גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

כוסות חד פעמיות עם לוגו

הבחירה להציב במשרדי החברה כוסות שעליהן מתנוסס לוגו החברה מהווה טקטיקה מאוד חכמה, שכן היא מאפשרת לכם לחזק את הקשר של העובדים עם המותג, היא מזכירה ללקוחות שלכם בכל עת כמה חזקה ויציבה החברה שלכם, והיא מותירה רושם עז על הספקים ועל השותפים העסקיים שלכם.

כשלוגו החברה שלכם מופיע על גבי מוצרים פרקטיים אתם מרוויחים גם מיתוג עסקי וגם פרסום שעובד בשבילכם כל הזמן. הן אולי רק נראות תמימות, אבל ביכולתן של כוסות חד פעמיות עם לוגו העסק לחזק את המותג, ליצור לו תדמית עצמתית וחזקה ולחזק את הקשר שבין הלקוחות שלכם למותג שאתם מוכרים להם.

כוסות חד פעמיות עם לוגו 

הבחירה להציב במשרדי החברה כוסות שעליהן מתנוסס לוגו החברה מהווה טקטיקה מאוד חכמה, שכן היא מאפשרת לכם לחזק את הקשר של העובדים עם המותג, היא מזכירה ללקוחות שלכם בכל עת כמה חזקה ויציבה החברה שלכם, והיא מותירה רושם עז על הספקים ועל השותפים העסקיים שלכם.

כוסות חד פעמיות עם לוגו לנותני חסות באירועים

אם העסק שלכם נותן חסות באירועי ספורט, אירועי התרמה או השקה מיוחדת, השימוש בכוסות חד פעמיות עם לוגו יכול לשרת אתכם נפלא. באמצעותן תיחשפו לכל מי שמגיע לאירוע, ובאמצעות חשיבה מקורית מחוץ לקופסה תוכלו גם להעביר מסר מקורי שיקפיץ את המניות שלכם בקרב הקהל ויצרוב אתכם בתודעה שלהם גם אחרי שהאירוע נגמר.

כוסות חד פעמיות עם לוגו עבור עסקי המזון והמשקאות

באמצעות כוסות חד פעמיות שהלקוח נושא עמו ניתן למתג את העסק ולפרסם אותו גם מחוץ למיקום הפיזי שלו. לקוח שרוכש כוס קפה או שייק ומטייל עמו ברחבי העיר, נושא אותו עמו את הכוס ברכבת בדרך לעבודה או שמביא לכולם משקאות טייק- אווי למשרד עושה עבורכם את העבודה ומפרסם את העסק שלכם כל הדרך אל היעד.

כוסות חד פעמיות עם לוגו לספקי משקאות, מכונות וחומרי גלם

אם העסק שלכם מספק חומרי גלם שונים כמו פולי קפה, שקיקי תה, גלידות או מכונות בריסטה, אין דרך טובה יותר לחיזוק המותג מכוסות חד פעמיות עם לוגו. באפשרותכם ליצור שיתוף פעולה עם בעל העסק שלו אתם מספקים את הסחורות או המכונות, ולהציג על גבי הכוסות לוגו שלכם לצד הלוגו של הלקוח. כך תבטיחו שהלקוח עושה שימוש בכוסות שאתם מספקים לו ומחזקים עמו את מערכת היחסים לטווח הארוך.

 

אילו גדלים של כוסות חד פעמיות עם לוגו ניתן להזמין ?

קיימים 3 גדלים פופולריים לכוסות מודפסות עם לוגו:

  1. כוס 4oz – כוס אספרסו

אספרסו לדרך הוא בין השיטות הפופולריות של הישראלים להתעורר בדרך לעבודה. בין אם זה בפגישה עסקית בבית קפה או להפסקת רענון באמצע יום העבודה, קטנה לדרך או קטנה בסוף הארוחה היא עניין שבשגרה ואין לה תחליף עבור מי שמבקש זריקת מרץ בשעה הקשה של היום.

קטנות ככל שיהיו, ניתן לעצב כוסות אספרסו במגוון עיצובים מקוריים שתופסים את תשומת הלב של הלקוח ומזכירים לו מי עומד מאחורי הממריץ היומי שלו.

כוסות אספרסו מתאימות לכל אירוע שמשלב בריסטה, לפינות קפה במשרדים, במספרות, במרפאות, במשרדי עו"ד ועוד, למשרדי חברה, לעמדות טייק אווי במסעדות, לבתי קפה ולמזנונים.

  1. כוס 8oz – הכוסות המוכרות והסטנדרטיות 

הכוסות הנפוצות ביותר בשימוש, ולכן הן היעילות ביותר למיתוג ולפרסום העסק. מרבית הבריסטות, בתי הקפה והמסעדות עושים שימוש בכוסות מסוג זה, שכן הן הבחירה הפופולרית לטייק אווי עבור משקאות חמים מסוג הפוך, נס על חלב, מוקצ'ינו או סחלב.

  1. כוס 12oz – כוסות מעט גדולות – "הפוך גדול"

כוסות אלו משמשות מבחר עסקים וחברות, שמבקשים להדפיס לוגו חברה על גבי מוצר פרקטי, זמין, שמיש ונוח בפינת הקפה במשרדי החברה, במזנון או במסעדה. הכוס מאפשרת אחיזה נוחה וקלה והיא מתאימה לשתייה חמה וקרה.

הכוסות גדולות יחסית ומתאימות בעיקר לתה וקפה הפוך

כוסות חד פעמיות עם לוגו - גט פרינט
כוסות חד פעמיות עם לוגו – גט פרינט

הזמנת כוסות חד פעמיות עם לוגו בגט פרינט

הצוות המקצועי של גט פרינט זמין לסייע לכם בבחירת המוצרים החיוניים ביותר עבורכם.

עם בחירת גודל הכוסות שנחוצות לכם, נשלח לכם או לגרפיקאי שלכם פריסה של הכוסות לצורך עיצוב גרפי.

חסרים לכם שירותי גרפיקה? מחלקת העיצוב הגרפי של גט פרינט נמצאת כאן בשבילכם, כדי לספק לכם עיצוב מקורי ומיוחד.

עיצוב בצבע מלא ללא מגבלה וללא תוספת מחיר – החופש לבחור את המיתוג שהכי מתאים לכם

כוסות חד פעמיות עם לוגו - גט פרינט
כוסות חד פעמיות עם לוגו – גט פרינט עיצוב ללא מגבלה

מעל הכל, הקפידו לבחור מוצר עשוי איכות מנצחת ללא פשרות – זה המותג שלכם, אל תזלזלו בו.

עוד על כוסות חד פעמיות ממותגות

 

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

כוסות נייר ממותגות

כוסות נייר ממותגות ברזולוציה גבוהה מתמיד, ברמת HD. מידות אספרסו 4oz, הפוך רגיל 8oz, הפוך רגיל 9oz, הפוך גדול 12oz , המאפשרת חופש עיצובי מוחלט וגם יכולת  מדהימה לעיצוב המכיל פרטים רבים בדיוק אופטימלי כולל את האפשרות להדפיס תמונה איכותית במיוחד, או מיתוג הפרוס לכל אורך/רוחב הכוסות, תוך שימוש במעברי צבע או שימוש בעיצוב מורכב ככל שיהיה.

כוסות ממותגות 330 מ"ל 12oz

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

כוסות ממותגות 250 מ"ל 8oz

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

כוסות אספרסו 4oz ממותגות

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת הלוגו או להפיץ מסר שמגיע ישירות אל קהל היעד שלכם. באמצעות מכונות הדפסה חדישות ומתקדמות, המאפשרות לכל אחד להדפיס על גבי כוסות נייר לטובת אירוע יום הולדת חגיגי, מתן חסות או אירוע יוקרתי, ניתן להפוך את המוצר הכי פונקציונלי ופשוט לפריט שלא ניתן להתעלם ממנו? הנה כמה מן הסיבות הפופולריות ביותר להדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית.

הדפסה על כוסות קרטון

שימוש בטכנולוגיות חדשות מתקדמות מאפשרות להדפיס כוסות חד פעמיות ממותגות בכמויות גמישות מבעבר. למעשה ניתן לייצר כוסות חד פעמיות ממותגות החלמ-1000 יחי ומעלה.
ייצור הדפסה על כוסות קרטון ממותגות אפשריות היום גם כאשר מחפשים לייצר כמויות קטנות חיונית עבור עסקים וארגונים שמבקשים באופן חד פעמי להדפיס כוסות ממותגות עבור כנס, אירוע צדקה, קידום מוצר בהשקה חגיגית או חלוקת קופסאות אוכל ממותגות במסגרת יום כיף לעובדי החברה, או עבור עסקים שאינם צורכים כוסות קרטון ממותגות בכמויות גדולות אבל עדיין רוצים להביא את המיתוג שלהם לחזית.

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.

הטבה ללא התחייבות

מוזמנים לשלוח אלינו למייל את העיצוב שלכם,

ולקבל הדמיה של הכוסות שלכם ללא התחייבות