כוסות נייר ממותגות - גט פרינט דפוס לעסקים get print

קבלו הצעת מחיר מהירה

כוסות נייר ממותגות, הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מהמעטפת המיתוגית והשיווקית של העסקה והחברה.

תחום הכוסות החד פעמיות הממותגות, עובר מהפכות טכנולוגיות בשנים האחרונות אשר מאפשרות להשיג מוצר איכותי מתמיד

עם הדפס צבע מלא עשיר וללא מגבלה והכי חשוב ללא צורך או תלות בגלופות וכדומה, אשר היוו משקולת משמעותית בעלות ההפקה של הכוסות.

בנוסף, לאור העובדה כי כוסות חד פעמיות, משתייכות בהגדרתן לכלים בתעשיית המזון, קיים הצורך במוצר אשר עומד במלוא דרישות של משרד הבריאות לתקני שימוש למזון, אותן אנו מקפידים למלא באדיקות רבה (מידע נוסף בתחתית העמוד)

אנו בגט פרינט – Get Print מייצרים כוסות נייר ממותגות, עשויות נייר איכותי ביותר, עבה במיוחד אשר מספק מוצר קצה עם נוכחות.

כמו כן, ניתן להדפיס כוסות נייר חד פעמיות גם בכמויות קטנות החל מ-1000 כוסות בלבד ומעלה. אנו מתמחים בייצור כוסות חד פעמיות עם הדפסה בכמויות 1000-30000 יחידות בייצור מהיר במיוחד ובאיכות שקובעת סטנדרטים חדשים בתעשיה זו.

זהו יתרון משמעותי נוסף כתוצאה מהמעבר לשימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר אשר פוטרות אותנו מהצורך בשימוש בשיטת הגלופות המיושנת.

גט פרינט – Get Print מביאה איתה כוסות בהדפס ברזולוציה גבוהה ביותר, ברמת Highdefinition המאפשרת חופש עיצובי מוחלט וגם יכולת מדהימה לעיצוב המכיל פרטים רבים כולל את האפשרות להדפיס תמונה איכותית או מיתוג הפרוס לכל אורך שטח הכוסות.

בנוסף, תוכלו לבצע שילובי עיצובים במסגרת אותה הזמנה ובמקפצות של 10K . לדוגמה: הזמנה של 30 אלף כוסות חד פעמיות ממותגות – יכולה להכיל 3 עיצובים שונים, כל אחד מהם 10 אלף כוסות ללא עלות נוספת – מהפכה.

אנו מייצרים את הכוסות החד פעמיות הממותגות שלנו כאן בישראל.

מעבר לייצור כחול/לבן אשר שומר על התעשייה והייצור המקומי, הייצור המקומי גם מאפשר אספקה מהירה מאד .

כוסות נייר ממותגות • גדלים: 4oz,8oz,12oz,16oz
הדפסה צבע מלא ללא תוספת מחיר - תתרגלו לאיכות יוצאת דופן !

כוסות נייר קפה מעוצבות

הדפסה על כוסות נייר | כוסות קפה חד פעמיות ממותגות | כוסות נייר ממותגות

כוסות שתיה חמה חד פעמי ממותגות, ניתן לייצר כוסות חד פעמיות במחיר טוב יותר, וגם לקבל חופש עיצובי וגם לקבל מוצר איכותי הרבה מעל המוכר והקיים, הרי שיש לנו מהפכה בתחום הפרסום על כוסות חד פעמיות. מעל הכל אנו מכוונים לשירות אישי ומחוייב לכם ולצרכים העסקיים שלכם. שאלו את נציג השירות…

מידות כוסות נייר קפה חד פעמיות מעוצבות

שאלות נפוצות FAQ

הכוסות שלנו עושיות נייר ממוחזר ומאפשרות מחזור מלא שלהן לאחר השימוש

הכוס על כל מרכיבה,שיטת הדפוס והצבע, כולם מורשים לשימוש ע"י התקנים האירופיים המחמירים לשימוש עבור מזון

לאחר אישור העיצוב וההדמיה, אנו מורידים את המוצר לייצור, בקרת איכות ואריזה.

זמן האספקה עד- 21 ימי עסקים

גודל הכוס הסטנדרטית היא 230-250 מ"ל או 8oz. אנו מייצרים כוסות במידות נוספות: כוסות אספרסו 4oz, ומידות כוסות גדולות 12oz,16oz

יצרנים רבים משתמשים בשיטת הדפסה המצריכה ייצור גלופות (אחת לכל צבע).

הטכנולוגיה החדשנית שלנו פועלת אחרת ומסוגלת לייצר כל גוון ומייתרת את הצורך בגלופות היקרות.

בנוסוף, ומעל הכל, איכות ההדפסה והרזולוציה שלנו, הן מהגבוהות ביותר בתחום.

כמובן. יש לבחור מכסים המתאימים למידת הפתח העליון. לרוכשים כוסות, קיימת האפשרות לרכוש מכסים תואמים במחיר מוזל

כמובן. לקוחות רבים מגדירים תוכנית ייצור ואספקה מחזוריים של הדפסה על כוסות נייר, ואנו דואגים לבצע מאחורי הקלעים את התהליכים על מנת לספק את המלאי בזמן. שאלו את נציג השירות

מחירון אטרקטיבי במיוחד לכוסות חד פעמיות ממותגות גם בכמויות קטנות

מוצר איכותי החוסך לכם את עלות הגלופות המיותרת

טכנולוגיה חדישה ומהפכנית - ייצור כוסות חד פעמיות החל מ-500 יחי בלבד

גט פרינט | דפוס מצוין לעסקים | GET PRINT

כוסות נייר ממותגות, הצורך באישור מזון

גופי הבריאות בעולם יחד עם גופי התקינה המוסמכים בארה"ב ובאירופה, אמונים בין היתר על בריאות הציבור. לצורך כך, נבנים תהליכי בקרה הבאים להבטיח שמוצרי צריכה ובריאות הציבור יבואו לידי פיקוח תוך כדי הצמדות לחוקים וכללי מפתח. בתחום המזון, ניתן למצוא נהלים והגדרות החל מהטבעת תכולת המוצר כאשר מודבר במזון ארוז, הגדרות של ספים המותרים לשימוש (הולכים ומחמירים מעת לעת) לדוגמה: הגדרת מהו סרגל הנתן המותר לשימוש, חידוד העובדה כי קמחים לבנים, סוכרים ושמנים מזוככים (קנולה וכדומה) אינם בריאים לשימוש ולכן מקבלים עידוד שלילי על ידי מוסדות אלו.

תפקיד נוסף של גופים אלו הוא הגדרת השימוש בחומרים ותהליכי הייצור של מוצרים הבאים לידי מגע עם מזון, החל מאריזות מזון ועד כלים חד פעמים. כאשר מדובר בכוסות מודפסות, הרי שמוצר זה נדרש לעמוד בדרישות גופי הבריאות והתקינה הבינלאומיים.

הכוסות המודפסות, עשויות לרוב משתי שכבות, הראשונה והחיצונית הינה שכבת נייר ובנוסף שכבה פנימית מחומר אטום לנוזלים ( פוליפורפילן,עמילנים ועוד… )

על גבי השכבה החיצונית, מודפסת שכבת המידע השיווקי (העיצוב הגרפי שאנחנו רואים על הכוסות), זאת באמצעות מספר שיטות ותהליכים כאשר התנאי הראשון לעמידה באותן דרישות מינימום של גופי הביראות והתקינה הינו שימוש בשיטות הדפסה "קרות" כלומר העברת העיצוב הגרפי אל הנייר באמצעות הדבקת הצבע ללא תהליך חימום או כימיה נוספת בדרך. דוגמה לשימוש נפוץ אך פסול לשימוש, הינו הדפסה של כוסות חד פעמיות באמצעות מדפסת דיגיטלית. מבלי להכנס לתהליך הטכני של ההדפסה בשיטה זו, בקצה שלה נפגוש צבע אבקתי מבוסס טונר אשר באמצעום חימום נדבק לחלקה העליון של שכבת הנייר החיצונית. תהליך זה פסול מאחר וגם לאחר ההדפסה, הצבע יכול להספג ולהגיע למערכת העיכול ולהרעיל את האדם השותה בכוס זו.

מרכיב נוסף הוא בחירת סוג הצבע אשר גם נדרש לעמוד בדרישות המחמירות של גופי הבריאות והתקינה. קיימת חובה בשימוש של צבע אשר אינו רעיל. ישנו מספר בודד של יצרני צבע המאושרים לייצור צבע לתעשיית המזון

שימרו על בריאותכם ובריאות משפחתכם, הקפידו לבחור נכון.