הדפסת חוברות וקטלוגים

אם יש לכם מגוון רחב של מוצרים ושירותים, ואתם רוצים לפתוח בקמפיין שיווקי באמצעות דיוור ישיר, לשלוח קטלוגים או חוברות לרשימת התפוצה הממוקדת שלכם, או לצייד את הסוכנים ואנשי המכירות שלכם בקטלוג שיסייע להם לשווק את המוצרים שלכם ולהקל עליהם בתהליך המכירה, חוברות וקטלוגים הם פתרון מושלם עבורכם.

אין טוב ממראה עיניים, וקטלוגים מציגים את העסק שלך כפוטוגני ומקצועי

אחת האהבות הגדולות שלנו בגט פרינט היא הדפסת חוברות וקטלוגים. הכיף הוא באינספור האפשרויות החל ממידות וגודל המוצר ועד לבחירת ניירות מיוחדים, השבחות וגימורים מיוחדים והשילוב הנרחב בתמונות שתמיד מבליט כל מוצר ומושך את העין כך שלא ניתן להתעלם ממנו.

בגט פרינט מכונות אופסט ומכונות דיגיטליות, שמתאימות להדפסת כמויות קטנות, בינוניות וגדולות של חוברות, מגזינים, קטלוגים, ירחונים ועוד. איכות ההדפסה שלנו מבטיחה לכם שהחומר השיווקי והמידע שאתם מבקשים להעביר יבלטו בצורה איכותית ויציגו אתכם בצורה מקצועית ביותר.

לבחירתכם מגוון סוגי כריכות וגימורים, שכוללים כריכה קשה או רכה, כריכה בחום, כריכת סיכות או כריכת ניט, תפירה וכריכת ספירלה פלסטיק או מתכת.

איזו כריכה מתאימה לחוברת שלכם? סוגי הכריכות לחוברות וקטלוגים

כריכה קשה  בהדבקה – מתאימה להדפסת חוברות וקטלוגים בכמויות קטנות.

  1. כריכה רכה בהדבקה בחום – מתאימה להדפסת חוברות וקטלוגים בכמויות קטנות או בינוניות.
  2. כריכת חיבור או כריכת ניט – מתאימה להדפסת חוברות וקטלוגים עם מספר קטן של עמודים, משמשת לתפריטים לבתי קפה, קטלוג צבעים, חוברת מתכונים ועוד.
  3. כריכת סיכות אמצע – מתאימה להדפסות בכמויות שונות, אך מצריכה מספר עמודים שעומד על כפולות של 4.

עיצוב והפקת קטלוגים וחוברות – דברים שחשוב לדעת

חוברות וקטלוגים נועדו להציג תכנים טקסטואליים וויזואליים ולהרשים לקוחות פוטנציאליים. חוברת שמעוצבת נכון ומודפסת מחומרים איכותיים גורמת ללקוח פוטנציאלי לדפדף ולעיין בה שוב ושוב, ויוצרת בו את הסקרנות לראות יותר. אם הצלחתם לגרום ללקוח שלכם לעיין בחוברת כולה, כנראה שמאמצי השיווק שלכם קלעו בול למטרה.

היום יש שפע של מעצבים צעירים, שמתמחים בעיקר בעיצוב לדיגיטל, אך דווקא עבור חוברות וקטלוגים מודפסים, כדאי לאתר אחר גרפיקאי שמתמחה בהכנת חומרים לדפוס.

בבחירת החומרים להדפסה, סוג הנייר והכריכה של החוברת או הקטלוג של העסק שלך כדאי לקחת כמה גורמים בחשבון:

  1. משקל החוברת – משקל החוברת מושפע מסוג הנייר ומכמות התוכן, ועל מנת להגיע למשקל אופטימלי כדאי להתחשב ב – 2 הגורמים הללו ולמצוא את האיזון הנכון ביניהם. על מנת להחליט באשר למשקל החוברת, חשוב להתחשב בדרכי ההפצה של החוברת ובשינוע שלה, האם היא תלווה סוכנים? תופץ בדיוור ישיר לבית הלקוח? תוצב בחנויות וכו'. אם גיליתם שמשקל החוברת צפוי להיות גבוה מהרצוי או מהנדרש שקלו להקטין את גודל החוברת, להפחית את מספר העמודים של החוברת, לצמצם את כמות התוכן, להקטין תמונות, להדפיס הדפסה דו – צדדית או להקטין את משקל הנייר. כמו כן, יש לקחת בחשבון שכריכה קשה שוקלת יותר מכריכה רכה.
  2. בחירת הנייר – חוברות שונות מודפסות מסוגי נייר שונים. יש ניירות שמתאימים לעלונים או לעיתונים מודפסים, ומגוון ניירות מיוחדים שנבחרים באופן אינדיבידואלי בהתאם לדרישת הלקוח. באופן כללי, כשרוצים לתת לקטלוג מראה יוקרתי יותר מומלץ להשתמש בכריכה קשה או בנייר עבה יותר בשילוב השבחות כמו הטבעות פויל, ציפוי לכה וכו'.
  3. סוג הדפסה – עבור הדפסת חוברות וקטלוגים בכמות גדולה מומלץ להשתמש במכונות אופסט, שמצמצמות את עלויות ההדפסה באופן משמעותי, אך עבור כמות הדפסות בינונית מומלץ לשקול להשתמש במכונות הדפסה דיגיטליות, שעשויות להפחית את העלות פר יחידה. אנו ממליצים להתייעץ אתנו באשר לאיזו אפשרות עדיפה, אך בכל מקרה מתחייבים על עבודה איכותית הן בהדפסת אופסט והן בהדפסה דיגיטלית.

קטלוג או חוברת? מה מתאים יותר לעסק שלך?

אם בכוונתך למכור עשרות או מאות מוצרים קמעונאיים במחיר נמוך יחסית, רוב הסיכויים שקטלוג הוא המוצר הטוב ביותר עבורך, מכיוון שהוא מאפשר ללקוחות שלך לעיין במבחר שמוצע להם בקלילות ולבצע רכישה כמעט מידית. יחד עם זאת, אם אתה מוכר שירותים, וכלל לא מציע מוצרים, סביר להניח שדווקא החוברת תשרת את הצרכים שלך, מכיוון שהיא מסוגלת לספק ללקוחות שלך את המידע שהם זקוקים לו לפני שהם יוצרים עם בית העסק שלך קשר וייכנסו לתהליך המכירה.

המטרות של המוצר שאתה מבקש ליצור הן שונות. בעוד הקטלוג מבקש לבצע מכירה מידית, החוברת מבקשת מהלקוח ליזום שיחת טלפון, ביקור באתר או לקבוע מכירה מאוחרת יותר.

כיצד להשתמש בשניהם?

על ידי שימוש בשני המוצרים הללו אתה יכול להכפיל את מערכי השיווק של העסק שלך. החוברת יכולה לקדם מכירה לקטלוג, ואילו הקטלוג יכול לשמש עבורך כצינור בין רכישות קטנות וגדולות ולקדם תהליכי מכירה מורכבים יותר. לדוגמה, אם העסק שלך מוכר מוצרי תינוקות, אתה יכול לקדם מכירה של בקבוקים חדשים ללא BPA באמצעות הקטלוג, ועל מנת להגביר את פוטנציאל המכירה, להפיץ חוברת שעוסקת במוצרי תינוקות ללא BPA בבתי יולדות, בטיפות חלב, בקופות חולים וכדו'. כמו כן, ניתן לשלוח בדיוור ישיר את החוברת לרשימת התפוצה הממוקדת של העסק שלך ולאחר כמה ימים להפיץ את הקטלוג לאותם הנמענים.

לא רק למטרות רווח!

חוברות וקטלוגים הן בין המוצרים הפופולריים ביותר בקרב עמותות וארגונים ללא מטרות רווח, שמבקשות להציג את פועלן במקצועיות ובצורה מרשימה. המוצרים הללו מאפשרים לגופים מסוג זה לשמור על האיזון העדין שבין תקציב נמוך לחשיפה שביכולתה להעניק חשיפה נרחבת במידה מספקת לצורך פרסום וגיוס תרומות. זוהי דוגמה נוספת, שמוכיחה את יעילותם של הקטלוגים והחוברות בשילוב עם דיוור ישיר.

הקטלוגים וגם החוברות הם כלי מכירות רב עצמה, שמתמקד בלקוחות שמעוניינים במוצרים או בשירותים שיש לך להציע להם. עיצוב נכון, עימוד מדוייק ובחירת חומרים שמתאימה למוצר וליעודו יבטיחו לך מוצר שיווקי מנצח שעובד עבורך!

גט פרינט מתחייבת על איכות מוצר גבוהה ביותר, עמידה בזמני אספקה ושירות אישי מעל הכל. אנו כאן כדי לסייע לכם בבחירת המוצר המתאים ביותר לעסק שלכם ולצרכים שלו. אצלנו צוות סוכנים מוכשר ומקצועי, גרפיקאים מנוסים וקריאיטיביים ועובדי יצור שחיים ונושמים דפוס, מה שמבטיח לכם שאתם בידיים טובות!

 

 

הדפסת קטלוגים | הדפסת חוברות | הדפסת ספרות מקצועית

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
הדפסת חוברות וקטלוגים

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print