גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים. ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.
הדפסת מדבקות בגלילים
הדפסת מדבקות נייר
הדפסת מדבקות ויניל
הדפסת מדבקות פוליאסטר
הדפסת מדבקות שקופות
מדבקות 1 גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

ייצור של מדבקות הינו עניין רלוונטי עבור מגוון רחב של בתי עסק. אם תסתכלו סביב, אתם תראו שבכל מקום נעשה שימוש במדבקות. בעת קנייה מהירה בסופר אתם עשויים להיתקל בלא מעט מדבקות עם לוגו של המקום.
נסיעה ברכב בכביש מהיר תאפשר לכם לראות לצדכם מכוניות עם מדבקות ממותגות של עסקים וזו רק ההתחלה.
המדבקות נמצאות מסביבנו בכל מקום ובכל זמן נתון. יש להן ערך רב וחשיבות רבה לכל עסק.
בעשור האחרון ניתן למצוא הדפסה של מדבקות ברמת גימור גבוהה מאוד, כך שאם אתם מעוניינים לרכוש מדבקות לעסק שלכם, כדאי שתקראו את השורות הבאות, בהן תוכלו לקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו ולבחור מדבקות שמתאימות לעסק שלכם.

הדפסת מדבקות

רגע לפני שנעמיק בתחום, חשוב לציין את המחשבה שכנראה עוברת לכם בראש (ולא רק לכם. לא מעט אנשים חושבים על האסוציאציה הזו כשהם חושבים על מדבקות). מדובר כמובן, איך לא,  ביצירות של ילדים.

המחשבה על מדבקות מזכירה לרבים מאתנו את המדבקות הצבעוניות שמשמשות את ילדי הגנים ובית הספר. יש מי שסבורים כי מדבקות מותאמות אך ורק לשימוש של גננות, מורים ואנשי חינוך. אך הדבר אינו נכון. למדבקות יש ערך מוסף וניתן לעשות בהן שימושים משמעותיים הרבה יותר מיצירות. בשורות הבאות נרחיב בנושא לעומק, כך שהנושא יהיה הרבה יותר ברור ויאפשר לכם לראות את המדבקות באור אחר.

שימוש במדבקות עשוי להיות הכרחי עבור עסקים רבים

שימוש במדבקות נחשב למשמעותי ביותר עבור עסקים מסוימים. להלן כמה עסקים שעושים שימוש על בסיס יום יומי במדבקות:

 1. חברות ועסקים בעלי מלאי ואחסון

היכולת לנהל ולעקוב אחר מלאי היא אחת המקפצות היעילות ביותר בשנים האחרונות. הפתרון הכל כך פשוט ונוח, הפך להיות זמין עד לרמת העסק הכי קטן. שימוש במדבקות המכילות ברקוד, מספרים סידוריים ומידע נוסף, הופכים את ניהול ובקרת המלאי, הנפקת מוצרים וכדומה, למשימה מדויקת מתמיד.

 1. מעבדות לתיקון מכשירי אלקטרוניקה

אם מסרתם לאחרונה מכשיר אלקטרוני לתיקון במעבדה של מכשירי אלקטרוניקה גדולה, סביר להניח שראיתם כי המכשיר שלכם הוכנס לתוך שקית ייעודית ועליה הודבקה מדבקת ברקוד. המכשיר צפוי לעבור דרך הרבה ידיים ובסופו של דבר לחזור אל נציג השירות. כך שהמדבקה מאפשרת להציג בקלות את הפרטים שלכם על המחשב, וניתן יהיה לדעת בקלות כי מדובר במכשיר שלכם.

זוהי רשימה חלקית ביותר של העסקים שעושים שימוש על בסיס יום יומי במדבקות. כך שניתן לסכם את חלק זה ולומר כי עסקים רבים תלויים במדבקות. במידה ואלו לא יהיו זמינות להם, התפקוד של העסק צפוי ללקות בחסר.

 

הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות איכותיות מתבצע בבתי דפוס שמתמחים בכל הנוגע למדבקות.
ניתן לייצר מדבקות לייעודים שונים, בגדלים שונים ובכמויות שונות שיעניקו לעסק שלכם מגוון פתרונות יצירתיים.
מידי יום מודפסות בבית הדפוס שלנו כמויות גדולות של מדבקות שהותאמו באופן אישי לצרכי הלקוחות.

פרמטרים שחשוב לבדוק רגע לפני הדפסה של מדבקות

רגע לפני שאתם מבצעים הדפסה של מדבקות, כדאי שתבררו כי בית הדפוס עומד בסטנדרטים הבאים:

 1. איכות ועמידות לאורך זמן

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

 1. התאמת המדבקה למטרה

בנוסף להתאמת חומר הגלם, יש להתאים גם את ייצור המדבקות למטרה הרלוונטית עבורכם.
לא כל מדבקה מתאימה לכל צורך. מדבקות שמשמשות למשל לתחומי ההייטק והאלקטרוניקה לא יתאימו עבור עסקים שמעוניינים למתג את עצמם או עבור עסקים שצריכים ברקוד על המדבקות. לכן, חשוב מאוד שתבדקו מראש שסוג המדבקה הנבחר מתאים למטרה.

 1. טכניקות הדפסה מתקדמות

כיום, ישנו מגוון רחב של טכניקות הדפסה של מדבקות. חשוב מאוד לבדוק כי מדובר במדפסות מתקדמות ואיכותיות שמאפשרות הדפסה בטכניקה הטובה ביותר. הדפסה בצבע מלא עשיר במיוחד. הדפסה באמצעות מדפסות אינדיגו כדוגמא יכולות להפיק מדבקות עם צבע חמישי/שישי/שביעי והלשיג התאמות פנטון מדויקות, פויל זהב/כסוף/אחר, מדבקות זוהרות, מדבקות VOID

מדבקת וויניל מתפורר בגליל

מדבקת ווניל מתפורר היא מדבקה מיוחדת המשמשת לסימון מוצרים עם מעקב ובקרת אחריות.  לאחר הדבקה של המדבקה, כאשר מסירים את המדבקה היא מתפוררת, לא ניתן להסיר אותה בשלמותה.
דוגמא בולטת לשימוש במדבקות מתפוררות, מדבקות המציינות אחריות

מדבקות בגלילים

ניתן להבין מהכותרת כי מדובר במדבקות גלילים וניתן להדפיס אותן במידות שונות. ניתן להדפיס מדבקות נייר, ויניל (פלסטיק) או רדיד מטאלי.
המדבקות הללו מתאימות לעסקים שצריכים מדבקות בכמויות גדולות.
ניתן להדפיס עליהם לוגו ממותג ולעשות בהן שימוש למטרות שונות.

יתרונות מדבקות בגלילים:

ישנם לא מעט יתרונות בעת שימוש במדבקות אלה, בחרנו להציג בפניכם את 3 היתרונות הבולטים ביותר:

 1. נוחות השימוש

אין ספק כי מדובר במדבקות נוחות לשימוש. בכל פעם ניתן להוציא מדבקה אחת (או יותר) מהגליל בעת הצורך

 1. מוסיפות טאץ' עיצובי

לא מעט בעלי עסקים בוחרים לבצע הזמנה של המדבקות הללו כאפשרות להוספת טאץ' עיצובי.
ניתן לראות זאת למשל בעת אריזת מתנה בבית עסק. לאחר שהמוצר בבית העסק, המוכר עוטף אותו באמצעות מעטפת נייר מיוחדת ומדביק עליה מדבקה מהגליל שמודפס עליה הלוגו של העסק.

 1. משתלמות מבחינה כלכלית

הזמנה של המדבקות הללו משתלמת כלכלית בגלל הסיבה הפשוטה הבאה: ככל שתזמינו כמות גדולה יותר של מדבקות, כך המחיר ליחידה ירד. כך שהדפסה של מדבקות בגלילים נחשבת לבחירה נכונה כלכלית בהשוואה לפורמטים אחרים.

הדפסת מדבקות, מדבקות בגלילים
הדפסת מדבקות, מדבקות בגלילים

 

 

 

 

 

 

 

מדבקות נייר

לעומת מדבקות מודרניות שמיוצרות מחומרים עמידים יותר לתנאי מזג אוויר שונים, מדבקות הנייר נחשבות לסטנדרטיות ביותר. הן מיוצרות מנייר ועליו יש דבק. הן עשויות להותיר אחריהן סימן כאשר מקלפים אותן, אך אין ספק שלמרות חיסרון זה, הן נחשבות לבחירה בסיסית של רבים מכיוון שהן מתאימות לשימושים רבים ומגוונים.
ניתן לעצב ולהדפיס את מדבקות הנייר על גבי גלילים או כבודדות, בגדלים שונים ובצורות שונות בהתאם לרצונכם. כאשר השימושים המקובלים ביותר עבור המדבקות הללו הם:

 • תיוק פנים משרדי
 • שלטים
 • מודעות וכו'

יתרונות מדבקות נייר

אין ספק שיש למדבקות הנייר יתרונות שגורמים להן להיות המדבקות הנפוצות ביותר, להלן 2 מתוך מגוון היתרונות שניתן למצוא בעת שימוש במדבקות אלה:

 1. המחיר

היתרון המשמעותי של מדבקות נייר הוא המחיר. מדובר במדבקות זולות ביותר.
עסקים רבים בוחרים לרכוש את מדבקות הנייר משום שהן משתלמות מבחינה כלכלית. אם הן ניזוקות מסיבה כלשהי , ניתן פשוט להדביק עליהן מדבקה חדשה.

 1. אפשרויות מגוונות

ניתן להדפיס על גבי נייר בקלות. הנייר מקבל בקלות כל צבע ובגוון בהתאמה אישית. יתרון נוסף הוא שהמדבקות בלתי ניתנות להסרה ( מכירים שאתם קונים כוסות/צלחות לבית ויש מדבקה שלא ניתנת להסרה ותמיד משאירה סימנים…  אז לפעמים זה נדרש – במקרה של הכוסות והצלחות היה עדיף להשתמש במדבקות פלסטיות)

 

מדבקות לתנאי חוץ

מדבקות לתנאי חוץ נחשבות למדבקות שיש להן את היכולת לעמוד בתנאים קשים. ניתן להדפיס אותן ב-3 שיטות הדפסה הבאות:

  1. דפוס משי

דפוס משי זו השיטה המתאימה ביותר  להדפסת מדבקות שמתאימות לתנאי חוץ קשים במיוחד.

  1. הדפסה דיגיטלית

המדבקות הללו מותאמות להדבקה על רכבים, חלונות שחשופים לשמש ולחיפוי קירות. הדפסה מסוג זה מאפשרת להגיע לרזולוציות גבוהות מאוד. כך שהיא מותאמת להדפסות של תמונות או גרפיקה שיש בהן מעברי צבע.

  1. הדפסת UV

המדבקות הללו מודפסות על ידי מכונת דפוס היברידית שנעשה בה שימוש בטכנולוגיית התזת דיו רגיש ל-UV.

יתרונות מדבקות חוץ

בנוסף ליתרון המשמעותי של מדבקות החוץ שנוגע לעמידות בתנאי מזג האוויר, עומד יתרון נוסף ומשמעותי לא פחות. מדובר על הרזולוציה שניתן לקבל במעברי הצבע או התמונות.

מדבקות פוליאסטר PP

מדבקות פוליאסטר הן תת קטגוריה של מדבקות החוץ. ניתן למצוא בדרך כלל בצבעי כסף מט או לבן. הן נחשבות לעמידות בטמפרטורות קיצוניות (גבוהות ונמוכות), כך שהן מתאימות להדבקה על גופי חימום, למשל:

 • תנורים
 • גלאי אש\גז וכו'
 • שנאים
 • גופי תאורה
 • טלוויזיות

יתרונות מדבקות פוליאסטר

ישנם 3 יתרונות משמעותיים למדבקות פוליאסטר, להלן פירוט אודותיהם:

  1. עמידות לאורך זמן

כפי שנכתב קודם לכן, היתרון המשמעותי של מדבקות אלו זו העובדה כי הן עמידות בתנאי מזג אוויר קיצוניים, כך שהן עמידות לאורך זמן. אורך החיים הביצועי שלהם נע סביב שנתיים ויותר גם בסביבות קשות.

  1. ניתן להוסיף על העמידות הבסיסית

ניתן להוסיף הגנה על הגרפיקה המודפסת בכל הנוגע למדבקות פוליאסטר. יש אפשרות להוסיף ציפוי של סרט שקוף או ציפוי UB, כך שתיווצר מדבקה בציפוי למינציה.

  1. זמינות במגוון פורמטים

ניתן להזמין את המדבקות הללו בגלילים או בגיליונות (כאשר הגיליונות נחשבים לאפשרות הנפוצה ביותר).

גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט
גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט

 

מדבקות חיתוך צורני

מדבקות בחיתוך צורני, כשמן כן הן, אלו מדבקות שניתן לעצב אותן בכל צורה. המדבקות הללו יכולות להגיע בגדלים שונים ובצורות שונות, כך שעומדות בפניכם אינספור אפשרויות בחירה.
המדבקות הללו מתאימות לכל מטרה. הן יכולות להתאים מצד אחד לילדים, מכיוון שהן מעוררות בהן סקרנות רבה ומהצד השני, הן יכולות להתאים גם עבור חברות עסקיות ובעצם, למי לא?.

יתרונות מדבקות בחיתוך צורני

למדבקות בחיתוך צורני יש מגוון רחב של יתרונות, להלן 2 מהן:

  1. מוסיפות עניין

אתם כנראה תסכימו אתנו שיותר מעניין להסתכל על מדבקה בחיתוך של כוכב מאשר על מדבקה בחיתוך של ריבוע או עיגול. המדבקות הצורניות מוסיפות עניין ומושכות את תשומת הלב של קהל היעד.

  1. קלות וזולות לייצור

קל מאוד לייצר מדבקות בחיתוך צורני, כך שניתן להזמין מהם בכמות גדולה וליהנות מתשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים.

מדבקות קריסטל

מדבקות קריסטל (נקראות גם "דום") הופכות כל לוגו פשוט ושטוח לתווית תלת ממדית יפה ומושכת את העין. המדבקות נוצרות תוך תהליך שכולל יציקת שכבת פלסטיק שקופה על פני מדבקה שטוחה. כך בעצם נוצרת מדבקת לוגו מובלטת בציפוי קריסטלי. המדבקות הללו משמשות כפתרון איכותי ופרקטי לצורך של הבלטת הלוגו.
ניתן להדפיס את המדבקות הללו תוך שימוש במגוון רחב של חומרי גלים ודבקים, בכל גודל וגוון.

יתרונות מדבקות קריסטל

אם ראיתם לאחרונה מדבקת קריסטל איכותית , סביר להניח שאתם יכולים למנות בקלות את 3 היתרונות העיקריים שזו צפויה לספק. למקרה שטרם נחשפתם למדבקות הקריסטל, תוכלו לקרוא כעת את 3 היתרונות שלהן:

  1. מגדילות את החשיפה

מדבקות הקריסטל בולטות ומושכות את העין של המתבונן. כך שהתוצאה בסופו של דבר היא הגדלת החשיפה של העסק.

  1. בעלות תדמית של יוקרה

השם השני של מדבקות קריסטל הוא יוקרה. הן מעבירות מסר של יוקרה ואיכות שמוקרן בעצם לעסק שמתפרסם באמצעותן.

  1. עמידות לאורך זמן

מדבקות קריסטל עמידות בפני המזיקים הבאים:

  • מים

המדבקות אינן חדירות למים, כך שהן לא נפגמות בעקבות גשמים

  • קרני השמש

המדבקות לא מצהיבות או דוהות מאור השמש

ניתן בעצם לראות כי מדבקות קריסטל נחשבות לעמידות לאורך זמן.
זו הסיבה שניתן לראות אותן מודבקות על רכבים שונים. הן מחזיקות מעמד על הרכב למרות תנאי מזג האוויר המשתנים.

  1. אופציה לגמישות

ניתן לבחור מראש את גמישות הציפוי ו\או את עובדי הציפוי, כאשר האפשרויות העומדות בפניכם הן: רכה\בינונית\קשה

איך מדביקים מדבקות קריסטל על רכב?

אם אתם מתכננים לערוך הזמנה של מדבקות קריסטל, חשוב שתדעו כיצד להדביק את המדבקות באופן הטוב ביותר, להלן ההנחיות:

   1. נקו היטב את האזור בו אתם מעוניינים להדביק את המדבקה
   2. הסירו את גב המדבקה בזהירות
   3. הדביקו את המדבקה במיקום הרצוי ולחצו היטב כדי לאפשר לכל חלקי המדבקה להידבק לרכב
   4. הסירו בעדינות ובאיטיות את השכבה השקופה של המדבקה
   5. וודאו כי כל חלקי המדבקה עברו לרכב
   6. עמדו במרחק שני מטר מהרכב וטיפחו לעצמכם על השכם לאחר שביצעם הדבקה מושלמת

יתרונות הדפסת מדבקות בדפוס דיגיטלי

בחירה בהדפסת מדבקות בדפוס דיגיטלי הינה חכמה ביותר. הסיבה לכך היא שהטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לקבל את המוצר במהירות. להלן כמה פרטים שחשוב לדעת על המדפסות הדיגיטליות:

  • ניתן להדפיס באמצעותן את המדבקות במהירות, באיכות הדפסה וגימור ברמה גבוהה ביותר
  • אפשר לבצע חיתוך מדבקות ללא צורך בשטנץ ובעלויות נוספות
  • יש אפשרות להדפיס מדבקות שונות במגוון עצום
  • המדבקות עמידות לתנאי פנים וחוץ
  • ניתן לבחור אם לצפות את המדבקה בלמינציה מבריקה או מט
  • ניתן לבחור את עצמת הדבק לבחירת הדבקה חזקה או חלשה

מה חשוב לקחת בחשבון כשמעצבים מדבקה?

רגע לפני שמתחילים בעיצוב מדבקות יש לשים לב לפרטים הבאים:

  1. תמציתיות

תוכן המדבקה צריך לתת למתבונן מידי מינימלי עם הפניה למקור שבוא ניתן יהיה לקבל פרטים נוספים. להלן כמה אפשרויות למקורות:

   • אתר אינטרנט
   • דף פייסבוק
   • פרופיל אינסטגרם
   • מספר טלפון ועוד

מדבקה בעלת יותר מידי תוכן, עשויה להביא לתוצר סופי שאינו ישביע את רצונכם.

  1. עיצוב מקצועי

ניתן לעצב את תוכן המדבקה תוך ליווי של מעצב גרפי. הדבר עשוי להביא אתכם לתוצאה הטובה ביותר – אנו ממליצים לייצר עיצוב גרפי מקצועי

בחירה בדפוס מקצועי להדפסת מדבקות

יש לכם את החזון, את ההשראה ואת ההבנה, כך שאתם יודעים בדיוק איך כל דבר בעסק שלכם צריך להיראות.
כעת, אתם רק צריכים לבחור את הדפוס המקצועי ביותר להדפסת המדבקות שמתאימות לצרכים שלכם.
כל בעל עסק חווה לפחות פעם אחת בחייו מצב שבו הוא שילם עבור שירות מסוים וגילה לאחר זמן מה, כי השירות אינו עונה לצרכים שלו. כל אדם באשר הוא היה מעדיף להימנע מהישנות של מצב שכזה בכל הנוגע לתחום הדפסת מדבקות. הרי אף אחד לא רוצה לגלות שהודפסו עבורו מדבקות שלא מותאמות באופן מדויק לצרכים של העסק שלו ואם נעשה שימוש במדבקות הללו, זהו מצב שעלול להביא לנזק עבור העסק.

רוצים להדפיס מדבקות? הגעתם למקום הנכון

איכות המדבקות וההתאמה שלהן לצרכי הלקוח הם שני פרטים חשובים ביותר שאנו שמים לב אליהם בכל ייצור של מדבקות עבור כל עסק באשר הוא.
תהליך הדפסת המדבקות יכול להתבצע בסופו של דבר רק אצל חברות שמתמחות בתחום הספציפי הזה.
אצלנו בגט פרינט יש מעטפת שירות מושלמת בתחום הדפסת מדבקות, פתרונות סימון ואמצעי סימון שבאים לענות בדיוק רב על הצרכים של מגוון לקוחותינו.
המעטפת הזו כוללת בין היתר אספקה של תוכנות ברקוד איכותיות ומתקדמות שנותנות מענה מותאם אישית לצרכי הלקוח בהתאם לתחומי הפעילות של העסק שלו.

שאלות נפוצות FAQ בנושא: מדבקות

ייצור מדבקות איכותיות מתבצע בבתי דפוס שמתמחים בכל הנוגע למדבקות. ניתן לייצר מדבקות לייעודים שונים, בגדלים שונים ובכמויות שונות שיעניקו לעסק שלכם מגוון פתרונות יצירתיים. מידי יום מודפסות בבית הדפוס שלנו כמויות גדולות של מדבקות שהותאמו באופן אישי לצרכי הלקוחות. פרמטרים שחשוב לבדוק רגע לפני הדפסה של מדבקות רגע לפני שאתם מבצעים הדפסה של מדבקות, כדאי שתבררו כי בית הדפוס עומד בסטנדרטים הבאים:

 1. איכות ועמידות לאורך זמן

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים. ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

 1. התאמת המדבקה למטרה

בנוסף להתאמת חומר הגלם, יש להתאים גם את ייצור המדבקות למטרה הרלוונטית עבורכם. לא כל מדבקה מתאימה לכל צורך. מדבקות שמשמשות למשל לתחומי ההייטק והאלקטרוניקה לא יתאימו עבור עסקים שמעוניינים למתג את עצמם או עבור עסקים שצריכים ברקוד על המדבקות. לכן, חשוב מאוד שתבדקו מראש שסוג המדבקה הנבחר מתאים למטרה.

 1. טכניקות הדפסה מתקדמות

כיום, ישנו מגוון רחב של טכניקות הדפסה של מדבקות. חשוב מאוד לבדוק כי מדובר במדפסות מתקדמות ואיכותיות שמאפשרות הדפסה בטכניקה הטובה ביותר. הדפסה בצבע מלא עשיר במיוחד. הדפסה באמצעות מדפסות אינדיגו כדוגמא יכולות להפיק מדבקות עם צבע חמישי/שישי/שביעי וגם התאמות פנטון מדויקות, פויל זהב/כסוף/אחר, מדבקות זוהרות, מדבקות VOID

מדבקות נייר משמשות למגוון שימושים, ופרט לעסקים וחברות נפוץ להשתמש בהן גם במשרדים, עמותות ובבתי ספר. מדבקות הנייר לא מוגנות מפני רטיבות, ומרגע הדבקתן לא ניתן להסירן, ולכן הן יעילות במיוחד לשימושים חד פעמיים או להפצת אירוע או מטרה חשובה.

מדבקות אלו נחשבות לעמידות יותר בזכות שלל תכונות מיוחדות, ביניהן עמידות בפני טמפרטורות גבוהות, יציבות ועמידות בפני תנאי מזג אוויר משתנים, עמידות בפני מים ולחות גבוהה. הודות ליתרונות הללו מדבקות פוליאסטר נפוצות בשימוש תעשייתי ולצורך סימון ומיתוג סוללות, מנועים, מצברים, מגני מסך לטלפונים סלולריים ועוד. הודות לעמידותם בפני כימיקלים וקרניים אולטרא – סגוליות, הן נפוצות בשימוש גם בענף הקוסמטיקה והטואלטיקה

מדבקות הפלסטיק עמידות לאורך שנים רבות, גם בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ואינן ניתנות לקריעה. הן נפוצות בשימוש בענף הקוסמטיקה ולשימוש בחלונות ראווה. המדבקות הללו מגיעות בצבע שקוף או לבן, וניתן להדפיס עליהן במגוון צבעים.

מדבקות אלו נפוצות בשימוש בתעשיות שונות, בחנויות ספרים, בספירות מלאי, במחסנים לוגיסטיים ועוד. אין בעיה לייצר מדבקות מסוג כולל סדרות רצות של מידע משתנה

הדפסת מדבקות בגלילים מתאימה לשימושים שונים, ביניהם הדבקה סדרתית ואוטומטית, הדבקת תוויות על גבי מוצרים ומארזים. 

מדבקות מתאימות למגוון שימושים. לרוב מדבקות נייר הן לשימוש פשוט לסביבה יבשה וללא צורך מיתוגי או עיצובי. מדבקות פלאסטיות עמידות יותר, בעלות יכולת רחבה לעיצובים והתאמות עיצוביות

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

מדבקות נייר

מדבקות נייר הן סוג פופולרי של תווית דבק הנמצאת בשימוש נרחב במגוון תעשיות, כולל קמעונאות, אריזה ופרסום. מדבקות אלו עשויות מחומר נייר דק המצופה בשכבת

הדפסת מדבקות בעיצוב אישי

הדפסת מדבקות בעיצוב אישי הפכו פופולריות יותר ויותר בשנים האחרונות, במיוחד עבור עסקים וחברות המעוניינים להוסיף נופך ייחודי למאמצי השיווק שלהם. מדבקות אלו מאפשרות לעסקים להציג את המותג, המוצרים או השירותים שלהם בצורה מהנה ויצירתית. ממחשבים ניידים ועד בקבוקי מים, מכוניות או פשוט כמתנות, ניתן להשתמש הדפסת מדבקות בעיצוב אישי על מגוון משטחים, מה שהופך אותן לכלי שיווקי רב תכליתי ויעיל. עם ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיית ההדפסה, עסקים יכולים כעת ליצור בקלות מדבקות איכותיות ומותאמות אישית המותאמות לצרכים הספציפיים ולזהות המותג שלהם. בין אם אתה סטארטאפ קטן או תאגיד גדול, מדבקות מותאמות אישית יכולות לעזור לך להתבלט ולהשאיר רושם מתמשך.

צמידי זיהוי

צמידי זיהוי איכותיים לניהול ובקרה של אורחים, מוזמנים. צמיד עשוי ויניל עמיד במים, חזק ועמיד, נצמד ליד ונסגר ע"י לחצנית ועכשיו גם בעיצוב והדפסה ללא מגבלה – פרוצס. צמידים לזיהוי אירועים וצמידי נייר ממותגים הם מרכיב חיוני בכל אירוע מוצלח, המספקים דרך מעשית ובטוחה לזהות את המשתתפים ולספק להם גישה לפעילויות שונות באירוע. תהליך הייצור כרוך במגוון חומרים, עיצוב, טכניקות הדפסה וגימור ליצירת מוצר איכותי ויעיל. על ידי התחשבות בגורמים כמו עלות, עמידות, אפשרויות עיצוב וזמן אספקה, תוכלו לבחור את החומרים ושיטות הייצור הטובות ביותר כדי לענות על צורכי האירוע שלכם.

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.מדבקות בגלילים הן מבחינת ההשבחות והן מבחינת הגימורים והחיתוכים שמתאפשרים, החומרים מהן ניתן לייצר מדבקות מעניקים יתרונות יחודיים לכל סוג. מעמידות בתנאי חוץ משתנים, טמפרטורות קיצוניות, כימיקלים ועוד, דרך מדבקות עם מידע משתנה שניתן לכתוב עליהן ועד למדבקות שלא ניתן להסירן. בחירת המדבקות נעשית בהתאם לצורך ולבחירת הלקוח, ולכל צורך עולם הדפוס מציע כיום מגוון פתרונות.

הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות ממותגות יוצרות נוכחות חזקה של המותג, משפרות את מעורבות הלקוחות ומספקות כלי שיווקי רב-תכליתי וחסכוני. מדבקות גלילים, בפרט, יכולות לשפר את הפעילות העסקית על ידי ייעול תהליכי התיוג, הפחתת שגיאות ושיפור הארגון. על ידי עבודה עם חברת דפוס מתמחה, עסקים יכולים להדפיס מדבקות גלילים מותאמות אישית המשפרים את מאמצי המיתוג והיעילות התפעולית שלהם. האפשרויות האינסופיות לשימוש במדבקות ממותגות בכל רמה של העסק, החל מסימון מוצרים ושילובם באריזות ועד לשימוש בהם למטרות קידום מכירות ותמיכה במטרות חברתיות וסביבתיות.

גליל מדבקות

למדבקות יש אינספור שימושים ויתרונות עבור בית עסק, וככל שהטכנולוגיות בענף הדפוס מתפתחות, ניתן לעשות שימוש במבחר סוגים של מדבקות, שעיקר ההבדל ביניהן הוא החומר שממנו הן עשויות, אך האפקט שהן יוצרות נובע גם מהעיצוב שלהן.
גליל מדבקות הוא פתרון מצוין עבור עסקים שמשתמשים במדבקות באופן תדיר, או אשר מחפשים נוחות/יעילות בשימוש או לחילופין נדרשים לחבר את המדבקות למיכון רלוונטי. גליל מדבקות מעניק יתרונות פרקטיים נפלאים כמו צורך בשטח אחסון מצומצם, הדבקה סדרתית ואוטומטית ועוד.

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.