מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים. ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

ייצור של מדבקות הינו עניין רלוונטי עבור מגוון רחב של בתי עסק. אם תסתכלו סביב, אתם תראו שבכל מקום נעשה שימוש במדבקות. בעת קנייה מהירה בסופר אתם עשויים להיתקל בלא מעט מדבקות עם לוגו של המקום.
נסיעה ברכב בכביש מהיר תאפשר לכם לראות לצדכם מכוניות עם מדבקות ממותגות של עסקים וזו רק ההתחלה.
המדבקות נמצאות מסביבנו בכל מקום ובכל זמן נתון. יש להן ערך רב וחשיבות רבה לכל עסק.
בעשור האחרון ניתן למצוא הדפסה של מדבקות ברמת גימור גבוהה מאוד, כך שאם אתם מעוניינים לרכוש מדבקות לעסק שלכם, כדאי שתקראו את השורות הבאות, בהן תוכלו לקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו ולבחור מדבקות שמתאימות לעסק שלכם.

מדבקות – לא לילדים בלבד

רגע לפני שנעמיק בתחום, חשוב לציין את המחשבה שכנראה עוברת לכם בראש (ולא רק לכם. לא מעט אנשים חושבים על האסוציאציה הזו כשהם חושבים על מדבקות). מדובר כמובן, איך לא,  ביצירות של ילדים.
המחשבה על מדבקות מזכירה לרבים מאתנו את המדבקות הצבעוניות שמשמשות את ילדי הגנים ובית הספר. יש מי שסבורים כי מדבקות מותאמות אך ורק לשימוש של גננות, מורים ואנשי חינוך. אך הדבר אינו נכון. למדבקות יש ערך מוסף וניתן לעשות בהן שימושים משמעותיים הרבה יותר מיצירות. בשורות הבאות נרחיב בנושא לעומק, כך שהנושא יהיה הרבה יותר ברור ויאפשר לכם לראות את המדבקות באור אחר.

שימוש במדבקות עשוי להיות הכרחי עבור עסקים רבים

שימוש במדבקות נחשב למשמעותי ביותר עבור עסקים מסוימים. להלן כמה עסקים שעושים שימוש על בסיס יום יומי במדבקות:

 1. חברות ועסקים בעלי מלאי ואחסון

היכולת לנהל ולעקוב אחר מלאי היא אחת המקפצות היעילות ביותר בשנים האחרונות. הפתרון הכל כך פשוט ונוח, הפך להיות זמין עד לרמת העסק הכי קטן. שימוש במדבקות המכילות ברקוד, מספרים סידוריים ומידע נוסף, הופכים את ניהול ובקרת המלאי, הנפקת מוצרים וכדומה, למשימה מדויקת מתמיד.

 1. מעבדות לתיקון מכשירי אלקטרוניקה

אם מסרתם לאחרונה מכשיר אלקטרוני לתיקון במעבדה של מכשירי אלקטרוניקה גדולה, סביר להניח שראיתם כי המכשיר שלכם הוכנס לתוך שקית ייעודית ועליה הודבקה מדבקת ברקוד. המכשיר צפוי לעבור דרך הרבה ידיים ובסופו של דבר לחזור אל נציג השירות. כך שהמדבקה מאפשרת להציג בקלות את הפרטים שלכם על המחשב, וניתן יהיה לדעת בקלות כי מדובר במכשיר שלכם.

זוהי רשימה חלקית ביותר של העסקים שעושים שימוש על בסיס יום יומי במדבקות. כך שניתן לסכם את חלק זה ולומר כי עסקים רבים תלויים במדבקות. במידה ואלו לא יהיו זמינות להם, התפקוד של העסק צפוי ללקות בחסר.

ייצור המדבקות

ייצור מדבקות איכותי מתבצע בבתי דפוס שמתמחים בכל הנוגע למדבקות.
ניתן לייצר מדבקות לייעודים שונים, בגדלים שונים ובכמויות שונות שיעניקו לעסק שלכם מגוון פתרונות יצירתיים.
מידי יום מודפסות בבית הדפוס שלנו כמויות גדולות של מדבקות שהותאמו באופן אישי לצרכי הלקוחות.

פרמטרים שחשוב לבדוק רגע לפני הדפסה של מדבקות

רגע לפני שאתם מבצעים הדפסה של מדבקות, כדאי שתבררו כי בית הדפוס עומד בסטנדרטים הבאים:

 1. איכות ועמידות לאורך זמן

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

 1. התאמת המדבקה למטרה

בנוסף להתאמת חומר הגלם, יש להתאים גם את ייצור המדבקות למטרה הרלוונטית עבורכם.
לא כל מדבקה מתאימה לכל צורך. מדבקות שמשמשות למשל לתחומי ההייטק והאלקטרוניקה לא יתאימו עבור עסקים שמעוניינים למתג את עצמם או עבור עסקים שצריכים ברקוד על המדבקות. לכן, חשוב מאוד שתבדקו מראש שסוג המדבקה הנבחר מתאים למטרה.

 1. טכניקות הדפסה מתקדמות

כיום, ישנו מגוון רחב של טכניקות הדפסה של מדבקות. חשוב מאוד לבדוק כי מדובר במדפסות מתקדמות ואיכותיות שמאפשרות הדפסה בטכניקה הטובה ביותר. הדפסה בצבע מלא עשיר במיוחד. הדפסה באמצעות מדפסות אינדיגו כדוגמא יכולות להפיק מדבקות עם צבע חמישי/שישי/שביעי והלשיג התאמות פנטון מדויקות, פויל זהב/כסוף/אחר, מדבקות זוהרות, מדבקות VOID

מדבקת וויניל מתפורר בגליל

מדבקת ווניל מתפורר היא מדבקה מיוחדת המשמשת לסימון מוצרים עם מעקב ובקרת אחריות.  לאחר הדבקה של המדבקה, כאשר מסירים את המדבקה היא מתפוררת, לא ניתן להסיר אותה בשלמותה.
דוגמא בולטת לשימוש במדבקות מתפוררות, מדבקות המציינות אחריות

 

מדבקות בגלילים

ניתן להבין מהכותרת כי מדובר במדבקות גלילים וניתן להדפיס אותן במידות שונות. ניתן להדפיס מדבקות נייר, ויניל (פלסטיק) או רדיד מטאלי.
המדבקות הללו מתאימות לעסקים שצריכים מדבקות בכמויות גדולות.
ניתן להדפיס עליהם לוגו ממותג ולעשות בהן שימוש למטרות שונות.

יתרונות מדבקות בגלילים:

ישנם לא מעט יתרונות בעת שימוש במדבקות אלה, בחרנו להציג בפניכם את 3 היתרונות הבולטים ביותר:

 1. נוחות השימוש

אין ספק כי מדובר במדבקות נוחות לשימוש. בכל פעם ניתן להוציא מדבקה אחת (או יותר) מהגליל בעת הצורך

 1. מוסיפות טאץ' עיצובי

לא מעט בעלי עסקים בוחרים לבצע הזמנה של המדבקות הללו כאפשרות להוספת טאץ' עיצובי.
ניתן לראות זאת למשל בעת אריזת מתנה בבית עסק. לאחר שהמוצר בבית העסק, המוכר עוטף אותו באמצעות מעטפת נייר מיוחדת ומדביק עליה מדבקה מהגליל שמודפס עליה הלוגו של העסק.

 1. משתלמות מבחינה כלכלית

הזמנה של המדבקות הללו משתלמת כלכלית בגלל הסיבה הפשוטה הבאה: ככל שתזמינו כמות גדולה יותר של מדבקות, כך המחיר ליחידה ירד. כך שהדפסה של מדבקות בגלילים נחשבת לבחירה נכונה כלכלית בהשוואה לפורמטים אחרים.

 

הדפסת מדבקות, מדבקות בגלילים
הדפסת מדבקות, מדבקות בגלילים

מדבקות נייר

לעומת מדבקות מודרניות שמיוצרות מחומרים עמידים יותר לתנאי מזג אוויר שונים, מדבקות הנייר נחשבות לסטנדרטיות ביותר. הן מיוצרות מנייר ועליו יש דבק. הן עשויות להותיר אחריהן סימן כאשר מקלפים אותן, אך אין ספק שלמרות חיסרון זה, הן נחשבות לבחירה בסיסית של רבים מכיוון שהן מתאימות לשימושים רבים ומגוונים.
ניתן לעצב ולהדפיס את מדבקות הנייר על גבי גלילים או כבודדות, בגדלים שונים ובצורות שונות בהתאם לרצונכם. כאשר השימושים המקובלים ביותר עבור המדבקות הללו הם:

 • תיוק פנים משרדי
 • שלטים
 • מודעות וכו'

יתרונות מדבקות נייר

אין ספק שיש למדבקות הנייר יתרונות שגורמים להן להיות המדבקות הנפוצות ביותר, להלן 2 מתוך מגוון היתרונות שניתן למצוא בעת שימוש במדבקות אלה:

 1. המחיר

היתרון המשמעותי של מדבקות נייר הוא המחיר. מדובר במדבקות זולות ביותר.
עסקים רבים בוחרים לרכוש את מדבקות הנייר משום שהן משתלמות מבחינה כלכלית. אם הן ניזוקות מסיבה כלשהי , ניתן פשוט להדביק עליהן מדבקה חדשה.

 1. אפשרויות מגוונות

ניתן להדפיס על גבי נייר בקלות. הנייר מקבל בקלות כל צבע ובגוון בהתאמה אישית. יתרון נוסף הוא שהמדבקות בלתי ניתנות להסרה ( מכירים שאתם קונים כוסות/צלחות לבית ויש מדבקה שלא ניתנת להסרה ותמיד משאירה סימנים…  אז לפעמים זה נדרש – במקרה של הכוסות והצלחות היה עדיף להשתמש במדבקות פלסטיות)

מדבקות לתנאי חוץ

מדבקות לתנאי חוץ נחשבות למדבקות שיש להן את היכולת לעמוד בתנאים קשים. ניתן להדפיס אותן ב-3 שיטות הדפסה הבאות:

  1. דפוס משי

דפוס משי זו השיטה המתאימה ביותר  להדפסת מדבקות שמתאימות לתנאי חוץ קשים במיוחד.

  1. הדפסה דיגיטלית סולבנטית

המדבקות הללו מותאמות להדבקה על רכבים, חלונות שחשופים לשמש ולחיפוי קירות. הדפסה מסוג זה מאפשרת להגיע לרזולוציות גבוהות מאוד. כך שהיא מותאמת להדפסות של תמונות או גרפיקה שיש בהן מעברי צבע.

  1. הדפסת UV

המדבקות הללו מודפסות על ידי מכונת דפוס היברידית שנעשה בה שימוש בטכנולוגיית התזת דיו רגיש ל-UV.

יתרונות מדבקות חוץ

בנוסף ליתרון המשמעותי של מדבקות החוץ שנוגע לעמידות בתנאי מזג האוויר, עומד יתרון נוסף ומשמעותי לא פחות. מדובר על הרזולוציה שניתן לקבל במעברי הצבע או התמונות.

 

מדבקות פוליאסטר PP

מדבקות פוליאסטר הן תת קטגוריה של מדבקות החוץ. ניתן למצוא בדרך כלל בצבעי כסף מט או לבן. הן נחשבות לעמידות בטמפרטורות קיצוניות (גבוהות ונמוכות), כך שהן מתאימות להדבקה על גופי חימום, למשל:

 • תנורים
 • גלאי אש\גז וכו'
 • שנאים
 • גופי תאורה
 • טלוויזיות

יתרונות מדבקות פוליאסטר

ישנם 3 יתרונות משמעותיים למדבקות פוליאסטר, להלן פירוט אודותיהם:

  1. עמידות לאורך זמן

כפי שנכתב קודם לכן, היתרון המשמעותי של מדבקות אלו זו העובדה כי הן עמידות בתנאי מזג אוויר קיצוניים, כך שהן עמידות לאורך זמן. אורך החיים הביצועי שלהם נע סביב שנתיים ויותר גם בסביבות קשות.

  1. ניתן להוסיף על העמידות הבסיסית

ניתן להוסיף הגנה על הגרפיקה המודפסת בכל הנוגע למדבקות פוליאסטר. יש אפשרות להוסיף ציפוי של סרט שקוף או ציפוי UB, כך שתיווצר מדבקה בציפוי למינציה.

  1. זמינות במגוון פורמטים

ניתן להזמין את המדבקות הללו בגלילים או בגיליונות (כאשר הגיליונות נחשבים לאפשרות הנפוצה ביותר).

גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט
גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט

מדבקות חיתוך צורני

מדבקות בחיתוך צורני, כשמן כן הן, אלו מדבקות שניתן לעצב אותן בכל צורה. המדבקות הללו יכולות להגיע בגדלים שונים ובצורות שונות, כך שעומדות בפניכם אינספור אפשרויות בחירה.
המדבקות הללו מתאימות לכל מטרה. הן יכולות להתאים מצד אחד לילדים, מכיוון שהן מעוררות בהן סקרנות רבה ומהצד השני, הן יכולות להתאים גם עבור חברות עסקיות ובעצם, למי לא?.

יתרונות מדבקות בחיתוך צורני

למדבקות בחיתוך צורני יש מגוון רחב של יתרונות, להלן 2 מהן:

  1. מוסיפות עניין

אתם כנראה תסכימו אתנו שיותר מעניין להסתכל על מדבקה בחיתוך של כוכב מאשר על מדבקה בחיתוך של ריבוע או עיגול. המדבקות הצורניות מוסיפות עניין ומושכות את תשומת הלב של קהל היעד.

  1. קלות וזולות לייצור

קל מאוד לייצר מדבקות בחיתוך צורני, כך שניתן להזמין מהם בכמות גדולה וליהנות מתשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים.

 

מדבקות קריסטל

מדבקות קריסטל (נקראות גם "דום") הופכות כל לוגו פשוט ושטוח לתווית תלת ממדית יפה ומושכת את העין. המדבקות נוצרות תוך תהליך שכולל יציקת שכבת פלסטיק שקופה על פני מדבקה שטוחה. כך בעצם נוצרת מדבקת לוגו מובלטת בציפוי קריסטלי. המדבקות הללו משמשות כפתרון איכותי ופרקטי לצורך של הבלטת הלוגו.
ניתן להדפיס את המדבקות הללו תוך שימוש במגוון רחב של חומרי גלים ודבקים, בכל גודל וגוון.

יתרונות מדבקות קריסטל

אם ראיתם לאחרונה מדבקת קריסטל איכותית , סביר להניח שאתם יכולים למנות בקלות את 3 היתרונות העיקריים שזו צפויה לספק. למקרה שטרם נחשפתם למדבקות הקריסטל, תוכלו לקרוא כעת את 3 היתרונות שלהן:

  1. מגדילות את החשיפה

מדבקות הקריסטל בולטות ומושכות את העין של המתבונן. כך שהתוצאה בסופו של דבר היא הגדלת החשיפה של העסק.

  1. בעלות תדמית של יוקרה

השם השני של מדבקות קריסטל הוא יוקרה. הן מעבירות מסר של יוקרה ואיכות שמוקרן בעצם לעסק שמתפרסם באמצעותן.

  1. עמידות לאורך זמן

מדבקות קריסטל עמידות בפני המזיקים הבאים:

  • מים

המדבקות אינן חדירות למים, כך שהן לא נפגמות בעקבות גשמים

  • קרני השמש

המדבקות לא מצהיבות או דוהות מאור השמש

ניתן בעצם לראות כי מדבקות קריסטל נחשבות לעמידות לאורך זמן.
זו הסיבה שניתן לראות אותן מודבקות על רכבים שונים. הן מחזיקות מעמד על הרכב למרות תנאי מזג האוויר המשתנים.

  1. אופציה לגמישות

ניתן לבחור מראש את גמישות הציפוי ו\או את עובדי הציפוי, כאשר האפשרויות העומדות בפניכם הן: רכה\בינונית\קשה

איך מדביקים מדבקות קריסטל על רכב?

אם אתם מתכננים לערוך הזמנה של מדבקות קריסטל, חשוב שתדעו כיצד להדביק את המדבקות באופן הטוב ביותר, להלן ההנחיות:

   1. נקו היטב את האזור בו אתם מעוניינים להדביק את המדבקה
   2. הסירו את גב המדבקה בזהירות
   3. הדביקו את המדבקה במיקום הרצוי ולחצו היטב כדי לאפשר לכל חלקי המדבקה להידבק לרכב
   4. הסירו בעדינות ובאיטיות את השכבה השקופה של המדבקה
   5. וודאו כי כל חלקי המדבקה עברו לרכב
   6. עמדו במרחק שני מטר מהרכב וטיפחו לעצמכם על השכם לאחר שביצעם הדבקה מושלמת

יתרונות הדפסת מדבקות בדפוס דיגיטלי

בחירה בהדפסת מדבקות בדפוס דיגיטלי הינה חכמה ביותר. הסיבה לכך היא שהטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לקבל את המוצר במהירות. להלן כמה פרטים שחשוב לדעת על המדפסות הדיגיטליות:

  • ניתן להדפיס באמצעותן את המדבקות במהירות, באיכות הדפסה וגימור ברמה גבוהה ביותר
  • אפשר לבצע חיתוך מדבקות ללא צורך בשטנץ ובעלויות נוספות
  • יש אפשרות להדפיס מדבקות שונות במגוון עצום
  • המדבקות עמידות לתנאי פנים וחוץ
  • ניתן לבחור אם לצפות את המדבקה בלמינציה מבריקה או מט
  • ניתן לבחור את עצמת הדבק לבחירת הדבקה חזקה או חלשה

מה חשוב לקחת בחשבון כשמעצבים מדבקה?

רגע לפני שמתחילים בעיצוב מדבקות יש לשים לב לפרטים הבאים:

  1. תמציתיות

תוכן המדבקה צריך לתת למתבונן מידי מינימלי עם הפניה למקור שבוא ניתן יהיה לקבל פרטים נוספים. להלן כמה אפשרויות למקורות:

   • אתר אינטרנט
   • דף פייסבוק
   • פרופיל אינסטגרם
   • מספר טלפון ועוד

מדבקה בעלת יותר מידי תוכן, עשויה להביא לתוצר סופי שאינו ישביע את רצונכם.

  1. עיצוב מקצועי

ניתן לעצב את תוכן המדבקה תוך ליווי של מעצב גרפי. הדבר עשוי להביא אתכם לתוצאה הטובה ביותר – אנו ממליצים לייצר עיצוב גרפי מקצועי

 

בחירה בדפוס מקצועי להדפסת מדבקות

יש לכם את החזון, את ההשראה ואת ההבנה, כך שאתם יודעים בדיוק איך כל דבר בעסק שלכם צריך להיראות.
כעת, אתם רק צריכים לבחור את הדפוס המקצועי ביותר להדפסת המדבקות שמתאימות לצרכים שלכם.
כל בעל עסק חווה לפחות פעם אחת בחייו מצב שבו הוא שילם עבור שירות מסוים וגילה לאחר זמן מה, כי השירות אינו עונה לצרכים שלו. כל אדם באשר הוא היה מעדיף להימנע מהישנות של מצב שכזה בכל הנוגע לתחום הדפסת מדבקות. הרי אף אחד לא רוצה לגלות שהודפסו עבורו מדבקות שלא מותאמות באופן מדויק לצרכים של העסק שלו ואם נעשה שימוש במדבקות הללו, זהו מצב שעלול להביא לנזק עבור העסק.

רוצים להדפיס מדבקות? הגעתם למקום הנכון

איכות המדבקות וההתאמה שלהן לצרכי הלקוח הם שני פרטים חשובים ביותר שאנו שמים לב אליהם בכל ייצור של מדבקות עבור כל עסק באשר הוא.
תהליך הדפסת המדבקות יכול להתבצע בסופו של דבר רק אצל חברות שמתמחות בתחום הספציפי הזה.
אצלנו בגט פרינט יש מעטפת שירות מושלמת בתחום הדפסת מדבקות, פתרונות סימון ואמצעי סימון שבאים לענות בדיוק רב על הצרכים של מגוון לקוחותינו.
המעטפת הזו כוללת בין היתר אספקה של תוכנות ברקוד איכותיות ומתקדמות שנותנות מענה מותאם אישית לצרכי הלקוח בהתאם לתחומי הפעילות של העסק שלו.

 

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
מדבקות

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print