שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
באמצעות מכשור מתקדם להדפסות על בד וטקסטיל ניתן לבצע הדפסות כמעט על כל סוג של חולצה. חשבו על חולצה בעיצוב צעיר, חולצות מחויטות עם צווארון, קפוצ'ונים, סוויטשירט, על כל אלה ועוד ניתן להדפיס מגוון דוגמאות, כמיטב הצרכים ובהתאם לכל מיתוג. חשוב לשים לב כי ככל שההדפסה איכותית, כך ההדפס נשאר יציב, לא דוהה ולא נשחק גם לאחר כביסה ועוד כביסה.

עם המגע הנכון, כל חולצה תהפוך לחגיגה לעיניים. בגט פרינט שירותי הדפסות ומיתוג יודעים להדפיס ולמתג על מגוון חומרים ועל כל סוגי החולצות. על מה מדפיסים, למה מדפיסים, למי זה מתאים – כל מה שרציתם לדעת על הדפסה על חולצות, במקום אחד.

האם אפשר להדפיס על כל סוג של חולצה

באמצעות מכשור מתקדם להדפסות על בד וטקסטיל ניתן לבצע הדפסות כמעט על כל סוג של חולצה. חשבו על חולצה בעיצוב צעיר, חולצות מחויטות עם צווארון, קפוצ'ונים, סוויטשירט, על כל אלה ועוד ניתן להדפיס מגוון דוגמאות, כמיטב הצרכים ובהתאם לכל מיתוג. חשוב לשים לב כי ככל שההדפסה איכותית, כך ההדפס נשאר יציב, לא דוהה ולא נשחק גם לאחר כביסה ועוד כביסה.

מכונות ההדפסה המודרניות יכולות לבצע את הכל, באיכות מיטבית, גימור נאה ועמידות יוצאת מן הכלל. סמלים, מילים, משפטים, שמות – כל דבר אפשר להדפיס, על כל חולצה שרוצים. אנו יכולים להדפיס לדוגמא על גבי:

 • חולצת דרייפיט – הדפסה על בד דרייפיט, מנדף זיעה, שמתאים במיוחד לפעילות גופנית, מכוני כושר, מועדוני ספורט וכו'.
 • חולצות עם צווארונים מסוגים שונים – אפשר להדפיס על דגמי חולצות בעלות צווארון עגול, צווארון וי וגזרות נוספות של כל צווארון רצוי.
 • חולצות פולו קצרה קצרות – הדפסה על החולצות בגזרה שתמיד נשארת באופנה, סגנון אלגנטי וקליל.
 • חולצות בעלי קפוצ'ון – הדפסה בשלל דוגמאות על גבי קפוצ'ונים בשלל צבעים, לעונות מעבר ולחורף גם.
 • חולצות סווטשרט – הדפסה על כל סוגי הסווטשרט, בשלל גדלים, עיצובים ואפשרויות.
 • הדפסה כמעט על כל חולצה, מכל סוג ומין, לגברים ולנשים ובשלל מידות.

איך מדפיסים על חולצות משודרגות

הדפסה ממותגת ומרהיבה על חולצות לא תמיד מספקת את האפקט המקסימלי שרוצים ליצור. במידת הצורך גט פרינט ערוכים לבצע גם הדפסה על חולצות משודרגות, שתופסות את העין ומושכות המון תשומת לב. איך עושים את זה: לדוגמא ניתן לבצע הדפסה על גבי רקמה צבעונית. וזה המקום לומר שעם קצת דמיון ועם הידע המקצועי, ניתן להדפיס דוגמאות מאוד מרהיבות, עם צבעים מפתיעים, שלא ישאירו אף אחד אדיש.

הדפסה על חולצות לעובדים

הדפסה על חולצות מקובלת מאוד בקרב ארגונים ועסקים. ניתן להזמין הדפסה על חולצות לעובדים ולהשיג בצורה כזאת מגוון רחב של מטרות שונות.

 • בגדי עבודה / מדי עובדים למראה אחיד – על ידי הדפסה על החולצות שמחלקים לעובדים מייצרים תחושה של אחידות וזהות לעסק. ללקוחות ברור ממבט ראשון מיהם העובדים שעומדים לשירותו.
 • מראה מקצועי בכל סוג של עסק – חולצות ממותגות שלובשים עובדים בכל מיני עסקים יוצרים עבור העסק מראה מקצועי להפליא. ברשת גלידריות או במוסך, בחנות למכשירי כתיבה או בקייטרינג, בכל מקום שנותנים שירות על ידי עובדים עם חולצות ממותגות, העסק נראה טוב הרבה יותר.
 • חולצה מודפסת היא המיתוג שלכם – מדי עובדים וחולצות מודפסות בכלל מחזקות ותורמות למיתוג עסקי. נשיאת שם העסק, לוגו או סלוגן מחזקים את המיתוג ומפרסמים את העסק באופן יעיל.
 • תרבות ארגונית חזקה ומגובשת – חולצות ממותגות לעובדים מקנות אווירה של תרבות ארגונית חזקה ומגובשת. החולצות הממותגות מתאימות גם לעסקים שבהם תרבות הלבוש הרגילה איננה כוללת מדים או מיתוג, ניתן להזמין הדפסה על חולצות עבור ימי כיף או גיבוש לעובדים, מחוץ למשרד, הרחק מסביבת העבודה.
 • הדפסה לצורך כנסים ואירועים – הדפסה על חולצות תתאים מאוד גם לרגל כנס, לימי מכירה מיוחדים ואירועים עסקיים. חולצה עם לוגו מודפס תמשוך את העין ותוכל להשתלב עם אפקט של כרזה פרסומית ליד הדוכן, חלוקת פליירים וכדומה.

הדפסה על חולצות ללקוחות

לא רק עבור חולצות לעובדים ניתן להזמין הדפסות יפות ומרהיבות. עסקים שונים יפיקו תועלת רבה גם מהדפסה על גבי חולצות שמעניקים ללקוחות.

 • חולצות ממותגות ומודפסות אפשר לחלק במסגרת מבצעים שונים.
 • חולצות מודפסות ללקוחות יכולות להתאים כהוקרה ללקוחות קבועים, שי מפנק או מתנה מפתיעה.
 • לקוחות שלובשים חולצות מודפסות מעריכים את העסק שלכם, זוכרים אותו לטובים וגם מושכים תשומת לב. ההדפסה הנכונה יכולה להוות פרסומת יעילה ביותר, תמיד ובכל מצב.

רעיונות נוספות להדפסה על חולצות

חולצה מודפסת יכולה לשמש לצרכים עסקיים ומיתוג אך גם תוכל להתאים עבור מטרות רבות נוספות. לדוגמא, אפשר לבצע הדפסה על גבי חולצות עבור קבוצות ספורט מקצועיות או חובבניות, קבוצות של חובבי ריצה, לרוכבי אופנים. ניתן להדפיס על גבי חולצות אחידות עבור קבוצות של מטיילים בחו"ל. הדפסה מסוג זה יכולה להתאים לכל מיני ימי כיף מאורגנים, הפנינגים ואירועים כגון ימי הולדת או טקסים.

לתשומת ליבכם, ניתן למתג חולצות גם באמצעות רקמה איכותית צבעונית – שאלו את נציג השירות

כיצד מתמחרים הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות לא חייבת להיות תענוג יקר במיוחד, אפילו להפך. עלות שירות מסוג זה תלויה בסוג ההדפסה, רמת הגימור וכמובן מספר החולצות שמזמינים. גם איכות החולצה ורמת הבד ישפיעו על העלות. ככל שמזמינים כמויות גדולות, כך ניתן להציע מחיר משתלם במיוחד. כעסק שמתמחה בהדפסות מכל הסוגים והמינים, גט פרינט מציעים לכם איכות גבוהה לצד מחיר תחרותי ומשתלם, כל הזמן, לכל סוגי החולצות.

הדפסה על חולצות בדפוס גט פרינט
הדפסה על חולצות בדפוס גט פרינט

 

לפניה למרכז הלקוחות בנושא: הדפסה על חולצות

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

תוכן עניינים

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

אריזות
טיפים

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

אריזות איכות
טיפים

אריזות איכות

גט פרינט מתמחים בייצור אריזות איכות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותי ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות השונות

עיצוב אריזות אריזות-קופסאות-קרטון-מעוצבות
טיפים

עיצוב אריזות

לפני התכנון חשוב לבקש מכל לקוח שצריך אריזה דוגמא של המוצר. יש לכך כמה תועלות חשובות. לדוגמא, בצורה כזאת אפשר לדעת מהו המשקל של המוצר. אי אפשר לעצב אריזה עדינה מדי כאשר משקל המוצר גבוה. למוצרים כבדים יש לבצע התאמות שונות לשם כך. בנוסף, חשוב לדעת מהו נפח המוצר. בזכות הניסיון שלנו עם אין ספור אריזות להרבה מאוד עסקים וחברות בענפים שונים, כבר בשלב זה נוכל להעניק תובנות, הערות והצעות ללקוח שמעוניין בכך

עיצוב אריזות וקופסאות בהתאמה אישית
פתרונות דפוס

אריזות קופסאות קרטון מעוצבות

כיום יותר מאי פעם, לא חסרות דרכים לקדם את המותג שלך. הנראות של הלוגו, סכמת הצבעים וכל שאר המאפיינים הוויזואליים שיוצרים את תדמית העסק שלך, מופיעים בעקביות על הניירת המשרדית, באתרי האינטרנט ובמוצרי קידום המכירות השונים שלך. כדי להשלים את התמונה הזו וליצור מערך אחיד אחד שכולו משדר את המותג שלך, אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות למוצרים שלך הן כלי עוצמתי לקידום העסק. כיום יותר מאי פעם אין גבול לאפשרויות שעומדות בפניך.

אריזות גמישות - דויפק - בית דפוס לעסקים גט פרינט
טיפים

הכנה לדפוס

בין אם אנו מוציאים ספר, חוברות או עלונים לאור ובין אם מדובר בניירת משרדית או אפילו חשבוניות, הכנת הקובץ בפורמט הנכון ובתהליך הנכון לקראת ההדפסה תשפיע באופן ניכר על איכות התוצר שנקבל. כדי ליהנות ממוצרים ברמה הגבוהה ביותר בטכנולוגיות פרינט, חשוב שנכיר לעומק תהליכי הכנה לדפוס ונדאג כי הם מיושמים כמו שצריך. כדי לסייע לך ליהנות מתוצאות אופטימליות שישרתו את המטרות שלך בצורה הטובה ביותר, אספנו כמה מההיבטים החשובים ביותר בהכנה לדפוס.

גט פרינט - בית דפוס אישי מנצח לעסקים וחברות Get Print
טיפים

מידות נייר לדפוס

בדרך כלל אחד השלבים הראשונים כשיוצאים לביצוע עבודות דפוס, הוא בחירה או החלטה על גודל הנייר של התוצר הסופי (כתוצאה