גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

כוסות נייר ממותגות

כוסות נייר ממותגות ברזולוציה גבוהה מתמיד, ברמת HD. מידות אספרסו 4oz, הפוך רגיל 8oz, הפוך רגיל 9oz, הפוך גדול 12oz , המאפשרת חופש עיצובי מוחלט וגם יכולת  מדהימה לעיצוב המכיל פרטים רבים בדיוק אופטימלי כולל את האפשרות להדפיס תמונה איכותית במיוחד, או מיתוג הפרוס לכל אורך/רוחב הכוסות, תוך שימוש במעברי צבע או שימוש בעיצוב מורכב ככל שיהיה.

כוסות נייר ממותגות הפכו בשנים האחרונות כלי שיווקי בלתי נפרד מהמעטפת של תדמית החברה והעסק. היום יותר מתמיד, הפכו הכוסות החד פעמיות הממותגות לנגישות יותר, לזמינות יותר גם לעסקים ומשרדים קטנים עם תצורכת כוסות נמוכה יחסית

גט פרינט שירותי דפוס לעסקים, גאים להביא מהפכה ענקית בתחום הכוסות החד פעמיות הממותגות:

הדפסת כוסות נייר ממותגות גם בכמויות קטנות

(בשם המקצועי "הדפסת כוסות חד פעמיות בריצות קצרות")  , אבל זה לא הכל… בנוסף אנו מביאים את החופש לבחור כל עיצוב ללא כל מגבלה של צבע וללא תלות ועלויות מיותרות של גלופות המוכרות לנו משיטות הייצור הישנות יותר. ככה תוכלו לקבל כוסות חד פעמיות ממותגות באיכות גבוהה מתמיד, המביאות את העיצוב והמיתוג שלכם למקסימום.

אנו בגט פרינט שירותי דפוס לעסקים, בוחרים ירוק כדרך חיים, ועל כן בחרנו כי כלל המרכיבים של הכוסות החד פעמיות שלנו, יהיו בעלי יכולת מחזור מלאה, כלומר מוצר הניתן למחזור מלא !

יתרון נוסף אותו אנו משלבים בתהליך הייצור שלנו, ייצור כוסות נייר/כוסות קרטון ממותגות עשויות נייר איכותי ביותר, נייר עבה במיוחד אשר יחד עם תהליך הייצור המהפכני שלנו, משיג מוצר קצה עם נוכחות, בעל עמידות גבוהה, כוסות חזקות וייחודיות.

אנו מתמחים בהדפסת כוסות חד פעמיות ממותגות וכוסות קרטון ממותגות ברזולוציה גבוהה מתמיד, ברמת HD, המאפשרת חופש עיצובי מוחלט וגם יכולת  מדהימה לעיצוב המכיל פרטים רבים בדיוק אופטימלי כולל את האפשרות להדפיס תמונה איכותית במיוחד, או מיתוג הפרוס לכל אורך/רוחב הכוסות, תוך שימוש במעברי צבע או שימוש בעיצוב מורכב ככל שיהיה.

יתרון מהפכני נוסף: תוכלו לבצע שילוב של עיצובים שונים במסגרת אותה הזמנה:

לדוגמא: הזמנה של 30 אלף כוסות חד פעמיות ממותגות, יכולה להכיל 3 עיצובים שונים, כל אחד מהם 10 אלף כוסות ללא עלות נוספת  – כבר אמרנו מהפכה ?!

כוסות קרטון ממותגות הן פתרון יעיל, אפקטיבי ובעל החזר השקעה מצוין. להשיג מיתוג מנצח על גבי הכוסות וחשיפה מעולה של העסק שלכם

כוסות נייר ממותגות בגדלים: 4oz 8oz 9oz 12oz

הדפסה צבע מלא ללא תוספת מחיר תתרגלו לאיכות יוצאת דופן !

הדפסה על כוסות חד פעמיות

באמצעות תהליכי ייצור חדשניים, השגנו שיפור מדהים באיכות הכוסות החד פעמיות ממותגות שלנו.מרגישים את זה מיד כשאוחזים בכוסות, באיכות ההדפסה ובעומק הצבעים, בבידוד הטרמי ובחוזק המבני של הנייר.

איכות הכוסות

הכוסות החד פעמיות ממותגות שלנו, מיוצרות מנייר איכותי במיוחד המיוצר במפעלי הנייר הטובים בעולם בתחום הממוקמים בשוודיה. הנייר עבה וחזק במיוחד ומכיל שכבת דופן פנימית מבודדת אשר מוסיפה שכבת אטימה אך גם תורמת לחוזק המבני של הכוסות כך שהן תמיד יציבות ועמידות

איכות ההדפסה על הכוסות

בתעשיה המייצרת כוסות חד פעמיות ממותגות, ישנן מספר שיטות להפדסה על גבי הנייר שהופך לאחר חיתוך ותהליכי חיבור לכדי כוס נייר ממותגת. השיטות הנפוצות הן פלקסו, אופסט, דיגיטלי. לכל שיטה יש את היתרונות שלה, אך כאשר בוחנים את ההתאמה אל מכרז הצרכים של השוק והלקוחות, הגענו למסקנה שאופסט והדפסה דיגיטלית הן השיטות המתאימות ביותר לרוב הלקוחות שמבקשים לייצר כוסות חד פעמיות ממותגות בישראל.
פלקסו משמעו ייצור גלופות ייחודיות עבור כל צבע בתהליך ההדפסה של הכוסות שלכם (על מנת להשיג תוצאה צבעונית, יש לייצר 4 גלופות שונות), כל גלופה מביאה איתה עלות ממוצעת של כמה מאות שקלים ככה שכאשר מדובר בהדפסה צבעונית, הרי שיש לנו עלות התחלתית של אלפי שקלים עוד טרם עלות הנייר והייצור השלם. 
מאחר ורוב החברות ובתי העסק בישראל, מחפשים לייצר כוסות חד פעמיות ממותגות בכמות ממוצעת הנעה בין 5000-20000 כוסות (זה הממוצע בלבד), ובנוסף עם הדרישה לרמת מיתוג ואיכות ללא פשרות, הרי שאנחנו תמייד נחפש פתרונות עם מינימום מגבלות ומקסימום איכות. מעונינים לשמוע יותר, שאלו את נציג השירות שלנו

איכות הנייר, חוזק הכוסות והעמידות שלהן

כאמור אנחנו בוחרים בחומרי הגלם ובתהליכי הייצור המובילים בתחום על מנת להשיג תוצאה איכותית במיוחד. המשמעות של זה מורגשת מיד כשמחזיקים בכוסות שלנו. נייר עבה וחזק הכולל שכבת PP משמעותית, מביאים לכך שהכוסות שלנו עמידות, חזקות, לא מתקפלות ונמעכות וגם מבודדות מעט את טמפרטורת הקפה. אל תתפשרו על איכות, זה משתלם לכם.
כוסות חד פעמי ממותג - כוסות נייר ממותגות

הדפסה על כוסות נייר | כוסות קפה חד פעמיות ממותגות | כוסות נייר ממותגות

ללא צורך בגלופות

באמצעות שיטה חדשנית, אנו מייצרים כוסות נייר מעוצבות חוסכים לך ובשבילך את עלות הגלופות

צבע עשיר ומלא(פרוצס)

הדפסה על כוסות קפה באיכות וברזולוציה הגבוהות ביותר, צבע מלא ועשיר ללא כל מגבלה עיצובית

מחיר תחרותי

המחיר המשתלם ביותר לכוסות חד פעמיות. נקודה  !

שילוב עיצובים וגרפיקות

בתהליך הזמנת כוסות נייר חד פעמיות מעוצבות, ניתן לשלב מספר עיצובים גרפיים שונים בהזמנה אחת

כוס איכותית במיוחד

לא עוד כוס נמעכת, אלא כוס חד פעמית ממותגת, איכותית, אמיתית, עבה במיוחד, הדפסה על כוסות נייר ברמה הגבוהה ביותר

מיוצר בישראל

כוסות חד פעמיות ממותגות המיוצרות בישראל
תומכים בתעשייה המקומית

מידות כוסות חד פעמיות ממותגות כוסות חד פעמי ממותג - כוסות נייר ממותגות

טיפים לעיצוב הדפס על כוסות

לאחר שבחרתם את כוס הנייר ואת שיטת ההדפסה הנכונים, חשוב לקחת בחשבון את העיצוב של כוסות המותג שלכם. להלן מספר טיפים שכדאי לזכור בעת עיצוב הכוסות שלך:

העדיפו עיצוב ממוקד 

כשזה מגיע לעיצוב הכוסות הממותגות שלך, חשוב לשמור על פשטות. שטח הפנים של כוס נייר קטן, ולכן חשוב לשמור על עיצוב נקי וקל לקריאה. הימנע משימוש ביותר מדי צבעים או עיצובים מסובכים מדי, מכיוון שהדבר עלול להקשות על קריאת המיתוג שלך ולדלל את המסר שלך.

הקפידו על גרפיקה איכותית וברזולוציה גבוהה

איכות העיצוב שלך תהיה תלויה באיכות התמונות שלך. הקפד להשתמש בתמונות ברזולוציה גבוהה כדי להבטיח שהמיתוג שלך ייראה חד ומקצועי. הימנע משימוש בתמונות מפוקסלות או באיכות נמוכה מכיוון שהדבר עלול להשפיע לרעה על המראה הכללי של הכוסות שלך.

בחרו ייצור כוסות חד פעמיות המתאים לצרכים שלכם

חשוב לקחת בחשבון את תהליך ההדפסה בעת עיצוב הכוסות שלך. ייתכן ששיטות הדפסה מסוימות, כגון הדפסה פלקסוגרפית, לא תוכל לשחזר פרטים עדינים או טקסט קטן בדיוק כמו שיטות אחרות. זכור זאת בעת עיצוב הכוסות שלך כדי להבטיח שהמיתוג שלך יהיה קריא ונראה מקצועי.

הדפס על כוסות נייר חד פעמיות היא דרך מעשית וחסכונית לעסקים להגביר את המודעות למותג ונאמנות הלקוחות. על ידי בחירה נכונה של כוס נייר, שיטת הדפסה ועיצוב, עסקים יכולים ליצור כוסות ממותגות מושכות עין ומקצועיות שיעזרו לקדם את המוצרים או השירותים שלהם.

כוסות נייר חד פעמיות ממותגות

באמצעות הדפסת כוסות חד פעמיות ממותגות , ניתן להשיג מקפצה ענקית בחווית המותג שלכם כלפי חוץ וגם כלפי פנים ברוח הארגונית ותפיסת מקום העבודה על ידי העובדים. 

כוסות נייר ממותגות הן בעלות כוח מיתוג משמעותי לעסקים, מה שהופך אותן לכלי שיווקי רב ערך. כוסות אלה משמשות כשלטי חוצות ניידים, הנושאים את לוגו החברה, שמה ומסריה בכל מקום אליו הם הולכים. בין אם משתמשים בהן באירועי חברה, תערוכות מקצועיות או כחלק מפעולות יומיומיות, כוסות אלה מספקות ייצוג חזותי רב עוצמה של המותג.

אחד היתרונות המרכזיים של כוסות נייר ממותגות הוא יכולתן ליצור הכרה והיזכרות במותג. כאשר לקוחות רואים עם לוגו ועיצוב מוכרים, זה מעורר אסוציאציה לחברה ולמוצריה או שירותיה. חשיפה חוזרת ונשנית זו מחזקת את המודעות למותג ובונה תחושת היכרות ואמון עם קהל היעד. בנוסף, כאשר לקוחות משתמשים בכוסות אלה בחללים ציבוריים או במקומות עבודה, הן משמשות כהתחלות שיחה, ומאפשרות לאחרים לשאול על המותג וליצור שיווק מפה לאוזן.

יתר על כן, כוסות נייר ממותגות מציעות דרך חסכונית להגיע לקהל רחב. עסקים יכולים להפיץ כוסות אלה באירועים, בתי קפה או מפעלים משלהם, ולהבטיח שהמותג שלהם יהיה גלוי למגוון רחב של אנשים. זה מרחיב את טווח ההגעה של המותג מעבר לערוצי שיווק מסורתיים ויוצר הזדמנויות לרכישת לקוחות חדשים. על ידי השקעה בעיצובי כוסות איכותיים ומושכים מבחינה חזותית, עסקים יכולים להשאיר רושם מתמשך על לקוחות פוטנציאליים, מה שמגביר את הסיכוי שהם יזכרו את המותג ויעסקו בו בעתיד.

כוסות נייר ממותגות טומנות בחובן כוח מיתוג משמעותי לעסקים. הם משמשים כפרסומות ניידות, בונים זיהוי והיזכרות במותג תוך שהם משמשים גם כמתחילים שיחה. עם פוטנציאל ההפצה הרחב שלהן, כוסות אלה מציעות אמצעי חסכוני להגיע לקהל מגוון ולהרחיב את נראות המותג. על ידי מינוף כוח המיתוג של כוסות אלה, עסקים יכולים לשפר את מאמצי השיווק שלהם וליצור השפעה מתמשכת על הלקוחות, מה שמוביל לנאמנות מוגברת למותג וצמיחה.

שאלות נפוצות FAQ בנושא: כוסות נייר ממותגות

הכוסות שלנו עושיות נייר ממוחזר ומאפשרות מחזור מלא שלהן לאחר השימוש

הכוס על כל מרכיבה,שיטת הדפוס והצבע, כולם מורשים לשימוש ע"י התקנים האירופיים המחמירים לשימוש עבור מזון

לאחר אישור העיצוב וההדמיה, אנו מורידים את המוצר לייצור, בקרת איכות ואריזה.

זמן האספקה עד- 21 ימי עסקים

גודל הכוס הסטנדרטית היא 230-250 מ"ל או 8oz. אנו מייצרים כוסות במידות נוספות: כוסות אספרסו 4oz, ומידות כוסות גדולות 12oz,16oz

יצרנים רבים משתמשים בשיטת הדפסה המצריכה ייצור גלופות (אחת לכל צבע).

הטכנולוגיה החדשנית שלנו פועלת אחרת ומסוגלת לייצר כל גוון ומייתרת את הצורך בגלופות היקרות.

בנוסוף, ומעל הכל, איכות ההדפסה והרזולוציה שלנו, הן מהגבוהות ביותר בתחום.

כמובן. יש לבחור מכסים המתאימים למידת הפתח העליון. לרוכשים כוסות, קיימת האפשרות לרכוש מכסים תואמים במחיר מוזל

כמובן. לקוחות רבים מגדירים תוכנית ייצור ואספקה מחזוריים של הדפסה על כוסות נייר, ואנו דואגים לבצע מאחורי הקלעים את התהליכים על מנת לספק את המלאי בזמן. שאלו את נציג השירות

קישורים למידע או מוצרים נוספים אשר נמצאו משותפים לגולשים במוצר זה: לוחות שנה מעוצבים, שירותי הדפוס של גט פרינט, פליירים, הדפסת מגנטים לעסק, הדפסת מדבקות

מחירון אטרקטיבי במיוחד לכוסות חד פעמיות ממותגות גם בכמויות קטנות

כוסות קרטון ממותגות הן מוצר איכותי החוסך לכם את עלות הגלופות המיותרת

טכנולוגיה חדישה ומהפכנית - ייצור כוסות חד פעמיות החל מ-1000 יחי בלבד

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

כוסות ממותגות 330 מ"ל 12oz

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

כוסות ממותגות 250 מ"ל 8oz

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

כוסות אספרסו 4oz ממותגות

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת הלוגו או להפיץ מסר שמגיע ישירות אל קהל היעד שלכם. באמצעות מכונות הדפסה חדישות ומתקדמות, המאפשרות לכל אחד להדפיס על גבי כוסות נייר לטובת אירוע יום הולדת חגיגי, מתן חסות או אירוע יוקרתי, ניתן להפוך את המוצר הכי פונקציונלי ופשוט לפריט שלא ניתן להתעלם ממנו? הנה כמה מן הסיבות הפופולריות ביותר להדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית.

כוסות חד פעמיות עם לוגו

הבחירה להציב במשרדי החברה כוסות שעליהן מתנוסס לוגו החברה מהווה טקטיקה מאוד חכמה, שכן היא מאפשרת לכם לחזק את הקשר של העובדים עם המותג, היא מזכירה ללקוחות שלכם בכל עת כמה חזקה ויציבה החברה שלכם, והיא מותירה רושם עז על הספקים ועל השותפים העסקיים שלכם.

הדפסה על כוסות קרטון

שימוש בטכנולוגיות חדשות מתקדמות מאפשרות להדפיס כוסות חד פעמיות ממותגות בכמויות גמישות מבעבר. למעשה ניתן לייצר כוסות חד פעמיות ממותגות החלמ-1000 יחי ומעלה.
ייצור הדפסה על כוסות קרטון ממותגות אפשריות היום גם כאשר מחפשים לייצר כמויות קטנות חיונית עבור עסקים וארגונים שמבקשים באופן חד פעמי להדפיס כוסות ממותגות עבור כנס, אירוע צדקה, קידום מוצר בהשקה חגיגית או חלוקת קופסאות אוכל ממותגות במסגרת יום כיף לעובדי החברה, או עבור עסקים שאינם צורכים כוסות קרטון ממותגות בכמויות גדולות אבל עדיין רוצים להביא את המיתוג שלהם לחזית.

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.

הטבה ללא התחייבות

מוזמנים לשלוח אלינו למייל את העיצוב שלכם,

ולקבל הדמיה של הכוסות שלכם ללא התחייבות