גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

מחברות ממותגות

מחברות ממותגות יכולות ליצור אפקט עצמתי בקרב מי שמקבל אותן, זאת בתנאי שהן מעוצבות בצורה מקורית, מעניינת ויצירתית ומשלבות גימורים והשבחות שנותנים להן מראה יוקרתי, אטרקטיבי ומיוחד. כמו במוצרי דפוס אחרים, גם מחברת ממותגת יכולה להתקשט בלכה, סקודיקס, למינציה, נצנצים ושאר סוגי ההשבחות הקיימים בעולם הדפוס.

היתרון שבהזמנת מחברות ממותגות בבית דפוס הוא שניתן לעצב אותן כך שיתאימו לדרישות הלקוח באופן מדויק. בגט פרינט מייצרים מחברות ממותגות ברמה הגבוהה ביותר מבלי להתפשר על איכות ההדפסה ובהתאם לכל דרישה- גודל המחברת, סוג הכריכה- קשה, רכה, ספירלה או הדבקה בחום והכמות הנדרשת ללקוח.

מחפשים מוצר/מתנה שימושיים וממותגים לעובדים וללקוחות העסק והחברה ? גלו למה הדפסת מחברות מעוצבות הן הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

בחיפוש אחר מתנה לעובדי החברה ולקוחות העסק יש לקחת בחשבון 2 שיקולים עיקריים:

 1. חשוב להעניק מתנה שתהיה שימושית- אף אחד לא אוהב לקבל מתנה שאין בה שימוש, ואף על פי שחונכנו לומר תודה בנימוס, אין דבר מתמיה יותר מלקבל מתנה שפשוט לא יודעים מה לעשות אתה. אם אתם לא רוצים לצאת ידי חובה, עדיף שתעניקו מתנה שמישה, וכך גם יודו לכם מקרב לב, וגם יזכרו לכם את המחווה בכל פעם שיעשו שימוש במתנה הנדיבה.
 2. חשוב לבחור מתנה שפונה לקהל היעד- ככל שקהל היעד שאמור לקבל את המתנה הוא רחב יותר, כך הבחירה שלכם עשויה להיות קשה יותר, מכיוון שהמטרה היא לקלוע לרעיון שיכול להיות מועיל ומשמח עבור כולם. עם זאת קיימים מגוון מוצרים ומתנות שניתן להעניק כמעט לכל אחד, מחברות יחודיות ולא גנריות הן בדיוק כאלו.
 3.  

כיצד מחברות ממותגות יכולות להועיל למי שמקבל אותן ?

בין שמדובר בעובדי החברה, בלקוחות העסק, בספקים או בשותפים עסקיים, מחברות ממותגות עונות על 2 הקריטריונים שציינו לעיל- הן פרקטיות והן פונות לכל סוג של קהל- גברים, נשים, אוכלוסיה בוגרת או צעירה ועוד.

מחברות ממותגות משמשות את האנשים במגוון דרכים החל מניהול רשומות ועד לתיעוד רעיונות. בהענקת מחברת ממותגת כמתנה אישית אתם מעניקים לכל אחד מוצר פרקטי שניתן להשתמש בו בבית או בעבודה ואף לשאת אותו לפגישה בבית הקפה או לשעת כתיבה תמה בפארק השכונתי, כי כל אחד יכול למצוא שימוש במחברת.

גט פרינט דפוס לעסקים
גט פרינט דפוס לעסקים

כיצד מחברות ממותגות יכולות להועיל לעסק שלך ?

 • מחברות ממותגות מקבלות חשיפה רבה, ובכך חושפות את העסק שלך ליותר אנשים, שעשויים להיות הלקוחות הפוטנציאליים של העסק שלך.
 • באמצעות מחברת ממותגת אתה יכול להזכיר ללקוחות שלך שאתה כאן, מה שיעודד אותם לבצע הזמנות מחודשות או לפנות לצורך קבלת שירותים נוספים.
 • מחברות ממותגות מחזקות את הקשר שבין העובדים או בין הלקוחות למותג, ובכך מתחזקות את מערכת היחסים ביניהם ומעצימה את הקשר הקיים.
 • מחברות ממותגות יכולות להכיל דפי מידע על העסק, וניתן להעביר באמצעותן מסרים שונים- וויזואליים וטקסטואליים. אודות העסק, פרטי התקשרות, מוצרים מובילים, רשימת סניפים וסוכנים וכן הלאה.

עוד על מחברות ממותגות גם כאן

כיצד ניתן להפוך מחברת ממותגת למוצר מרהיב וייחודי ?

מחברות ממותגות יכולות ליצור אפקט עצמתי בקרב מי שמקבל אותן, זאת בתנאי שהן מעוצבות בצורה מקורית, מעניינת ויצירתית ומשלבות גימורים והשבחות שנותנים להן מראה יוקרתי, אטרקטיבי ומיוחד.

כמו במוצרי דפוס אחרים, גם מחברת ממותגת יכולה להתקשט בלכה, סקודיקס, למינציה, נצנצים ושאר סוגי ההשבחות הקיימים בעולם הדפוס. 

לפניכם כמה מההשבחות הפופולריות והמובחרות שניתן לשלב במחברות ממותגות:

 • למינציה

  הלמינציה היא כיסוי פלסטי דקיק, שמטרתו להגן על כריכת המחברת. ניתן ליישם למינציה מט או מבריקה על גבי מחברות עם כריכה רכה או עם כריכה קשה.

 • הטבעה

  הטבעה עיוורת יוצרת מעין שקע על גבי הכריכה. ניתן ליצור הטבעה של לוגו העסק או כל אלמנט וכיתוב שרוצים. כמו כן, ניתן ליצור הטבעת פויל בצבע כסף, זהב או ברונזה שמעניקים למחברת מראה יוקרתי.

 • לכה

  סוגי הלכה השונים שניתן ליישם על גבי כריכת המחברת מעניקים מבחר של אפקטים מדליקים ומעניינים. ניתן ליישם לכה וורניש על גבי כל הכריכה, שנותנת מראה מבריק מעט, לכה סלקטיבית שטוחה UV על גבי אייקונים, אלמנטים או חלקים מסוימים או ליישם לכה מובלטת, שנהוג לכנות אותה בז'רגון המקצועי "סקודיקס". סוג נוסף של לכה נקרא לכה מים, והיש לו שימושים ומראה זהים לאלו של הלמינציה.

 • אפקטים נוספים

  חומרים מיוחדים וטכניקות השבחה מתקדמות מאפשרים לנו ליצור אפקט של נצנצים על גבי הכריכה במבחר גוונים, שמיישמים על פני שטחים מוגדרים.

הפקת מחברות ממותגות בכמות שדרושה ללקוח

הדפוס הדיגיטלי שנכנס לפני מספר שנים פתח את השוק להדפסות בכמויות שמותאמות לצורכי הלקוח. 

כיום ניתן להזמין מחברות ממותגות בהדפסה דיגיטלית, שהיא הדפסה איכותית מאוד, ומתבצעת בהתאם לכמות שהלקוח מזמין ללא דרישת מינימום.

מחברות ממותגות בהדפסה דיגיטלית חוסכות ללקוח כסף על מוצרים שהוא לא עושה בהן שימוש ואף חוסכת לו את מקום האחסון עבורם.

שאלות נפוצות FAQ

הבחירה בכריכה קשה הפך מקובל יותר בשנים האחרונות. מחברת כריכה קשה נתפסת יוקרתית יותר ונשמרת לאורך זמן רב יותר. לידיעתכם קיימת אפשרות נוספת של כריכה קשה מגנטית שחובקת את מלוא המחברת. שאלו את נציג השירות.

ספירלה הוא פתרון שימושי ונוח למבנה הכריכה והשימוש במחברת הממותגת שלנו. הוא מאפשר כתיבה ושימוש על משטח שטח לחלוטין. על פי סקרים בינלאומיים שנעשו בעבר, מרבית המשתמשים מעדיפים מחברות ספירלה

עיצוב גרפי פועל על פי מחירון שעתי הכולל את מורכבות העיצוב הנדרש – 80-120 ₪ לשעת עיצוב (לפני מע"מ)

באופן עקרוני, ניתן לייצר מחברות במידות מגוונות מאד. מקובל ונפוץ לייצר מחברות ממותגות ומעוצבות במידות (148*210)A4(297*210), A5. לאחרונה, זיהינו עניין במחברות במידה (176*250)B5 שהן מעט רחבות יותר ממחברות A5 מוכרות.

ניתן לקבל גימור למינציה מבריק או מט, כמו כן, גימורים יחודיים יותר כמו למינציה משי (תחושת בד).כמו כן, ניתן לקבל מימד יוקרתי נוסף על ידי שימוש ב-UV סלקטיבי מובלט והטבעות כסף או זהב, המשתלבים בעיצוב הגרפי של כריכת המחברת הממותגת

החלק היומיומי והשימוש של המחברת הוא חלקה הפנימי. כאשר מזנימים מחברות מעוצבות ממותגות, ניתן לעצב את דפי המחברת על פי בחירתכם. לרוב על נת לשמור על רף מחירון סביר, משתמשים בהדפס צבע אחד בפנים המחברת ומשיגים יחוד על ידי עיצוב אפקטיבי. לדוגמא דפי מחברת הממוקדים למשימות TO-DO או דפי מחברות למנהלים אשר יכולים לסכם נקודות במהלך פגישות או ישיבות ועוד ועוד

האמת שזו לגמרי בחירת של נוחות שימוש. מחברת מעוצבת עם פתיחה הצידה, נחשבת קלאסית יותר ומחברת עם פתיחה עליונה נחשבת מחברת לאנשי ביצוע

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

מחברות מעוצבות

כמוצר בסיסי ויומיומי מחברות מעוצבות יכולות לשמש אתכם במגוון דרכים. בין אם זה עבור מנהלים לצורך ניהול רישומים, עבור סוכני מכירות לצורך איסוף ותיעוד אינפורמציה מהשטח או עבור לקוחות החברה כמוצר קד"מ, המחברת צריכה לענות לצרכים השונים כדי להיות מוצר שמיש ונוח, ממותג באופן מקצועי אך יחד עם זאת פשוט.

עיצוב מחברות

גורם מפתח מרכזי שישפיע על הנראות של המחברת הוא הכריכה. כריכה קשיחה יותר מעבירה מסר יותר איכותי לעומת כריכה רכה. יחד עם זאת, לא כל הכריכות הרכות דומות בהכרח. מחברות מעוצבות בכריכה רכה יכולות לכלול חיבור של דבק חם או חיבור בסיכות. כריכת דבק חם נחשבת לאיכותית ומשדרת איכות טובה, אשר כמוה מקובל למצוא בספרי קריאה או עיון. ככל שהכריכה עמידה וחזקה יותר, כך תישמר המחברת כחדשה, למשך זמן רב. .

מחברת ספירלה

מחברת מעוצבת עם ספירלה נחשבת לנוחה במיוחד, מכמה סיבות מרכזיות. למשל, במידה ורוצים לתלוש עמוד כפתק תזכורת או שמעוניינים לתלוש עמוד זה או אחר מכל סיבה שהיא, במחברת עם ספירלה אין שום בעיה. במחברות בחיבור סיכות או עם כריכת דבק חם, העמודים אינם תלישים באותו האופן. בנוסף, מחברות ספירלה, במיוחד בעלות כריכה קשה, הופכות בקלות למשטח כתיבה בפני עצמו. את המחברת המעוצבת והממותגת ניתן לכופף בצורה טבעית, מבלי לקפל את הדפים. גם נוחות הכתיבה או העיון על משטח, שולחן משרדי או אפילו מעל שולחן האוכל תוך כדי הפסקה, מורגשת מאין כמוה.

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.