אריזות גמישות Flexible Packaging

האריזות הגמישות שמעניקות את כל היתרונות שציינו הן שקיות דויפק ושקיות כרית. את כולן ניתן להזמין בהתאמה אישית למוצר ולדרישות הלקוח מהרכבים שונים: שקופים, על בסיס אלומיניום, מנייר חום או לבן עם או ללא אלומיניום. האריזות מותאמות לאריזה ידנית או באמצעות מכונות אריזה אוטומטיות.

אריזות גמישות או Flexible Packaging הן בדיוק הסיפור  בו הרצון שלנו כיצרנים וכמשתמשים לקבל מוצר מוגמר ארוז באופן מדויק ומאד ומאד אסטטי אך גם פרקטי ללא פשרות.

כמו שאנחנו בוחרים ספר לפי הכריכה, גם אריזות של המוצרים שאנו רוכשים משפיעות על החלטות הרכישה והצריכה השונות שאנו מקבלים. אך פרט לאסתטיקה ונראות, אריזה שמבטיחה גם שמירה על טריות, חיסכון ופתרונות אחסון הופכת את הבחירה שלנו לקלה וטבעית.

היכולת לייצר אריזה איכותית ביותר היתה תמיד יעד של כל יצרן, אך לפעמים זה היישום נדחה מכל מיני סיבות בעיקר הנובעות בעלויות גבוהות או הצורך בהזמנות גדולות.

מהפכה: מהיום אריזות גמישות גם בכמויות קטנות ובריצות קצרות –  לא מתפשרים על האריזה של המוצר שלנו יותר.

יתרונות אריזות גמישות ליצרנים ולמשווקי המוצרים ?

 • טכנולוגיות הדפסה מתקדמות מאפשרות לנו לייצר Flexible Packaging ממותגות, שמעבירות מסר שיווקי, יוצרות מיתוג יוקרתי למותג ומעניקות לו מראה שמושך את תשומת הלב של הלקוח.
 • מכיוון שאיכות ההדפסה על גבי אריזות אלו גבוהה מאוד, הן מקפיצות את המוצר מעל המדף, כך שהוא מתבלט לצד המוצרים המתחרים ומקבל חשיפה גבוהה.
 • ניתן להזמין אריזות מסוג Flexible Packaging עם סגירת זיפר/פסגור  שמבטיח שמירה על טריות המוצר ושימוש חוזר.
 • אריזות גמישות ניתנות לייצור ובניה גם מהרכבים שקופים שמאפשרים ללקוח לבחון את תכולת השקית ולעיתים אף ככלי מכירתי מהמעלה הראשונה.
 • ניתן להזמין אריזות גמישות מהרכבים מבוססי אלומיניום לשמירת המוצר מפני לחות ואור או להוספת אלמנט מטאלי שתורם מבחינה עיצובית לנראות המוצר.
 • לצורך אחסון המוצר בחנות הקמעונאית ניתן להזמין Flexible Packaging עומדות (DOYPACK – דויפק) להצגת המוצרים על גבי מדפים או עם חור לתלייתם על וו ולנשיאה נוחה.
 • אריזות גמישות מותאמות גם למוצרים שדורשים הקפאה כמו זרעים, ירקות ופירות קפואים, פולי קפה, קפה טחון, תבלינים וכדומה.
 • ניתן להזמין אריזות גמישות בגלילים, שמותאמים גם למכונות אריזה אוטומטיות, ומאפשרות אחסון נוח וחסכוני של האריזות או כמוצר מוגמר המוכן לסגירה ידנית או אוטומטית שלך כיצרן.
 • אריזות גמישות מודפסות במיכון דיגיטלי מהמתקדמים בעולם , ולכן ניתן להזמין אותן כמעט בכל כמות נדרשת, גם בכמויות קטנות(נקרא גם דפוס בריצות קצרות), בהתאם לצרכי הלקוח, מה שמאפשר לחסוך בעלויות ההדפסה ובאחסון מלאי שאין בו שימוש – מעל הכל לשמור על היעילות שלכם כעסק. היכולת הזו מנגישה את הפתרון גם לעסקים קטנים ובנינונים אשר עד כה לא יכלו להשתמש בפתרון זה.
 • ההדפסה הדיגיטלית וההזמנה לפי דרישת הלקוח לכמויות קטנות או בינוניות מאפשרת לייצר מגוון אריזות גמישות בגדלים שונים, עבור מגוון מוצרים עם הדפסות שונות ובתבניות שונות – הפעם באמת השמיים הם הגבול.
אריזות גמישות - אריזה לקפה - שומרת טריות - בית דפוס לעסקים גט פרינט

מי יכול לעשות שימוש באריזות גמישות ולאילו סוגי עסקים הן מתאימות?

 • חברות מזון שמבקשות לארוז מוצרי מזון יבשים כמו פולי קקאו, קטניות, פיצוחים, דגנים, קמחים, ממתקים, פיצוחים, עוגיות, חטיפי אנרגיה ועוד.
 • חברות שמייצרות מזון לבעלי חיים, כמו חטיפים, ביסקוויטים ומזון יבש, ורוצות להעניק ללקוח אריזה נוחה ששומרת על טריות המוצר.
 • חברות אריזה שמבקשות לתת לקהל הלקוחות יתרונות אריזה יעילים ומתקדמים ולפתוח את השירותים שלהם לשווקים חדשים.
 • חברות קידום מכירות שמעוניינות לארוז דוגמיות של מוצרים ולהעניק ללקוחות פוטנציאליים לצורך התנסות.
 • מנהלי מותגים שרוצים ליצור אריזות ממותגות- Flexible Packaging מרהיבות שמסייעות לבנות מותג יוקרתי ואיכותי.
 • חברות קוסמטיקה שמבקשות לארוז
 • חברות צעצועים שמבקשות לארוז מוצרים באריזה חדשנית, מדליקה ואטרקטיבית שמגדילה את סיכויי המכירה של המוצר, ומאפשרת אחסון לצורך שימוש חוזר כמו משחקי סליים, חול קינטי וכדו'.
 • אריזות גמישות משמשות גם את ענף האלקטרוניקה לצורך אריזת מוצרים באריזה ממותגת שמותאמת לגודל המוצר.
 • חברות זרעים שמבקשות לארוז זרעים ולאחסן אותם בהקפאה.
 • חברות שמעוניינות לחלק דוגמאות מוצר בכנסים ותערוכות באמצעות אריזה ממותגת, מושכת ואסתטית.
 • חברות קוסמטיקה שמעוניינות לארוז מוצרים באריזה אסתטית ומושכת כמו ספוגים לניקוי פנים, מארזי דוגמיות וכדו'.
 • יזמים שמבקשים לארוז מוצרים באריזה גמישה אסתטית עם עיצוב מושך ומראה יוקרתי.
 

אילו סוגי אריזות גמישות Flexible Packaging ניתן לייצר, ומה היתרונות של כל אחת מהן?

2 סוגי האריזות הגמישות שמעניקות את כל היתרונות שציינו הן שקיות דויפק ושקיות כרית. את כולן ניתן להזמין בהתאמה אישית למוצר ולדרישות הלקוח מהרכבים שונים: שקופים, על בסיס אלומיניום, מנייר חום או לבן עם או ללא אלומיניום. האריזות מותאמות לאריזה ידנית או באמצעות מכונות אריזה אוטומטיות.

 • שקיות דויפק – שקיות עומדות, שניתן להציג על המדף, או לאחסן בארון או במגירה. הן מיוצרות בהתאמה אישית וניתן להוסיף להן תחתית, זיפר לסגירה חוזרת או חור לתלייה. שקיות דויפק מתאימות למגוון רחב מאוד של מוצרים, ביניהם מוצרי מזון, אבקות, מוצרי אלקטרוניקה, צעצועים ועוד.
 
 • שקיות כרית – שקיות שטוחות עם הלחמה ב- 3 צדדים, שמגיעות במגוון גימורים ומיוצרות בהתאמה אישית. ניתן להוסיף להן זיפר לסגירה חוזרת או חור לתלייה, והן מאוד נפוצות לאריזה של זרעים או אריזה של מוצרים בכמויות קטנות.
 

בגט פרינט ניתן להזמין אריזות גמישות בעיצוב אישי במהירות ובקלות. 

אנו מתחייבים על הדפסה באיכות גבוהה ביותר וזמני אספקה נוחים, וזמינים לסייע בכל שאלה או התלבטות. 

אריזות-גמישות דויפק doypack גט פרינט

אריזות גמישות • דויפק • אריזות פסגור • שקיות אלומיניום

מחירון אטרקטיבי במיוחד לאריזות גמישות

מוצרים איכותיים במיוחד, רמת גימור גבוהה, גמישות עיצובית

מהפכה: ניתן להזמין גם בריצות קצרות וגם במחירון מצוין - שאלות את נציג השירות

לפניה למרכז הלקוחות בנושא:
אריזות גמישות Flexible Packaging

השאירו פרטים וקבלו מענה תוך מספר דקות ! או חייגו למרכז שירות לקוחות 0765-60-60-95

פוסטים, מאמרים ומידע נוסף:

מחברות ספירלה מעוצבות

המעבר לעולם הדיגיטלי והשימוש בטלפון חכם ומחשב נייד, עדיין אינו מהווה תחליף ראוי ליכולת לתעד בכל רגע, ללא תלות בסוללה

כוסות קפה ממותגות

בעת ניהול עסק, נדרש בעל העסק להעניק תשומת לב למגוון פרטים הנוגעים לנראות של בית העסק. השגיאה שעושים עסקים רבים

מדבקות בגלילים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש במדבקות בגלילים למטרות שונות, כך שסביר להניח שנתקלתם לא פעם במוצרים שיש עליהן מדבקות שהודפסו במקור על גליל מדבקה. אלו יכולות להיות מדבקות ממותגות שעליהם מופיע לוגו של עסק, מדבקות שמצוין עליהם מפרט של החומרים שמוצר מסוים מכיל, מדבקות עם מחיר מבצע וכו'.

מדבקות

אתם צריכים שהמדבקות שלכם יהיו איכותיות ויחזיקו מעמד לזמן ממושך, אתם הרי מתכננים להדביק אותם על מוצרים שונים שיעמדו בשינויי מזג אוויר ושינויים אחרים נוספים. לכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר במדבקות שעשויות מחומר שיכול  לעמוד בתנאים שונים.
ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם שמשמשים עבור ייצור של מדבקות, כך שאתם יכולים לברר באיזה חומר גלם מדובר ולבדוק האם הוא מתאים לשימוש עבור הצרכים שלכם מבחינת עמידות.

אריזות

תמיד יהיה נכון להגדיר עבור יצרן האריזות או איש הקשר שלכם בבית הדפוס מהו הקונספט הכללי. כלומר, בשלב הראשון צריך היצרן ומעצב האריזות לדעת בקווים כלליים איזה מן קופסא או מארז צריכים. זה דבר אחד לתכנן קופסא עם מכסה אינטגרלי ודבר אחר לגמרי לתכנן אריזה שנועדה לפתיחה חד פעמית ולאחר מכן היא נזרקת לאשפה

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

גט פרינט דפוס מצוין לעסקים Get Print