מחברות ממותגות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מחברות ממותגות יכולות ליצור אפקט עצמתי בקרב מי שמקבל אותן, זאת בתנאי שהן מעוצבות בצורה מקורית, מעניינת ויצירתית ומשלבות גימורים והשבחות שנותנים להן מראה יוקרתי, אטרקטיבי ומיוחד. כמו במוצרי דפוס אחרים, גם מחברת ממותגת יכולה להתקשט בלכה, סקודיקס, למינציה, נצנצים ושאר סוגי ההשבחות הקיימים בעולם הדפוס.

היתרון שבהזמנת מחברות ממותגות בבית דפוס הוא שניתן לעצב אותן כך שיתאימו לדרישות הלקוח באופן מדויק. בגט פרינט מייצרים מחברות ממותגות ברמה הגבוהה ביותר מבלי להתפשר על איכות ההדפסה ובהתאם לכל דרישה- גודל המחברת, סוג הכריכה- קשה, רכה, ספירלה או הדבקה בחום והכמות הנדרשת ללקוח.

מחפשים מוצר/מתנה שימושיים וממותגים לעובדים וללקוחות העסק והחברה ? גלו למה הדפסת מחברות מעוצבות הן הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

בחיפוש אחר מתנה לעובדי החברה ולקוחות העסק יש לקחת בחשבון 2 שיקולים עיקריים:

 1. חשוב להעניק מתנה שתהיה שימושית– אף אחד לא אוהב לקבל מתנה שאין בה שימוש, ואף על פי שחונכנו לומר תודה בנימוס, אין דבר מתמיה יותר מלקבל מתנה שפשוט לא יודעים מה לעשות אתה. אם אתם לא רוצים לצאת ידי חובה, עדיף שתעניקו מתנה שמישה, וכך גם יודו לכם מקרב לב, וגם יזכרו לכם את המחווה בכל פעם שיעשו שימוש במתנה הנדיבה.
 2. חשוב לבחור מתנה שפונה לקהל היעד– ככל שקהל היעד שאמור לקבל את המתנה הוא רחב יותר, כך הבחירה שלכם עשויה להיות קשה יותר, מכיוון שהמטרה היא לקלוע לרעיון שיכול להיות מועיל ומשמח עבור כולם. עם זאת קיימים מגוון מוצרים ומתנות שניתן להעניק כמעט לכל אחד, מחברות יחודיות ולא גנריות הן בדיוק כאלו.
 3.  

כיצד מחברות ממותגות יכולות להועיל למי שמקבל אותן ?

בין שמדובר בעובדי החברה, בלקוחות העסק, בספקים או בשותפים עסקיים, מחברות ממותגות עונות על 2 הקריטריונים שציינו לעיל- הן פרקטיות והן פונות לכל סוג של קהל- גברים, נשים, אוכלוסיה בוגרת או צעירה ועוד.

מחברות ממותגות משמשות את האנשים במגוון דרכים החל מניהול רשומות ועד לתיעוד רעיונות. בהענקת מחברת ממותגת כמתנה אישית אתם מעניקים לכל אחד מוצר פרקטי שניתן להשתמש בו בבית או בעבודה ואף לשאת אותו לפגישה בבית הקפה או לשעת כתיבה תמה בפארק השכונתי, כי כל אחד יכול למצוא שימוש במחברת.

מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים

כיצד מחברות ממותגות יכולות להועיל לעסק שלך ?

 • מחברות ממותגות מקבלות חשיפה רבה, ובכך חושפות את העסק שלך ליותר אנשים, שעשויים להיות הלקוחות הפוטנציאליים של העסק שלך.
 • באמצעות מחברת ממותגת אתה יכול להזכיר ללקוחות שלך שאתה כאן, מה שיעודד אותם לבצע הזמנות מחודשות או לפנות לצורך קבלת שירותים נוספים.
 • מחברות ממותגות מחזקות את הקשר שבין העובדים או בין הלקוחות למותג, ובכך מתחזקות את מערכת היחסים ביניהם ומעצימה את הקשר הקיים.
 • מחברות ממותגות יכולות להכיל דפי מידע על העסק, וניתן להעביר באמצעותן מסרים שונים- וויזואליים וטקסטואליים. אודות העסק, פרטי התקשרות, מוצרים מובילים, רשימת סניפים וסוכנים וכן הלאה.

עוד על מחברות ממותגות גם כאן

כיצד ניתן להפוך מחברת ממותגת למוצר מרהיב וייחודי ?

מחברות ממותגות יכולות ליצור אפקט עצמתי בקרב מי שמקבל אותן, זאת בתנאי שהן מעוצבות בצורה מקורית, מעניינת ויצירתית ומשלבות גימורים והשבחות שנותנים להן מראה יוקרתי, אטרקטיבי ומיוחד.

כמו במוצרי דפוס אחרים, גם מחברת ממותגת יכולה להתקשט בלכה, סקודיקס, למינציה, נצנצים ושאר סוגי ההשבחות הקיימים בעולם הדפוס. 

לפניכם כמה מההשבחות הפופולריות והמובחרות שניתן לשלב במחברות ממותגות:

 • למינציה

  הלמינציה היא כיסוי פלסטי דקיק, שמטרתו להגן על כריכת המחברת. ניתן ליישם למינציה מט או מבריקה על גבי מחברות עם כריכה רכה או עם כריכה קשה.

 • הטבעה

  הטבעה עיוורת יוצרת מעין שקע על גבי הכריכה. ניתן ליצור הטבעה של לוגו העסק או כל אלמנט וכיתוב שרוצים. כמו כן, ניתן ליצור הטבעת פויל בצבע כסף, זהב או ברונזה שמעניקים למחברת מראה יוקרתי.

 • לכה

  סוגי הלכה השונים שניתן ליישם על גבי כריכת המחברת מעניקים מבחר של אפקטים מדליקים ומעניינים. ניתן ליישם לכה וורניש על גבי כל הכריכה, שנותנת מראה מבריק מעט, לכה סלקטיבית שטוחה UV על גבי אייקונים, אלמנטים או חלקים מסוימים או ליישם לכה מובלטת, שנהוג לכנות אותה בז'רגון המקצועי "סקודיקס". סוג נוסף של לכה נקרא לכה מים, והיש לו שימושים ומראה זהים לאלו של הלמינציה.

 • אפקטים נוספים

  חומרים מיוחדים וטכניקות השבחה מתקדמות מאפשרים לנו ליצור אפקט של נצנצים על גבי הכריכה במבחר גוונים, שמיישמים על פני שטחים מוגדרים.

מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים

הפקת מחברות ממותגות בכמות שדרושה ללקוח

הדפוס הדיגיטלי שנכנס לפני מספר שנים פתח את השוק להדפסות בכמויות שמותאמות לצורכי הלקוח. 

כיום ניתן להזמין מחברות ממותגות בהדפסה דיגיטלית, שהיא הדפסה איכותית מאוד, ומתבצעת בהתאם לכמות שהלקוח מזמין ללא דרישת מינימום.

מחברות ממותגות בהדפסה דיגיטלית חוסכות ללקוח כסף על מוצרים שהוא לא עושה בהן שימוש ואף חוסכת לו את מקום האחסון עבורם.

מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים

שאלות נפוצות FAQ

הבחירה בכריכה קשה הפך מקובל יותר בשנים האחרונות. מחברת כריכה קשה נתפסת יוקרתית יותר ונשמרת לאורך זמן רב יותר. לידיעתכם קיימת אפשרות נוספת של כריכה קשה מגנטית שחובקת את מלוא המחברת. שאלו את נציג השירות.

ספירלה הוא פתרון שימושי ונוח למבנה הכריכה והשימוש במחברת הממותגת שלנו. הוא מאפשר כתיבה ושימוש על משטח שטח לחלוטין. על פי סקרים בינלאומיים שנעשו בעבר, מרבית המשתמשים מעדיפים מחברות ספירלה

עיצוב גרפי פועל על פי מחירון שעתי הכולל את מורכבות העיצוב הנדרש – 80-120 ₪ לשעת עיצוב (לפני מע"מ)

באופן עקרוני, ניתן לייצר מחברות במידות מגוונות מאד. מקובל ונפוץ לייצר מחברות ממותגות ומעוצבות במידות (148*210)A4(297*210), A5. לאחרונה, זיהינו עניין במחברות במידה (176*250)B5 שהן מעט רחבות יותר ממחברות A5 מוכרות.

ניתן לקבל גימור למינציה מבריק או מט, כמו כן, גימורים יחודיים יותר כמו למינציה משי (תחושת בד).כמו כן, ניתן לקבל מימד יוקרתי נוסף על ידי שימוש ב-UV סלקטיבי מובלט והטבעות כסף או זהב, המשתלבים בעיצוב הגרפי של כריכת המחברת הממותגת

החלק היומיומי והשימוש של המחברת הוא חלקה הפנימי. כאשר מזנימים מחברות מעוצבות ממותגות, ניתן לעצב את דפי המחברת על פי בחירתכם. לרוב על נת לשמור על רף מחירון סביר, משתמשים בהדפס צבע אחד בפנים המחברת ומשיגים יחוד על ידי עיצוב אפקטיבי. לדוגמא דפי מחברת הממוקדים למשימות TO-DO או דפי מחברות למנהלים אשר יכולים לסכם נקודות במהלך פגישות או ישיבות ועוד ועוד

האמת שזו לגמרי בחירת של נוחות שימוש. מחברת מעוצבת עם פתיחה הצידה, נחשבת קלאסית יותר ומחברת עם פתיחה עליונה נחשבת מחברת לאנשי ביצוע

לפניה למרכז הלקוחות בנושא: מחברות ממותגות

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט
טיפים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

הדפסת מדבקות, מדבקות בגלילים
הדפסת מדבקות

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות
טיפים

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

אריזות איכות
טיפים

אריזות איכות

גט פרינט מתמחים בייצור אריזות איכות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותי ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות השונות

עיצוב אריזות אריזות-קופסאות-קרטון-מעוצבות
טיפים

עיצוב אריזות

לפני התכנון חשוב לבקש מכל לקוח שצריך אריזה דוגמא של המוצר. יש לכך כמה תועלות חשובות. לדוגמא, בצורה כזאת אפשר לדעת מהו המשקל של המוצר. אי אפשר לעצב אריזה עדינה מדי כאשר משקל המוצר גבוה. למוצרים כבדים יש לבצע התאמות שונות לשם כך. בנוסף, חשוב לדעת מהו נפח המוצר. בזכות הניסיון שלנו עם אין ספור אריזות להרבה מאוד עסקים וחברות בענפים שונים, כבר בשלב זה נוכל להעניק תובנות, הערות והצעות ללקוח שמעוניין בכך

עיצוב אריזות וקופסאות בהתאמה אישית
פתרונות דפוס

אריזות קופסאות קרטון מעוצבות

כיום יותר מאי פעם, לא חסרות דרכים לקדם את המותג שלך. הנראות של הלוגו, סכמת הצבעים וכל שאר המאפיינים הוויזואליים שיוצרים את תדמית העסק שלך, מופיעים בעקביות על הניירת המשרדית, באתרי האינטרנט ובמוצרי קידום המכירות השונים שלך. כדי להשלים את התמונה הזו וליצור מערך אחיד אחד שכולו משדר את המותג שלך, אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות למוצרים שלך הן כלי עוצמתי לקידום העסק. כיום יותר מאי פעם אין גבול לאפשרויות שעומדות בפניך.

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print