הדפסה על בגדים

כל עסק שמפיק אירוע מכירות מיוחד או משתתף בתערוכה או התכנסות עסקית יפיק תועלת מחלוקה של בגדים ייצוגיים עבור המשתתפים. על הבגד ניתן להדפיס לוגו עסקי, סיסמה קליטה או כל דבר אחר שבו מעוניינים. בנוסף, הדפסה על כל מיני בגדים נבחרים תתאים גם לצורך הוצאת משלחות ארגוניות ועסקיות. כשעסק מארגן משלחת ארגונית או עסקית, ניתן לחלק לחברי המשלחת ביגוד עם הדפסים רצויים וייצוגיים. אפשר לבחור את סוג פריט הלבוש הרצוי בהתאם לאופי המשלחת, סוג העסק, המסר שרוצים לשדר וכדומה. מחולצה פשוטה ועד חולצה ססגונית או מחויטת, מכובע או מכנס דרך סווטשרט תמיד אפשר להתאים הדפס מרהיב ובולט לעין.

באמצעות הדפסה על בגדים ניתן להשיג תכלית אסתטית, שיווקית, אופנתית ועסקית. גט פרינט מדפיסים פתרונות ומיתוג למגזר העסקי, עם אפשרות יישום על מגוון רחב של פריטי לבוש וביגוד.

מטרות עסקיות להדפסה על בגדים

נציג לפניכם מגוון רחב של סוגי ביגוד שעליהם ניתן להדפיס מבחר דוגמאות והדפסות לפי הצורך. אך קודם לכן ראוי להציג כמה מטרות מרכזיות להדפסה על בגדים, עבור עסקים, ארגונים או מוסדות.

    • ביגוד מודפס למיתוג עסקי.
    • הדפסה על בגדי עבודה.
    • הדפסה לכבוד אירועים מיוחדים.
    • הדפסות לקידום מכירות ושיווק.

הדפסה על בגדים לצרכי מיתוג העסק

הדפסה על פריטי לבוש ובגדים שונים כפי שיפורט להלן מסייעת למיתוג העסק. זו יכולה להיות השלמה לפרויקט מיתוג כללי, חלק ממיתוג מחדש, ריענון העסק מבחינה ייצוגית וכדומה. במידת הצורך, ניתן להזמין פתרונות משלימים והדפסות גם על מוצרים נוספים (מחברות, לוחות שונה, אריזות ועוד). באמצעות סטודיו מקצועי ניתן לבנות לוגו, להמציא סיסמא קליטה או כל מסר אחר, שלאחר מכן יודפס בצורה מרשימה על כל בגד שבו בוחרים.

הדפסה על בגדי עבודה לשימוש יום יומי

הדפסה על הבגדים השונים יכולה להתאים עבור בגדי עבודה, בכמות קטנה או בכמויות גדולות. יובהר כי לא מדובר אך ורק על בגדים כמו סרבלים או חולצות עבודה במובן של מלאכה פיזית. גם חולצת טריקו או מכנס בד רגילים יכולים להוות מעין מדי עבודה או בגדי עבודה למוכרים בחנויות למשל או לנציגי שירות. מתקיני מזגנים, שרברבים, מחסנאים, לכל אלה ואחרים ניתן להדפיס על שלל בגדים לפי הצורך.

צבעים הדפסה על בגדים חולצות פולו

 

 

בגדים לאירועים מיוחדים בארגון

לצד בגדים ממותגים לשימוש יום יומי, ההדפסה על בגדים יכולה להתאים לצרכים עסקיים גם עבור אירועים מיוחדים. דוגמא לאירוע מיוחד שעבורו כדאי להזמין בגדים מודפסים בכל כמות: יום כיף למשפחות העובדים. הדפסות מקצועיות יתאימו גם לאירועים נוספים למשל ימי כיף מוסדיים לעובדים, ימי גיבוש ארגוניים, ימי עיון, חופשות השתלמות לעובדי הארגון וכדומה. חלוקת בגדים ממותגים לצורך כך מקנה לאותו היום נופך מיוחד.

בגדים מודפסים לימי מכירות ושיווק

כל עסק שמפיק אירוע מכירות מיוחד או משתתף בתערוכה או התכנסות עסקית יפיק תועלת מחלוקה של בגדים ייצוגיים עבור המשתתפים. על הבגד ניתן להדפיס לוגו עסקי, סיסמה קליטה או כל דבר אחר שבו מעוניינים. בנוסף, הדפסה על כל מיני בגדים נבחרים תתאים גם לצורך הוצאת משלחות ארגוניות ועסקיות. כשעסק מארגן משלחת ארגונית או עסקית, ניתן לחלק לחברי המשלחת ביגוד עם הדפסים רצויים וייצוגיים. אפשר לבחור את סוג פריט הלבוש הרצוי בהתאם לאופי המשלחת, סוג העסק, המסר שרוצים לשדר וכדומה. מחולצה פשוטה ועד חולצה ססגונית או מחויטת, מכובע או מכנס דרך סווטשרט תמיד אפשר להתאים הדפס מרהיב ובולט לעין.

פתרון שמתאים בתור שי ממותג

למתלבטים לגבי שי מיוחד, כאן תוכלו למצוא פתרון מעניין. אין ספק שחלוקת בגדים מודפסים או ממותגים יכולה להתאים לכל עסק שמעוניין להעניק שי שיתאים לכל מצב. פתרון כזה מוצע במחיר משתלם עם שילוב של אפקט עסקי מוצלח. בגדים עם הדפסים ניתן לחלק לעובדים מצד אחד או ללקוחות מצד שני. אפשר לחלק פריטי לבוש ממותגים באירועים מיוחדים או כחלק ממבצע כזה או אחר. זוהי דרך מעולה לקידום מכירות, שיווק, חיזוק נאמנות לקוחות וקידום התרבות הארגונית.

הדפסה על כל סוגי החולצות

אחד מפריטי הלבוש הפופולריים ביותר שעליהם ניתן להדפיס הוא החולצה, כמובן. קיימת האפשרות להדפיס כמעט על כל סוג של חולצה, באמצעות מכונות הדפסה מתאימות. בין היתר בגט פרינט מדפיסים על גבי חולצות שרוול קצר וחולצות שרוול ארוך. ניתן להדפיס על מגוון רחב של סוגי בדים, לרבות בדים מנדפי זיעה. באפשרותכם לבחור הדפסים גדולים או בגדלים צנועים, בחזית החולצה או על הגב. כדאי להתאים את סוג החולצה לתכלית הרצויה ולתקציב שעומד לרשותכם. הדפסה על חולצות טריקו פשוטות תתאים כמעט לכל מטרה וניתן להדפיס גם על חולצות יותר יוקרתיות, למשל חולצות מסוגננות ובעלות צווארון, חולצות פולו, דרייפיט ועוד.

 

 

 

הדפסה על מגוון רחב של כובעים נבחרים

הדפסה על חולצה יכולה להיות מאוד בולטת ומושכת תשומת לב, אך קיים פריט קטן יותר שמתאים גם הוא כאשר מחפשים להדפסות שנראות למרחוק. הדפסה על כובעים יכולה להתאים למגוון אירועים, כמעט לכל סוגי העסקים ולכל מטרה. ניתן לבחור כובעים בסיסיים או כובעים יוקרתיים למראה, שעליהם מדפיסים כל דבר שבו תהיו מעוניינים. תוכלו להזמין הדפסות שיהפכו כובעי רשת אווריריים עם מצחיה לפתרון מיתוגי מרשים. אפשר להזמין כובעי מצחיה מבד או כובעי פטרייה עם לוגו או שם. קיימים גם סגנונות נוספים כגון כובעים רחבי שוליים וכדומה שאפשר למתג. למעוניינים, ניתן לשלב: שילוב הדפסות תואמות, על כובעים ועל חולצות. על כל פריט או שילוב פריטים מוסיפים לוגו עסקי, שם החברה, איור מיוחד וכל דבר אחר. תוכלו לקרוא על הדפסה על כובעים וכובעים ממותגים

הדפסה על אפודים זוהרים

אפוד זוהר נדרש ללבישה בתפקידים שונים, למען בטיחותו של העובד או לצרכים אחרים. למשל, אפוד יכול להורות שמדובר על איש ביטחון או סדרן, שאליו ניתן לגשת בכל מקרה של מצוקה או כשיש שאלה. אפודים משמשים אנשי כוחות ביטחון, עובדים בחניונים, פועלים שעובדים בשעות הערב, נהגים שצריכים להשתמש באפוד בכל מקרה של תקלה ברכב. על אפוד המשמש בעל מקצוע או בעל תפקיד ניתן להדפיס דוגמאות, מוטיבים, סמלים או מילים, מבלי לפגוע בתכלית המרכזית של שמירה על בטיחות בעת חשיכה.

הדפסה על בגדים מחממים

בגדים קצרים או קיציים פופולריים מאוד לצרכי הדפסה ומיתוג, בעסקים, בקייטנות, באירועים, בימי כיף, בחופי הים, בימי מכירות חמים וכדומה. אך ניתן באותה המידה להפיק תועלת מרובה גם מהדפסה על בגדי חורף או על גבי בגדים מחממים. לדוגמא, ניתן להדפיס את שמה של חברת אבטחה המספקת מעילי חורף וביגוד חם למאבטחים. ניתן להדפיס על צעיפים וכן על בד של סווטשירטים, בעלי מרקם מפנק. עסק יוכל להזמין מגוון רחב של בגדים לקיץ ולחורף, עם הדפסים תואמים כך שלכל עונה ולכל מזג אוויר, יהיה בגד מתאים בהישג יד.

הדפסה על ביגוד ספורטיבי

לכל עסק ולכל מטרה יתאים להזמין הדפסה על בגדים בעלי אופי שונה, ייחודי. לפעמים מוטב יהיה להזמין הדפסה על ביגוד בסגנון יום יומי ולפעמים עדיף להדפיס על פריטי לבוש בסגנון יותר מתוחכם. אם מארגנים יום ספורט לעובדים, יום כיף באווירה משוחררת או שמחפשים פתרונות לקבוצה ספורטיבית או לקבוצת ספורט חובבנית, אין שום בעיה להדפיס על פריטי לבוש ספורטיביים וקלילים. דוגמא טובה לכך הינה הדפסה על גבי חולצות או כובעי דרייפיט. כדאי לוודא שהבגדים הללו יהיו עשויים מחומרים איכותיים, כגון בדים מנדפי זיעה, בד נושם ונעים ונוח למגע.

 

הדפסה על בגדים בשילוב רקמה צבעונים

למעוניינים באפקט יוצא מן הכלל של הדפסה על כל אחד מפריטי הלבוש שהזכרנו, תוכלו להזמין פתרון צבעוני מיוחד. על חלק נבחר מהפריטים והבגדים ניתן להוסיף רקמה צבעונית. התוצאה מאוד מרשימה, מאוד בולטת לעין ונראית למרחוק.

 

לפניה למרכז הלקוחות בנושא: הדפסה על בגדים

קבלו הצעת מחיר מהירה:
מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

גט פרינט - דפוס מצוין לעסקים ™ Get Print

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

גליל מדבקות בית דפוס לעסקים גט פרינט
טיפים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

הדפסת מדבקות, מדבקות בגלילים
הדפסת מדבקות

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות
טיפים

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

אריזות איכות
טיפים

אריזות איכות

גט פרינט מתמחים בייצור אריזות איכות, עד רמות הגימור והעיצוב המושקעות והיוקרתיות ביותר. אנו ערים לצרכים ולמקובל בשלל ענפים ותעשיות ומתרגמים את הידע הנרחב להצעת מחיר תחרותי ופתרונות מעולים, לכל לקוחותינו. בין היתר, אנו מקפידים על התאמת מאפייני האריזה למאפייני המוצר, עם התאמות גרפיות ומגוון תוספות אפשריות לתעשיות השונות

עיצוב אריזות אריזות-קופסאות-קרטון-מעוצבות
טיפים

עיצוב אריזות

לפני התכנון חשוב לבקש מכל לקוח שצריך אריזה דוגמא של המוצר. יש לכך כמה תועלות חשובות. לדוגמא, בצורה כזאת אפשר לדעת מהו המשקל של המוצר. אי אפשר לעצב אריזה עדינה מדי כאשר משקל המוצר גבוה. למוצרים כבדים יש לבצע התאמות שונות לשם כך. בנוסף, חשוב לדעת מהו נפח המוצר. בזכות הניסיון שלנו עם אין ספור אריזות להרבה מאוד עסקים וחברות בענפים שונים, כבר בשלב זה נוכל להעניק תובנות, הערות והצעות ללקוח שמעוניין בכך

עיצוב אריזות וקופסאות בהתאמה אישית
פתרונות דפוס

אריזות קופסאות קרטון מעוצבות

כיום יותר מאי פעם, לא חסרות דרכים לקדם את המותג שלך. הנראות של הלוגו, סכמת הצבעים וכל שאר המאפיינים הוויזואליים שיוצרים את תדמית העסק שלך, מופיעים בעקביות על הניירת המשרדית, באתרי האינטרנט ובמוצרי קידום המכירות השונים שלך. כדי להשלים את התמונה הזו וליצור מערך אחיד אחד שכולו משדר את המותג שלך, אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות למוצרים שלך הן כלי עוצמתי לקידום העסק. כיום יותר מאי פעם אין גבול לאפשרויות שעומדות בפניך.

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print