מדבקה ויניל

מדבקות ויניל הן מדבקות איכותיות המגיעות על מגוון משטחים וצורות וזמינות בכל צבע. דבק מדבקות ויניל מחזיק לאורך שנים בתנאי חוץ, עם או בלי גשם. הם זמינים גם למספר מטרות ופונקציות שונות, מה שהופך אותם לשימושיים עבור סוגים רבים של צרכים עסקיים.אתם יכולים להתאים אישית מדבקות ויניל כדי להתאים לצרכים האישיים שלכם על ידי הדפסתן על משטחים מסוגים שונים.

מדבקות ויניל עמידות ובעלות גימור מבריק, מה שהופך אותן למושלמות ליישומים חיצוניים. גם חומר הויניל ניתן למיחזור, כך שהחברה עוזרת להפחית את הפסולת ואת טביעת הרגל הפחמנית של המותג שלה. באמצעות מדבקות ויניל.

מדבקות ויניל מושלמות לצורכי מיתוג חוצות, פרסום וקידום מכירות ומתאימות במיוחד כחומר גלם לשימוש כאשר הייעוד שלהן נמצא בסביבה לחה או רטובה.

לדוגמא על מארזי מזון וקופסאות אוכל, להבדיל ממדבקות נייר אשר סופחות לחות. בנוסף ובהקבלה נוספת למדבקות נייר, מדבקות וניל פחות ניתנות לקריעה בשל ההרכב הפלסטי שלהן.

עוד על הדפסת מדבקות

שאלות נפוצות FAQ בנושא: מדבקה ויניל

מדבקות נייר משמשות למגוון שימושים, ופרט לעסקים וחברות נפוץ להשתמש בהן גם במשרדים, עמותות ובבתי ספר. מדבקות הנייר לא מוגנות מפני רטיבות, ומרגע הדבקתן לא ניתן להסירן, ולכן הן יעילות במיוחד לשימושים חד פעמיים או להפצת אירוע או מטרה חשובה.

מדבקות אלו נחשבות לעמידות יותר בזכות שלל תכונות מיוחדות, ביניהן עמידות בפני טמפרטורות גבוהות, יציבות ועמידות בפני תנאי מזג אוויר משתנים, עמידות בפני מים ולחות גבוהה. הודות ליתרונות הללו מדבקות פוליאסטר נפוצות בשימוש תעשייתי ולצורך סימון ומיתוג סוללות, מנועים, מצברים, מגני מסך לטלפונים סלולריים ועוד. הודות לעמידותם בפני כימיקלים וקרניים אולטרא – סגוליות, הן נפוצות בשימוש גם בענף הקוסמטיקה והטואלטיקה

מדבקות הפלסטיק עמידות לאורך שנים רבות, גם בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ואינן ניתנות לקריעה. הן נפוצות בשימוש בענף הקוסמטיקה ולשימוש בחלונות ראווה. המדבקות הללו מגיעות בצבע שקוף או לבן, וניתן להדפיס עליהן במגוון צבעים.

מדבקות אלו נפוצות בשימוש בתעשיות שונות, בחנויות ספרים, בספירות מלאי, במחסנים לוגיסטיים ועוד. אין בעיה לייצר מדבקות מסוג כולל סדרות רצות של מידע משתנה

הדפסת מדבקות בגלילים מתאימה לשימושים שונים, ביניהם הדבקה סדרתית ואוטומטית, הדבקת תוויות על גבי מוצרים ומארזים. 

מדבקות מתאימות למגוון שימושים. לרוב מדבקות נייר הן לשימוש פשוט לסביבה יבשה וללא צורך מיתוגי או עיצובי. מדבקות פלאסטיות עמידות יותר, בעלות יכולת רחבה לעיצובים והתאמות עיצוביות

גולשים הביעו עניין גם במאמרים קרובים אלו:

לפניה למרכז הלקוחות בנושא: מדבקה ויניל

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print