גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

הכנה לדפוס

בין אם אנו מוציאים ספר, חוברות או עלונים לאור ובין אם מדובר בניירת משרדית או אפילו חשבוניות, הכנת הקובץ בפורמט הנכון ובתהליך הנכון לקראת ההדפסה תשפיע באופן ניכר על איכות התוצר שנקבל. כדי ליהנות ממוצרים ברמה הגבוהה ביותר בטכנולוגיות פרינט, חשוב שנכיר לעומק תהליכי הכנה לדפוס ונדאג כי הם מיושמים כמו שצריך. כדי לסייע לך ליהנות מתוצאות אופטימליות שישרתו את המטרות שלך בצורה הטובה ביותר, אספנו כמה מההיבטים החשובים ביותר בהכנה לדפוס.

בין אם אנו מוציאים ספר, חוברות או עלונים לאור ובין אם מדובר בניירת משרדית או אפילו חשבוניות, הכנת הקובץ בפורמט הנכון ובתהליך הנכון לקראת ההדפסה תשפיע באופן ניכר על איכות התוצר שנקבל. כדי ליהנות ממוצרים ברמה הגבוהה ביותר בטכנולוגיות פרינט, חשוב שנכיר לעומק תהליכי הכנה לדפוס ונדאג כי הם מיושמים כמו שצריך. כדי לסייע לך ליהנות מתוצאות אופטימליות שישרתו את המטרות שלך בצורה הטובה ביותר, אספנו כמה מההיבטים החשובים ביותר בהכנה לדפוס.

רזולוציית הדפוס

חשוב שנשמור על רזולוציה גבוהה שתבטיח לנו תמונה חדה וברורה עם גימור איכותי. עם זאת, מומלץ שלא לבחור ברזולוציה גבוהה מדי. ישנו גבול למידת החדות שנוכל להעביר בטכנולוגיות ההדפסה הקיימות וקובץ כבד מדי עשוי להעמיס שלא לצורך על תוכנות העריכה שלנו. חשוב שנתאים את הרזולוציה לגודל ההדפסה. במהלך ההכנה לדפוס, מומלץ לבחון היטב את התמונה בגודל אמיתי בתוכנת העריכה לפני שנשלח להדפסה. באופן כללי, לרוב רזולוציה של עד 300 DPI תספיק בהחלט.

המידות של ההדפסה

שוב שנגדיר מה הממדים שאנו מעוניינים בהם בשלב התכנון הראשוני. ככל שמדובר בפלאיירים בגודל 5A, או בכרטיסי ביקור, סביר להניח שהממדים מוגדרים מראש וברורים. עם זאת, בתוצרים מורכבים יותר כמו קטלוגים, חוברות ועלונים הכוללים קיפול וחלוקה למגוון גדלים משתנים, הדברים עשויים להיעשות מורכבים. חשוב שנוודא שהקובץ שאנו עובדים עמו מוגדר בגודל המתאים וישתלב במדיה הייעודית באופן מדויק. ככל שנגדיר את הגדלים הנחוצים כבר בתחילת תהליך הכנה לדפוס, כך יהיה לנו קל יותר בהמשך.

סוג הנייר בו ייעשה שימוש

כחלק מהכנה לדפוס, חשוב שניקח בחשבון גם את הגימור, המרקם והמשקל של הנייר בו נעשה שימוש. לא כל נייר יתאים לכל משימה. בעוד שעבור ניירת משרדית פשוטה נייר סטנדרטי יתאים לגמרי, עבור פוסטרים וחוברות עדיף שנשתמש בנייר כרום. כיום יותר מאי פעם האפשרויות הן רבות ומגוונות וניתן לשלב תחריטים, תבליטים, ציפויי למינציה, שימוש ב-UV או לכה סלקטיבית ועוד מגוון פתרונות שיהפכו את העבודות המודפסות שלך למזמינות ואיכותיות יותר.

הגדרת שוליים – שלב קריטי בהכנה לדפוס

שילוב שוליים (או "בלידים") במשטח ההדפסה שלך יאפשר לך למנוע חיתוך או קיטוע בתוכן המודפס שלך. זהו מרווח חיוני כדי להבטיח שאנו מקבלים מוצר שלם ללא זליגה של ההדפסה אל מחוץ לגבולות הדף. אם התוצר שלנו כולל קיפולים, נצטרך גם עבורם להגדיר שוליים כדי ליצור רצף ראוי ואסתטי של התוכן המודפס שלנו. תוצרים שונים, ידרשו בלידים בממדים שונים וחשוב שניתן על כך את הדעת.

  • לתוצרים סטנדרטיים בממדי 5A עד 4A נחיל לרוב שוליים בגודל 2 ס"מ.
  • לתוצאים בממדים גדולים יותר כמו כרזות, תיקיות, קלסרים ומחברות גדולות ניתן להחיל שוליים בגודל של כ-1.5 ס"מ.
  • לכרטיסי ביקור, פלאיירים קטנים, תחתיות מודפסות, סימניות ושאר אלמנטים מודפסים בממדים אלו, מומלץ לשמור על שוליים של 0.5 ס"מ לכל הפחות.

הכנת קובץ PDF להדפסה

ייצוא הקובץ שלך לדפוס הוא תהליך פשוט למדי ברוב תוכנות העריכה הגרפית. התוכנות מאפשרות לבצע הכנה לדפוס של קובץ PDF במספר הקלקות, אך כדי שנהנה מהתוצאות האיכותיות ביותר

חשוב שנשים דגש על כמה נקודות:

  • יש לוודא שרזולוציית הקובץ היא גבוהה.
  • מומלץ לא לייצא קובץ PDF מאובטח ומוגן בסיסמה. מדפסות רבות אינן מותאמות להדפסת קבצים מאובטחים ותקלות עשויות לחול בתהליך.
  • יש לוודא כי אנו מחילים את השוליים על פי ההגדרות המקוריות בקובץ הקיים. ברוב המקרים, הן יהיו האידיאליות להכנה לדפוס.

המעבר מתצוגת המסך לפרינט

במהלך בחירת הצבעים לקובץ המודפס שלנו, חשוב שנזכור כי הצבעים עשויים להשתנות באופן ניכר. טווח הצבעים שמציעים מסכים דיגיטליים הוא שונה בתכלית מזה שניתן להגיע אליו עם צירופי גוונים בהדפסה.

עלינו לקחת זאת בחשבון ולא להסתמך על הנראות שאנו רואים על המסך. הדפסות ניסיוניות של כתמי צבע שונים יאפשרו לנו לתרגם את הנראות לפרינט ולקבל מושג טוב יותר על התוצאות שנקבל על התוצר הסופי.

בנוסף, כוונון תוכנת העריכה שלנו להצגת צבעים בפורמט CMYK, שיטת הצבעים הנהוגה במדפסת, במקום RGB, ייתן לנו אפשרות לתכנון נכון יותר התואם את שיטת ההדפסה הפועלת בעולם הדפוס (RGB – הינה שיטה הפועלת על גבי אביזרי תצוגה דיגיטליים כמו מסכים לסוגיהם)

הכנה לדפוס עבור תוצרים מקופלים

בעת הדפסת חוברות, קטלוגים, עלונים מקופלים, הזמנות וכרטיסי ברכה, למשל, נצטרך להכין את היצירה המודפסת שלנו לקראת קיפולים. יש להשתמש בסרגל ובאמצעי סימון כדי לקבוע בדיוק היכן יבוצע הקיפול. תכנון נכון מראש יאפשר לנו ליהנות מתוצאות מדויקות ללא הפתעות מיותרות.

חשוב שניקח בחשבון את עובי הנייר ואת סוגי הציפויים והגימורים שמשולבים בתוצר הסופי. ייתכן שיהיה עליך להתאים את מקומם של הקיפולים על פי עובי הנייר.

לבסוף, חשוב שנבחן את התוצר המוגמר שלנו מנקודת המבט של המשתמש. כיצד התוצר הולך להיפתח ומאיזה כיוון? מה נרצה שיוצג ראשון ומה אחרון? אילו עמודים אנו רוצים לצרף יחד? מענה על כל השאלות הללו יספק לנו מוצר מדויק לצרכים שלנו.

לאחר שבחנו את כל ההיבטים הללו, כל מה שנותר לנו הוא רק לשלוח את הקובץ להדפסה ולהחזיק אצבעות.

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

נייר לדפוס

בתעשיית הדפוס, גודל ומידות נייר הוא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בעת בחירת הנייר המתאים למשימה. מערכת מידות נפוצה אחת היא תקן ISO, הכולל את הגדלים A0 עד A10. גדלים אלו מבוססים על נוסחה מתמטית המבטיחה שכל גודל יהיה פרופורציונלי לאחרות, מה שמאפשר שינוי קנה מידה קל והחלפה. A0 הוא הגודל הגדול ביותר בסדרה והוא נפוץ להדפסה בפורמט גדול, כגון פוסטרים ובאנרים. גדלים A1, A2 ו-A3 משמשים לעתים קרובות להדפסת מסמכים וגרפיקה, בעוד A4 הוא הגודל הסטנדרטי למסמכים ומכתבים משרדיים. הגדלים הקטנים יותר A5 ו-A6 משמשים בדרך כלל להדפסת חוברות, חוברות ומסמכים קטנים אחרים. הבנת גדלי הנייר השונים הזמינים והשימושים בהם יכולה לעזור לך לקבל החלטות מושכלות לגבי הגודל המתאים ביותר לצרכי ההדפסה שלך.

בית דפוס

כדי לגרום לעסק שלך להצליח אתה חייב להסתמך על ספקים מעולים, כאלו שניתן לסמוך עליהם בעיניים עצומות, לא רק שיספקו לך את הסחורות שאתה דורש

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.