הדפסה על חולצות

באמצעות מכשור מתקדם להדפסות על בד וטקסטיל ניתן לבצע הדפסות כמעט על כל סוג של חולצה. חשבו על חולצה בעיצוב צעיר, חולצות מחויטות עם צווארון, קפוצ'ונים, סוויטשירט, על כל אלה ועוד ניתן להדפיס מגוון דוגמאות, כמיטב הצרכים ובהתאם לכל מיתוג. חשוב לשים לב כי ככל שההדפסה איכותית, כך ההדפס נשאר יציב, לא דוהה ולא נשחק גם לאחר כביסה ועוד כביסה.

עם המגע הנכון, כל חולצה תהפוך לחגיגה לעיניים. בגט פרינט שירותי הדפסות ומיתוג יודעים להדפיס ולמתג על מגוון חומרים ועל כל סוגי החולצות. על מה מדפיסים, למה מדפיסים, למי זה מתאים – כל מה שרציתם לדעת על הדפסה על חולצות, במקום אחד.

האם אפשר להדפיס על כל סוג של חולצה

באמצעות מכשור מתקדם להדפסות על בד וטקסטיל ניתן לבצע הדפסות כמעט על כל סוג של חולצה. חשבו על חולצה בעיצוב צעיר, חולצות מחויטות עם צווארון, קפוצ'ונים, סוויטשירט, על כל אלה ועוד ניתן להדפיס מגוון דוגמאות, כמיטב הצרכים ובהתאם לכל מיתוג. חשוב לשים לב כי ככל שההדפסה איכותית, כך ההדפס נשאר יציב, לא דוהה ולא נשחק גם לאחר כביסה ועוד כביסה.

מכונות ההדפסה המודרניות יכולות לבצע את הכל, באיכות מיטבית, גימור נאה ועמידות יוצאת מן הכלל. סמלים, מילים, משפטים, שמות – כל דבר אפשר להדפיס, על כל חולצה שרוצים. אנו יכולים להדפיס לדוגמא על גבי:

 • חולצת דרייפיט – הדפסה על בד דרייפיט, מנדף זיעה, שמתאים במיוחד לפעילות גופנית, מכוני כושר, מועדוני ספורט וכו'.
 • חולצות עם צווארונים מסוגים שונים – אפשר להדפיס על דגמי חולצות בעלות צווארון עגול, צווארון וי וגזרות נוספות של כל צווארון רצוי.
 • חולצות פולו קצרה קצרות – הדפסה על החולצות בגזרה שתמיד נשארת באופנה, סגנון אלגנטי וקליל.
 • חולצות בעלי קפוצ'ון – הדפסה בשלל דוגמאות על גבי קפוצ'ונים בשלל צבעים, לעונות מעבר ולחורף גם.
 • חולצות סווטשרט – הדפסה על כל סוגי הסווטשרט, בשלל גדלים, עיצובים ואפשרויות.
 • הדפסה כמעט על כל חולצה, מכל סוג ומין, לגברים ולנשים ובשלל מידות.

איך מדפיסים על חולצות משודרגות

הדפסה ממותגת ומרהיבה על חולצות לא תמיד מספקת את האפקט המקסימלי שרוצים ליצור. במידת הצורך גט פרינט ערוכים לבצע גם הדפסה על חולצות משודרגות, שתופסות את העין ומושכות המון תשומת לב. איך עושים את זה: לדוגמא ניתן לבצע הדפסה על גבי רקמה צבעונית. וזה המקום לומר שעם קצת דמיון ועם הידע המקצועי, ניתן להדפיס דוגמאות מאוד מרהיבות, עם צבעים מפתיעים, שלא ישאירו אף אחד אדיש.

הדפסה על חולצות לעובדים

הדפסה על חולצות מקובלת מאוד בקרב ארגונים ועסקים. ניתן להזמין הדפסה על חולצות לעובדים ולהשיג בצורה כזאת מגוון רחב של מטרות שונות.

 • בגדי עבודה / מדי עובדים למראה אחיד – על ידי הדפסה על החולצות שמחלקים לעובדים מייצרים תחושה של אחידות וזהות לעסק. ללקוחות ברור ממבט ראשון מיהם העובדים שעומדים לשירותו.
 • מראה מקצועי בכל סוג של עסק – חולצות ממותגות שלובשים עובדים בכל מיני עסקים יוצרים עבור העסק מראה מקצועי להפליא. ברשת גלידריות או במוסך, בחנות למכשירי כתיבה או בקייטרינג, בכל מקום שנותנים שירות על ידי עובדים עם חולצות ממותגות, העסק נראה טוב הרבה יותר.
 • חולצה מודפסת היא המיתוג שלכם – מדי עובדים וחולצות מודפסות בכלל מחזקות ותורמות למיתוג עסקי. נשיאת שם העסק, לוגו או סלוגן מחזקים את המיתוג ומפרסמים את העסק באופן יעיל.
 • תרבות ארגונית חזקה ומגובשת – חולצות ממותגות לעובדים מקנות אווירה של תרבות ארגונית חזקה ומגובשת. החולצות הממותגות מתאימות גם לעסקים שבהם תרבות הלבוש הרגילה איננה כוללת מדים או מיתוג, ניתן להזמין הדפסה על חולצות עבור ימי כיף או גיבוש לעובדים, מחוץ למשרד, הרחק מסביבת העבודה.
 • הדפסה לצורך כנסים ואירועים – הדפסה על חולצות תתאים מאוד גם לרגל כנס, לימי מכירה מיוחדים ואירועים עסקיים. חולצה עם לוגו מודפס תמשוך את העין ותוכל להשתלב עם אפקט של כרזה פרסומית ליד הדוכן, חלוקת פליירים וכדומה.

הדפסה על חולצות ללקוחות

לא רק עבור חולצות לעובדים ניתן להזמין הדפסות יפות ומרהיבות. עסקים שונים יפיקו תועלת רבה גם מהדפסה על גבי חולצות שמעניקים ללקוחות.

 • חולצות ממותגות ומודפסות אפשר לחלק במסגרת מבצעים שונים.
 • חולצות מודפסות ללקוחות יכולות להתאים כהוקרה ללקוחות קבועים, שי מפנק או מתנה מפתיעה.
 • לקוחות שלובשים חולצות מודפסות מעריכים את העסק שלכם, זוכרים אותו לטובים וגם מושכים תשומת לב. ההדפסה הנכונה יכולה להוות פרסומת יעילה ביותר, תמיד ובכל מצב.

רעיונות נוספות להדפסה על חולצות

חולצה מודפסת יכולה לשמש לצרכים עסקיים ומיתוג אך גם תוכל להתאים עבור מטרות רבות נוספות. לדוגמא, אפשר לבצע הדפסה על גבי חולצות עבור קבוצות ספורט מקצועיות או חובבניות, קבוצות של חובבי ריצה, לרוכבי אופנים. ניתן להדפיס על גבי חולצות אחידות עבור קבוצות של מטיילים בחו"ל. הדפסה מסוג זה יכולה להתאים לכל מיני ימי כיף מאורגנים, הפנינגים ואירועים כגון ימי הולדת או טקסים.

לתשומת ליבכם, ניתן למתג חולצות גם באמצעות רקמה איכותית צבעונית – שאלו את נציג השירות

כיצד מתמחרים הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות לא חייבת להיות תענוג יקר במיוחד, אפילו להפך. עלות שירות מסוג זה תלויה בסוג ההדפסה, רמת הגימור וכמובן מספר החולצות שמזמינים. גם איכות החולצה ורמת הבד ישפיעו על העלות. ככל שמזמינים כמויות גדולות, כך ניתן להציע מחיר משתלם במיוחד. כעסק שמתמחה בהדפסות מכל הסוגים והמינים, גט פרינט מציעים לכם איכות גבוהה לצד מחיר תחרותי ומשתלם, כל הזמן, לכל סוגי החולצות.

הדפסה על חולצות בדפוס גט פרינט
הדפסה על חולצות בדפוס גט פרינט

 

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
הדפסה על חולצות

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print