גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

מדבקות ממותגות

מדבקות ממותגות הן ללא ספק המיתוג הכי מהיר ופשוט שקיים. ניתן לייצר מדבקות ממותגות מנייר, מדבקות ממותגות פלסטיות כמו PVC או PP שקוף או אטום, מדבקות עם חיתוך צורני ועוד.
הדפסת מדבקות בגלילים
הדפסת מדבקות נייר
הדפסת מדבקות ויניל
הדפסת מדבקות פוליאסטר
הדפסת מדבקות שקופות
מדבקות ממותגות 1 גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

למה להשתמש במדבקת ממותגות עם לוגו?

ניתן להדביק מדבקות לוגו, הידועות גם כמדבקות ממותגות על מגוון פריטים כדי להציג את המותג שלך בפני קהלים שונים. בניגוד לתווית המכילה מידע רב, לוגו או מדבקת מותג מכילים בדרך כלל רק כמה אלמנטים בסיסיים. ככל הנראה, אלה יכללו לוגו של מותג, בתוספת כמה פרטי התקשרות כגון מספר טלפון, דוא"ל או כתובת אתר.

מדבקות לוגו מתקשרות באופן מיידי עם הצופה שלך, ומעבירות את המותג או המסר שלך במהירות ובפשטות. צריך רק הצצה כדי להטביע באופן לא מודע חותם בזיכרון הצופים. הכרה ארוכת טווח של המותג פשוט לא ניתן להשיג ללא המדבקות המדהימות והחסכוניות הללו.

עלויות מדבקות ממותגות

אם חושבים על זה, כל סוג של פרסומת עולה לא מעט כסף בימינו, שטח פרסום הוא פרמיום. אם אתה שולח סחורה ללקוחות שלך או שלקוחות באים לבקר אותך, הדרך החסכונית ביותר שתוכל לפרסם היא באמצעות מדבקת מותג ממוקמת היטב. השווה את העלויות של שילוט גדול או שטחי פרסום במקומות פרמיום למדבקה פשוטה שמגיעה לידי הלקוחות שלך, פשוט אין תחרות, מדבקה מתפתלת כל פעם מחדש!

מדבקות ממותגות מחומרים שונים

אתה רוצה שהמדבקה הממותגת שלך תחזיק מעמד. אין טעם לטרוח וליצור מדבקות ירודות אשר ידהו או יתקלפו תוך מספר חודשים מהיישום. אנו מייצרים את מדבקות הלוגו הממותגות שלנו בהתאמה מוחלטת לצרכים שלכם בין אם מדובר במדבקות נייר, מדבקות פלסטיות כמו PVC או מדבקות ויניל באיכות פרימיום. ויניל זה מחזיק מעמד שנים רבות בחוץ והוא די עמיד בפני שריטות ועמיד למים מלא. עוד על הדפסת מדבקות.

כדי להזמין את המדבקות הממותגות שלך, פשוט צור קשר ואנחנו נשמח לייעץ וללוות אתכם לבחירת המוצר המתאים ביותר עבורכם.

אחד השיקולים העיקריים הוא כיצד הערך המוסף של המותג שלך על מדבקות ממותגות יכול לעבוד עבורך או עבור העסק שלך. זיהוי מותג הוא די קשה להשיג בשוק תחרותי לכן אל תוותרו על ההזדמנות הפשוטה והאפקטיבית ביותר

אם אתם מפרסמים באינטרנט, אתם כבר יודעים כמה יקר לפרסומת להפוך לקליק, שלא לדבר על המרת מכירות. כדי שתוכל להוסיף מדבקות ממותגות חסכוניות למוצרים, לאריזה או לכל פריט שלך זו החלטה פשוטה ומיהר ליישום בזמן שאתה מגדיל את העסק שלך מכיוון שהעלות היא מינימלית בהשוואה לכל פרסומת מקוונת.

כשאתם מזמינים מוצר, שאלו את עצמכם מדוע קניתם את הפריט המסוים הזה? האם זה היה בגלל שזה נראה נחמד, בגלל שזה מתאים למטרה או בגלל שאתה מזהה את זהות המותג ואת הרצון הטוב שמתלווה למותג הזה?

בדרך כלל זה שלושתם, הם הסיבות שאתה בוחר במותג אחד על פני אחר. הכרת המותג החשובה הזו מתחילה בלוגו שלך ועוברת עד הסוף לספרות, למוצרים ולשירות שלך.

הדפסת-מדבקות-ממותגות
הדפסת-מדבקות-ממותגות

חשוב שכל מרכיבי המותג האלה יהיו ברורים כדי לתת לך יתרון על פני המתחרים שלך. אחרי הכל, כבר עשית את העבודה הקשה בהגדרת הכל, עכשיו תן למותג להמשיך ולעשות את השאר.

החומרים חשובים כאשר מחליטים כיצד להמשיך עם המדבקות הממותגות שלך. אם אתם שמים את התוויות על משהו בחוץ, תרצו לבחור מדבקה עמידה למים. אם אתה משתמש בהם בתוך הבית, מדבקות נייר עשויות להספיק. אם אתם צריכים מדבקה שלא ניתנת לקילוף, קחו מדבקות נייר אשר נקרעות ולא ניתנו להסרה שלמה (קיימת מדבקה ייעודית עבור הצורך – מדבקה מתפצפצת) להבדיל ממדבקות ממותגות פלסטיות אשר מתקלפות באופן שלם.

כאשר מדובר במדבקות אשר מיועדות להדפסה באמצעות מכונה, או מדבקות בכמות העולה על 1000 יחי , מומלץ לבחון את האפשרות של שימוש במדבקות ממותגות על גבי גלילים אשר מאפשרים נוחות תפעולית אחרת, אך יחד עם מחייבות כמות התחלתית מסוימת.

מה כולל הליך הדפסת המדבקות מרגע הצעת המחיר ועד לקבלת המוצר הסופי?

רגע לפני שתבצעו הזמנה של גליל מדבקה, כדאי שתדעו כי מדובר בהליך מהיר ויעיל שכולל את 4 השלבים הבאים:

שלב ראשון – שליחת הצעת המחיר וקליטת ההזמנה במערכת

השלב הראשון של הזמנת מדבקות בגלילים, כולל את קבלת המידע המפורט אודות ההזמנה (מספר גלילי המדבקות, החומר הנבחר, סוג המדבקות, גודל וצבעים וכו') קודם כל את הצעת המחיר.
ההצעה תישלח אליכם לכתובת המייל וזו תכלול את הפרטים הבאים:

   • חומר הגלם הנבחר
   • צורת המדבקה
   • גודל המדבקה
   • כמות המדבקות
   • המחיר הסופי

במקביל לשליחת הצעה זו, המערכת תתחיל בקליטתכם למערכת.
עליכם רק לקרוא את ההזמנה לעומק ולבדוק שאלו אכן הפרטים המדויקים. אם מסיבה כלשהי אתם מעוניינים לערוך שינוי באחד הפרמטרים שנכתבו לעיל, זו ההזדמנות המתאימה ביותר.

שלב שני – עיצוב המדבקה וקבלת אישור הזמנה

ברוכים הבאים לשלב היצירתי של עיצוב המדבקות שלכם. אם הגעתם לכאן, אנחנו מתקדמים אל שלב ההכנה של מדבקות בגלילים בצעדי ענק. בשלב השני, הגרפיקאים יצרו עמכם קשר ויעצבו אתכם ביחד את העיצוב שמתאים לכם ביותר.
בשלב זה תוכלו לבחור את צבעי המדבקה, הגודל שלה ואת צורתה הסופית.
בסיום תהליך העבודה של הגרפיקאים, תישלח אליכם המדבקה המעוצבת כדי לקבל את אישורכם.
רק לאחר שתאשרו, ניתן יהיה להמשיך אל השלב השלישי.

שלב שלישי – שלב הכנת המוצר

זהו השלב שבו מתבצעת ההכנה של גליל מדבקה. לאחר שאישרתם את המדבקה המעוצבת, ההזמנה עוברת אל עובדי הייצור. עובדים אלה מכינים את חומרי הגלם המתאימים ואת הצבעים הנדרשים. לאחר שכל אלו מוכנים, הם יתחילו בהליך הייצור של ההזמנה שלכם לפי הפירוט המדויק שקיבלו מראש. הליך זה מורכב מ-3 שלבים עיקריים:

   1. הדפסה
   2. חיתוך
   3. גלגול

שלב רביעי – אריזת ההזמנה והכנתה לאיסוף או משלוח

זהו השלב הרביעי והאחרון בהליך של הכנת מדבקות בגלילים. שלב זה מגיע לאחר שהגלילים המודפסים הוכנו וחולקו לגלילים קטנים, כדי שתתאפשר לכם לעשות שימוש בגלילים באופן הנוח ביותר.
עובדי האריזה מניחים גליל מדבקה אחד על השני בתוך קרטונים שמועברים בסופו של דבר למשלוח אקספרס או לאיסוף. כאשר אופן האיסוף נתון לבחירתכם.

שאלות נפוצות FAQ בנושא: מדבקות ממותגות

מדבקות נייר משמשות למגוון שימושים, ופרט לעסקים וחברות נפוץ להשתמש בהן גם במשרדים, עמותות ובבתי ספר. מדבקות הנייר לא מוגנות מפני רטיבות, ומרגע הדבקתן לא ניתן להסירן, ולכן הן יעילות במיוחד לשימושים חד פעמיים או להפצת אירוע או מטרה חשובה.

מדבקות אלו נחשבות לעמידות יותר בזכות שלל תכונות מיוחדות, ביניהן עמידות בפני טמפרטורות גבוהות, יציבות ועמידות בפני תנאי מזג אוויר משתנים, עמידות בפני מים ולחות גבוהה. הודות ליתרונות הללו מדבקות פוליאסטר נפוצות בשימוש תעשייתי ולצורך סימון ומיתוג סוללות, מנועים, מצברים, מגני מסך לטלפונים סלולריים ועוד. הודות לעמידותם בפני כימיקלים וקרניים אולטרא – סגוליות, הן נפוצות בשימוש גם בענף הקוסמטיקה והטואלטיקה

מדבקות הפלסטיק עמידות לאורך שנים רבות, גם בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ואינן ניתנות לקריעה. הן נפוצות בשימוש בענף הקוסמטיקה ולשימוש בחלונות ראווה. המדבקות הללו מגיעות בצבע שקוף או לבן, וניתן להדפיס עליהן במגוון צבעים.

מדבקות אלו נפוצות בשימוש בתעשיות שונות, בחנויות ספרים, בספירות מלאי, במחסנים לוגיסטיים ועוד. אין בעיה לייצר מדבקות מסוג כולל סדרות רצות של מידע משתנה

הדפסת מדבקות בגלילים מתאימה לשימושים שונים, ביניהם הדבקה סדרתית ואוטומטית, הדבקת תוויות על גבי מוצרים ומארזים. 

מדבקות מתאימות למגוון שימושים. לרוב מדבקות נייר הן לשימוש פשוט לסביבה יבשה וללא צורך מיתוגי או עיצובי. מדבקות פלאסטיות עמידות יותר, בעלות יכולת רחבה לעיצובים והתאמות עיצוביות

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.