הדפסת לוחות שנה דפוס גט פרינט

זה שוב הזמן של השנה, ועונת הקלנדרים כאן. אם אתה רוצה לקדם את העסק שלך ולכוון אותו על דפוס צמיחה כלפי מעלה, קידום ופרסום הם הכרח עסקי. מה שיכול להפריד את המסר שלך מהמתחרים שלך הוא הדפסת לוחות השנה הממותגים שלך עם עיצוב טרנד וטוויסט ייחודי, מה שהופך את המסר העסקי שלך לבלוט בקהל. בנוסף, זוהי דרך לשמור על קשר עם מאגר הלקוחות שלך, כמו גם להשתמש בהדפסת לוחות שנה ככלי למשוך לקוחות חדשים.

יש כל כך הרבה יתרונות בהדפסת לוחות שנה ממותגים ושימוש בהם ככלי שיווקי עבור החברה שלך. על ידי שימוש ביומנים ממותגים, אתה יוצר מודעות למותג, מוציא את המסר שלך לגבי המוצרים והשירותים שלך ובכך אתה משתמש בכלי שמפרסם במשך שנה שלמה.

במקום להעניק ללקוחותיך מתנה יקרה לסוף השנה, שם עלול לשכוח את זהות הנותן, מדוע לא לתת ללקוח שלך לוח שנה אשר יהיה ממותג למעשה עם המותג שלך ואשר יקנה לך שטחי פרסום במשך 12 החודשים הקרובים, איפה שאתה רוצה את זה, על קיר הלקוח שלך.

הדפסת לוחות שנה דפוס גט פרינט
הדפסת לוחות שנה דפוס גט פרינט

 

13 סיבות מדוע לוחות שנה ממותגים הם כלי שיווקי נהדר

 1. הדפסת לוחות שנה הם כלים שיווקיים משמעותיים

לוחות השנה משמעותיים ומוערכים יותר בהשוואה לדוא"ל או לשיחות קרות; למעשה, מדובר במוצרים שאנשים משלמים עליהם. לוחות שנה מודפסים יוצרים קמפיין שיווקי שהלקוחות שלך יוכלו ליהנות ממנו באופן אישי.

 1. הדפסת לוחות שנה הם חסכוניים

ההשקעה הראשונית הנדרשת להדפסת לוחות השנה עשויה להיראות גדולה יותר מכמה חומרים שיווקיים אחרים, אך קחו בחשבון את העלות לצפייה. נניח שאתה מדפיס 1,000 לוחות שנה לקיר בעלות של R2,500. אם 1,000 אנשים מתייחסים 365 הימים בשנה שלך, 365,000 צפיות בעלות של פחות מאחוז אחד לצפייה! אפילו שיווק דיגיטלי לא יכול להתחרות בזה.

 1. שימושי לניהול רישום אישי

כולם משתמשים ביומנים כדי לעקוב אחר הימים העמוסים והאירועים המיוחדים שלהם; ומכיוון שיומנים מועילים, הלקוחות שלך יציגו אותם לתצוגה. רוב האנשים יתייחסו ליומנים שלהם מדי יום ויחשפו אותם למותג שלכם בכל ימות השנה, מה שהופך אותו לקמפיין שיווקי יעיל.

 1. לוחות השנה מושכים את העין

לוח שנה מעוצב היטב יכול להתחבר ללקוחות שלך. העיצוב של לוח השנה שלך לא אמור לשווק רק את המוצרים והשירותים שלך; עליו לכלול תמונות או איורים אופנתיים, הרלוונטיים לעסק שלך, אך יוצרים את לוח השנה שלך את העיניים בחדר.

 1. לוחות שנה הם סוג מצטיין של מיתוג

מכיוון שפעמים רבות מפנים אליהם מדי יום (ולעיתים אף יותר) ומשמשים לניהול רשומות, לוחות השנה הם כלי מיתוג יוצא דופן. הלקוחות שלך צריכים לראות את שם העסק והלוגו שלך בכל פעם שהם מסתכלים על היומנים שלך, כך שאתה החברה הראשונה שעולה בראש כאשר הם זקוקים לשירות או למוצרים שאתה מספק.

 1. לוחות השנה מקדמים ראות בתדירות גבוהה לאורך השנה

לא רק שה לוחות השנה מייצרים מודעות מובהקת למותג, הם מציגים הזדמנויות לשיווק כל השנה. על מנת להבטיח שמוצג לוח השנה של הקירות שלך, עליך לוודא שהוא מסתיים כראוי עם חישוקי לוח שנה, זה מבטל הקלטות ותקלות מכוערות ומונע דפנות פינות.

 1. הזדמנות להיות משווק ציפורים מוקדמות

חברות רבות רצות מאוחר ואינן חושבות על שיווק לוח שנה עד סוף נובמבר או לפעמים אפילו בדצמבר, אך אתה יכול להתחיל בראש מהנפקת לוחות שנה מוקדם, לעזור לך לנצח את המתחרים ולהבטיח שהשירותים שלך הם היומנים הראשונים המעטרים את קירות הלקוחות שלך.

 1. קל להפצה

אתה יכול להפיץ לוחות שנה לקהל יעד ממוקד, למסור אותם ללקוחות במתחם שלך, לבקר אצל לקוחותיך באמצעות לוחות שנה היוצרים פגישה אחת על אחד ומכניסים עסקים שאפשר לפספס, או להציב אותם במיקומים אסטרטגיים עבור לקוחות פוטנציאליים לתפוס ולהשתמש בבית או במקום העבודה שלהם.

 1. אתה יכול להשתמש ביומנים כדרך להפצת חומר שיווקי חשוב אחר

ניתן להמציא בקלות קטלוגים, כרטיסי ביקור, עלונים, ספרי דוגמיות ופרופילי חברה באמצעות לוחות שנה, מה שמגדיל את מספר חומרי השיווק שלקוחותיך עומדים לרשותך, וחושף אותם לידע מקיף יותר אודות החברה שלך.

 1. אפשר לשיווק ממוקד

על ידי מיקוד ללקוחותיכם תוכלו למקסם את החזר ה- ROI של לוח השנה. הוצאת יומנים לרשימת לקוחות סלקטיבית יותר, חלוק אותם רק ללקוחות הטובים ביותר שלך, או מקם אותם במיקומים אסטרטגיים בהם לקוחותיך מתרחשים.

 1. לוחות השנה מאפשרים לך להדגיש את האירועים שלך

מתוכננים בימי מופע מיוחדים לשנה שלאחר מכן? או שתכנן מראש מוצרים ומבצעים לשירות והדגש אותם ביומנים שלך כך שהוא כבר מסומן בלוח השנה עבורם.

 1. ניתן להדפיס לוחות שנה לקירות ושולחנות עבודה

שקול היכן שהסביר ביותר שהלקוח שלך משתמש הכי הרבה ביומנים שלהם, ואז הדפיס לוחות שנה לקיר ליומני שולחן – או שניהם גם יחד!

 1. לוחות השנה מספקים החזר השקעה מצוין

מכיוון שלוחות השנה כל כך לא יקרים, הם מספקים תשואה יוצאת מן הכלל על ההשקעה. כל מה שנדרש הוא כמה מכירות כדי להרוויח משיווק בלוח השנה – ואם תדפיסו לוח שנה משכנע ותעבירו אותו לבסיס לקוחות ממוקד היטב, הוא יעבור להרבה מכירות.

לוח השנה עם ספירלה, מספקים את השיטה המהירה, האטרקטיבית והפחות יקרה לכריכה ותלייה של לוחות שנה בודדים ורב-גיליונות, מפות, טבלאות קיר, פוסטרים וחומר מודפס אחר. לוחות השנה מגיעים עם קולבים (לולאות) מחוברים מראש לחלקי לוחות השנה וחישוקים רגילים לתחתית, כדי לסיים את לוח השנה בצורה יפה.

לקבלת הצעת מחיר: הדפסת לוחות שנה

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

פעולות נוספות:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

הדפסה על חולצות בדפוס גט פרינט
פתרונות דפוס

הדפסה על בגדים

הדפסה על בגדים באמצעות הדפסה על בגדים ניתן להשיג תכלית אסתטית, שיווקית, אופנתית ועסקית. גט פרינט מדפיסים פתרונות ומיתוג למגזר העסקי, עם אפשרות יישום על

קרא עוד »
גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הדפסת קטלוגים וחוברות

הדפסת קטלוגים וחוברות הכנת קטלוג מרהיב עין דורשת כמה וכמה שלבים שונים. עיצוב והדפסה של קטלוגים וחוברות צריכים להתבצע תחת ערכי הפקה ללא פשרות. זקוקים

קרא עוד »
גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הדפסת שילוט לעסקים

שילוט לעסקים צריכים שילוט ומהר? אצלנו מקפידים על איכות גבוהה במיוחד ובמקביל גם על זמני אספקה קצרים ביותר. שלטים לכל סוגי העסקים, לכל מטרה, ממיתוג

קרא עוד »
גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הדפסה על שמשונית

הדפסה על שמשונית שלט מוצלח, גדול וצבעוני מושך המון תשומת לב. חשבתם שצריך להשקיע הון בשילוט יעיל? הדפסה על שמשונית מתאימה כפתרון שילוט מהיר ויעיל,

קרא עוד »
גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הדפסה על כובעים

הדפסה על כובעים הם נחוצים בשמש, בקיץ, על החוף, כובעים מכל הסוגים, שנמכרים במחירים משתלמים. כובעים יפים חזרו בגדול לאופנה ומיתוג באמצעות הדפסה עליהם יתאים

קרא עוד »
גט פרינט | שירותי דפוס והפקות דפוס לעסקים וחברות GET PRINT
פתרונות דפוס

הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות עם המגע הנכון, כל חולצה תהפוך לחגיגה לעיניים. בגט פרינט שירותי הדפסות ומיתוג יודעים להדפיס ולמתג על מגוון חומרים ועל כל סוגי

קרא עוד »