משולבים ועוד המון חיבורים ושילובים של פתרונות דפוס ומיתוג נוספים.

מחירון אטרקטיבי במיוחד למחברות מעוצבות ומחברות ממותגות

מוצרים איכותיים במיוחד, רמת גימור גבוהה, גמישות עיצובית

אז איזו מחברת מעוצבת אתם מחפשים ?

שאלות נפוצות FAQ בנושא מחברות מעוצבות

הבחירה בכריכה קשה הפך מקובל יותר בשנים האחרונות. מחברת כריכה קשה נתפסת יוקרתית יותר ונשמרת לאורך זמן רב יותר. לידיעתכם קיימת אפשרות נוספת של כריכה קשה מגנטית שחובקת את מלוא המחברת. שאלו את נציג השירות.

ספירלה הוא פתרון שימושי ונוח למבנה הכריכה והשימוש במחברת הממותגת שלנו. הוא מאפשר כתיבה ושימוש על משטח שטח לחלוטין. על פי סקרים בינלאומיים שנעשו בעבר, מרבית המשתמשים מעדיפים מחברות ספירלה

עיצוב גרפי פועל על פי מחירון שעתי הכולל את מורכבות העיצוב הנדרש – 80-120 ₪ לשעת עיצוב (לפני מע"מ)

באופן עקרוני, ניתן לייצר מחברות במידות מגוונות מאד. מקובל ונפוץ לייצר מחברות ממותגות ומעוצבות במידות (148*210)A4(297*210), A5. לאחרונה, זיהינו עניין במחברות במידה (176*250)B5 שהן מעט רחבות יותר ממחברות A5 מוכרות.

ניתן לקבל גימור למינציה מבריק או מט, כמו כן, גימורים יחודיים יותר כמו למינציה משי (תחושת בד).כמו כן, ניתן לקבל מימד יוקרתי נוסף על ידי שימוש ב-UV סלקטיבי מובלט והטבעות כסף או זהב, המשתלבים בעיצוב הגרפי של כריכת המחברת הממותגת

החלק היומיומי והשימוש של המחברת הוא חלקה הפנימי. כאשר מזנימים מחברות מעוצבות ממותגות, ניתן לעצב את דפי המחברת על פי בחירתכם. לרוב על נת לשמור על רף מחירון סביר, משתמשים בהדפס צבע אחד בפנים המחברת ומשיגים יחוד על ידי עיצוב אפקטיבי. לדוגמא דפי מחברת הממוקדים למשימות TO-DO או דפי מחברות למנהלים אשר יכולים לסכם נקודות במהלך פגישות או ישיבות ועוד ועוד

האמת שזו לגמרי בחירת של נוחות שימוש. מחברת מעוצבת עם פתיחה הצידה, נחשבת קלאסית יותר ומחברת עם פתיחה עליונה נחשבת מחברת לאנשי ביצוע

קישורים למידע או מוצרים נוספים אשר נמצאו משותפים לגולשים במוצר זה:

לוחות שנה מעוצבים, שירותי הדפוס של גט פרינט, פליירים, הדפסת מגנטים לעסק, הדפסת מדבקות

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

עיצוב מחברות

גורם מפתח מרכזי שישפיע על הנראות של המחברת הוא הכריכה. כריכה קשיחה יותר מעבירה מסר יותר איכותי לעומת כריכה רכה. יחד עם זאת, לא כל הכריכות הרכות דומות בהכרח. מחברות מעוצבות בכריכה רכה יכולות לכלול חיבור של דבק חם או חיבור בסיכות. כריכת דבק חם נחשבת לאיכותית ומשדרת איכות טובה, אשר כמוה מקובל למצוא בספרי קריאה או עיון. ככל שהכריכה עמידה וחזקה יותר, כך תישמר המחברת כחדשה, למשך זמן רב. .

מחברת ספירלה

מחברת מעוצבת עם ספירלה נחשבת לנוחה במיוחד, מכמה סיבות מרכזיות. למשל, במידה ורוצים לתלוש עמוד כפתק תזכורת או שמעוניינים לתלוש עמוד זה או אחר מכל סיבה שהיא, במחברת עם ספירלה אין שום בעיה. במחברות בחיבור סיכות או עם כריכת דבק חם, העמודים אינם תלישים באותו האופן. בנוסף, מחברות ספירלה, במיוחד בעלות כריכה קשה, הופכות בקלות למשטח כתיבה בפני עצמו. את המחברת המעוצבת והממותגת ניתן לכופף בצורה טבעית, מבלי לקפל את הדפים. גם נוחות הכתיבה או העיון על משטח, שולחן משרדי או אפילו מעל שולחן האוכל תוך כדי הפסקה, מורגשת מאין כמוה.

מחברות ממותגות

מחברות ממותגות יכולות ליצור אפקט עצמתי בקרב מי שמקבל אותן, זאת בתנאי שהן מעוצבות בצורה מקורית, מעניינת ויצירתית ומשלבות גימורים והשבחות שנותנים להן מראה יוקרתי, אטרקטיבי ומיוחד.
כמו במוצרי דפוס אחרים, גם מחברת ממותגת יכולה להתקשט בלכה, סקודיקס, למינציה, נצנצים ושאר סוגי ההשבחות הקיימים בעולם הדפוס.

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.