גט פרינט

גט פרינט

שירותי דפוס מותאמים לעסקים. מומחים לשירותי דפוס בכמויות בינוניות, גדולות וכספק בית

מחברות ממותגות

היתרון שבהזמנת מחברות ממותגות בבית דפוס הוא שניתן לעצב אותן כך שיתאימו לדרישות הלקוח באופן מדויק. בגט פרינט מייצרים מחברות ממותגות ברמה הגבוהה ביותר מבלי להתפשר על איכות ההדפסה ובהתאם לכל דרישה- גודל המחברת, סוג הכריכה- קשה, רכה, ספירלה או הדבקה בחום והכמות הנדרשת ללקוח.

מחפשים מוצר/מתנה שימושיים וממותגים לעובדים וללקוחות העסק והחברה ? גלו למה הדפסת מחברות מעוצבות הן הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

בחיפוש אחר מתנה לעובדי החברה ולקוחות העסק יש לקחת בחשבון 2 שיקולים עיקריים:

  1. חשוב להעניק מתנה שתהיה שימושית– אף אחד לא אוהב לקבל מתנה שאין בה שימוש, ואף על פי שחונכנו לומר תודה בנימוס, אין דבר מתמיה יותר מלקבל מתנה שפשוט לא יודעים מה לעשות אתה. אם אתם לא רוצים לצאת ידי חובה, עדיף שתעניקו מתנה שמישה, וכך גם יודו לכם מקרב לב, וגם יזכרו לכם את המחווה בכל פעם שיעשו שימוש במתנה הנדיבה.
  2. חשוב לבחור מתנה שפונה לקהל היעד– ככל שקהל היעד שאמור לקבל את המתנה הוא רחב יותר, כך הבחירה שלכם עשויה להיות קשה יותר, מכיוון שהמטרה היא לקלוע לרעיון שיכול להיות מועיל ומשמח עבור כולם. עם זאת קיימים מגוון מוצרים ומתנות שניתן להעניק כמעט לכל אחד, מחברות יחודיות ולא גנריות הן בדיוק כאלו.

כיצד מחברות ממותגות יכולות להועיל למי שמקבל אותן ?

בין שמדובר בעובדי החברה, בלקוחות העסק, בספקים או בשותפים עסקיים, מחברות ממותגות עונות על 2 הקריטריונים שציינו לעיל- הן פרקטיות והן פונות לכל סוג של קהל- גברים, נשים, אוכלוסיה בוגרת או צעירה ועוד.

מחברות ממותגות משמשות את האנשים במגוון דרכים החל מניהול רשומות ועד לתיעוד רעיונות. בהענקת מחברת ממותגת כמתנה אישית אתם מעניקים לכל אחד מוצר פרקטי שניתן להשתמש בו בבית או בעבודה ואף לשאת אותו לפגישה בבית הקפה או לשעת כתיבה תמה בפארק השכונתי, כי כל אחד יכול למצוא שימוש במחברת.

מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים

כיצד מחברות ממותגות יכולות להועיל לעסק שלך ?

  • מחברות ממותגות מקבלות חשיפה רבה, ובכך חושפות את העסק שלך ליותר אנשים, שעשויים להיות הלקוחות הפוטנציאליים של העסק שלך.
  • באמצעות מחברת ממותגת אתה יכול להזכיר ללקוחות שלך שאתה כאן, מה שיעודד אותם לבצע הזמנות מחודשות או לפנות לצורך קבלת שירותים נוספים.
  • מחברות ממותגות מחזקות את הקשר שבין העובדים או בין הלקוחות למותג, ובכך מתחזקות את מערכת היחסים ביניהם ומעצימה את הקשר הקיים.
  • מחברות ממותגות יכולות להכיל דפי מידע על העסק, וניתן להעביר באמצעותן מסרים שונים- וויזואליים וטקסטואליים. אודות העסק, פרטי התקשרות, מוצרים מובילים, רשימת סניפים וסוכנים וכן הלאה.

עוד על מחברות ממותגות גם כאן

כיצד ניתן להפוך מחברת ממותגת למוצר מרהיב וייחודי ?

מחברות ממותגות יכולות ליצור אפקט עצמתי בקרב מי שמקבל אותן, זאת בתנאי שהן מעוצבות בצורה מקורית, מעניינת ויצירתית ומשלבות גימורים והשבחות שנותנים להן מראה יוקרתי, אטרקטיבי ומיוחד.

כמו במוצרי דפוס אחרים, גם מחברת ממותגת יכולה להתקשט בלכה, סקודיקס, למינציה, נצנצים ושאר סוגי ההשבחות הקיימים בעולם הדפוס. לפניכם כמה מההשבחות הפופולריות והמובחרות שניתן לשלב במחברות ממותגות:

  • למינציה– הלמינציה היא כיסוי פלסטי דקיק, שמטרתו להגן על כריכת המחברת. ניתן ליישם למינציה מט או מבריקה על גבי מחברות עם כריכה רכה או עם כריכה קשה.
  • הטבעה– הטבעה עיוורת יוצרת מעין שקע על גבי הכריכה. ניתן ליצור הטבעה של לוגו העסק או כל אלמנט וכיתוב שרוצים. כמו כן, ניתן ליצור הטבעת פויל בצבע כסף, זהב או ברונזה שמעניקים למחברת מראה יוקרתי.
  • לכה– סוגי הלכה השונים שניתן ליישם על גבי כריכת המחברת מעניקים מבחר של אפקטים מדליקים ומעניינים. ניתן ליישם לכה וורניש על גבי כל הכריכה, שנותנת מראה מבריק מעט, לכה סלקטיבית שטוחה UV על גבי אייקונים, אלמנטים או חלקים מסוימים או ליישם לכה מובלטת, שנהוג לכנות אותה בז'רגון המקצועי "סקודיקס". סוג נוסף של לכה נקרא לכה מים, והיש לו שימושים ומראה זהים לאלו של הלמינציה.
  • אפקטים נוספים – חומרים מיוחדים וטכניקות השבחה מתקדמות מאפשרים לנו ליצור אפקט של נצנצים על גבי הכריכה במבחר גוונים, שמיישמים על פני שטחים מוגדרים.
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים

 

הפקת מחברות ממותגות בכמות שדרושה ללקוח

הדפוס הדיגיטלי שנכנס לפני מספר שנים פתח את השוק להדפסות בכמויות שמותאמות לצורכי הלקוח. כיום ניתן להזמין מחברות ממותגות בהדפסה דיגיטלית, שהיא הדפסה איכותית מאוד, ומתבצעת בהתאם לכמות שהלקוח מזמין ללא דרישת מינימום.

מחברות ממותגות בהדפסה דיגיטלית חוסכות ללקוח כסף על מוצרים שהוא לא עושה בהן שימוש ואף חוסכת לו את מקום האחסון עבורם.

מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים

מצאתם שהמידע תורם, שתפו אותו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

קבלו הצעת מחיר מהירה: מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט
פתרונות דפוס

גליל מדבקות

למדבקות יש אינספור שימושים ויתרונות עבור בית עסק, וככל שהטכנולוגיות בענף הדפוס מתפתחות, ניתן לעשות שימוש במבחר סוגים של מדבקות, שעיקר ההבדל ביניהן הוא החומר

קרא עוד »
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
פתרונות דפוס

מחברות ממותגות

היתרון שבהזמנת מחברות ממותגות בבית דפוס הוא שניתן לעצב אותן כך שיתאימו לדרישות הלקוח באופן מדויק. בגט פרינט מייצרים מחברות ממותגות ברמה הגבוהה ביותר מבלי

קרא עוד »
לוח שנה מעוצב - גט פרינט
פתרונות דפוס

לוח שנה מעוצב

מבחר עסקים, חברות, ארגונים, מוסדות ואנשי עסקים מבקשים להפיק לוח שנה מעוצב עבור לקוחות עסקיים, עובדים ולקוחות פוטנציאליים וליצור ממוצר שצפוי להישאר רלוונטי כל השנה

קרא עוד »
הדפסה על כוסות - גט פרינט דפוס לעסקים get print
פתרונות דפוס

הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת הלוגו או להפיץ מסר שמגיע ישירות אל קהל היעד שלכם. באמצעות מכונות הדפסה חדישות ומתקדמות, המאפשרות לכל אחד להדפיס על גבי כוסות נייר לטובת אירוע יום הולדת חגיגי, מתן חסות או אירוע יוקרתי, ניתן להפוך את המוצר הכי פונקציונלי ופשוט לפריט שלא ניתן להתעלם ממנו? הנה כמה מן הסיבות הפופולריות ביותר להדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית.

קרא עוד »
הדפסת מגנטים - גט פרינט דפוס לעסקים get print
פתרונות דפוס

כרטיסי ביקור מגנטים

כל בעל עסק יודע, שעל מנת שהעסק יעבוד ויקבל תנועה רציפה של לקוחות, עליו לאמץ מגוון אמצעי שיווק באפיקים שונים, שמגיעים אל קהלי היעד של

קרא עוד »