הדפסת מדבקות - גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים - Get Print

קבלו הצעת מחיר מהירה

מדבקות מעוצבות הן בין אמצעי השיווק הפופולריים, יעילים והזולים ביותר עבור עסקים וחברות. בין אם המדבקות מיועדות למוצרי החברה, לצרכים תעשייתיים או להפצת חומר פרסומי כמו סטיקרים עשויים PVC, זו דרך נפלאה למשוך את העין, לבלוט מעל המתחרים ולמתג את העסק.

הדפסת מדבקות ממותגות נפוצה בקרב תחומי תעשיה שונים, ביניהם ענף המזון והמשקאות, ענף הטואלטיקה והקוסמטיקה, ענף הפרמצטיקה, ענף הכימיקלים ועוד.

פרט לסימון מוצרים באמצעות תווית ממותגת, שנועדה למשוך את העין של הצרכן ולגרום לו להעדיף את המוצר על פני המתחרים הנוספים במדף, המדבקות משמשות מבחר עסקים וחברות לצרכים שונים ומגוונים:

הטכנולוגיות המתקדמות בענף הדפוס מאפשרות כיום להדפיס מדבקות בכל גודל וצורה לפי דרישת לקוח ובמבחר צבעים באיכות גבוהה. מדבקות נייר, פוליאסטר או PVC ניתן להדפיס בעזרת שטנץ בגדלים ובצורות שונות (עגולות, מרובעות, אליפטיות וכדו') או באמצעות חיתוך דיגיטלי, שנעשה בהזמנה אישית לפי העיצוב שהלקוח מבקש.

גם גימורים והשבחות ניתן לבצע על גבי המדבקות, ובכך לשפר את נראותן ואיכותן ולהעניק להן מראה מושך ויוקרתי, נועז או מקורי, שלא ניתן להתעלם ממנו.

הודות לדפוס הדיגיטלי ניתן להדפיס גם בכמויות קטנות ובינוניות, וכך הלקוח אינו מחוייב בהזמנה של מאגר גדול יותר מכפי שנחוץ לו, ונחסכים לו הוצאות מיותרות ומקום אחסון.

מדבקות נייר – מדבקות נייר משמשות למגוון שימושים, ופרט לעסקים וחברות נפוץ להשתמש בהן גם במשרדים, עמותות ובבתי ספר. מדבקות הנייר לא מוגנות מפני רטיבות, ומרגע הדבקתן לא ניתן להסירן, ולכן הן יעילות במיוחד לשימושים חד פעמיים או להפצת אירוע או מטרה חשובה.

מדבקות פוליאסטר – מדבקות אלו נחשבות לאמידות יותר בזכות שלל תכונות מיוחדות, ביניהן עמידות בפני טמפרטורות גבוהות, יציבות ועמידות בפני תנאי מזג אוויר משתנים, עמידות בפני מים ולחות גבוהה. הודות ליתרונות הללו מדבקות פוליאסטר נפוצות בשימוש תעשייתי ולצורך סימון ומיתוג סוללות, מנועים, מצברים, מגני מסך לטלפונים סלולריים ועוד. הודות לעמידותם בפני כימיקלים וקרניים אולטרא – סגוליות, הן נפוצות בשימוש גם בענף הקוסמטיקה והטואלטיקה.

מדבקות ויניל/ מדבקות PVC – מדבקות הפלסטיק עמידות לאורך שנים רבות, גם בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ואינן ניתנות לקריעה. הן נפוצות בשימוש בענף הקוסמטיקה ולשימוש בחלונות ראווה. המדבקות הללו מגיעות בצבע שקוף או לבן, וניתן להדפיס עליהן במגוון צבעים.

מדבקות ברקוד – מדבקות אלו נפוצות בשימוש בתעשיות שונות, בחנויות ספרים, בספירות מלאי, במחסנים לוגיסטיים ועוד.

מדבקות בגליליםהדפסת מדבקות בגלילים מתאימה לשימושים שונים, ביניהם הדבקה סדרתית ואוטומטית, הדבקת תוויות על גבי מוצרים ומארזים.

 

כיצד בוחרים את סוג המדבקות שנכון לעסק שלכם?

מדבקות בגלילים הן מוצר רב תכליתי,  אך כדי להפיק מהן תועלת מרבית, כדאי לבחון למה המדבקות מיועדות, על גבי מה הן יודבקו ומה המסר שהן נועדו להעביר. הנה כמה יתרונות של סוגי מדבקות שונים, שעשויים להשפיע על החלטתכם באשר למדבקות בגלילים שתבחרו עבור העסק שלכם:

  1. מדבקות שקופות בגלילים

     – כתוויות אריזה הן פשוט מושלמות. הן תמיד נראות נהדר, ונותנות כבוד למוצר עם מראה נקי, מינימליסטי ואלגנטי. מדבקות שקופות גורמות למוצרי מדף לבלוט על פני המוצרים המתחרים, ושימושיות מאוד בתחום הקוסמטיקה, הטואלטיקה, המזון ועוד. בשל השקיפות שלהן, מדבקות שקופות ברורות גורמות ללוגואים לבלוט ובהדבקתן על כלי זכוכית הן מאפשרות לראות את התוכן שמצוי בכלים. – מדבקות עמידות – מדבקות עמידות בפני שחיקה, מים, חום, שמן, כימיקלים וקרינה מאפשרות שימוש ארוך טווח גם בתנאי קיצון, ושומרות על מראה אסתטי ונקי לאורך שנים רבות הודות לחומרים איכותיים ודבק חזק, ששומר על המדבקה במקומה. עוד על מדבקות בגלילים

  2. מדבקות כסף או זהב

     – מוצרי פרימיום דורשים מיתוג מיוחד ומדבקות מיוחדות. מדבקות כסף ומדבקות זהב הופכות כל מוצר ליוקרתי יותר וקשה מאוד להתעלם מהן. הן עמידות בפני שחיקה, מים, טמפרטורות קיצוניות, קרינה וכימיקלים ומבטיחות מראה ייחודי, אלגנטי ועילאי.
  3. מדבקות עם חיתוך צורני

     – עד לפני מספר שנים היה נהוג לחתוך את המדבקות בשטנץ. השטנץ מצריך הכנת מבלט שאורכת זמן רב, דורשת ניסיונות רבים בכדי להגיע לחיתוך המבוקש, והיא לא מאפשרת חיתוכים מיוחדים. היום, הודות למכונות חיתוך מיוחדות, ניתן לבצע חיתוכים צורניים לפי כל עיצוב שנדרש. החיתוכים הצורניים מאפשרים לכל לקוח להדפיס מדבקות בצורה של הלוגו או לשלב חיתוכים מעניינים שגורמים לכל מוצר שעליו מודבקת המדבקה לבלוט ולמשוך את העין.

מחירון אטרקטיבי במיוחד להדפסת מדבקות מכל סוג כולל מדבקות בגלילים

אספקה מהירה, מדבקות נייר, פוליאסטר, PVC, ויניל ואחרים

גט פרינט | דפוס מצוין לעסקים | GET PRINT

מדבקות מעוצבות והדפסת מדבקות הן בין אמצעי השיווק הפופולריים, יעילים והזולים ביותר עבור עסקים וחברות. 

בין אם המדבקות מיועדות למוצרי החברה, לצרכים תעשייתיים או להפצת חומר פרסומי כמו סטיקרים עשויים PVC.

זו דרך נפלאה למשוך את העין, לבלוט מעל המתחרים ולמתג את העסק.