גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

הדפסת חוברות וקטלוגים

אם יש לכם מגוון רחב של מוצרים ושירותים, ואתם רוצים לפתוח בקמפיין שיווקי באמצעות דיוור ישיר, לשלוח קטלוגים או חוברות לרשימת התפוצה הממוקדת שלכם, או לצייד את הסוכנים ואנשי המכירות שלכם בקטלוג שיסייע להם לשווק את המוצרים שלכם ולהקל עליהם בתהליך המכירה, חוברות וקטלוגים הם פתרון מושלם עבורכם.

אין טוב ממראה עיניים, וקטלוגים מציגים את העסק שלך כפוטוגני ומקצועי

אחת האהבות הגדולות שלנו בגט פרינט היא הדפסת חוברות וקטלוגים. הכיף הוא באינספור האפשרויות החל ממידות וגודל המוצר ועד לבחירת ניירות מיוחדים, השבחות וגימורים מיוחדים והשילוב הנרחב בתמונות שתמיד מבליט כל מוצר ומושך את העין כך שלא ניתן להתעלם ממנו.

בגט פרינט מכונות אופסט ומכונות דיגיטליות, שמתאימות להדפסת כמויות קטנות, בינוניות וגדולות של חוברות, מגזינים, קטלוגים, ירחונים ועוד. איכות ההדפסה שלנו מבטיחה לכם שהחומר השיווקי והמידע שאתם מבקשים להעביר יבלטו בצורה איכותית ויציגו אתכם בצורה מקצועית ביותר.

לבחירתכם מגוון סוגי כריכות וגימורים, שכוללים כריכה קשה או רכה, כריכה בחום, כריכת סיכות או כריכת ניט, תפירה וכריכת ספירלה פלסטיק או מתכת.

איזו כריכה מתאימה לחוברת שלכם? סוגי הכריכות לחוברות וקטלוגים

כריכה קשה  בהדבקה – מתאימה להדפסת חוברות וקטלוגים בכמויות קטנות.

  1. כריכה רכה בהדבקה בחום – מתאימה להדפסת חוברות וקטלוגים בכמויות קטנות או בינוניות.
  2. כריכת חיבור או כריכת ניט – מתאימה להדפסת חוברות וקטלוגים עם מספר קטן של עמודים, משמשת לתפריטים לבתי קפה, קטלוג צבעים, חוברת מתכונים ועוד.
  3. כריכת סיכות אמצע – מתאימה להדפסות בכמויות שונות, אך מצריכה מספר עמודים שעומד על כפולות של 4.

עיצוב והפקת קטלוגים וחוברות – דברים שחשוב לדעת

חוברות וקטלוגים נועדו להציג תכנים טקסטואליים וויזואליים ולהרשים לקוחות פוטנציאליים. חוברת שמעוצבת נכון ומודפסת מחומרים איכותיים גורמת ללקוח פוטנציאלי לדפדף ולעיין בה שוב ושוב, ויוצרת בו את הסקרנות לראות יותר. אם הצלחתם לגרום ללקוח שלכם לעיין בחוברת כולה, כנראה שמאמצי השיווק שלכם קלעו בול למטרה.

היום יש שפע של מעצבים צעירים, שמתמחים בעיקר בעיצוב לדיגיטל, אך דווקא עבור חוברות וקטלוגים מודפסים, כדאי לאתר אחר גרפיקאי שמתמחה בהכנת חומרים לדפוס.

בבחירת החומרים להדפסה, סוג הנייר והכריכה של החוברת או הקטלוג של העסק שלך כדאי לקחת כמה גורמים בחשבון:

  1. משקל החוברת – משקל החוברת מושפע מסוג הנייר ומכמות התוכן, ועל מנת להגיע למשקל אופטימלי כדאי להתחשב ב – 2 הגורמים הללו ולמצוא את האיזון הנכון ביניהם. על מנת להחליט באשר למשקל החוברת, חשוב להתחשב בדרכי ההפצה של החוברת ובשינוע שלה, האם היא תלווה סוכנים? תופץ בדיוור ישיר לבית הלקוח? תוצב בחנויות וכו'. אם גיליתם שמשקל החוברת צפוי להיות גבוה מהרצוי או מהנדרש שקלו להקטין את גודל החוברת, להפחית את מספר העמודים של החוברת, לצמצם את כמות התוכן, להקטין תמונות, להדפיס הדפסה דו – צדדית או להקטין את משקל הנייר. כמו כן, יש לקחת בחשבון שכריכה קשה שוקלת יותר מכריכה רכה.
  2. בחירת הנייר – חוברות שונות מודפסות מסוגי נייר שונים. יש ניירות שמתאימים לעלונים או לעיתונים מודפסים, ומגוון ניירות מיוחדים שנבחרים באופן אינדיבידואלי בהתאם לדרישת הלקוח. באופן כללי, כשרוצים לתת לקטלוג מראה יוקרתי יותר מומלץ להשתמש בכריכה קשה או בנייר עבה יותר בשילוב השבחות כמו הטבעות פויל, ציפוי לכה וכו'.
  3. סוג הדפסה – עבור הדפסת חוברות וקטלוגים בכמות גדולה מומלץ להשתמש במכונות אופסט, שמצמצמות את עלויות ההדפסה באופן משמעותי, אך עבור כמות הדפסות בינונית מומלץ לשקול להשתמש במכונות הדפסה דיגיטליות, שעשויות להפחית את העלות פר יחידה. אנו ממליצים להתייעץ אתנו באשר לאיזו אפשרות עדיפה, אך בכל מקרה מתחייבים על עבודה איכותית הן בהדפסת אופסט והן בהדפסה דיגיטלית.

קטלוג או חוברת? מה מתאים יותר לעסק שלך?

אם בכוונתך למכור עשרות או מאות מוצרים קמעונאיים במחיר נמוך יחסית, רוב הסיכויים שקטלוג הוא המוצר הטוב ביותר עבורך, מכיוון שהוא מאפשר ללקוחות שלך לעיין במבחר שמוצע להם בקלילות ולבצע רכישה כמעט מידית. יחד עם זאת, אם אתה מוכר שירותים, וכלל לא מציע מוצרים, סביר להניח שדווקא החוברת תשרת את הצרכים שלך, מכיוון שהיא מסוגלת לספק ללקוחות שלך את המידע שהם זקוקים לו לפני שהם יוצרים עם בית העסק שלך קשר וייכנסו לתהליך המכירה.

המטרות של המוצר שאתה מבקש ליצור הן שונות. בעוד הקטלוג מבקש לבצע מכירה מידית, החוברת מבקשת מהלקוח ליזום שיחת טלפון, ביקור באתר או לקבוע מכירה מאוחרת יותר.

כיצד להשתמש בשניהם?

על ידי שימוש בשני המוצרים הללו אתה יכול להכפיל את מערכי השיווק של העסק שלך. החוברת יכולה לקדם מכירה לקטלוג, ואילו הקטלוג יכול לשמש עבורך כצינור בין רכישות קטנות וגדולות ולקדם תהליכי מכירה מורכבים יותר. לדוגמה, אם העסק שלך מוכר מוצרי תינוקות, אתה יכול לקדם מכירה של בקבוקים חדשים ללא BPA באמצעות הקטלוג, ועל מנת להגביר את פוטנציאל המכירה, להפיץ חוברת שעוסקת במוצרי תינוקות ללא BPA בבתי יולדות, בטיפות חלב, בקופות חולים וכדו'. כמו כן, ניתן לשלוח בדיוור ישיר את החוברת לרשימת התפוצה הממוקדת של העסק שלך ולאחר כמה ימים להפיץ את הקטלוג לאותם הנמענים.

לא רק למטרות רווח!

חוברות וקטלוגים הן בין המוצרים הפופולריים ביותר בקרב עמותות וארגונים ללא מטרות רווח, שמבקשות להציג את פועלן במקצועיות ובצורה מרשימה. המוצרים הללו מאפשרים לגופים מסוג זה לשמור על האיזון העדין שבין תקציב נמוך לחשיפה שביכולתה להעניק חשיפה נרחבת במידה מספקת לצורך פרסום וגיוס תרומות. זוהי דוגמה נוספת, שמוכיחה את יעילותם של הקטלוגים והחוברות בשילוב עם דיוור ישיר.

הקטלוגים וגם החוברות הם כלי מכירות רב עצמה, שמתמקד בלקוחות שמעוניינים במוצרים או בשירותים שיש לך להציע להם. עיצוב נכון, עימוד מדוייק ובחירת חומרים שמתאימה למוצר וליעודו יבטיחו לך מוצר שיווקי מנצח שעובד עבורך!

גט פרינט מתחייבת על איכות מוצר גבוהה ביותר, עמידה בזמני אספקה ושירות אישי מעל הכל. אנו כאן כדי לסייע לכם בבחירת המוצר המתאים ביותר לעסק שלכם ולצרכים שלו. אצלנו צוות סוכנים מוכשר ומקצועי, גרפיקאים מנוסים וקריאיטיביים ועובדי יצור שחיים ונושמים דפוס, מה שמבטיח לכם שאתם בידיים טובות!

 

 

הדפסת קטלוגים | הדפסת חוברות | הדפסת ספרות מקצועית

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

הדפסת קטלוגים וחוברות

קטלוג נועד לספק ללקוחות שלכם מידע רב ערך אודותיהם. בפרט, הקטלוג נועד לפרט ולתאר אילו סוגים של מוצרים אתם מציעים ומהו המפרט או האופי של כל מוצר ומוצר. משום כך, הבסיס של כל הפקת קטלוג או חוברת לשימוש עסקי או מסחרי יהיה הצילומים. אמנם לכל אחד יש בסמרטפון מצלמה לא רעה בכלל, אבל צילום שיווקי צריך להיראות מקצועי ולא פחות ממדהים.

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.