מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים

היתרון שבהזמנת מחברות ממותגות בבית דפוס הוא שניתן לעצב אותן כך שיתאימו לדרישות הלקוח באופן מדויק. בגט פרינט מייצרים מחברות ממותגות ברמה הגבוהה ביותר מבלי להתפשר על איכות ההדפסה ובהתאם לכל דרישה- גודל המחברת, סוג הכריכה- קשה, רכה, ספירלה או הדבקה בחום והכמות הנדרשת ללקוח.

מחפשים מוצר/מתנה שימושיים וממותגים לעובדים וללקוחות העסק והחברה ? גלו למה הדפסת מחברות מעוצבות הן הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

בחיפוש אחר מתנה לעובדי החברה ולקוחות העסק יש לקחת בחשבון 2 שיקולים עיקריים:

  1. חשוב להעניק מתנה שתהיה שימושית– אף אחד לא אוהב לקבל מתנה שאין בה שימוש, ואף על פי שחונכנו לומר תודה בנימוס, אין דבר מתמיה יותר מלקבל מתנה שפשוט לא יודעים מה לעשות אתה. אם אתם לא רוצים לצאת ידי חובה, עדיף שתעניקו מתנה שמישה, וכך גם יודו לכם מקרב לב, וגם יזכרו לכם את המחווה בכל פעם שיעשו שימוש במתנה הנדיבה.
  2. חשוב לבחור מתנה שפונה לקהל היעד– ככל שקהל היעד שאמור לקבל את המתנה הוא רחב יותר, כך הבחירה שלכם עשויה להיות קשה יותר, מכיוון שהמטרה היא לקלוע לרעיון שיכול להיות מועיל ומשמח עבור כולם. עם זאת קיימים מגוון מוצרים ומתנות שניתן להעניק כמעט לכל אחד, מחברות יחודיות ולא גנריות הן בדיוק כאלו.

כיצד מחברות ממותגות יכולות להועיל למי שמקבל אותן ?

בין שמדובר בעובדי החברה, בלקוחות העסק, בספקים או בשותפים עסקיים, מחברות ממותגות עונות על 2 הקריטריונים שציינו לעיל- הן פרקטיות והן פונות לכל סוג של קהל- גברים, נשים, אוכלוסיה בוגרת או צעירה ועוד.

מחברות ממותגות משמשות את האנשים במגוון דרכים החל מניהול רשומות ועד לתיעוד רעיונות. בהענקת מחברת ממותגת כמתנה אישית אתם מעניקים לכל אחד מוצר פרקטי שניתן להשתמש בו בבית או בעבודה ואף לשאת אותו לפגישה בבית הקפה או לשעת כתיבה תמה בפארק השכונתי, כי כל אחד יכול למצוא שימוש במחברת.

מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים

כיצד מחברות ממותגות יכולות להועיל לעסק שלך ?

  • מחברות ממותגות מקבלות חשיפה רבה, ובכך חושפות את העסק שלך ליותר אנשים, שעשויים להיות הלקוחות הפוטנציאליים של העסק שלך.
  • באמצעות מחברת ממותגת אתה יכול להזכיר ללקוחות שלך שאתה כאן, מה שיעודד אותם לבצע הזמנות מחודשות או לפנות לצורך קבלת שירותים נוספים.
  • מחברות ממותגות מחזקות את הקשר שבין העובדים או בין הלקוחות למותג, ובכך מתחזקות את מערכת היחסים ביניהם ומעצימה את הקשר הקיים.
  • מחברות ממותגות יכולות להכיל דפי מידע על העסק, וניתן להעביר באמצעותן מסרים שונים- וויזואליים וטקסטואליים. אודות העסק, פרטי התקשרות, מוצרים מובילים, רשימת סניפים וסוכנים וכן הלאה.

עוד על מחברות ממותגות גם כאן

כיצד ניתן להפוך מחברת ממותגת למוצר מרהיב וייחודי ?

מחברות ממותגות יכולות ליצור אפקט עצמתי בקרב מי שמקבל אותן, זאת בתנאי שהן מעוצבות בצורה מקורית, מעניינת ויצירתית ומשלבות גימורים והשבחות שנותנים להן מראה יוקרתי, אטרקטיבי ומיוחד.

כמו במוצרי דפוס אחרים, גם מחברת ממותגת יכולה להתקשט בלכה, סקודיקס, למינציה, נצנצים ושאר סוגי ההשבחות הקיימים בעולם הדפוס. לפניכם כמה מההשבחות הפופולריות והמובחרות שניתן לשלב במחברות ממותגות:

  • למינציה– הלמינציה היא כיסוי פלסטי דקיק, שמטרתו להגן על כריכת המחברת. ניתן ליישם למינציה מט או מבריקה על גבי מחברות עם כריכה רכה או עם כריכה קשה.
  • הטבעה– הטבעה עיוורת יוצרת מעין שקע על גבי הכריכה. ניתן ליצור הטבעה של לוגו העסק או כל אלמנט וכיתוב שרוצים. כמו כן, ניתן ליצור הטבעת פויל בצבע כסף, זהב או ברונזה שמעניקים למחברת מראה יוקרתי.
  • לכה– סוגי הלכה השונים שניתן ליישם על גבי כריכת המחברת מעניקים מבחר של אפקטים מדליקים ומעניינים. ניתן ליישם לכה וורניש על גבי כל הכריכה, שנותנת מראה מבריק מעט, לכה סלקטיבית שטוחה UV על גבי אייקונים, אלמנטים או חלקים מסוימים או ליישם לכה מובלטת, שנהוג לכנות אותה בז'רגון המקצועי "סקודיקס". סוג נוסף של לכה נקרא לכה מים, והיש לו שימושים ומראה זהים לאלו של הלמינציה.
  • אפקטים נוספים – חומרים מיוחדים וטכניקות השבחה מתקדמות מאפשרים לנו ליצור אפקט של נצנצים על גבי הכריכה במבחר גוונים, שמיישמים על פני שטחים מוגדרים.
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים

 

הפקת מחברות ממותגות בכמות שדרושה ללקוח

הדפוס הדיגיטלי שנכנס לפני מספר שנים פתח את השוק להדפסות בכמויות שמותאמות לצורכי הלקוח. כיום ניתן להזמין מחברות ממותגות בהדפסה דיגיטלית, שהיא הדפסה איכותית מאוד, ומתבצעת בהתאם לכמות שהלקוח מזמין ללא דרישת מינימום.

מחברות ממותגות בהדפסה דיגיטלית חוסכות ללקוח כסף על מוצרים שהוא לא עושה בהן שימוש ואף חוסכת לו את מקום האחסון עבורם.

מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים
מחברות ממותגות גט פרינט בית דפוס לעסקים

לקבלת הצעת מחיר: מחברות ממותגות

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

פעולות נוספות:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

הדפסה על חולצות בדפוס גט פרינט
פתרונות דפוס

הדפסה על בגדים

הדפסה על בגדים באמצעות הדפסה על בגדים ניתן להשיג תכלית אסתטית, שיווקית, אופנתית ועסקית. גט פרינט מדפיסים פתרונות ומיתוג למגזר העסקי, עם אפשרות יישום על

קרא עוד »
גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הדפסת קטלוגים וחוברות

הדפסת קטלוגים וחוברות הכנת קטלוג מרהיב עין דורשת כמה וכמה שלבים שונים. עיצוב והדפסה של קטלוגים וחוברות צריכים להתבצע תחת ערכי הפקה ללא פשרות. זקוקים

קרא עוד »
גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הדפסת שילוט לעסקים

שילוט לעסקים צריכים שילוט ומהר? אצלנו מקפידים על איכות גבוהה במיוחד ובמקביל גם על זמני אספקה קצרים ביותר. שלטים לכל סוגי העסקים, לכל מטרה, ממיתוג

קרא עוד »
גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הדפסה על שמשונית

הדפסה על שמשונית שלט מוצלח, גדול וצבעוני מושך המון תשומת לב. חשבתם שצריך להשקיע הון בשילוט יעיל? הדפסה על שמשונית מתאימה כפתרון שילוט מהיר ויעיל,

קרא עוד »
גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הדפסה על כובעים

הדפסה על כובעים הם נחוצים בשמש, בקיץ, על החוף, כובעים מכל הסוגים, שנמכרים במחירים משתלמים. כובעים יפים חזרו בגדול לאופנה ומיתוג באמצעות הדפסה עליהם יתאים

קרא עוד »
גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות עם המגע הנכון, כל חולצה תהפוך לחגיגה לעיניים. בגט פרינט שירותי הדפסות ומיתוג יודעים להדפיס ולמתג על מגוון חומרים ועל כל סוגי

קרא עוד »