הדפסת מדבקות - גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים - Get Print
גט-פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

הדפסת מדבקות בגלילים

הדפסת מדבקות בגלילים היא כלי שיווקי ומיתוגי אדיר, שכל עסק יכול למצוא בו שימוש ולהפיק ממנו יתרונות רבים. הדפסת מדבקות בגלילים עם טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות שימוש במגוון חומרים עמידים, איכותיים ובעלי תכונות שונות, הדפסה איכותית ואף חיתוכים צורניים, המדבקות של העסק שלך עומדות להיות סימן ההיכר שלו.

מדבקות בגלילים מעניקות מגוון יתרונות פרקטיים עבור העסק שלך. בין אם שטח האחסון שלך מצומצם או שאתה מייצר בהיקף רחב מוצרים שונים וזקוק להדבקה סדרתית ואוטומטית על גבי מוצרים או מארזים, מדבקות בגליל הן פתרון מושלם עבורך.

אילו סוגי מדבקות ניתן להדפיס בגלילים ?

 1. מדבקות נייר – מדבקות נייר הן המדבקות הפשוטות ביותר. את מדבקות הנייר לא ניתן להסיר מרגע שהודבקו, ומן הסתם, הן אינן עמידות בפני רטיבות או טמפרטורות גבוהות. הן יעילות במיוחד לשימושים חד פעמיים או לשיווק אירוע והפצתו.
 2. מדבקות פוליאסטר – מדבקות אלו עמידות הן בפני מים ולחות גבוהה והן בפני טמפרטורות גבוהות. הן נפוצות בשימוש בתעשיית הסוללות, המנועים, המצברים, מגנים לטלפונים סלולריים ועוד. כמו כן, מדבקות פוליאסטר עמידות גם בפני קרינה אולטרא – סגולית וכימיקלים שונים, ולכן יעילות גם לענף הטואלטיקה והקוסמטיקה.
 3. מדבקות ויניל – קרויות גם מדבקות PVC, ומתאפיינות בעמידות גבוהה במיוחד בתנאי מזג אוויר קיצוניים. הן לא ניתנות לקריעה ונפוץ להשתמש בהן בתעשיית הקוסמטיקה. מדבקות ויניל מגיעות בצבע שקוף או לבן, וניתנות להדפסה במגוון צבעים.
 4. מדבקות ויניל מתפרק – מדבקות מסוג זה מאוד קשות להסרה, כיוון שברגע שמנסים לקלף אותן הן מתפוררות. השימוש בהן נפוץ בחברות אלקטרוניקה, חברות מסחריות שונות ועוד.
 5. מדבקות פוליפרופילן – מדבקות פוליפרופילן מתאפיינות בעמידות גבוהה בסביבה לחה, ולכן יעילות במיוחד עבור מוצרים שמאוחסנים בקירור או בהקפאה, וכן למוצרי טואלטיקה שממקמים בחדרים רטובים.
 6. מדבקות אלומיניום – מדבקות אלומיניום מתאפיינות בעמידות גבוהה במיוחד לתנאי קור וחום קיצוניים ולסביבה שמצויים בה כימיקלים. המדבקות הללו מאושרות בתקן צבאי, ומשמשות למוצרי אלקטרוניקה ולמוצרים צבאיים.
הדפסת מדבקות בגלילים
הדפסת מדבקות בגלילים

כיצד בוחרים את סוג המדבקות שנכון לעסק שלכם?

מדבקות בגלילים הן מוצר רב תכליתי,  אך כדי להפיק מהן תועלת מרבית, כדאי לבחון למה המדבקות מיועדות, על גבי מה הן יודבקו ומה המסר שהן נועדו להעביר. הנה כמה יתרונות של סוגי מדבקות שונים, שעשויים להשפיע על החלטתכם באשר למדבקות בגלילים שתבחרו עבור העסק שלכם:

 1. מדבקות שקופות בגלילים – כתוויות אריזה הן פשוט מושלמות. הן תמיד נראות נהדר, ונותנות כבוד למוצר עם מראה נקי, מינימליסטי ואלגנטי. מדבקות שקופות גורמות למוצרי מדף לבלוט על פני המוצרים המתחרים, ושימושיות מאוד בתחום הקוסמטיקה, הטואלטיקה, המזון ועוד. בשל השקיפות שלהן, מדבקות שקופות ברורות גורמות ללוגואים לבלוט ובהדבקתן על כלי זכוכית הן מאפשרות לראות את התוכן שמצוי בכלים. – מדבקות עמידות – מדבקות עמידות בפני שחיקה, מים, חום, שמן, כימיקלים וקרינה מאפשרות שימוש ארוך טווח גם בתנאי קיצון, ושומרות על מראה אסתטי ונקי לאורך שנים רבות הודות לחומרים איכותיים ודבק חזק, ששומר על המדבקה במקומה.
 2. מדבקות כסף או זהב – מוצרי פרימיום דורשים מיתוג מיוחד ומדבקות מיוחדות. מדבקות כסף ומדבקות זהב הופכות כל מוצר ליוקרתי יותר וקשה מאוד להתעלם מהן. הן עמידות בפני שחיקה, מים, טמפרטורות קיצוניות, קרינה וכימיקלים ומבטיחות מראה ייחודי, אלגנטי ועילאי.
 3. מדבקות עם חיתוך צורני – עד לפני מספר שנים היה נהוג לחתוך את המדבקות בשטנץ. השטנץ מצריך הכנת מבלט שאורכת זמן רב, דורשת ניסיונות רבים בכדי להגיע לחיתוך המבוקש, והיא לא מאפשרת חיתוכים מיוחדים. היום, הודות למכונות חיתוך מיוחדות, ניתן לבצע חיתוכים צורניים לפי כל עיצוב שנדרש. החיתוכים הצורניים מאפשרים לכל לקוח להדפיס מדבקות בצורה של הלוגו או לשלב חיתוכים מעניינים שגורמים לכל מוצר שעליו מודבקת המדבקה לבלוט ולמשוך את העין.

השבחות הדפסה מדבקות בגלילים

טכנולוגיות מתקדמות בעולם הדפוס מאפשרות להדפיס מדבקות עם גימורים מיוחדים, שנותנים לכל מדבקה עוד אלמנטים עיצוביים ופרקטיים שלא ניתן להתעלם מהן. בין אם זו לכה סלקטיבית, הבלטה או הטבעת פויל שנותנות מראה מרשם, יוקרתי או מדליק ובין אם זו השבחה פשוטה כמו למינציה שנועדה לשמור על איכות המבקה לאורך זמן, עולם ההשבחות הוא עשיר, וגם המדבקות שלכם לעסק יכולות ליהנות ממנו.

באילו שיטות מתבצעת הדפסה מדבקות בגלילים?

 1. הדפסת פלקסו – בשיטת פלקסו, שנחשבת למסורתית בתחום הדפסת במדבקות בגלילים, נדרש לצרוב את המידע כך שיבלוט על גבי גלופה פלסטית. אף על פי שזו השיטה הוותיקה ביותר , היא מתפתחת גם כיום, והודות למכונות בלט חדישות היא מצליחה להביא לתוצאות איכותיות מאוד.
 2. הדפסת לטרפרס – שיטת לטרפרס דומה לפלקסו, אך בזכות שיטת דפוס בלט חדשנית יותר, היא מגיעה לרמות צפיפות גבוהות יותר, וכך מבטיחה איכות הדפסה טובה יותר.
 3. הדפסת אופסט – השימוש במכונות דפוס אופסט עבור מדבקות בגלילים מאוד פופולרי ומתאים להדפסות צבע בכמויות בינוניות וגדולות.
 4. הדפסת דיגיטל – הדפסה דיגיטלית היא השיטה המתקדמת והחדשנית ביותר שיש כיום בעולם הדפוס הן עבור הדפסת מדבקות בגלילים והן עבור הדפסת ניירות בכלל. כיום מרבית ההדפסות נעשות בשיטה הדיגיטלית, שנחשבת לחסכונית וירוקה יותר, כיוון שהיא אינה מצריכה הזמנת מינימום של הדפסות, ומתאימה לכל כמות נדרשת. כך הלקוח לא נשאר עם מלאי במחסן, שזה למעשה כסף שיושב לו על המדף, ולא מתבזבז נייר מיותר שלא נעשה בו שימוש. ההדפסה הדיגיטליתמעבור מדבקות בגלילים מעניקה איכות גבוהה ביותר והיא מאפשרת שילוב של מידע משתנה ללא הצורך בגלופות. כאמור, קיימות גם מכונות לחיתוך דיגיטלי שמאפשרות חיתוכים צורניים בכל עיצוב שרוצים.
 5. הדפסת משי – הדפסה מדבקות בגלילים בשיטה זו מומלצת כשנחוצות מדבקות שעמידות בתנאי שטח משתנים, בטמפרטורות קיצוניות וכדו'.

הדפסות דיגיטליות – הדפסת מדבקות בגלילים – אינדיגו (איכות מעל הכל)

 1. הדפסה מדבקות בגלילים בצבע מלא ועשיר ללא צורך בגלופות
 2. עלויות הדפסה נמוכות עבור מדבקות באופ יחסי
 3. הדפסה של סדרת מדבקות משתנה, מידע משתנה לכמויות קטנות עד בינוניות
 4. השיטה מתאימה במיוחד לחברות פארמה, קוסמטיקה, מאפיות, חברות מזון, יצרני יינות ועוד.
 5. הדפסה מדבקות בגלילים על גבי פוליפרופילן, מדבקות בטחוניות מתפוררות, מדבקות פוליאסטר, ויניל, נייר ועוד.
 6. הצבעים בשיטת ההדפסה הזו עמידים בפני מים, לחות, חום, קור ותנאי חוץ נוספים, הם עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר וידידותיים לסביבה.
 7. ההדפסה יעילה גם להדפסת מדבקות ברקוד ונתונים משתנים.

אז הדפסת מדבקות בגלילים:

כיום יש המון טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לכל עסק וחברה להדפיס מדבקות מיוחדות, שיבליטו את העסק שלהם, יגרמו למוצרים שלהם לבלוט מן המדף ולתפוס את העין של הלקוח הפוטנציאלי.

פרט ליתרונות בעיצוב המדבקות הללו הן מבחינת ההשבחות והן מבחינת הגימורים והחיתוכים שמתאפשרים, החומרים מהן ניתן לייצר מדבקות מעניקים יתרונות יחודיים לכל סוג. מעמידות בתנאי חוץ משתנים, טמפרטורות קיצוניות, כימיקלים ועוד, דרך מדבקות עם מידע משתנה שניתן לכתוב עליהן ועד למדבקות שלא ניתן להסירן. בחירת המדבקות נעשית בהתאם לצורך ולבחירת הלקוח, ולכל צורך עולם הדפוס מציע כיום מגוון פתרונות.

הדפסת מדבקות בגלילים היא שיטה נהדרת עבור מי שמבקש סדרת מדבקות לייצור מסחרי, להדבקה אוטומטית או סדרתית וכמובן עבור מי שמבקש לחסוך במקום אחבון של מדבקות העסק שלו.

בגט פרינט מתמחים בהדפסה מדבקות בגלילים במגוון רחב של אפשריות ופתרונות עם השבחות וגימורים לפי דרישה. אתם מוזמנים ליהנות ממוצרים באיכות הגבוהה ביותר והדפסה שתשרת את העסק שלכם הן מבחינה פונקציונלית, הן מבחינה מיתוגית והן מבחינה שיווקית.

עוד על הדפסת מדבקות בגלילים

לפניה למרכז הלקוחות בנושא: הדפסת מדבקות בגלילים

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

תוכן עניינים

פעולות נוספות:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

גט פרינט - בית דפוס אישי מנצח לעסקים וחברות Get Print
טיפים

מידות נייר לדפוס

בדרך כלל אחד השלבים הראשונים כשיוצאים לביצוע עבודות דפוס, הוא בחירה או החלטה על גודל הנייר של התוצר הסופי (כתוצאה מהחלטת גודל המוצר הסופים, יבצע

גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הסטודיו לעיצוב גרפי

יתכן מאוד שאספתם הרבה מאוד חומרים, צילומים, תכנים, הסברים, מידע, על העסק, הארגון, החברה או התחום המקצועי שלכם. אבל כל החומרים שבעולם לא יוכלו לצוד את העין בצורה מיטבית ללא עיצוב, סדר וארגון. אם יש לכם חומרים או שהתחלתם לארגן את העיצוב אבל אתם צריכים יותר מזה, אנחנו הכתובת שלכם לפתרון המושלם.

אריזות-גמישות-doypack בית דפוס לעסקים גט פרינט
פתרונות דפוס

אריזות גמישות Flexible Packaging

אריזות גמישות או Flexible Packaging הן בדיוק הסיפור  בו הרצון שלנו כיצרנים וכמשתמשים לקבל מוצר מוגמר ארוז באופן מדויק ומאד ומאד אסטטי אך גם פרקטי

ייצור-שקיות-נייר-ממותגות גט פרינט
פתרונות דפוס

שקיות נייר ממותגות

שקיות נייר ממותגות הן רובד משמעותי בחווית הלקוח. באמצעות השקית, המיתוג שלכם ממשיך להדהד למשך תקופה ארוכה של שימוש. מגוון רב של שקיות נייר בגדלים

ייצור אריזות קופסאות קרטון ממותגות מעוצבות
פתרונות דפוס

קופסאות ואריזות

מוצרי אריזה מקצועיים מבדילים את המוצרים שלך מהמתחרים ומעצבים את האופן שבו הלקוחות תופסים את המותג שלך, ולכן  מציאת פתרונות האריזה הנכונים לעסק היא קריטית

פלאיירים---הדפסת-פלאיירים-A5---גט-פרינט-דפוס-לעסקים-Get-Print
פתרונות דפוס

פליירים

פליירים תמיד היו בין אפיקי הפרסום הפופולריים והוותיקים ביותר, ודווקא בעידן הדיגיטלי עסקים מקומיים שמבקשים ליצור מודעות גבוהה ולבלוט או חברות ענק שמשיקות מוצר חדש