הדפסת שילוט לעסקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

צריכים שילוט ומהר? אצלנו מקפידים על איכות גבוהה במיוחד ובמקביל גם על זמני אספקה קצרים ביותר. שלטים לכל סוגי העסקים, לכל מטרה, ממיתוג ועד פרסום, משלטי התראה ועד שלטי הכוונה. למסעדות, לעסקים, למשרדים, לסוכני מכירות ולאנשי ביטוח, לכל סוגי החברות, למוסדות, לבעלי מקצוע. גט פרינט, שילוט לכולם.

מגוון יישומים רחב של שילוט לעסקים לכל צורך ומטרה

גט פרינט מסוגלים לייצר מגוון רחב של שלטים, מכל מיני חומרי גלם. בין היתר נוכל להדפיס על חומרים כגון אלומיניום, PVC, קאפה, אלוקבונד ועוד. על פי המטרה שלכם וגודל השלט, נוכל לייעץ ולהציע את החומר או החומרים שיתאימו לכל פתרון של שילוט שנחוץ לעסק שלכם. אפשר להכין שלטים לכל מטרה שתוכלו להעלות על הדעת.

שלטי איכות לפרסום ולמיתוג

השלט הנפוץ ביותר לעסקים הינו זה שבו מטביעים או מדפיסים בשיטת הדפוס הרצויה את שמו של העסק. זו יכולה להיות חנות צעצועים או דוכן פלאפל, זה יכול להיות משרד של אדריכלית או באסטה קטנה, זו יכולה להיות קליניקה או מעבדה רפואית או חנות לאופניים חשמליים או משרד פרסום – כל אחד מהעסקים הללו וגם עסקים שלא נוכל להזכיר ברשימה זו זקוק לשלט ובו שמו של העסק. בנוסף, מקובל מאוד להזמין שלטים לעסקים שנועדו ליצור מיתוג עסקי מוקפד.

בשלטים למיתוג תוכלו לבקש שנדפיס למענכם את הלוגו החביב עליכם. אם הפרסומאי שלכם המציא עבורכם סיסמת פרסומת קליטה, בשילוב תמונה נאה, תוכלו לעטר את המשרד או העסק שלכם עם שלטים שכאלה. במשרדים טרנדיים אפשר להוסיף שלטים ובהם מדפיסים עיצובים מעולם התוכן של המשרד או הענף שלכם. לפעמים שלט עם משפט הומוריסטי או עם תמונה של קו מוצרים שלכם יהיה במקום וישלים את המיתוג. את השילוט תוכלו למקם מעל חלון ראווה, על דלת המשרד, בבניין המשרדים, מול המעלית, על קירות מרכזיים בחלל העבודה, ככרזות ענק ליד דלפק הקבלה בכניסה וכדומה.

נפיק עבורכם שלטי בטיחות, הנחיה והסבר

סוג נוסף של שילוט לעסקים מאפשר לכם להעניק הסברים, לספק הוראות או הדרכות בדיוק במקום הנכון. אנו יכולים להדפיס עבורכם שלטים על מגוון חומרים ומשטחים שעליהם תוכלו לעביר מסרים של בטיחות. למשל, שלטי הכוונה ליציאת החירום, שלטי הכוונה למתקני כיבוי אש ניידים. שלטי הכוונה יוכלו לכלול חיצים המפנים לעבר מטבחון או שירותים, לעבר מחלקות שונות או אגפים. שלטי הסבר יכולים לתאר סמוך לכל משרד אילו בעלי תפקידים נמצאים כאן, מהם שעות הפעילות וכיצד ניתן ליצור קשר בדרכים נוספות (כגון טלפון נייד או מייל). במסעדה ניתן להתקין שלטים עם צילומים של מנות נבחרות וניתן גם להציב על השולחנות שלטים קטנים המתארים את מנת היום או ספיישלים. אם לעסק שלכם דרוש שילוט חווייתי, שלטים לבטיחות, שלטי חיצים להכוונה, שלטים עם אייקונים מודרניים או כל פתרון אחר, ספרו לנו על כך ונוכל להפיק זאת עבורכם.

האפשרויות והיתרונות של הדפסה על קאפה

קאפה הינו חומר קל משקל ונוח לעבודה, ניתן להדפיס עליו בקלות שלטים דקורטיביים ואפילו תמונות. כפתרון מוקצף שמיוצר במידות מגוונות, ניתן להזמין הדפסה על לוחות עבים או דקים, בגודל בינוני, גדול ואפילו גדול מאוד. הדפסה על קאפה תתאים מאוד בתור שילוט לעסקים שרוצים יותר מאשר כרזות פשוטות וזולות למראה. למרות שעלות יצירת קאפה מודפסת איננה גבוהה במיוחד, התוצאה נראית מקצועית, מרהיבה ואסתטית. ניתן להקנות לתמונה מסוג זה אופי מרשים, עם אפשרות להדבקה של חומרים שונים על גבי המשטח. מעל משטח שכזה ניתן להדפיס תמונות, תצלומים ושלטים מכל סוג שהוא. מתאים גם לתמונת שלט גדולת ממדים במשרד ובעסק וגם לתמונות נוף או ייצוגים פרסומיים. כל מה שצריך זה רק לבחור את העיצוב המתאים. אך שילוט לעסקים על קאפה זו רק אפשרות אחת מיני רבות. גט פרינט יכולים ליצור עבורכם אפשרויות שילוט רבות נוספות, על חומרים מחומרים שונים לבחירתכם.

שילוט חזק עמיד ויציב במיוחד, הדפסה על אלוקבונד

אצלנו, הדפסה על קאפה יכולה להתבצע במהירות הבזק. אולם גם הדפסה על גבי שילוט עמיד וחזק אף יותר נוכל לבצע, ומהר. שמעתם על החומר שנקרא אלוקבונד? הדפסה על אלוקבונד זו הדפסה על גבי משטח חזק, רב שכבתי שאפשר לחבר ולתלות בכל מקום, בעסק או בסביבתו. מדובר על חומר שעשוי שכבות, הן פלסטיק והן אלומיניום. התוצאה היא שלט קל יחסית אך גם קשיח ביותר. ניתן להזמין שלל גדלים של שילוט מסוג זה, המשולבים עם הדפסה באיכות גבוהה. תוכלו לבחור צבעים, צורות, משפטים, סמלים, אייקונים וכל דבר שרק רוצים. את השלט הזה אפשר לחבר עם ברגים, לקדוח למקום הרצוי או להצמיד לתשתית קיימת.

מה זה אומר הדפסה על PVC

חומר נוסף שיכול להתאים להדפסת שלטים לעסקים הוא PVC. חומר גלם קשיח שניתן לייצר בכל מיני עוביים ושלל גדלים, בהתאם לגודל השלט הרצוי. מדובר על שלט מחומר פלסטי עמיד, שמתאים גם לתנאי פנים וגם לתנאי חוץ (עמיד לקרינת שמש וגם עמיד בפני רטיבות). הדפסה על PVC ניתן לבצע בשלל טכניקות, בהתאם למכונות הדפוס הנבחרות. למשל, ניתן ליצור הדפסי שלטים ישירות על החומר עצמו. אפשרות אחרת היא להדפיס על גבי מדבקות איכותיות אשר מיישמים לאחר מכן על משטח ה-PVC.

הדפסה על פרספקס

שלטים ותמונות מבריקים יכולים להחיות כל מסר. באמצעות הדפסה על פרספקס משיגים תוצאה נהדר מכמה סיבות. קודם כל, זהו חומר מבריק ביותר ונראה כמו זכוכית שזה עתה הוברקה במטלית מיוחדת. יחד עם זאת, החומר הרבה יותר קל משקל וגם לא יכול להתרסק או להיסדק כמו זכוכית. ניתן לתלות שלט או תמונה מסוג זה באמצעות מסמר או בורג, אין צורך בהמון קידוחים או מתקני תליה יקרים. בזכות האיכות המבריקה, התוצאה נראית יוקרתית באופן שמתאים גם לעסקי היוקרה ממש כפי שמתאים למוזיאונים ולגלריות נבחרות. והבשורה המודרנית, כבר לא חייבים להסתפק בהדפסה על מדבקות שלאחר מכן מדביקים על הפרספקס. כיום קיימת הטכנולוגיה שמדפיסה ישירות על החומר כך שהתוצאה מתקבלת ללא שום פשרות.

שילוט ומיתוג ישירות על הקיר

על מנת לשדרג את עיצוב המשרד, להעביר מסר אפקטיבי או ליצור מיתוג חזק אפשר כיום לבצע הדפסה שנראית כמו עיצוב מושקע, ישירות על הקיר. את התוצאה הזאת לא צריכים לבצע בחברה קבלנית ולא צריכים להזמין קירות גבס מעוצבים ויקרים. כל מה שצריך זה להזמין הדפסה על מדבקות וטאפטים. ניתן לייצר כיום טאפטים איכותיים במיוחד, בצבע או שחור לבן, מט או מבריק.

את המדבקות או הטאפטים מדבקים בכל מקום שרוצים, קיר, דלת, רהיט וכדומה. ניתן להזמין מדבקות חזקות במיוחד, עם עמידות לשנים ארוכות. ואם רוצים לשנות את העיצוב, אפשר להסיר את הטאפט ולהחליף אותו מתי שנדרש. זה מתאים לעסקים שרוצים לפרסם מוצרים משתנים או לתאר פריטים עונתיים או מסרים מתחלפים.

זקוקים לפתרון של מיתוג, שילוט, הדפסה והכל ברמה הגבוהה ביותר? כל הפתרונות שלכם, במקום אחד – גט פרינט, קבלו כל הדפסה רצויה ומהר.

לפניה למרכז הלקוחות בנושא: הדפסת שילוט לעסקים

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט
טיפים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

הדפסת מדבקות, מדבקות בגלילים
הדפסת מדבקות

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות
טיפים

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

אריזות איכות
טיפים

אריזות איכות

גט פרינט מתמחים בייצור אריזות איכות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותי ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות השונות

עיצוב אריזות אריזות-קופסאות-קרטון-מעוצבות
טיפים

עיצוב אריזות

לפני התכנון חשוב לבקש מכל לקוח שצריך אריזה דוגמא של המוצר. יש לכך כמה תועלות חשובות. לדוגמא, בצורה כזאת אפשר לדעת מהו המשקל של המוצר. אי אפשר לעצב אריזה עדינה מדי כאשר משקל המוצר גבוה. למוצרים כבדים יש לבצע התאמות שונות לשם כך. בנוסף, חשוב לדעת מהו נפח המוצר. בזכות הניסיון שלנו עם אין ספור אריזות להרבה מאוד עסקים וחברות בענפים שונים, כבר בשלב זה נוכל להעניק תובנות, הערות והצעות ללקוח שמעוניין בכך

עיצוב אריזות וקופסאות בהתאמה אישית
פתרונות דפוס

אריזות קופסאות קרטון מעוצבות

כיום יותר מאי פעם, לא חסרות דרכים לקדם את המותג שלך. הנראות של הלוגו, סכמת הצבעים וכל שאר המאפיינים הוויזואליים שיוצרים את תדמית העסק שלך, מופיעים בעקביות על הניירת המשרדית, באתרי האינטרנט ובמוצרי קידום המכירות השונים שלך. כדי להשלים את התמונה הזו וליצור מערך אחיד אחד שכולו משדר את המותג שלך, אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות למוצרים שלך הן כלי עוצמתי לקידום העסק. כיום יותר מאי פעם אין גבול לאפשרויות שעומדות בפניך.

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print