גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים וחברות Get Print

הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת הלוגו או להפיץ מסר שמגיע ישירות אל קהל היעד שלכם. באמצעות מכונות הדפסה חדישות ומתקדמות, המאפשרות לכל אחד להדפיס על גבי כוסות נייר לטובת אירוע יום הולדת חגיגי, מתן חסות או אירוע יוקרתי, ניתן להפוך את המוצר הכי פונקציונלי ופשוט לפריט שלא ניתן להתעלם ממנו? הנה כמה מן הסיבות הפופולריות ביותר להדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית.

הדפסה על כוסות נייר ממותגות בגדלים: 4oz 8oz 9oz 12oz

הדפסה צבע מלא ללא תוספת מחיר - תתרגלו לאיכות יוצאת דופן !

הדפס על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת הלוגו או להפיץ מסר שמגיע ישירות אל קהל היעד שלכם.

באמצעות מכונות הדפסה חדישות ומתקדמות, המאפשרות לכל אחד להדפיס על גבי כוסות נייר לטובת אירוע יום הולדת חגיגי, מתן חסות או אירוע יוקרתי, ניתן להפוך את המוצר הכי פונקציונלי ופשוט לפריט שלא ניתן להתעלם ממנו?

הנה כמה מן הסיבות הפופולריות ביותר להדפס על כוסות נייר בהתאמה אישית.

היתרונות של הדפסה על כוסות

הגברת המודעות למותג

אחד היתרונות הברורים ביותר של כוסות נייר ממותגות הוא המודעות המוגברת למותג שהם יכולים לספק. בכל פעם שלקוח משתמש באחד מהכוסות הממותגות שלך, הוא בעצם מסתובב עם שלט מיני לעסק שלך. זה יכול להיות יעיל במיוחד באזורים צפופים כמו תערוכות, אירועים או רחובות ערים צפופים.

פרסום חסכוני

כוסות נייר ממותגות הן גם צורת פרסום חסכונית. בניגוד לצורות פרסום מסורתיות כמו פרסומות בטלוויזיה או מודעות דפוס, כוסות נייר ממותגות מציעות צורה מוחשית של פרסום שלקוחות יכולים לקחת איתם. המשמעות היא שלמסר השיווקי שלך יש פוטנציאל להגיע לקהל רחב בהרבה בשבריר מהעלות.

נאמנות לקוחות

כוסות נייר ממותגות יכולות גם לעזור להגביר את נאמנות הלקוחות. כאשר לקוחות רואים את המותג שלך על בסיס קבוע, זה יכול לעזור לבנות אמון והיכרות, מה שמוביל להגברת נאמנות הלקוחות. בנוסף, כאשר לקוחות משתמשים בכוסות הנייר הממותגות שלך, זה יכול לשמש תזכורת עדינה לעסק שלך, מה שמוביל ללקוחות חוזרים.

בחירת מידת כוסות נייר שמתאימות לכם

לפני שאתם מתחילים בתהליך ההדפסה, חשוב לבחור את כוס הנייר המתאימה לצרכים שלכם. ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת כוס נייר, כולל גודל, חומר ומשטח הדפסה.

כוסות עבות וחזקות

כוסות נייר עשויות ממגוון חומרים, כולל נייר חד-שכבתי ודו-שכבתי. כוסות חד-שכבתיות דקות וחסכוניות יותר, בעוד שכוסות דו-שכבתיות חזקות ומבודדות יותר זאת באמצעות שימוש בנייר המורכב בשכבת נייר איכותית + שכבת PP פנימית שגם מסייעת לאיטום הכוסות. חשוב לקחת בחשבון את סוג המשקאות שתגיש ואת דרישות העמידות של הכוסות בעת בחירת החומר.

שטח ההדפסה על הכוסות

משטח ההדפסה של כוס הנייר הוא שיקול חשוב נוסף. לכוסות מסוימות יש משטח חלק, בעוד שלאחרות יש משטח בעל מרקם. כוסות משטח חלקות קלות יותר להדפסה, אך כוסות בעלות מרקם יכולות לספק חוויה יותר מישוש למשתמש. חשוב לקחת בחשבון את סוג תהליך ההדפסה שבו תשתמש ואת המראה והתחושה הרצויים של המוצר המוגמר בעת בחירת משטח ההדפסה.

ניתן לומר על הדפס על גבי כוסות נייר שהיא רעיון פשוט וגאוני להפליא, ובעולם שלא מפסיק לחפש דרכים חכמות ומתוחכמות להסב את תשומת הלב שלנו למסרים מכל כיוון, דווקא הדבר הכי פשוט יכול להיות הכי יעיל.

בגט פרינט מדפיסים על גבי כוסות נייר החל מ- 1000 יח' ומעלה. באפשרותכם לקבל פריסה לצורך עיצוב גרפי או להיעזר בשירותי מחלקת הגרפיקה שלנו לעיצוב כוסות נייר והדפסתן.

כוסות נייר ממותגות הפכו בשנים האחרונות כלי שיווקי בלתי נפרד מהמעטפת של תדמית החברה והעסק. היום יותר מתמיד, הפכו הכוסות החד פעמיות הממותגות לנגישות יותר, לזמינות יותר גם לעסקים ומשרדים קטנים עם תצורכת כוסות נמוכה יחסית

גט פרינט שירותי דפוס לעסקים, גאים להביא מהפכה ענקית בתחום הכוסות החד פעמיות הממותגות:

הדפסה על כוסות נייר ממותגות גם בכמויות קטנות

(בשם המקצועי "הדפסה על כוסות חד פעמיות בריצות קצרות")  , אבל זה לא הכל… בנוסף אנו מביאים את החופש לבחור כל עיצוב ללא כל מגבלה של צבע וללא תלות ועלויות מיותרות של גלופות המוכרות לנו משיטות הייצור הישנות יותר. ככה תוכלו לקבל כוסות חד פעמיות ממותגות באיכות גבוהה מתמיד, המביאות את העיצוב והמיתוג שלכם למקסימום.

אנו בגט פרינט שירותי דפוס לעסקים, בוחרים ירוק כדרך חיים, ועל כן בחרנו כי כלל המרכיבים של הכוסות החד פעמיות שלנו, יהיו בעלי יכולת מחזור מלאה, כלומר מוצר הניתן למחזור מלא !

יתרון נוסף אותו אנו משלבים בתהליך הייצור שלנו, ייצור כוסות נייר/כוסות קרטון ממותגות עשויות נייר איכותי ביותר, נייר עבה במיוחד אשר יחד עם תהליך הייצור המהפכני שלנו, משיג מוצר קצה עם נוכחות, בעל עמידות גבוהה, כוסות חזקות וייחודיות.

אנו מתמחים בייצור כוסות חד פעמיות ממותגות וכוסות קרטון ממותגות ברזולוציה גבוהה מתמיד, ברמת HD, המאפשרת חופש עיצובי מוחלט וגם יכולת  מדהימה לעיצוב המכיל פרטים רבים בדיוק אופטימלי כולל את האפשרות להדפיס תמונה איכותית במיוחד, או מיתוג הפרוס לכל אורך/רוחב הכוסות, תוך שימוש במעברי צבע או שימוש בעיצוב מורכב ככל שיהיה.

יתרון מהפכני נוסף: תוכלו לבצע שילוב של עיצובים שונים במסגרת אותה הזמנה:

לדוגמא: הזמנה של 30 אלף כוסות חד פעמיות ממותגות, יכולה להכיל 3 עיצובים שונים, כל אחד מהם 10 אלף כוסות ללא עלות נוספת  – כבר אמרנו מהפכה ?!

כוסות קרטון ממותגות הן פתרון יעיל, אפקטיבי ובעל החזר השקעה מצוין. להשיג מיתוג מנצח על גבי הכוסות וחשיפה מעולה של העסק שלכם

כוסות חד פעמי ממותג - כוסות נייר ממותגות

הדפסה על כוסות | כוסות קפה חד פעמיות ממותגות | כוסות נייר ממותגות

ללא צורך בגלופות

באמצעות שיטה חדשנית, אנו מייצרים כוסות נייר מעוצבות חוסכים לך ובשבילך את עלות הגלופות

צבע עשיר ומלא(פרוצס)

הדפסה על כוסות קפה באיכות וברזולוציה הגבוהות ביותר, צבע מלא ועשיר ללא כל מגבלה עיצובית

מחיר תחרותי

המחיר המשתלם ביותר לכוסות חד פעמיות. נקודה  !

שילוב עיצובים וגרפיקות

בתהליך הזמנת כוסות נייר חד פעמיות מעוצבות, ניתן לשלב מספר עיצובים גרפיים שונים בהזמנה אחת

כוס איכותית במיוחד

לא עוד כוס נמעכת, אלא כוס חד פעמית ממותגת, איכותית, אמיתית, עבה במיוחד, הדפסה על כוסות נייר ברמה הגבוהה ביותר

מיוצר בישראל

כוסות חד פעמיות ממותגות המיוצרות כחול לבן – כך תומכים בתעשייה המקומית

הדפסה על כוסות – השיטות הנפוצות

קיימות מספר אפשרויות להדפסה על גבי כוסות נייר חד פעמיות, ביניהן דפוס פלקסוגרפי, דפוס אופסט ודפוס דיגיטלי. לכל שיטה יתרונות וחסרונות משלה, והבחירה הטובה ביותר עבור העסק שלך תהיה תלויה בצרכים ובתקציב הספציפיים שלך.

דפוס פלקסוגרפי FLEXO

הדפסה פלקסוגרפית היא בחירה פופולרית להדפסה על גבי כוסות נייר חד פעמיות. שיטה זו כוללת יצירת תמונה מוגבהת על לוחית הדפסה גמישה, המשמשת לאחר מכן להעברת דיו על פני הכוס. הדפסה פלקסוגרפית היא שיטה מהירה ויעילה המתאימה להדפסת כמויות גדולות של כוסות בעלות נמוכה. 

דפוס באמצעות פלקסו הוא התפשרות איכות בגלל מחיר. איכות ההדפסה נחותה יחסית, עלות משמעותית של גלופות יקרות מאד לצד מחויבות לייצור בכמויות גדולות יחסית

דפוס אופסט

הדפסת אופסט היא שיטה פופולרית נוספת להדפסה על גבי כוסות נייר חד פעמיות. שיטה זו כוללת העברת דיו מצלחת לשמיכת גומי ולאחר מכן על פני הכוס. דפוס אופסט היא שיטת הדפסה איכותית המתאימה להדפסת עיצובים מפורטים וכמויות קטנות של כוסות. עם זאת, זה יכול להיות יקר יותר משיטות אחרות בשל הצורך בהדפסת לוחות ומהירות ההדפסה האיטית יותר.

הדפסה  על כוסות בשיטת אופסט, היא השיטה האופטימלית לייצור כוסות. מצד אחד מאפשרת ייצור בכמויות נמוכות יחסית ועד לטווח של עשרות אלפי כוסות, באיכות גבוהה במיוחד (רזולוציה גבוהה במיוחד), בנוסף קיימים חומרים וצבעים מאושרי מזון כך שנקבל כוסות תקינות. 

הדפסה דיגיטלית

הדפסה דיגיטלית היא שיטה חדשה יחסית להדפסה על גבי כוסות נייר חד פעמיות. שיטה זו כוללת הדפסה ישירות על פני הכוס באמצעות מכונת דפוס דיגיטלית. הדפסה דיגיטלית היא שיטה מהירה וגמישה המאפשרת זמני אספקה מהירים ואפשרות להדפיס כמויות קטנות של כוסות במינימום עלויות התקנה. עם זאת, ייתכן שאיכות ההדפסה לא תהיה גבוהה כמו שיטות אחרות והכוסות עשויות להיות יקרות יותר

הדפסה על כוסות – מיתוג ושיווק בכל הכח

הדפס על כוסות, במיוחד כוסות נייר, מציע פתרון קידום מכירות יעיל ורב-תכליתי לעסקים המעוניינים לשפר את נראות המותג וליצור אינטראקציה עם קהל היעד שלכם. עם ההתקדמות בטכנולוגיית ההדפסה ובחומרים, שירותי הדפסה מקצועיים יכולים כעת לספק תוצאות יוצאות דופן, ולהבטיח שהדפס על כוסות יהפוך לכלי שיווקי רב עוצמה. על ידי מינוף שטח הפנים (המעטפת החיצונית של הכוסות) העצום של כוסות נייר, עסקים יכולים להציג את הלוגו, הסיסמאות והעיצובים המותאמים אישית שלהם בצורה מושכת ומשפיעה.

שירותי הדפס על כוסות מקצועיים משתמשים בטכניקות מתקדמות, כדי ליצור עיצובי כוסות המושכים את העין. זה מאפשר לעסקים לשמור על מיתוג עקבי על פני חומרי שיווק שונים, כולל כוסות המשמשות לאירועים, תערוכות, כנסים, או אפילו שימוש משרדי יומיומי. בין אם מדובר בלוגו פשוט או בגרפיקה מורכבת, מדפסות מומחיות יכולות להעביר במדויק עיצובים מורכבים על כוסות נייר, ובכך להבטיח בהירות וחדות יוצאות דופן.

היתרונות של הדפס על כוסות חורגים מעבר למיתוג ושיווק. כוסות מודפסות בהתאמה אישית מציעות הזדמנות ייחודית לעסקים ליצור רושם מתמשך ולטפח נאמנות לקוחות. על ידי שיוך המותג שלהם עם עיצוב מושך מבחינה חזותית, חברות יכולות ליצור תחושה של מקצועיות ואיכות. יתר על כן, הפרקטיות של כוסות נייר הופכת אותן לבחירה פופולרית עבור צרכנים בדרכים, ומאפשרת לעסקים להגיע לקהל רחב יותר מעבר לערוצי הפרסום המסורתיים.

לסיכום, שירותי הדפס על כוסות מקצועי יודעים לספק לעסקים כלי רב עוצמה לשיפור נראות המותג שלהם ולאינטראקציה יעילה עם קהל היעד שלהם. באמצעות טכניקות הדפסה מתקדמות ותשומת לב לפרטים, מדפסות מומחיות יכולות להפוך כוסות נייר לנכסי שיווק שובי לב. על ידי מינוף שטח הפנים העצום של כוסות, עסקים יכולים לבסס נוכחות מותג חזקה וליצור רושם מתמשך על הלקוחות, הן מבחינה חזותית והן מבחינה מעשית.

מידות כוסות חד פעמיות ממותגות כוסות חד פעמי ממותג - כוסות נייר ממותגות

טיפים לעיצוב הדפסה על כוסות

לאחר שבחרתם את כוס הנייר ואת שיטת ההדפסה הנכונים, חשוב לקחת בחשבון את העיצוב של כוסות המותג שלכם. להלן מספר טיפים שכדאי לזכור בעת עיצוב הכוסות שלך:

תשאיר את זה פשוט

כשזה מגיע לעיצוב הכוסות הממותגות שלך, חשוב לשמור על פשטות. שטח הפנים של כוס נייר קטן, ולכן חשוב לשמור על עיצוב נקי וקל לקריאה. הימנע משימוש ביותר מדי צבעים או עיצובים מסובכים מדי, מכיוון שהדבר עלול להקשות על קריאת המיתוג שלך ולדלל את המסר שלך.

השתמש בתמונות באיכות גבוהה

איכות העיצוב שלך תהיה תלויה באיכות התמונות שלך. הקפד להשתמש בתמונות ברזולוציה גבוהה כדי להבטיח שהמיתוג שלך ייראה חד ומקצועי. הימנע משימוש בתמונות מפוקסלות או באיכות נמוכה מכיוון שהדבר עלול להשפיע לרעה על המראה הכללי של הכוסות שלך.

שקול את תהליך הדפסה על כוסות

חשוב לקחת בחשבון את תהליך ההדפסה בעת עיצוב הכוסות שלך. ייתכן ששיטות הדפסה מסוימות, כגון הדפסה פלקסוגרפית, לא תוכל לשחזר פרטים עדינים או טקסט קטן בדיוק כמו שיטות אחרות. זכור זאת בעת עיצוב הכוסות שלך כדי להבטיח שהמיתוג שלך יהיה קריא ונראה מקצועי.

הדפס על כוסות נייר חד פעמיות היא דרך מעשית וחסכונית לעסקים להגביר את המודעות למותג ונאמנות הלקוחות. על ידי בחירה נכונה של כוס נייר, שיטת הדפסה ועיצוב, עסקים יכולים ליצור כוסות ממותגות מושכות עין ומקצועיות שיעזרו לקדם את המוצרים או השירותים שלהם.

שאלות נפוצות FAQ בנושא: הדפסה על כוסות

הכוסות שלנו עושיות נייר ממוחזר ומאפשרות מחזור מלא שלהן לאחר השימוש

הכוס על כל מרכיבה,שיטת הדפוס והצבע, כולם מורשים לשימוש ע"י התקנים האירופיים המחמירים לשימוש עבור מזון

לאחר אישור העיצוב וההדמיה, אנו מורידים את המוצר לייצור, בקרת איכות ואריזה.

זמן האספקה עד- 21 ימי עסקים

גודל הכוס הסטנדרטית היא 230-250 מ"ל או 8oz. אנו מייצרים כוסות במידות נוספות: כוסות אספרסו 4oz, ומידות כוסות גדולות 12oz,16oz

יצרנים רבים משתמשים בשיטת הדפסה המצריכה ייצור גלופות (אחת לכל צבע).

הטכנולוגיה החדשנית שלנו פועלת אחרת ומסוגלת לייצר כל גוון ומייתרת את הצורך בגלופות היקרות.

בנוסוף, ומעל הכל, איכות ההדפסה והרזולוציה שלנו, הן מהגבוהות ביותר בתחום.

כמובן. יש לבחור מכסים המתאימים למידת הפתח העליון. לרוכשים כוסות, קיימת האפשרות לרכוש מכסים תואמים במחיר מוזל

כמובן. לקוחות רבים מגדירים תוכנית ייצור ואספקה מחזוריים של הדפסה על כוסות נייר, ואנו דואגים לבצע מאחורי הקלעים את התהליכים על מנת לספק את המלאי בזמן. שאלו את נציג השירות

לתשומת ליבך: גולשים הביעו עניין גם במאמרים הבאים

כוסות נייר ממותגות

כוסות נייר ממותגות ברזולוציה גבוהה מתמיד, ברמת HD. מידות אספרסו 4oz, הפוך רגיל 8oz, הפוך רגיל 9oz, הפוך גדול 12oz , המאפשרת חופש עיצובי מוחלט וגם יכולת  מדהימה לעיצוב המכיל פרטים רבים בדיוק אופטימלי כולל את האפשרות להדפיס תמונה איכותית במיוחד, או מיתוג הפרוס לכל אורך/רוחב הכוסות, תוך שימוש במעברי צבע או שימוש בעיצוב מורכב ככל שיהיה.

כוסות ממותגות 330 מ"ל 12oz

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

כוסות ממותגות 250 מ"ל 8oz

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

כוסות אספרסו 4oz ממותגות

הדפסה על כוסות נייר בהתאמה אישית מאפשרת לכם להשתמש במוצר הכי בסיסי ויומיומי ולהקפיץ את הנראות שלו באמצעות מסר מיוחד, למתג את העסק באמצעות הדפסת

כוסות חד פעמיות עם לוגו

הבחירה להציב במשרדי החברה כוסות שעליהן מתנוסס לוגו החברה מהווה טקטיקה מאוד חכמה, שכן היא מאפשרת לכם לחזק את הקשר של העובדים עם המותג, היא מזכירה ללקוחות שלכם בכל עת כמה חזקה ויציבה החברה שלכם, והיא מותירה רושם עז על הספקים ועל השותפים העסקיים שלכם.

הדפסה על כוסות קרטון

שימוש בטכנולוגיות חדשות מתקדמות מאפשרות להדפיס כוסות חד פעמיות ממותגות בכמויות גמישות מבעבר. למעשה ניתן לייצר כוסות חד פעמיות ממותגות החלמ-1000 יחי ומעלה.
ייצור הדפסה על כוסות קרטון ממותגות אפשריות היום גם כאשר מחפשים לייצר כמויות קטנות חיונית עבור עסקים וארגונים שמבקשים באופן חד פעמי להדפיס כוסות ממותגות עבור כנס, אירוע צדקה, קידום מוצר בהשקה חגיגית או חלוקת קופסאות אוכל ממותגות במסגרת יום כיף לעובדי החברה, או עבור עסקים שאינם צורכים כוסות קרטון ממותגות בכמויות גדולות אבל עדיין רוצים להביא את המיתוג שלהם לחזית.

גט פרינט Get Print

אנו ספק מוביל של פתרונות הדפסה לעסקים, תוך התמקדות בפתרונות הדפסה חכמים, תוויות ומדבקות בגלילים, הפקת מחברות, ספרים וקטלוגים, פולדרים ונייר משרדי ממותג, מיתוג ועוד. הצוות שלנו מורכב ממומחי דפוס אשר נלהבים לספק שירותי דפוס באיכות גבוהה העונים על הצרכים והדרישות הייחודיות של לקוחותינו. אנו מבינים שלכל עסק יש צרכי הדפסה שונים, ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלהם. עם ניסיון של שנים בענף הדפוס, בנינו מוניטין של מתן שירותי דפוס אמינים, יעילים וחסכוניים. טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה שלקוחותינו יקבלו מוצרים באיכות מעולה המסופקים בזמן ובמסגרת התקציב. ב-Get Print, אנו מחויבים למצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות יוצא דופן, ואנו שואפים לעלות על הציפיות שלהם בכל דרך אפשרית. בין אם אתם צריכים פתרונות הדפסה לעסק שלכם, חומרי שיווק או צרכי הדפסה אחרים, אנחנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב בתעשיית הדפוס, צברנו שפע של ידע ומומחיות בכל היבטי הדפוס. מעיצוב, דרך הפקה ועד הפצה, יש לנו הבנה עמוקה של מה שנדרש כדי ליצור חומרים מודפסים שמחים שבחרת בנו כשותף ההדפסה שלך. אנו מצפים להזדמנות לעבוד איתך ולעזור לעסק שלך להצליח.

הטבה ללא התחייבות

מוזמנים לשלוח אלינו למייל את העיצוב שלכם,

ולקבל הדמיה של הכוסות שלכם ללא התחייבות