הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת הלוגו או להפיץ מסר שמגיע ישירות אל קהל היעד שלכם. באמצעות מכונות הדפסה חדישות ומתקדמות, המאפשרות לכל אחד להדפיס על גבי כוסות נייר לטובת אירוע יום הולדת חגיגי, מתן חסות או אירוע יוקרתי, ניתן להפוך את המוצר הכי פונקציונלי ופשוט לפריט שלא ניתן להתעלם ממנו? הנה כמה מן הסיבות הפופולריות ביותר להדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית.
הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת הלוגו או להפיץ מסר שמגיע ישירות אל קהל היעד שלכם. באמצעות מכונות הדפסה חדישות ומתקדמות, המאפשרות לכל אחד להדפיס על גבי כוסות נייר לטובת אירוע יום הולדת חגיגי, מתן חסות או אירוע יוקרתי, ניתן להפוך את המוצר הכי פונקציונלי ופשוט לפריט שלא ניתן להתעלם ממנו? הנה כמה מן הסיבות הפופולריות ביותר להדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית.

מיתוג עסקים באמצעות הדפסה על כוסות

אינספור עסקים קטנים ובינוניים עושים שימוש הדפסה על כוסות עם לוגו החברה. הדפסה על כוסות מאפשרת לעסקים לנצל מוצר פונקציונלי לטובת מיתוג העסק, לצרוב את המותג בתודעה של הצרכן ולחזק את הקשר שבין הצרכן למותג או בין העובד למותג. בין אם אתם מנהלים חברת תקשורת, יש בבעלותכם מוסך או בית קפה, כוסות נייר נמצאות בשימוש בכל מקום כל הזמן, והפיכתן לכלי שיווק דינמי שעובד עבורכם הוא אחת הבחירות השיווקיות הטובות ביותר שתעשו עבור העסק שלכם, והוא חייב להיכלל באסטרטגיית השיווק שלכם. מאחר וכוסות חד פעמיות הן פריט שהולך עם הצרכן לדרך, באמצעות הדפסה על כוסות תבטיחו חשיפה נרחבת למותג.
הדפסה על כוסות
הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות עבור עיצוב והפקת אירועים

חגיגות מצווה, ימי הולדת ואפילו מסיבות רווקים ורווקות עם כוסות מודפסות הן דרך נפלאה להרים את הרמה של האירוע. זו דרך מקורית ויצירתית, והיא יכולה להיות הקריצה העיצובית של ההפקה כולה. הדפסת שם החתן או שמה של בת המצווה יעניקו להם את ההרגשה שזה באמת אירוע שעוצב והופק אך ורק ובמיוחד עבורם, ויגרום לכולם להיות בעניין. למסיבות או לאירועים מיוחדים ניתן לעצב כוסות חגיגיות במגוון עיצובים בהתאם לסוג האירוע. בין אם אתם עורכים נשף חגיגי או מסיבת בריכה קופצנית, היתרון של הכוסות המודפסות בהתאמה אישית הוא, שהן יכולות להיות מעוצבות בכל דרך שתבחרו ובהתאם לסגנון שאתם מחפשים.

הדפסה על כוסות עבור אירועי התרמה, השקות וגיוס משקיעים

אירועי התרמה או אירועים שנועדו להעלות את המודעות סביב נושא מסוים חייבים לכלול כוסות שתייה חד פעמיות, ועל מנת להפיק מהאירוע את המיטב, כדאי לנצל את הכוסות הללו לצורך העברת מסר שיקפיץ את סיכויי הצלחת האירוע ויציג אותו כאירוע מושקע ואיכותי. אם אתם מכניסים מוצר חדש לשוק או שאתם מגייסים משקיעים לסטארט אפ החדש שלכם, מסר אלגנטי שעובר דרך כוס המשקה יגיע בשלב כזה או אחר לכל המשתתפים באירוע. אם מדובר באירוע התרמה תוכלו לציין על גבי הכוס את היעד שאליו אתם שואפים להגיע, אם אתם משיקים מוצר חדש, תוכלו לציין באופן מקורי ומדליק את התועלת העיקרית שבו, ובאירוע לגיוס משקיעים תוכלו להדפיס על גבי הכוס את שם המוצר לצד סלוגן שיווקי שמסמן את סיכויי ההצלחה שלו.

כל כך פשוט וכל כך גאוני- הרעיון שעומד מאחורי הדפסה על כוסות

חשוב להבין, שבאמצעות הדפסה על כוסות רותמים למעשה מוצר צריכה בסיסי שמגיע אל קהל היעד באופן בלתי אמצעי וכדרך אגב, וזאת לצורך העברת מסר ישיר או עקיף, ולכן זה עובד כל כך טוב. אנו חיים בעולם שחושף אותנו לכל כך הרבה פרסומות ומאמצי השיווק של המפרסמים מגיעים אלינו מכל עבר- שלטי חוצות, שלטים ממותגים, רשתות חברתיות ומנועי חיפוש, שידורי לוויין, רכבים ממותגים ועוד ועוד. היתרון האדיר של הכוסות המודפסות הוא, שאנו לא מצפים מהן למכור לנו רעיון כלשהו, ולכן אנו לא חסומים לאפשרות הזו. למעשה, מסר שקיבלנו דרך כוס הקפה בהפסקת הצהרים או דרך משקה שמזגו לנו באירוע חברה יכול לחלחל בעצמה רבה אל התודעה שלנו ולהיצרב בה בקלות, ואפילו מבלי שנבחין בכך.
הדפסה על כוסות
הדפסה על כוסות
לסיכום, ניתן לומר על ההדפסה על גבי כוסות נייר שהיא רעיון פשוט וגאוני להפליא, ובעולם שלא מפסיק לחפש דרכים חכמות ומתוחכמות להסב את תשומת הלב שלנו למסרים מכל כיוון, דווקא הדבר הכי פשוט יכול להיות הכי יעיל. בגט פרינט מדפיסים על גבי כוסות נייר החל מ- 1000 יח' ומעלה. באפשרותכם לקבל פריסה לצורך עיצוב גרפי או להיעזר בשירותי מחלקת הגרפיקה שלנו לעיצוב כוסות נייר והדפסתן.

לפניה למרכז הלקוחות בנושא: הדפסה על כוסות

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

תוכן עניינים

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

אריזות
טיפים

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

אריזות איכות
טיפים

אריזות איכות

גט פרינט מתמחים בייצור אריזות איכות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותי ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות השונות

עיצוב אריזות אריזות-קופסאות-קרטון-מעוצבות
טיפים

עיצוב אריזות

לפני התכנון חשוב לבקש מכל לקוח שצריך אריזה דוגמא של המוצר. יש לכך כמה תועלות חשובות. לדוגמא, בצורה כזאת אפשר לדעת מהו המשקל של המוצר. אי אפשר לעצב אריזה עדינה מדי כאשר משקל המוצר גבוה. למוצרים כבדים יש לבצע התאמות שונות לשם כך. בנוסף, חשוב לדעת מהו נפח המוצר. בזכות הניסיון שלנו עם אין ספור אריזות להרבה מאוד עסקים וחברות בענפים שונים, כבר בשלב זה נוכל להעניק תובנות, הערות והצעות ללקוח שמעוניין בכך

עיצוב אריזות וקופסאות בהתאמה אישית
פתרונות דפוס

אריזות קופסאות קרטון מעוצבות

כיום יותר מאי פעם, לא חסרות דרכים לקדם את המותג שלך. הנראות של הלוגו, סכמת הצבעים וכל שאר המאפיינים הוויזואליים שיוצרים את תדמית העסק שלך, מופיעים בעקביות על הניירת המשרדית, באתרי האינטרנט ובמוצרי קידום המכירות השונים שלך. כדי להשלים את התמונה הזו וליצור מערך אחיד אחד שכולו משדר את המותג שלך, אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות למוצרים שלך הן כלי עוצמתי לקידום העסק. כיום יותר מאי פעם אין גבול לאפשרויות שעומדות בפניך.

אריזות גמישות - דויפק - בית דפוס לעסקים גט פרינט
טיפים

הכנה לדפוס

בין אם אנו מוציאים ספר, חוברות או עלונים לאור ובין אם מדובר בניירת משרדית או אפילו חשבוניות, הכנת הקובץ בפורמט הנכון ובתהליך הנכון לקראת ההדפסה תשפיע באופן ניכר על איכות התוצר שנקבל. כדי ליהנות ממוצרים ברמה הגבוהה ביותר בטכנולוגיות פרינט, חשוב שנכיר לעומק תהליכי הכנה לדפוס ונדאג כי הם מיושמים כמו שצריך. כדי לסייע לך ליהנות מתוצאות אופטימליות שישרתו את המטרות שלך בצורה הטובה ביותר, אספנו כמה מההיבטים החשובים ביותר בהכנה לדפוס.

גט פרינט - בית דפוס אישי מנצח לעסקים וחברות Get Print
טיפים

מידות נייר לדפוס

בדרך כלל אחד השלבים הראשונים כשיוצאים לביצוע עבודות דפוס, הוא בחירה או החלטה על גודל הנייר של התוצר הסופי (כתוצאה

והינה הטבה ללא התחייבות

מוזמנים לשלוח אלינו למייל את העיצוב שלכם,

ולקבל הדמיה של הכוסות שלכם ללא התחייבות