גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

הסטודיו לעיצוב גרפי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
יתכן מאוד שאספתם הרבה מאוד חומרים, צילומים, תכנים, הסברים, מידע, על העסק, הארגון, החברה או התחום המקצועי שלכם. אבל כל החומרים שבעולם לא יוכלו לצוד את העין בצורה מיטבית ללא עיצוב, סדר וארגון. אם יש לכם חומרים או שהתחלתם לארגן את העיצוב אבל אתם צריכים יותר מזה, אנחנו הכתובת שלכם לפתרון המושלם.

הסטודיו לעיצוב גרפי של גט פרינט, מזמין אתכם לקבל את המעטפת השלמה שלכם במקום אחד. 

האם המוצר או המותג שלכם צריך פתרון חזותי ? 

אנחנו מציעים מגוון פתרונות אשר יהוו עבורך מקום מצוין לרכז בו את כלל הצרכים העיצובים שלך

אנו מתמחים עיצוב עבור אונליין, רשתות חברתיות, אתרי אינטרנט וחנויות אונליין, סרטוני תדמית ושירותי צילום וידאו וסטילס

כמו כן, אנו כמובן מתמחים בעיצוב והכנה לדפוס עבור כל שלבי הביצוע החל משלבי בניית השפה המיתוגית

סטודיו לעיצוב גרפי

אתם לא חייבים להעסיק מעצב גרפי משלכם, כדי ליהנות משירות מושלם של סטודיו לעיצוב גרפי. לכל עיצוב בעל תכלית עסקית או שיווקית, נוכל לתכנן, לעצב וליצור עבורכם אין ספור פתרונות, כיד הדמיון היצירתי ואיכות הגימור הגבוהה ביותר.

עיצוב של פתרונות מיתוג צריך להיעשות בצורה מקצועית ויצירתית. לפני הפקה של דברי דפוס, שלטים, מדבקות והדפסות מכל סוג שהוא, צריך לתת את הדעת למאפיינים השונים של ההדפסה, קהל היעד, המטרה ואופי המשתמש. זקוקים לשירות של עיצוב גרפי ברמה גבוהה במיוחד? גט פרינט עם כל הפתרונות תחת קורת גג אחת, עיצוב גרפי, הפקות דפוס וביצוע ללא פשרות.

עיצוב לוגו שמספר את הסיפור שלכם

עיצוב גרפי ללקוחות עסקיים יכול להשפיע בצורה דרמטית על התדמית העסקית. אם אתם מקימים עסק חדש או רוצים לשפר את התדמית שלכם בעסק וותיק, גט פרינט מספקת שירות עיצוב גרפי שיזניק את התדמית שלכם ויספר מחדש את הסיפור שלכם במילים ובמסרים של דימויים.

בראש ובראשונה, חשוב לתת דגש על הלוגו שלכם. במידה רבה, זוהי התמצית והזיקוק של המסר העסקי והארגוני שלכם. הלוגו שלכם צריך להיות חד אך ברור, קליט ואפקטיבי. לפעמים הלוגו ירצה להעביר מסר שובב ולפעמים הוא יעביר מסר מקצועי או יוקרתי. הסיפור שלכם כפי שמשתקף בלוגו החדש יכול להיות זמינות או שירות, בטיחות או מחירים נוחים.

נוכל לסייע לכם להגיע לתוצאה הרצויה בהתאם לענף שבו אתם פועלים ובהתאם לאני מאמין שלכם. אחרי שנעצב את הלוגו האיכותי שלכם, תוכלו לשלב אותו בכל מקום שתרצו. הוא יוטבע על כרטיסי ביקור ופלאיירים, במדבקות קיר בקירות של המשרד, בדברי דפוס וציוד משרדי ממותג, באתר שלכם ובכל מקום אחר שתרצו. עם לוגו מושקע, העסק שלכם נראה כמו שתמיד רציתם. רושם ראשוני חזק, שאין לו תחליף! הלוגו שלכם יעזור ללקוחות להכיר אתכם, בין רגע.

עיצוב גרפי של מחברות ממותגות

כל עסק ניתן לקדם באמצעות מוצרי דפוס איכותיים ואחד הפתרונות המובילים – מחברת משרדית. ניתן למתג מחברות בשלל גדלים, 5A, 4A, 6A ואחרים. שירותי הסטודיו שלנו יעצבו עבורכם מחברת יפהפייה עם כל ההדגשים הנכונים. תוכלו לחלק מחברות לעובדים, לתת ללקוחות, למסור בתערוכות או בימי מכירות, הרצאות או הדרכות. לפני תחילת עיצוב המחברת בחרו קודם כל מהו הגודל הרצוי. חשבו את מי היא תשמש, האם בעסק עצמו, האם חלוקה ללקוחות, האם למשתתפי כנס וכדומה.

בתור סטודיו לעיצוב גרפי מוביל נוכל לייצר עבורכם כל סוג מחברת רצוי, בכריכה קשיחה או כריכת סיכות רכה, עם עיצוב עטיפה מרהיבה. אתם תוכלו להחליט איזה מסר תרצו להעביר, האם להטביע את הלוגו שלכם בגדול או בקטן. האם ליצור סגנון דינאמי או לעצב את העטיפה בסגנון בוגר או אולי ספורטיבי או אולי מפתיע, מרגש.

נוכל ליצור עבורכם עיצוב גרפי נפלא לעטיפה של מחברת ממותגת ולהציע גם עיצוב ומיתוג משלימים, של דפי הפנים. מלבד המקום המיועד לכתיבה, שם ניצור עבורכם שורות, משבצות, טבלאות או מקום לרשימות, נוכל להדפיס אלמנטים מעוצבים כרצוי לכם. שם העסק בגופן מיוחד, כתובת העסק שלכם, מייל של אנשי קשר או סוכני מכירות וכדומה. בתהליך העיצוב של מחברות ממותגות נוכל להשתמש בחומרים מוכנים (כגון קובץ ממוחשב) או להכין עיצוב חדש לחלוטין.

צילום מוצרים ועיצוב קטלוגים

אם יש לכם עסק קמעונאי או סיטונאי, אם אתם פונים ללקוחות פרטיים או לעסקים (B2B), תרצו בוודאי לתת מקום של כבוד למוצרים שלכם. כסטודיו מקצועי לשירותי עיצוב גרפי, הדפסות ומיתוג, נוכל לסייע לכם עם כל התהליך הרצוי לכם. לדוגמא, נוכל לצלם עבורכם מוצר בודד או קו מוצרים נרחב. לאחר שישנו סט נאה של תצלומים, עם תאורה מחמיאה וקונספט נגיש, נוכל לשלב אותם בצורה שיווקית ומסודרת בקטלוג מרהיב.

נוכל לערוך ולהפיק ולעצב עבורכם קטלוג נהדר, בתצוגה מיטבית. את הקטלוגים ניתן להפיק בהתאם לרצוי לכם, בכמות ולתקציב שלכם. קטלוגים אפשר להדפיס על נייר רגיל נטול עץ או על נייר כרומו משובח. אך החשוב הוא פחות סוג הנייר אלא ערכי ההפקה והעיצוב. בחירה בגודל הנכון עבור כל צילום של מוצר. הבחירה במסרים נלווים, משלימים ותיאורים. יצירת אשכולות של נושאים, ראשי פרקים, תוכן עניינים. את עיצוב הקטלוג ניתן לשלב עם מסרים שיווקיים או תכנים מקצועיים, הכל לפי הרצוי לכם.

עיצוב חוברות תדמית ודפי מסרים

שירותי עיצוב גרפי מרהיבים יכולים לקדם בצורה יעילה לא רק עסקים בתחום המכירות אלא גם עסקים שמציעים שירותים שונים. על מנת לקדם עסק בצורה יעילה ניתן לתכנן למענכם חוברות תדמית ודפי מסרים שיספרו את הסיפור המלא שלכם, יתארו את העובדים, את המנהלים, בעלי התפקידים, ההיסטוריה שלכם, ציוני דרך בחיי החברה, הערכים שלכם וכדומה. אנו מתמחים בעיצוב גרפי של כל סוגי הספרים והחוברות, עם דגשים שונים, לעסקים השונים. חוברות מוצר, חוברות מותג, הכל בעיצוב גרפי מקצועי ומיומן.

עיצוב ותכנון קופסאות ומארזים ממותגים

אריזה, קופסה או מארז משובחים יכולים לתפוס את העין ולשפר את המכירות בצורה דרמטית. אם אתם מקימים עסק ורוצים למכור, אם יש לכם מוצר טוב אבל עדיין לא תכננתם אריזה מושקעת, הסטודיו שלנו לעיצוב גרפי ישלים עבורכם את כל מה שצריך. אנו מתמחים בעיצוב מושקע של קופסאות ומארזים. נוכל לתכנן ולעצב כל סוג של מארז, עם המיתוג הנכון בשבילכם. את המיתוג ניתן להתאים למוצרים נלווים, לאופי העסק שלכם, לסגנון הרצוי ובהתאמה ללקוחות. ממתקים או בשמים, ציוד משרדי או צעצועים, גדג'טים או כל דבר אחר, עם קופסא ממותגת ומעוצבת, הלקוחות יבחרו ויעדיפו אתכם. 

יש לכם חומרים ומסרים? שירותי הכנה לדפוס ועיצוב

יתכן מאוד שאספתם הרבה מאוד חומרים, צילומים, תכנים, הסברים, מידע, על העסק, הארגון, החברה או התחום המקצועי שלכם. אבל כל החומרים שבעולם לא יוכלו לצוד את העין בצורה מיטבית ללא עיצוב, סדר וארגון. אם יש לכם חומרים או שהתחלתם לארגן את העיצוב אבל אתם צריכים יותר מזה, אנחנו הכתובת שלכם לפתרון המושלם. אנו מתמחים בעיצוב גרפי והכנה לדפוס. נוכל לקבל מכם קבצים או תמונות או איורים, לשפר אותם ולהטמיע אותם בחוברות, ספרים, קטלוגים, לוחות שנה ושלל רחב של מוצרים, פתרונות מיתוג והדפסות.

עיצוב והפקה של כל דברי הדפוס למשרד ולעסק

גט פרינט מתמחים בפתרונות עיצוב, הדפסה ומיתוג לכל צרכי המשרד והעסק. צריכים עיצוב של מדבקה עסקית או מגנטים לפרסום? נוכל לעצב לכם יופי של תוצאות. זקוקים לפליירים מנצחים, יומן או ניירת משרדית מכל גודל? שירותי עיצוב גרפי יבראו לכם עיצוב נהדר בראש שלכם. נוכל לעצב עבורכם אפילו כוסות משקה חד פעמיות למשרד וגם שקיות אריזה. נוכל לעצב לכם דגלי פרסומת וגם שלטים עסקיים מרהיבים ומדהימים ביופיים. לאחר תהליך העיצוב שיבוצע לשביעות רצונכם, נוכל לייצר עבורכם גם את הפתרון המוגמר: בגדים עם הדפסים, פולדרים מעוצבים, כל כמות של לוחות שנה, כרטיסי ביקור, חוברות, מחברות, כוסות נייר, פתרונות לכנסים, לתערוכות, למייצגים. הכל תחת קורת גג אחת, מקצועי, מהיר, בזמן.

עיצוב גרפי | עיצוב לוגו | עיצוב מותג | עיצוב מצגות עסקיות | הפקות דפוס

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי עיצוב גרפי המשלימים את צרכי האינטרנט והעסק שלך, ולעמוד עם עיצוב ההדפס האחר שיש לך במקום. אנו נעבוד אתכם ליצירת לוגואים באיכות גבוהה, כרטיסי ביקור, עלונים, פוסטרים, פליירים או כמעט כל דבר שתוכלו לחשוב עליו כדי לקדם את העסק שלכם.

לפניה למרכז הלקוחות בנושא: הסטודיו לעיצוב גרפי

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

תוכן עניינים

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט
טיפים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

הדפסת מדבקות, מדבקות בגלילים
הדפסת מדבקות

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות
טיפים

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

אריזות איכות
טיפים

אריזות איכות

גט פרינט מתמחים בייצור אריזות איכות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותי ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות השונות

עיצוב אריזות אריזות-קופסאות-קרטון-מעוצבות
טיפים

עיצוב אריזות

לפני התכנון חשוב לבקש מכל לקוח שצריך אריזה דוגמא של המוצר. יש לכך כמה תועלות חשובות. לדוגמא, בצורה כזאת אפשר לדעת מהו המשקל של המוצר. אי אפשר לעצב אריזה עדינה מדי כאשר משקל המוצר גבוה. למוצרים כבדים יש לבצע התאמות שונות לשם כך. בנוסף, חשוב לדעת מהו נפח המוצר. בזכות הניסיון שלנו עם אין ספור אריזות להרבה מאוד עסקים וחברות בענפים שונים, כבר בשלב זה נוכל להעניק תובנות, הערות והצעות ללקוח שמעוניין בכך

עיצוב אריזות וקופסאות בהתאמה אישית
פתרונות דפוס

אריזות קופסאות קרטון מעוצבות

כיום יותר מאי פעם, לא חסרות דרכים לקדם את המותג שלך. הנראות של הלוגו, סכמת הצבעים וכל שאר המאפיינים הוויזואליים שיוצרים את תדמית העסק שלך, מופיעים בעקביות על הניירת המשרדית, באתרי האינטרנט ובמוצרי קידום המכירות השונים שלך. כדי להשלים את התמונה הזו וליצור מערך אחיד אחד שכולו משדר את המותג שלך, אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות למוצרים שלך הן כלי עוצמתי לקידום העסק. כיום יותר מאי פעם אין גבול לאפשרויות שעומדות בפניך.

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא